ČESKÁ UNIE BOJOVÝCH UMĚNÍ
Administrační centrumDržitelé STV DAN
Česká asoc. tradičního karateČeská Asociace Budo KarateČeská federace KendóČeský svaz Full-contactuČeský svaz karateČeský svaz karate FSKAČeský svaz karate Goju RyuČeský svaz karate JKASKIF CZ
 
MUDr. Martin ČULEN
9. DAN
MUDr. Martin ČULEN
Český svaz karate Goju Ryu
Karel KESL
8. DAN
Karel KESL
Český svaz karate
Ing. Ondřej MUSIL Ph.D
8. DAN
Ing. Ondřej MUSIL Ph.D
Český svaz karate
Vladimír RYSKA DiS
8. DAN
Vladimír RYSKA DiS
Český svaz karate
Ing. Jiří BOČEK MBA
7. DAN
Ing. Jiří BOČEK MBA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jan SOCHATZI
7. DAN
Jan SOCHATZI
Český svaz karate
Jiří FAKTOR
6. DAN
Jiří FAKTOR
Český svaz karate
Dr. Michal HRUBÝ PhD.
6. DAN
Dr. Michal HRUBÝ PhD.
Český svaz karate Goju Ryu
Iva KESLOVÁ
6. DAN
Iva KESLOVÁ
Český svaz karate
Ing Bohumil KOLOC
6. DAN
Ing Bohumil KOLOC
Český svaz karate
Mgr. Pavel KRÁTKÝ
6. DAN
Mgr. Pavel KRÁTKÝ
Český svaz karate
Jaromír MUSIL
6. DAN
Jaromír MUSIL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jaroslav NEKOLA
6. DAN
Jaroslav NEKOLA
Český svaz karate
Jan PYTLÍK
6. DAN
Jan PYTLÍK
Český svaz karate
Mgr Josef RAJCHERT
6. DAN
Mgr Josef RAJCHERT
Český svaz karate
Richard RŮŽIČKA
6. DAN
Richard RŮŽIČKA
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Svatopluk SEKANINA
6. DAN
Svatopluk SEKANINA
Český svaz karate
Miroslav SOBEK
6. DAN
Miroslav SOBEK
Český svaz karate
Rudolf STRÁNSKÝ
6. DAN
Rudolf STRÁNSKÝ
Český svaz karate
Karel STRNAD
6. DAN
Karel STRNAD
Český svaz karate
Slavomír SVOBODA
6. DAN
Slavomír SVOBODA
Český svaz karate
Ing. Pavel ŠTĚPÁN
6. DAN
Ing. Pavel ŠTĚPÁN
Český svaz karate
Miloslav ZDRAŽIL
6. DAN
Miloslav ZDRAŽIL
Český svaz karate
Ing. Jindřich ZIEGELHEIM PhD.
6. DAN
Ing. Jindřich ZIEGELHEIM PhD.
Česká federace Kendó
Ing. Jana ZIEGELHEIMOVÁ PhD
6. DAN
Ing. Jana ZIEGELHEIMOVÁ PhD
Česká federace Kendó
Jan BARTOŠ
5. DAN
Jan BARTOŠ
Český svaz karate
Ing. Robin BAŘÁK
5. DAN
Ing. Robin BAŘÁK
Česká asoc. tradičního karate
Jiří BAŠUS
5. DAN
Jiří BAŠUS
Český svaz karate
Filip BAUMRUK
5. DAN
Filip BAUMRUK
Česká federace Kendó
Umberto BEDENDO
5. DAN
Umberto BEDENDO
Český svaz karate
Ing. Pavel BENEŠ
5. DAN
Ing. Pavel BENEŠ
Český svaz karate JKA
Tomáš BERGER
5. DAN
Tomáš BERGER
Česká federace Kendó
Eva BUZKOVÁ
5. DAN
Eva BUZKOVÁ
Český svaz karate JKA
Pavel ČECH
5. DAN
Pavel ČECH
Český svaz karate
Mgr. Josef DOČKAL
5. DAN
Mgr. Josef DOČKAL
Český svaz karate
SKIF CZ
Zdeněk DVOŘÁK
5. DAN
Zdeněk DVOŘÁK
Český svaz karate
Igor FOJTÍK
5. DAN
Igor FOJTÍK
Český svaz karate JKA
Marek FRANTA
5. DAN
Marek FRANTA
Český svaz karate
Martin FRITZ
5. DAN
Martin FRITZ
Česká federace Kendó
Zdeňka HODOVÁ
5. DAN
Zdeňka HODOVÁ
Český svaz karate
Aleš HROMÁDKO
5. DAN
Aleš HROMÁDKO
Český svaz karate
Radoslav JANUŠ
5. DAN
Radoslav JANUŠ
Česká asoc. tradičního karate
MUDr. Karel JEDLIČKA
5. DAN
MUDr. Karel JEDLIČKA
Český svaz karate
Radek KLEIBL
5. DAN
Radek KLEIBL
Česká asoc. tradičního karate
Mgr Roman KNEIFL
5. DAN
Mgr Roman KNEIFL
Český svaz karate JKA
Ing. Zdeněk KUBALÍK
5. DAN
Ing. Zdeněk KUBALÍK
