SKIF CZ

Novoroční turnaj 2019 (13.1.2019)
190113_nt_propozice.pdf
286 startů, 121 závodníků, 10 klubů
Kata, ml. žactvo (5-6) od 8.kyu
Tomáš CIBULKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DUKAYSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej ZIKLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žactvo (7-9) do 9.kyu
Jakub GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eduard HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Milan HERCÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel CHALUPNÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žactvo (7-9) 8.-7.kyu
Daniel BUIKarate ToJoŠimon BADINSKISK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna BROŽOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek ČELAKOVSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOŠELSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David DUKAYSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANNSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef MARTINEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal MICHÁLEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj SMETANASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš VOTÝPKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip VYLEŤALSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.
Kata, ml. žactvo (7-9) od 6.kyu
Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika RŮŽIČKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HÜBSCHSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel KOŠNARSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tea NUSKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Danica VÁGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, žactvo 10-14 do 9.kyu
Matouš CHALUPASakura Karate-do Žatec z.s.Jakub MIKULASakura Karate-do Žatec z.s.
Kata, ml. žactvo (10-11) do 6.kyu
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Jan BABÁKSakura Karate-do Žatec z.s.Matouš CHALUPASakura Karate-do Žatec z.s.Jakub MIKULASakura Karate-do Žatec z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovDavid SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Zdeněk MAŠATAKarate ToJoLadislav PEŘINASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna PEŘINOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mustafa BUKFIFASKBU Trutnov, z. s.Max HERIANNagai-Michi o.s.
Kata, ml. žactvo (10-11) od 5.kyu
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJan FOLTASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška HRNČIARIKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin JANOŠIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KURKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan PECENSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristián PECHÁNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora PETROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch TLUSŤÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej VELCSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, st. žactvo do 6.kyu
Jan BABÁKSakura Karate-do Žatec z.s.Michaela NAVRÁTILOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovTomáš MATULKASokol karate TišnovEliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Benjamin VRÁNAKarate ToJoMustafa BUKFIFASKBU Trutnov, z. s.Vojtěch VRÁTNÝSKBU Trutnov, z. s.Max HERIANNagai-Michi o.s.
Kata, st. žactvo od 5.kyu
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BROULÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin-Gab GARDEASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis POULSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, dorostenci
Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Daniel ŘEPÍKSakura Karate-do Žatec z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Daniel ČIČOVSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KOPECKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bronislav KOTYZASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš SZANYISK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HERIANNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDANagai-Michi o.s.
Kata, dorostenky
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ester CHOVANCOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceBarbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, junioři
Patrik DANIELSokol karate TišnovAdam ŠPAČEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HERIANNagai-Michi o.s.Martin KOTLÁRNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDANagai-Michi o.s.
Kata, juniorky
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza KRATOCHVÍLOVÁKarate ToJoMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži U20
Pavel VALENTASokol karate TišnovDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin KOTLÁRNagai-Michi o.s.
Kata, ženy U20
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži
Štěpán ŘEZNÍČEKSokol karate TišnovDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ženy
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Masters ženy U50
Andrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žactvo (5-6) od 8.kyu
Tomáš CIBULKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DUKAYSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej ZIKLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žactvo (7-9) do 9.kyu
Jakub GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eduard HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Milan HERCÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel CHALUPNÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žactvo (7-9) 8.-7.kyu
Šimon BADINSKISK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna BROŽOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek ČELAKOVSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOŠELSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David DUKAYSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANNSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef MARTINEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal MICHÁLEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj SMETANASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš VOTÝPKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip VYLEŤALSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.
Gohon kumite, ml. žactvo (10-11) do 6.kyu
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Jakub MIKULASakura Karate-do Žatec z.s.Ladislav PEŘINASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna PEŘINOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mustafa BUKFIFASKBU Trutnov, z. s.Max HERIANNagai-Michi o.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (5-6) od 8.kyu
Ondřej ZIKLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (7-9) 8.-7.kyu
Marek ČELAKOVSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOŠELSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANNSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal MICHÁLEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj SMETANASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš VOTÝPKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip VYLEŤALSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (7-9) od 6.kyu
Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HÜBSCHSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel KOŠNARSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tea NUSKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Danica VÁGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo (10-11) do 6.kyu
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Jan BABÁKSakura Karate-do Žatec z.s.Matouš CHALUPASakura Karate-do Žatec z.s.Jakub MIKULASakura Karate-do Žatec z.s.Ladislav PEŘINASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna PEŘINOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max HERIANNagai-Michi o.s.
Sanbon kumite, st. žactvo do 6.kyu
Jan BABÁKSakura Karate-do Žatec z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovVojtěch VRÁTNÝSKBU Trutnov, z. s.Max HERIANNagai-Michi o.s.
Kihon ippon kumite, ml. žactvo (7-9) od 6.kyu
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HÜBSCHSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel KOŠNARSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tea NUSKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Danica VÁGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, ml. žactvo (10-11) od 5.kyu
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jan FOLTASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška HRNČIARIKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin JANOŠIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KURKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan PECENSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristián PECHÁNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora PETROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch TLUSŤÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej VELCSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, st. žactvo do 6.kyu
Max HERIANNagai-Michi o.s.
Kihon ippon kumite, st. žactvo od 5.kyu
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jan BROULÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin-Gab GARDEASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis POULSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, dorost
Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Daniel ŘEPÍKSakura Karate-do Žatec z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Daniel ČIČOVSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KOPECKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bronislav KOTYZASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš SZANYISK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David HERIANNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDANagai-Michi o.s.
Džiu ippon kumite, junioři
David HERIANNagai-Michi o.s.Martin KOTLÁRNagai-Michi o.s.Vojtěch ŠAFANDANagai-Michi o.s.
Džiu ippon kumite, juniorky
Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žáci (7-9), -30 kg
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, ml. žáci (7-9), +30 kg
Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, st. žáci, -50 kg
Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, st. žáci, +50 kg
David HRABALKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, st. žákyně, -45 kg
Michaela NAVRÁTILOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, st. žákyně, +45 kg
Lucie MUSILOVÁSokol karate TišnovEliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenci, -60 kg
David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenci, +60 kg
Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenky, -55 kg
Ester CHOVANCOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, dorostenky, +55 kg
Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, juniorky, -55 kg
Sabina MEDUNOVÁSokol karate Tišnov
Kumite, juniorky, +55 kg
Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži U20, -70 kg
Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži U20, +70 kg
Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy U20, +60 kg
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy, +60 kg
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.