SKIF CZ

Novoroční turnaj 2019 (13.1.2019)
190113_nt_propozice.pdf
286 startů, 121 závodníků, 10 klubů
Kata, ml. žactvo (5-6) od 8.kyu
Tomáš CIBULKA8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DUKAY8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej ZIKL8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žactvo (7-9) do 9.kyu
Jakub GREGOR9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eduard HAVIGER9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Milan HERCÍK9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel CHALUPNÍK9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žactvo (7-9) 8.-7.kyu
Daniel BUI8.kyuKarate ToJoŠimon BADINSKI8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna BROŽOVÁ8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek ČELAKOVSKÝ7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOŠEL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David DUKAY8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANN7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef MARTINEK8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal MICHÁLEK7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj SMETANA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš VOTÝPKA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip VYLEŤAL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš-Kašpar ROSA7.kyuSKBU Trutnov, z. s.
Kata, ml. žactvo (7-9) od 6.kyu
Štěpán GABRIEL6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍK4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Hana SUCHYŇOVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Filip MATOUŠ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika RŮŽIČKOVÁ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Denis HANZLÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIK5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HÜBSCH4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel KOŠNAR6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tea NUSKOVÁ6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Danica VÁGNEROVÁ6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, žactvo 10-14 do 9.kyu
Matouš CHALUPA7.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Jakub MIKULA8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.
Kata, ml. žactvo (10-11) do 6.kyu
Filip BERÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jan BABÁK7.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Matouš CHALUPA7.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Jakub MIKULA8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Tomáš MATULKA4.kyuSokol karate TišnovDavid SVOBODA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Zdeněk MAŠATA8.kyuKarate ToJoLadislav PEŘINA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna PEŘINOVÁ7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mustafa BUKFIFA7.kyuSKBU Trutnov, z. s.Max HERIAN8.kyuNagai-Michi o.s.
Kata, ml. žactvo (10-11) od 5.kyu
Matyáš KONOPČÍK4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jakub BURIÁN5.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David JANÍK5.kyuKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJan FOLTA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška HRNČIARIKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin JANOŠIČ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KURKA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan PECEN5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristián PECHÁNEK5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora PETROVÁ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch TLUSŤÁK5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej VELC5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, st. žactvo do 6.kyu
Jan BABÁK7.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Michaela NAVRÁTILOVÁ6.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matyáš NAJMAN5.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Žaneta KONVALINOVÁ4.kyuSokol karate TišnovTomáš MATULKA4.kyuSokol karate TišnovEliška SKŘIVÁNKOVÁ3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Benjamin VRÁNA8.kyuKarate ToJoMustafa BUKFIFA7.kyuSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch VRÁTNÝ6.kyuSKBU Trutnov, z. s.Max HERIAN8.kyuNagai-Michi o.s.
Kata, st. žactvo od 5.kyu
Barbora BERÁNKOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jakub BURIÁN5.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BROULÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin-Gab GARDEA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj KUČERA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis POUL3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, dorostenci
Adam GREGŮREK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Daniel ŘEPÍK4.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.David HRABAL3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jaroslav BLAHUT3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jakub NOVÁK2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michael HECHT2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam DOUBRAVA2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Daniel ČIČOVSKÝ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KOPECKÝ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bronislav KOTYZA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHA2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš SZANYI2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HERIAN1.kyuNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDA5.kyuNagai-Michi o.s.
Kata, dorostenky
Barbora BERÁNKOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Ester CHOVANCOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie DOUBRAVOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina JANÍKOVÁ3.kyuKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVendula KLÍMOVÁ7.kyuKarate TJ Sokol Brno-HusoviceBarbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, junioři
Patrik DANIEL3.kyuSokol karate TišnovAdam ŠPAČEK7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HERIAN1.kyuNagai-Michi o.s.Martin KOTLÁR1.kyuNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDA5.kyuNagai-Michi o.s.
Kata, juniorky
Markéta SUCHYŇOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Tereza KRATOCHVÍLOVÁ1.kyuKarate ToJoMonika GREGOROVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži U20
Pavel VALENTA3.kyuSokol karate TišnovDominik GREGOR1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KUČERA1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin KOTLÁR1.kyuNagai-Michi o.s.