Český svaz karate
Tomáš KYNCL
5. DAN
Tomáš KYNCL
Česká federace Kendó
Lukáš LAIBRT
5. DAN
Lukáš LAIBRT
Česká federace Kendó
Milan MOŽIEŠÍK
5. DAN
Milan MOŽIEŠÍK
Český svaz karate
Jaroslav NEKOLA
5. DAN
Jaroslav NEKOLA
Český svaz karate Goju Ryu
Petra PISKAČOVÁ
5. DAN
Petra PISKAČOVÁ
Český svaz karate
Ing. Karel PLESNÍK
5. DAN
Ing. Karel PLESNÍK
Český svaz karate
Josef POLÁK
5. DAN
Josef POLÁK
Český svaz karate
Blanka PYTLÍKOVÁ
5. DAN
Blanka PYTLÍKOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Martin SLÁMA
5. DAN
Mgr. Martin SLÁMA
Český svaz karate
Bc. Luděk ŠÍMA
5. DAN
Bc. Luděk ŠÍMA
Český svaz karate
Jaroslav VALENTA
5. DAN
Jaroslav VALENTA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Viktor VEJVODA
5. DAN
Viktor VEJVODA
Český svaz karate
Pavel ZNAMENÁČEK
5. DAN
Pavel ZNAMENÁČEK
Český svaz karate
Jan ADAM
4. DAN
Jan ADAM
Český svaz karate
Vlastislav BĚHOUN
4. DAN
Vlastislav BĚHOUN
Český svaz karate Goju Ryu
Martin BREJCHA
4. DAN
Martin BREJCHA
Český svaz karate
René ČECHURA
4. DAN
René ČECHURA
Český svaz karate
Ing. Tomáš DAVID
4. DAN
Ing. Tomáš DAVID
Česká federace Kendó
Ondřej DUDÁŠ
4. DAN
Ondřej DUDÁŠ
Česká federace Kendó
Tomáš DVOŘÁK
4. DAN
Tomáš DVOŘÁK
Český svaz karate
František FARA
4. DAN
František FARA
Český svaz karate
Martin FORMÁNEK
4. DAN
Martin FORMÁNEK
Česká federace Kendó
Daniel HÄCKL
4. DAN
Daniel HÄCKL
Česká federace Kendó
Ludoslav HRONEK
4. DAN
Ludoslav HRONEK
Český svaz karate
Robert JANOVSKÝ
4. DAN
Robert JANOVSKÝ
Česká federace Kendó
Ing. Roman JIRÁK Ph.D.
4. DAN
Ing. Roman JIRÁK Ph.D.
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr Petr JŮZA
4. DAN
Mgr Petr JŮZA
Český svaz karate
SKIF CZ
BcA. Luboš KLUIBER
4. DAN
BcA. Luboš KLUIBER
Český svaz karate
Bc. Petr KOCMÁNEK
4. DAN
Bc. Petr KOCMÁNEK
Český svaz karate
Mgr. Jana KONEČNÁ
4. DAN
Mgr. Jana KONEČNÁ
Český svaz karate JKA
Ing. Petr KOPECKÝ
4. DAN
Ing. Petr KOPECKÝ
Český svaz karate
František KOPUNEC
4. DAN
František KOPUNEC
Český svaz karate
Květa KRÁTKÁ
4. DAN
Květa KRÁTKÁ
Český svaz karate
Roman KRÁTKÝ
4. DAN
Roman KRÁTKÝ
Český svaz karate
Marek KUBÍN
4. DAN
Marek KUBÍN
Český svaz karate
Martin LEŠKA
4. DAN
Martin LEŠKA
Český svaz karate
Pavel LETOCHA
4. DAN
Pavel LETOCHA
Český svaz karate Goju Ryu
Pavel LITTERBACH
4. DAN
Pavel LITTERBACH
Česká federace Kendó
Bc. Lukáš MIKLO
4. DAN
Bc. Lukáš MIKLO
Český svaz karate
Tomáš NERADIL
4. DAN
Tomáš NERADIL
Česká asoc. tradičního karate
Radim PAVELKA
4. DAN
Radim PAVELKA
Český svaz karate
Radek PAVLIS
4. DAN
Radek PAVLIS
Česká asoc. tradičního karate
Milan PEKNIK
4. DAN
Milan PEKNIK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Zbyšek PETRŽÍLEK
4. DAN
Zbyšek PETRŽÍLEK
Český svaz karate JKA
Karel PRŮCHA Ing.,CSc.
4. DAN
Karel PRŮCHA Ing.,CSc.
Český svaz karate
Bronislav PUZRLA
4. DAN
Bronislav PUZRLA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Petr ŘEZNÍČEK
4. DAN
Petr ŘEZNÍČEK
Česká federace Kendó
Mgr. Milan SEDLÁK
4. DAN
Mgr. Milan SEDLÁK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
JUDr. Petr SKRYJA LL.M.
4. DAN
JUDr. Petr SKRYJA LL.M.
