Český svaz karate JKA

1. kolo NP JKA žáků a juniorů (17.3.2018)
Propozice_I__kolo_NP_juniori_a_zaci_1__liga_druzstev_dorostu_a_senioru.pdf
439 startů, 211 závodníků, 18 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Tadeáš HANKASKP Hvězda JirkovTobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s.František HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Filip HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Matyas KISSKaratedó Steklý, z.s.Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Matyáš ŘÍHAKaratedó Steklý, z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborMatěj HURDASport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovLinda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Anna PURKYTOVÁKaratedó Steklý, z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMagdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Tereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Emil UJČEKSKP Hvězda JirkovJakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Filip HAVELKarate-P-Klub TáborJakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Ondřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Lukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiMikuláš ŠIMONSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš MARXShirokan DojoQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Adéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovKateřina KUBÍKOVÁSKP Hvězda JirkovJulie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovMaria ULRICHOVÁSKP Hvězda JirkovNela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYHelena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborAnna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Dominika MACKOVÁSport Úvaly z.s.Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Magdalena JANEČKOVÁKaratedo klub TsunamiJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceMichaela SEKERKOVASK Karate Shotokan NeratoviceJohanka VYKYSALÁSK Karate Shotokan NeratoviceAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lenka ROSOLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Martin UJČEKSKP Hvězda JirkovDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s.Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.Tomáš LAIERKaratedó Steklý, z.s.Tomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněOndřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Nicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek ŠONKAKarate-P-Klub TáborJaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborDavid VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Jakub TOMÁŠKarate klub BrnoTomáš TOMÁŠKarate klub BrnoDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArtem PROTKOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAmir BOUALLAGUISK Karate Shotokan NeratoviceRichard KOŘÍNEKSK Karate Shotokan NeratoviceFrantišek LACHOUTSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceJakub PÁNEKSK Karate Shotokan NeratoviceVojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej PAZDERASK Karate Shotokan NeratoviceFilip POGORELSKIJShirokan DojoJakub NEJEDLÝShirokan DojoAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Pavel VÁVRAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Kateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Michaela HOVORKOVÁKaratedo klub TsunamiKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNelli KOŘÍNKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAntonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Jaroslav BĚLOHLÁVEKSKP Hvězda JirkovVít VOŠČEPINECSKP Hvězda JirkovMichal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Martin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří BOHÁČSK Karate Shotokan NeratovicePavel ZACHSK Karate Shotokan Neratovice
Kumite jednotlivci, Juniorky
Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKlára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAlice ANDERLOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Klára KOVÁŘOVÁSport Úvaly z.s.Zuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborAndrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiVáclava BLÁHOVCOVÁKaratedo klub TsunamiVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlexandra GOTTFRIEDOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Mini žáci
Tadeáš HANKASKP Hvězda JirkovTobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s.František HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Filip HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Matyas KISSKaratedó Steklý, z.s.Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Matyáš ŘÍHAKaratedó Steklý, z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborMatěj HURDASport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovLinda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Anna PURKYTOVÁKaratedó Steklý, z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMagdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Tereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Emil UJČEKSKP Hvězda JirkovJakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYIvan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s.Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Jan MARXKaratedó Steklý, z.s.Jan ROHÁČEKKaratedó Steklý, z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Tomáš KLEČKASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip HAVELKarate-P-Klub TáborVojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborJakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Ondřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Jan POLÁKKarate klub BrnoLukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiMikuláš ŠIMONSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš MARXShirokan DojoQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Adéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovKateřina KUBÍKOVÁSKP Hvězda JirkovJulie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovMaria ULRICHOVÁSKP Hvězda JirkovNela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Tereza KNEPROVÁKaratedó Steklý, z.s.Nikola MARKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Barbora ŠROGLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana KOTLÁŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborBarbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Anna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Dominika MACKOVÁSport Úvaly z.s.Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Magdalena JANEČKOVÁKaratedo klub TsunamiJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarie DOBSOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceMichaela SEKERKOVASK Karate Shotokan NeratoviceJohanka VYKYSALÁSK Karate Shotokan NeratoviceAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lenka ROSOLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Martin UJČEKSKP Hvězda JirkovJáchym SCHERHAUFERShotokan karate klub Český KrumlovDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s.Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Tomáš LAIERKaratedó Steklý, z.s.Jan MAREKKaratedó Steklý, z.s.Bogdan MATVIYENKOKaratedó Steklý, z.s.Jan ŠIROKÝKaratedó Steklý, z.s.Tomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněMartin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Štěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek ŠONKAKarate-P-Klub TáborFilip PANTŮČEKSport Úvaly z.s.Jaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborMilan CHUDIVANISport Úvaly z.s.Jakub TOMÁŠKarate klub BrnoTomáš TOMÁŠKarate klub BrnoJan KOPULETÝKarate klub BrnoDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLuka BORSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArtem PROTKOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAmir BOUALLAGUISK Karate Shotokan NeratoviceRichard KOŘÍNEKSK Karate Shotokan NeratoviceFrantišek LACHOUTSK Karate Shotokan NeratoviceTomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan NeratoviceJakub PÁNEKSK Karate Shotokan NeratoviceVojta RENDLSK Karate Shotokan NeratoviceOndřej PAZDERASK Karate Shotokan NeratoviceFilip POGORELSKIJShirokan DojoJakub NEJEDLÝShirokan DojoAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Pavel VÁVRAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Kateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovBarbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Julie CSATLOSSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Natálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie STŘESKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLeontina JOSEFOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceNelli KOŘÍNKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAntonie LACHOUTOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceViktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan NeratoviceAnna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jaroslav BĚLOHLÁVEKSKP Hvězda JirkovVít VOŠČEPINECSKP Hvězda JirkovMichal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.František PROCHÁZKAShotokan Karate Klub BechyněMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMilan ZÍTKOSHOBU AcademyŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří BOHÁČSK Karate Shotokan NeratoviceJakub DRÁPALÍKSK Karate Shotokan NeratoviceAdam KŘÍŽSK Karate Shotokan NeratovicePavel ZACHSK Karate Shotokan NeratoviceMatěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCLucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Zuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborNela SUMERAUEROVÁKarate-P-Klub TáborAndrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata tým, Mini žáci
Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Matyáš ŘÍHAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]
Kata tým, Mini žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Anna PURKYTOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]
Kata tým, Mladší žáci
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Vojta ŠONKAKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Filip HAVELKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Lukáš APPELTKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami]Miroslav HOVORKAKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami]Jan KUTHANKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami]Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]
Kata tým, Mladší žákyně
Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Aneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Dominika MACKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žáci
David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tomáš LAIERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Jan MAREKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Jan ŠIROKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Jiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]
Kata tým, Starší žákyně
Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov]Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov]Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov]Marie DOBSOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK Shotokan Neratovice]Viktorka MAŠKOVÁSK Karate Shotokan Neratovice [SK Shotokan Neratovice]Tomáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan Neratovice [SK Shotokan Neratovice]Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Linda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Anna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Natálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Štěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Julie CSATLOSSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]František PROCHÁZKAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechně]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechně]Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechně]
Kata tým, Juniorky
Beata DLOUHÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Veronika MAŠKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Lucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Klára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Martina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Licence kauč, závod
Josef PĚKNICKarate-P-Klub TáborJiří HAVELKarate-P-Klub TáborIng. Radim HAVRLANTKarate-P-Klub Tábor
Licence kauč, sezóna 2018
Mgr. Milan FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s.Ondřej NĚMECSK Karate Lipník n./B. z.s.Richard KONEČNÝSport Úvaly z.s.Jakub DOLEŽALKarate klub BrnoPetra ŽEŽULKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Gabriela JANÍČKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Ing. Tomáš KOVALOVSKÝShirokan Dojo