Kata, ženy U20
Barbora BUKÁČKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži
Štěpán ŘEZNÍČEK2.DANSokol karate TišnovDominik GREGOR1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erik ROUBÍNEK1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ženy
Barbora BUKÁČKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Masters ženy U50
Andrea JANÍKOVÁ1.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIva NOVÁKOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žactvo (5-6) od 8.kyu
Tomáš CIBULKA8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DUKAY8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej ZIKL8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žactvo (7-9) do 9.kyu
Jakub GREGOR9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eduard HAVIGER9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Milan HERCÍK9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel CHALUPNÍK9.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žactvo (7-9) 8.-7.kyu
Šimon BADINSKI8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna BROŽOVÁ8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek ČELAKOVSKÝ7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOŠEL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David DUKAY8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANN7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef MARTINEK8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal MICHÁLEK7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj SMETANA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš VOTÝPKA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip VYLEŤAL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš-Kašpar ROSA7.kyuSKBU Trutnov, z. s.
Gohon kumite, ml. žactvo (10-11) do 6.kyu
Filip BERÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jakub MIKULA8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Ladislav PEŘINA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna PEŘINOVÁ7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mustafa BUKFIFA7.kyuSKBU Trutnov, z. s.Max HERIAN8.kyuNagai-Michi o.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (5-6) od 8.kyu
Ondřej ZIKL8.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (7-9) 8.-7.kyu
Marek ČELAKOVSKÝ7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOŠEL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANN7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal MICHÁLEK7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj SMETANA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš VOTÝPKA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip VYLEŤAL7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (7-9) od 6.kyu
Štěpán GABRIEL6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍK4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Hana SUCHYŇOVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIK5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HÜBSCH4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel KOŠNAR6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tea NUSKOVÁ6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Danica VÁGNEROVÁ6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (10-11) do 6.kyu
Filip BERÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jan BABÁK7.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Matouš CHALUPA7.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Jakub MIKULA8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Ladislav PEŘINA7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna PEŘINOVÁ7.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max HERIAN8.kyuNagai-Michi o.s.
Sanbon kumite, st. žactvo do 6.kyu
Jan BABÁK7.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Tomáš MATULKA4.kyuSokol karate TišnovVojtěch VRÁTNÝ6.kyuSKBU Trutnov, z. s.Max HERIAN8.kyuNagai-Michi o.s.
Kihon ippon kumite, ml. žactvo (7-9) od 6.kyu
Matyáš KONOPČÍK4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIK5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HÜBSCH4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel KOŠNAR6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tea NUSKOVÁ6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Danica VÁGNEROVÁ6.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, ml. žactvo (10-11) od 5.kyu
Matyáš KONOPČÍK4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jan FOLTA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška HRNČIARIKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin JANOŠIČ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KURKA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan PECEN5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristián PECHÁNEK5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora PETROVÁ5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch TLUSŤÁK5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej VELC5.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, st. žactvo do 6.kyu
Max HERIAN8.kyuNagai-Michi o.s.
Kihon ippon kumite, st. žactvo od 5.kyu
Barbora BERÁNKOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jan BROULÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin-Gab GARDEA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj KUČERA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis POUL3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, dorost
Adam GREGŮREK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Barbora BERÁNKOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Daniel ŘEPÍK4.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.David HRABAL3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Daniel ČIČOVSKÝ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KOPECKÝ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bronislav KOTYZA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHA2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš SZANYI2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HERIAN1.kyuNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDA5.kyuNagai-Michi o.s.
Džiu ippon kumite, junioři
David HERIAN1.kyuNagai-Michi o.s.Martin KOTLÁR1.kyuNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDA5.kyuNagai-Michi o.s.
Džiu ippon kumite, juniorky
Monika GREGOROVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žáci (7-9), -30 kg
Matyáš KONOPČÍK4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Filip MATOUŠ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, ml. žáci (7-9), +30 kg
Štěpán GABRIEL6.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, st. žáci, -50 kg
Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, st. žáci, +50 kg
David HRABAL3.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, st. žákyně, -45 kg
Michaela NAVRÁTILOVÁ6.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, st. žákyně, +45 kg
Lucie MUSILOVÁ4.kyuSokol karate TišnovEliška SKŘIVÁNKOVÁ3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenci, -60 kg
David HRABAL3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jaroslav BLAHUT3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenci, +60 kg
Adam GREGŮREK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Michael HECHT2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam DOUBRAVA2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenky, -55 kg
Ester CHOVANCOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, dorostenky, +55 kg
Natálie DOUBRAVOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, juniorky, -55 kg
Sabina MEDUNOVÁ4.kyuSokol karate Tišnov
Kumite, juniorky, +55 kg
Monika GREGOROVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži U20, -70 kg
Jan KUČERA1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži U20, +70 kg
Dominik GREGOR1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy U20, +60 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Dominik GREGOR1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Erik ROUBÍNEK1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy, +60 kg
Barbora BUKÁČKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Matyáš KONOPČÍK4.kyuKODOKAI BRNO z.s.David SVOBODA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.