Česká asoc. tradičního karate
Jakub ŠMERDA
4. DAN
Jakub ŠMERDA
Česká federace Kendó
Ing. Vít ŠTENCEL
4. DAN
Ing. Vít ŠTENCEL
Český svaz karate
SKIF CZ
Pavel ŠTĚPÁN ml.
4. DAN
Pavel ŠTĚPÁN ml.
Česká federace Kendó
Mgr. Pavla ŠTĚPÁNOVÁ
4. DAN
Mgr. Pavla ŠTĚPÁNOVÁ
Česká federace Kendó
Ing. Karel ŠVEJDA
4. DAN
Ing. Karel ŠVEJDA
Český svaz karate
Adam URBAN
4. DAN
Adam URBAN
Česká federace Kendó
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ
4. DAN
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ
Český svaz karate
Jiří VLASATÝ
4. DAN
Jiří VLASATÝ
Česká federace Kendó
Josef VORÁČEK
4. DAN
Josef VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Mgr. Filip VRBÍK
4. DAN
Mgr. Filip VRBÍK
Český svaz karate
Ing. Vít ŽATKA
4. DAN
Ing. Vít ŽATKA
Český svaz karate Goju Ryu
Jiří ŽOFČÍN
4. DAN
Jiří ŽOFČÍN
Český svaz karate
MUDr. David BERAN
3. DAN
MUDr. David BERAN
Český svaz karate
Ing. Ludovít BLAHO
3. DAN
Ing. Ludovít BLAHO
Český svaz karate
Milan BRUCH
3. DAN
Milan BRUCH
Český svaz karate
Miroslav COUFAL
3. DAN
Miroslav COUFAL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Petr DUCHOSLAV
3. DAN
Ing. Petr DUCHOSLAV
Český svaz karate
David DVOŘÁK
3. DAN
David DVOŘÁK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Miloš EICHLER
3. DAN
Miloš EICHLER
Česká federace Kendó
Nikol EICHLEROVÁ
3. DAN
Nikol EICHLEROVÁ
Česká federace Kendó
Emil ERBEN
3. DAN
Emil ERBEN
Český svaz karate Goju Ryu
Davide GALLI
3. DAN
Davide GALLI
Český svaz karate JKA
Pavel HARSA
3. DAN
Pavel HARSA
Český svaz karate
Zdeněk HOKR
3. DAN
Zdeněk HOKR
Český svaz karate
Miloslav HOTOVEC
3. DAN
Miloslav HOTOVEC
Česká federace Kendó
Ing. Dana HRADSKÁ
3. DAN
Ing. Dana HRADSKÁ
Česká asoc. tradičního karate
Aleš HRÁCH
3. DAN
Aleš HRÁCH
Český svaz karate
Jan HRBÁČ
3. DAN
Jan HRBÁČ
Česká federace Kendó
Miroslav HÝSEK
3. DAN
Miroslav HÝSEK
Český svaz karate
Dominika HÝSKOVÁ
3. DAN
Dominika HÝSKOVÁ
Český svaz karate
Ing. Ondřej CHARVÁT
3. DAN
Ing. Ondřej CHARVÁT
Český svaz karate
Mgr. Karel IMRÍŠEK
3. DAN
Mgr. Karel IMRÍŠEK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vladimír JANDA
3. DAN
Vladimír JANDA
Český svaz karate
Jan JUKL
3. DAN
Jan JUKL
Český svaz karate
Ing. Ondřej KAŠPAR
3. DAN
Ing. Ondřej KAŠPAR
Česká federace Kendó
Ing. Vladimír KOČIČKA
3. DAN
Ing. Vladimír KOČIČKA
Český svaz karate Goju Ryu
Lukáš KOPIŠTĚ
3. DAN
Lukáš KOPIŠTĚ
Česká federace Kendó
Kristina KOPUNCOVÁ
3. DAN
Kristina KOPUNCOVÁ
Český svaz karate
Patrik KOTAS
3. DAN
Patrik KOTAS
Český svaz karate
Mgr. Nikola KRÁTKÁ
3. DAN
Mgr. Nikola KRÁTKÁ
Český svaz karate
Mgr. Ondřej KŘÍŽ
3. DAN
Mgr. Ondřej KŘÍŽ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Michal KŘÍŽEK
3. DAN
Michal KŘÍŽEK
Český svaz karate
Ing Elemír KUBÍNI
3. DAN
Ing Elemír KUBÍNI
Český svaz karate
Zuzana LINHARTOVÁ
3. DAN
Zuzana LINHARTOVÁ
Český svaz karate
Roman LYSONĚK
3. DAN
Roman LYSONĚK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. David MACEK
3. DAN
Ing. David MACEK
Český svaz karate JKA
Vít MÁLIŠ
3. DAN
Vít MÁLIŠ
Česká federace Kendó
mgr Miroslav MANDÍK
3. DAN
mgr Miroslav MANDÍK
Český svaz karate
Roman MASOPUST
3. DAN
Roman MASOPUST
Český svaz karate JKA
Petr MĚSTKA
3. DAN
Petr MĚSTKA
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Veronika MIŠKOVÁ
3. DAN
Mgr. Veronika MIŠKOVÁ
Český svaz karate
Jaroslav MLÉČKA
3. DAN
Jaroslav MLÉČKA
Český svaz karate JKA
Michal MLEJNEK
3. DAN
Michal MLEJNEK
Česká federace Kendó
Ing. Miloslav MOTL ,DiS.
