Český svaz karate JKA

2. kolo NP JKA žáků a juniorů (1.10.2017)
Propozice_NP_1_10.pdf
373 startů, 181 závodníků, 15 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Lukáš APPELTKaratedo klub TsunamiLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEmil UJČEKSKP Hvězda JirkovJiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub ADAMSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub KNOTTESK Karate Shotokan NeratoviceMikuláš ŠIMONSK Karate Shotokan NeratoviceJan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan VOKATÝSK Karate Shotokan NeratoviceDominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš VARHANÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovBarbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Dominika MACKOVÁSport Úvaly z.s.Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohanka VYKYSALÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Miroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiFilip HAVELKarate-P-Klub TáborQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Milan CHUDIVANISport Úvaly z.s.Ondřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠtěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘCyril ŠTEFEČEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub NEJEDLÝShirokan DojoFrantišek MALÍKShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoFilip POGORELSKIJShirokan DojoPetr BARTOŇSK Karate Shotokan NeratoviceSebastian KRATOCHVÍLSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceJakub PÁNEKSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš PŘIBYLSK Karate Shotokan NeratoviceVojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceMichal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborAdéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovJulie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovKateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDarja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Natálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAntonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceMichaela SEKERKOVASK Karate Shotokan NeratoviceAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Zdeněk VEJTASAKaratedo klub TsunamiDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Jan REINISCHKarate-P-Klub TáborAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Martin UJČEKSKP Hvězda JirkovOndřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam PROKSCHShotokan Karate Klub BechyněJiří KREJCARSK Karate Shotokan NeratoviceFrantišek LACHOUTSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej PAZDERASK Karate Shotokan NeratoviceLukáš SIROTEKSK Karate Shotokan NeratoviceMarek TRNOVSKÝSK Karate Shotokan NeratoviceLeoš VEDRALSK Karate Shotokan NeratovicePetr ZUBECSK Karate Shotokan NeratoviceMichael ZEMANSK Karate Shotokan NeratoviceDavid ŠTYKSSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Andrea VOVČIČKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla DRÁPALÍKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceLeontina JOSEFOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan NeratoviceEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Marek LANGERKarate Club MABU-DO OLOMOUCJiří KRAUSKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Lukáš PEVNÝSHOBU AcademyFilip VÍTSHOBU AcademyOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněJiří BOHÁČSK Karate Shotokan NeratoviceJakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jakub STUDENÝSK Karate Shotokan NeratovicePavel ZACHSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Juniorky
Andrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiAlice ANDERLOVÁKaratedo klub TsunamiMartina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAlexandra GOTTFRIEDOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceLucie SCHÁNĚLOVÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kata jednotlivci, Mini žáci
Lukáš APPELTKaratedo klub TsunamiEmil UJČEKSKP Hvězda JirkovLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub ADAMSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub KNOTTESK Karate Shotokan NeratoviceMikuláš ŠIMONSK Karate Shotokan NeratoviceJan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan VOKATÝSK Karate Shotokan NeratoviceDominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš VARHANÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovBarbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Dominika MACKOVÁSport Úvaly z.s.Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohanka VYKYSALÁSK Karate Shotokan Neratovice
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Miroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiIvan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s.Daniel VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Jan KUTHANKaratedo klub TsunamiFilip HAVELKarate-P-Klub TáborQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Milan CHUDIVANISport Úvaly z.s.Ondřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠtěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘCyril ŠTEFEČEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub NEJEDLÝShirokan DojoFrantišek MALÍKShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoFilip POGORELSKIJShirokan DojoPetr BARTOŇSK Karate Shotokan NeratoviceSebastian KRATOCHVÍLSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceJakub PÁNEKSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš PŘIBYLSK Karate Shotokan NeratoviceVojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceMichal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborAnna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Adéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovJulie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovKateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJulie CSATLOSSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Karolína REŽŇÁKOVÁSport Úvaly z.s.Anna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana KOTLÁŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovNela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAntonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceMichaela SEKERKOVASK Karate Shotokan NeratoviceAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Zdeněk VEJTASAKaratedo klub TsunamiOndřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Jiří DOUDAKaratedó Steklý, z.s.Jan REINISCHKarate-P-Klub TáborAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Martin UJČEKSKP Hvězda JirkovOndřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Josef MACOUNSport Úvaly z.s.Jakub REŽŇÁKSport Úvaly z.s.Filip MACEKSport Úvaly z.s.Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLuka BORSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArtem PROTKOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam PROKSCHShotokan Karate Klub BechyněMatěj FABIÁNSK Karate Shotokan NeratoviceJiří KREJCARSK Karate Shotokan NeratoviceFrantišek LACHOUTSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej PAZDERASK Karate Shotokan NeratoviceLukáš SIROTEKSK Karate Shotokan NeratoviceMarek TRNOVSKÝSK Karate Shotokan NeratoviceLeoš VEDRALSK Karate Shotokan NeratovicePetr ZUBECSK Karate Shotokan NeratoviceMichael ZEMANSK Karate Shotokan NeratoviceDavid ŠTYKSSK Karate Shotokan Neratovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Karolína DOBROVSKÁKarate-P-Klub TáborMarie ČADOVÁSport Úvaly z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Veronika URBANOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAdéla DRÁPALÍKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceLeontina JOSEFOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKateřina KONTROVÁSK Karate Shotokan NeratoviceEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Junioři
Martin LANGERKarate Club MABU-DO OLOMOUCMichal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Jiří KRAUSKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Filip VÍTSHOBU AcademyDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal WALDERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš ADAMSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněJiří BOHÁČSK Karate Shotokan NeratoviceJakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Milan ŠOLTYSSK Karate Shotokan NeratoviceVladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Pavel ZACHSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej ŽAMPACHSK Karate Shotokan Neratovice
Kata jednotlivci, Juniorky
Andrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiMartina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCLucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDora BLECHOVÁSHOBU AcademyTereza HÁJKOVÁSHOBU AcademySára JEŠETOVÁSHOBU Academy
Kata tým, Mini žáci
Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lukáš VARHANÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jakub KNOTTESK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice mini žáci]Mikuláš ŠIMONSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice mini žáci]Johanka VYKYSALÁSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice mini žáci]
Kata tým, Mini žákyně
Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mladší žáci
Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Daniel VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Quoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Anna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mladší žákyně
Anna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Ivan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Marie DOBSOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice ml. žákyně]Viktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice ml. žákyně]Tomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice ml. žákyně]Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Natálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Julie CSATLOSSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žáci
Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Ondřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jiří DOUDAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jiří KREJCARSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci]Matěj FABIÁNSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci]Lukáš SIROTEKSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci]František LACHOUTSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci 2]Ondřej PAZDERASK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci 2]Leoš VEDRALSK Karate Shotokan Neratovice [Shotokan Neratovice st. žáci 2]Daniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Michal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Andrea VOVČIČKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Josef MACOUNSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Jakub REŽŇÁKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žákyně
Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Karate Č.Krumlov]Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Karate Č.Krumlov]Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Karate Č.Krumlov]Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Linda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Jiří KRAUSKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Michal WALDERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]
Licence kauč, závod
Jiří HAVELKarate-P-Klub TáborDominik VORÁČEKSK Karate Shotokan NeratoviceJosef VORÁČEKSK Karate Shotokan Neratovice
Licence kauč, sezóna 2017
Bc. Ladislav KLIMENTSKP Hvězda JirkovHana KADLUBOVÁSport Úvaly z.s.Jan HOUŽVIČKASport Úvaly z.s.