3. DAN
Ing. Miloslav MOTL ,DiS.
Český svaz karate
Ing. Pavla MUSILOVÁ PhD.
3. DAN
Ing. Pavla MUSILOVÁ PhD.
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Petr NECHYBA
3. DAN
Mgr. Petr NECHYBA
Český svaz karate
Miroslav NEUBAUER
3. DAN
Miroslav NEUBAUER
Česká federace Kendó
Jindřich PILMANN
3. DAN
Jindřich PILMANN
Český svaz karate
Miroslav PJOSA
3. DAN
Miroslav PJOSA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Petr POLÍVKA
3. DAN
Petr POLÍVKA
Český svaz karate
Marie PRAJZLEROVÁ
3. DAN
Marie PRAJZLEROVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Patrik PUNČOCHÁŘ
3. DAN
Patrik PUNČOCHÁŘ
Česká asoc. tradičního karate
Josef RENDL
3. DAN
Josef RENDL
Český svaz karate
Ing. Martin ŘÍHA
3. DAN
Ing. Martin ŘÍHA
Česká asoc. tradičního karate
Filip SAIDL
3. DAN
Filip SAIDL
Český svaz karate
Vojtěch SLÍVA
3. DAN
Vojtěch SLÍVA
Česká asoc. tradičního karate
Michal SUCHÝ
3. DAN
Michal SUCHÝ
Česká federace Kendó
Ing. Jiří ŠÍR
3. DAN
Ing. Jiří ŠÍR
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Mgr. Marek ŠÍR
3. DAN
Mgr. Marek ŠÍR
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Libor ŠKAŘUPA
3. DAN
Libor ŠKAŘUPA
Český svaz karate
Ing. Darina ŠKAŘUPOVÁ
3. DAN
Ing. Darina ŠKAŘUPOVÁ
Český svaz karate
Doc. Ing. Bc. Igor ŠPLÍCHAL CSc.
3. DAN
Doc. Ing. Bc. Igor ŠPLÍCHAL CSc.
Český svaz karate JKA
Ing. Vít ŠTENCEL
3. DAN
Ing. Vít ŠTENCEL
Český svaz karate Goju Ryu
Petra ŠTENCLOVÁ
3. DAN
Petra ŠTENCLOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Pavel ŠTĚPÁN st.
3. DAN
Mgr. Pavel ŠTĚPÁN st.
Česká federace Kendó
Ondřej ŠVORC
3. DAN
Ondřej ŠVORC
Česká federace Kendó
Mgr. Jakub TESÁREK
3. DAN
Mgr. Jakub TESÁREK
Český svaz karate
Ing Jitka TROJANOVA
3. DAN
Ing Jitka TROJANOVA
Český svaz karate
Martin VALEŠ
3. DAN
Martin VALEŠ
Český svaz karate
Mgr. Lubomír VAVERKA
3. DAN
Mgr. Lubomír VAVERKA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Tomáš VENTURA
3. DAN
Tomáš VENTURA
Česká asoc. tradičního karate
Hana VENTUROVÁ
3. DAN
Hana VENTUROVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Jiří VOLEK
3. DAN
Jiří VOLEK
Český svaz karate
Dominik VORÁČEK
3. DAN
Dominik VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Josef VORÁČEK
3. DAN
Josef VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Ing. Roman ZÁHORA
3. DAN
Ing. Roman ZÁHORA
Česká federace Kendó
Ing. David ZACHARA
3. DAN
Ing. David ZACHARA
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Vít ŽATKA
3. DAN
Ing. Vít ŽATKA
Český svaz karate
Radovan ANDRLE DiS.
2. DAN
Radovan ANDRLE DiS.
Český svaz karate
Bc. Josef BĚLICA
2. DAN
Bc. Josef BĚLICA
Český svaz karate
Martin BLATOŇ
2. DAN
Martin BLATOŇ
Český svaz karate
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ
2. DAN
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Kristina BOSÁKOVÁ
2. DAN
Kristina BOSÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Antonín BROŽÍČEK
2. DAN
Antonín BROŽÍČEK
Český svaz karate JKA
Ing. Otto CIPIN MBA
2. DAN
Ing. Otto CIPIN MBA
Český svaz karate JKA
Ondřej ČECH
2. DAN
Ondřej ČECH
Český svaz karate
Ondřej ČERMÁK
2. DAN
Ondřej ČERMÁK
Český svaz karate JKA
Ing. Jan ČERNÍK
2. DAN
Ing. Jan ČERNÍK
Český svaz karate
František DOLEČEK
2. DAN
František DOLEČEK
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Jan DÖRRER
2. DAN
Ing. Jan DÖRRER
Český svaz karate
Ing. Jan DROBEČEK
2. DAN
Ing. Jan DROBEČEK
Český svaz karate
Tomáš DUDA MBA
2. DAN
Tomáš DUDA MBA
Český svaz karate
Viktorie EICHLEROVÁ
2. DAN
Viktorie EICHLEROVÁ
Česká federace Kendó
Pavel EXLER
2. DAN
Pavel EXLER
Český svaz karate
Luboš FELGR
2. DAN
Luboš FELGR
Český svaz karate
Petr FIALA
2. DAN
Petr FIALA
Český svaz karate
Mgr. Simona FORSTOVÁ
2. DAN
Mgr. Simona FORSTOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Michal FRAJS
2. DAN
Michal FRAJS
Česká asoc. tradičního karate
Radek FRÜHAUF
2. DAN
Radek FRÜHAUF
Český svaz karate
Jaromír FUČÍK
2. DAN
Jaromír FUČÍK
Český svaz karate JKA
Ladislav GÁF
2. DAN
Ladislav GÁF
Český svaz karate
Michal GALÁT
2. DAN
Michal GALÁT
Česká asoc. tradičního karate
Zuzana GALDOVÁ
2. DAN
Zuzana GALDOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Miroslav HALUZA
2. DAN
Miroslav HALUZA
Český svaz karate Goju Ryu
Jana HAMROVÁ
2. DAN
Jana HAMROVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ladislav HAVEL
2. DAN
Ladislav HAVEL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ondřej HAVELKA
2. DAN
Ondřej HAVELKA
Česká federace Kendó
Jana HAVLÁKOVÁ
2. DAN
Jana HAVLÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Petr HAVLÍČEK
2. DAN
Petr HAVLÍČEK
Česká federace Kendó
Jan HEGER
2. DAN
Jan HEGER
Česká asoc. tradičního karate
Richard HEGER
2. DAN
Richard HEGER
Česká asoc. tradičního karate
Ivana HORDĚJČUKOVÁ
2. DAN
Ivana HORDĚJČUKOVÁ
Český svaz karate
Pavel HORŇÁK
2. DAN
Pavel HORŇÁK
Český svaz karate
Lucie HŘIBOVÁ
2. DAN
Lucie HŘIBOVÁ
Česká federace Kendó
Stanislav IŠTVÁNEK
2. DAN
Stanislav IŠTVÁNEK
Český svaz karate
Milan JANČÁK
2. DAN
Milan JANČÁK
Český svaz karate
Lukáš JANDA
2. DAN
Lukáš JANDA
Český svaz karate
Martina JANUŠOVÁ
2. DAN
Martina JANUŠOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
JUDr. Jiří JAROŠ PhD.
2. DAN
JUDr. Jiří JAROŠ PhD.
Český svaz karate
František JELEN
2. DAN
František JELEN
Český svaz karate
Veronika JELÍNKOVÁ
2. DAN
Veronika JELÍNKOVÁ
Český svaz karate
Zuzana JENÍČKOVÁ
2. DAN
Zuzana JENÍČKOVÁ
Česká federace Kendó
Hana JURÁŇOVÁ
2. DAN
Hana JURÁŇOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Petra KARLOVÁ
2. DAN
Petra KARLOVÁ
Český svaz karate JKA
Kateřina KESLOVÁ
2. DAN
Kateřina KESLOVÁ
Český svaz karate
Patrik KLAPAL
2. DAN
Patrik KLAPAL
Český svaz karate
Klára KLEIBLOVÁ
2. DAN
Klára KLEIBLOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Tereza KLEIBLOVÁ
2. DAN
Tereza KLEIBLOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Jiří KLOZ
2. DAN
Jiří KLOZ
Česká federace Kendó
PharmDr Jana KNEIFLOVÁ
2. DAN
PharmDr Jana KNEIFLOVÁ
Český svaz karate JKA
Libor KNESPL
2. DAN
Libor KNESPL
Český svaz karate
Pavel KOCÁBEK
2. DAN
Pavel KOCÁBEK
Český svaz Full-contactu
Petra KOLÁŘSKÁ
2. DAN
Petra KOLÁŘSKÁ
Český svaz karate
BC Michal KOMPAN
2. DAN
BC Michal KOMPAN
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Lukáš KOPULETÝ
2. DAN
Lukáš KOPULETÝ
Česká federace Kendó
Mgr. Martin KOSEK MBA
2. DAN
Mgr. Martin KOSEK MBA
Český svaz karate
Petr KOSINA
2. DAN
Petr KOSINA
Český svaz karate
Ing. arch. Přemysl KOTOUL
2. DAN
Ing. arch. Přemysl KOTOUL
Česká federace Kendó
Petr KUDA
2. DAN
Petr KUDA
Česká federace Kendó
Lukáš LANGER
2. DAN
Lukáš LANGER
Český svaz karate JKA
Jana LASTIVKOVÁ
2. DAN
Jana LASTIVKOVÁ
Česká federace Kendó
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ
2. DAN
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Ladislav LISZTWAN
2. DAN
Ing. Ladislav LISZTWAN
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Radek LUXÍK
2. DAN
Radek LUXÍK
Česká federace Kendó
Janusz LYDKA
2. DAN
Janusz LYDKA
Česká asoc. tradičního karate
Radmila MACHÁČKOVÁ
2. DAN
Radmila MACHÁČKOVÁ
Český svaz karate
Vít MÁLIŠ
2. DAN
Vít MÁLIŠ
Česká federace Kendó
Miroslav MERFAIT
2. DAN
Miroslav MERFAIT
Český svaz karate JKA
Gustav MISTRÍK
2. DAN
Gustav MISTRÍK
Český svaz karate
Josef MIŠÁK
2. DAN
Josef MIŠÁK
Český svaz karate
Jakub MÍŠEK
2. DAN
Jakub MÍŠEK
Česká federace Kendó
Petr MIŠNER
2. DAN
Petr MIŠNER
Český svaz karate JKA
Sebastian MRÁZ
2. DAN
Sebastian MRÁZ
Česká federace Kendó
Matěj MÜLLER
2. DAN
Matěj MÜLLER
Český svaz karate
Martina NEMCOVÁ MUDr.
2. DAN
Martina NEMCOVÁ MUDr.
Český svaz karate
Petr NĚMEČEK
2. DAN
Petr NĚMEČEK
Český svaz karate
Michal NOVÁK
2. DAN
Michal NOVÁK
Český svaz karate
Robert PASTYŘÍK
2. DAN
Robert PASTYŘÍK
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Petra PATRICELLI
2. DAN
Mgr. Petra PATRICELLI
Česká federace Kendó
Pavel PECHAN
2. DAN
Pavel PECHAN
Český svaz karate JKA
Josef PEKAROVIČ
2. DAN
Josef PEKAROVIČ
Český svaz karate
Robert PEŠL
2. DAN
Robert PEŠL
Česká federace Kendó
Thang PHAM
2. DAN
Thang PHAM
Česká federace Kendó
Regina PLAŠILOVÁ
2. DAN
Regina PLAŠILOVÁ
Český svaz karate
Linda PRIŠKINOVÁ
2. DAN
Linda PRIŠKINOVÁ
Český svaz karate JKA
Vladimír PRYČEK
2. DAN
Vladimír PRYČEK
Česká federace Kendó
Václav RADECHOVSKÝ
2. DAN
Václav RADECHOVSKÝ
Český svaz karate
Mgr. Pavla RAJMANOVÁ
2. DAN
Mgr. Pavla RAJMANOVÁ
Česká federace Kendó
Jan RUTH
2. DAN
Jan RUTH
Český svaz karate
Martina RŮŽIČKOVÁ
2. DAN
Martina RŮŽIČKOVÁ
Český svaz karate
Štěpán ŘEZNÍČEK
2. DAN
Štěpán ŘEZNÍČEK
SKIF CZ
BC František SEDLÁK
2. DAN
BC František SEDLÁK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
JUDr. Josef SECHOVEC
2. DAN
JUDr. Josef SECHOVEC
Český svaz karate
Mgr. Svatopluk SEKANINA
2. DAN
Mgr. Svatopluk SEKANINA
Český svaz karate
Ivan SIMANDL
2. DAN
Ivan SIMANDL
Český svaz karate
Michal SLÁVIK
2. DAN
Michal SLÁVIK
Český svaz karate
SKIF CZ
Jiří SMÉKAL
2. DAN
Jiří SMÉKAL
Český svaz karate
Zdeněk SOKOL
2. DAN
Zdeněk SOKOL
Český svaz Full-contactu
Jan STROPNICKÝ
2. DAN
Jan STROPNICKÝ
Český svaz karate
Michal STYBOR
2. DAN
Michal STYBOR
Česká federace Kendó
Mgr. Luděk SVOBODA
2. DAN
Mgr. Luděk SVOBODA
Český svaz karate Goju Ryu
Josef SÝKORA
2. DAN
Josef SÝKORA
Český svaz karate
Mgr. Bohuslav ŠÁLA
2. DAN
Mgr. Bohuslav ŠÁLA
Český svaz karate
Lucie ŠIFNEROVÁ
2. DAN
Lucie ŠIFNEROVÁ
Česká federace Kendó
Miloš ŠKODA
2. DAN
Miloš ŠKODA
Český svaz karate
Radek ŠKRABAL
2. DAN
Radek ŠKRABAL
Česká asoc. tradičního karate
Vojtěch ŠPETLÁK
2. DAN
Vojtěch ŠPETLÁK
Český svaz karate
Vojtěch ŠROM
2. DAN
Vojtěch ŠROM
Český svaz karate
Jakub ŠTĚPÁN
2. DAN
Jakub ŠTĚPÁN
Česká asoc. tradičního karate
Matteo TAMBORLANI
2. DAN
Matteo TAMBORLANI
Český svaz karate Goju Ryu
Karel TENORA
2. DAN
Karel TENORA
Česká federace Kendó
Milan TESAŘ
2. DAN
Milan TESAŘ
Český svaz karate
Petr VÁCLAVÍK
2. DAN
Petr VÁCLAVÍK
Český svaz karate
Petr VÁGNER
2. DAN
Petr VÁGNER
Česká asoc. tradičního karate
Tomáš VALENA
2. DAN
Tomáš VALENA
Český svaz karate
Ing. Jan VALIŠ
2. DAN
Ing. Jan VALIŠ
Český svaz karate
Vojtěch VALSA
2. DAN
Vojtěch VALSA
Česká federace Kendó
Ing. Bc. Pavel VAŘACHA Ph. D
2. DAN
Ing. Bc. Pavel VAŘACHA Ph. D
Česká federace Kendó
Ing. Miroslava VAŠEKOVÁ
2. DAN
Ing. Miroslava VAŠEKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Lucie VEITHOVÁ
2. DAN
Lucie VEITHOVÁ
Český svaz karate
Ing Miroslav VEJČÍK
2. DAN
Ing Miroslav VEJČÍK
Český svaz karate
Andrea VERBÍKOVÁ
2. DAN
Andrea VERBÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Vojtěch VRANA
2. DAN
Vojtěch VRANA
Česká federace Kendó
Robert VYCHODIL
2. DAN
Robert VYCHODIL
Česká asoc. tradičního karate
Bc. Hubert WITOSZ
2. DAN
Bc. Hubert WITOSZ
Český svaz karate
Jakub ZÁBOJ
2. DAN
Jakub ZÁBOJ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Petr ZÁZVORKA
2. DAN
Petr ZÁZVORKA
Český svaz karate
Emílie ADÁMKOVÁ
1. DAN
Emílie ADÁMKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Peter ANDRIS
1. DAN
Ing. Peter ANDRIS
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing Václav ANDRLE
1. DAN
Ing Václav ANDRLE
Český svaz karate
Radek ANTOŠ
1. DAN
Radek ANTOŠ
Český svaz karate
Zuzana AUGUSTINOVÁ
1. DAN
Zuzana AUGUSTINOVÁ
Český svaz karate
Ing. Dominika BABIČKA-FIALOVÁ
1. DAN
Ing. Dominika BABIČKA-FIALOVÁ
Český svaz karate
SKIF CZ
Brigita BAČOVÁ
1. DAN
Brigita BAČOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Karolína BAČOVÁ
1. DAN
Karolína BAČOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Dominik BANDAS
1. DAN
Dominik BANDAS
Český svaz karate
Jan BARÁT
1. DAN
Jan BARÁT
Český svaz karate
Beatrice-Anne BARNABAS
1. DAN
Beatrice-Anne BARNABAS
Česká asoc. tradičního karate
Jana BĚLICOVÁ
1. DAN
Jana BĚLICOVÁ
Český svaz karate
Eliška BĚLÍČKOVÁ
1. DAN
Eliška BĚLÍČKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Lukáš BLINKA
1. DAN
Lukáš BLINKA
Český svaz Full-contactu
Jiří BOHÁČ
1. DAN
Jiří BOHÁČ
Český svaz karate JKA
Kristína BOSÁKOVÁ
1. DAN
Kristína BOSÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Jiří BOUBLÍK
1. DAN
Jiří BOUBLÍK
Český svaz karate
Ing. Šimon BRANDA
1. DAN
Ing. Šimon BRANDA
Český svaz karate
Markéta BROŽOVÁ
1. DAN
Markéta BROŽOVÁ
Český svaz karate JKA
Tomáš BŘÍZA
1. DAN
Tomáš BŘÍZA
Český svaz karate
Tomáš BURDÍK
1. DAN
Tomáš BURDÍK
Česká asoc. tradičního karate
Michal BUREŠ
1. DAN
Michal BUREŠ
Český svaz karate
Monika BÜRGEROVÁ
1. DAN
Monika BÜRGEROVÁ
Český svaz karate
Petra CÍFKOVÁ
1. DAN
Petra CÍFKOVÁ
Český svaz karate JKA
Miroslav COUFAL
1. DAN
Miroslav COUFAL
Česká asoc. tradičního karate
Adriana CRHONKOVÁ
1. DAN
Adriana CRHONKOVÁ
Český svaz karate
Jakub ČÁSTEČKA
1. DAN
Jakub ČÁSTEČKA
Česká asoc. tradičního karate
Radek ČÁSTEČKA
1. DAN
Radek ČÁSTEČKA
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Marek ČECHÁK
1. DAN
Mgr. Marek ČECHÁK
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Čestmír ČERVENKA
1. DAN
Ing. Čestmír ČERVENKA
Česká asoc. tradičního karate
Jaroslav ČERVINKA
1. DAN
Jaroslav ČERVINKA
Český svaz karate
Pavel DAŘÍLEK
1. DAN
Pavel DAŘÍLEK
Český svaz karate
Elvíra DJEMILEVA
1. DAN
Elvíra DJEMILEVA
Český svaz karate
Bc. Zuzana DLUGOŠOVÁ
1. DAN
Bc. Zuzana DLUGOŠOVÁ
Český svaz karate
František DOČEKAL
1. DAN
František DOČEKAL
Česká asoc. tradičního karate
Dominik DOPIRÁK
1. DAN
Dominik DOPIRÁK
Česká asoc. tradičního karate
Barbora DORŇÁKOVÁ
1. DAN
Barbora DORŇÁKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Hana DOSTÁLOVÁ
1. DAN
Hana DOSTÁLOVÁ
Český svaz karate
Jan DOUBEK
1. DAN
Jan DOUBEK
Česká asoc. tradičního karate
Václav DRAGOUN
1. DAN
Václav DRAGOUN
Český svaz karate
MUDr. Jaroslav DUBA
1. DAN
MUDr. Jaroslav DUBA
Česká asoc. tradičního karate
Bohuslav DUŠEK
1. DAN
Bohuslav DUŠEK
Český svaz karate
Milan DUŠEK
1. DAN
Milan DUŠEK
Český svaz Full-contactu
Matyáš DVOŘÁK
1. DAN
Matyáš DVOŘÁK
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Rostislav DVOŘÁK
1. DAN
Ing. Rostislav DVOŘÁK
Český svaz karate Goju Ryu
Daniel ENGLER
1. DAN
Daniel ENGLER
Český svaz karate JKA
Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ
1. DAN
Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ
Český svaz karate
Petr FIALA
1. DAN
Petr FIALA
Český svaz karate Goju Ryu
Milan FILIP
1. DAN
Milan FILIP
Česká asoc. tradičního karate
Filip FILIPI
1. DAN
Filip FILIPI
Český svaz karate
Adam FISTER
1. DAN
Adam FISTER
Česká asoc. tradičního karate
Jan FIZEK
1. DAN
Jan FIZEK
Česká federace Kendó
Matěj FORMÁNEK
1. DAN
Matěj FORMÁNEK
Český svaz karate JKA
Mgr. Jan FRÁNA
1. DAN
Mgr. Jan FRÁNA
Český svaz Full-contactu
Simona GALÁDOVÁ
1. DAN
Simona GALÁDOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Martin GALDA
1. DAN
Martin GALDA
Česká asoc. tradičního karate
Michal GALUŠKA
1. DAN
Michal GALUŠKA
Český svaz karate
Jindřich GEISLER
1. DAN
Jindřich GEISLER
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Michal GERŽA
1. DAN
Mgr. Michal GERŽA
Česká asoc. tradičního karate
Marek GÖRGES
1. DAN
Marek GÖRGES
Český svaz karate
Michal GREPL
1. DAN
Michal GREPL
Český svaz karate
Ing. Jana GROMESOVÁ
1. DAN
Ing. Jana GROMESOVÁ
Český svaz karate
Tomáš HANZL
1. DAN
Tomáš HANZL
Česká asoc. tradičního karate
Eliška HAVELKOVÁ
1. DAN
Eliška HAVELKOVÁ
Česká federace Kendó
Jakub HOLOTÍK
1. DAN
Jakub HOLOTÍK
Česká asoc. tradičního karate
Zuzana HOLUBCOVÁ
1. DAN
Zuzana HOLUBCOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Lukáš HORÁK
1. DAN
Lukáš HORÁK
Česká asoc. tradičního karate
Zdeněk HORČIČKA
1. DAN
Zdeněk HORČIČKA
Česká asoc. tradičního karate
Jáchym HOŘÁK
1. DAN
Jáchym HOŘÁK
Český svaz karate
Ing. Hana HRABCOVÁ
1. DAN
Ing. Hana HRABCOVÁ
Český svaz karate
SKIF CZ
Luděk HRADECKÝ
1. DAN
Luděk HRADECKÝ
Česká asoc. tradičního karate
Veronika HRŮZOVÁ
1. DAN
Veronika HRŮZOVÁ
Český svaz karate JKA
Vít HUDEC
1. DAN
Vít HUDEC
Český svaz karate
Tomáš CHLUBNA
1. DAN
Tomáš CHLUBNA
Česká asoc. tradičního karate
Stanislav CHOVANEC
1. DAN
Stanislav CHOVANEC
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Roman CHUDÁČEK
1. DAN
Ing. Roman CHUDÁČEK
Česká asoc. tradičního karate
Nikola CHYBÍKOVÁ
1. DAN
Nikola CHYBÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
David CHÝLEK
1. DAN
David CHÝLEK
Česká asoc. tradičního karate
Jaroslav CHYTKA
1. DAN
Jaroslav CHYTKA
Česká asoc. tradičního karate
Jindřich IBL
1. DAN
Jindřich IBL
Český svaz karate
PhD. Antonín JANÁSEK
1. DAN
PhD. Antonín JANÁSEK
Česká asoc. tradičního karate
Jiří JANDA
1. DAN
Jiří JANDA
Český svaz karate JKA
Petr JANDA
1. DAN
Petr JANDA
Český svaz karate
Roman JANEČEK
1. DAN
Roman JANEČEK
Česká federace Kendó
Petr JANÍK
1. DAN
Petr JANÍK
Česká asoc. tradičního karate
Ing. Vladislava JAROŠOVÁ
1. DAN
Ing. Vladislava JAROŠOVÁ
Česká federace Kendó
Mgr. Jana JELÍNKOVÁ
1. DAN
Mgr. Jana JELÍNKOVÁ
Český svaz karate
Lukáš JIRÁČEK
1. DAN
Lukáš JIRÁČEK
Český svaz karate
Ján JORDÁN
1. DAN
Ján JORDÁN
Český svaz karate Goju Ryu
Kryštof JURČA
1. DAN
Kryštof JURČA
Česká asoc. tradičního karate
Martin KÁČER
1. DAN
Martin KÁČER
Česká asoc. tradičního karate
Markéta KAČÍRKOVÁ
1. DAN
Markéta KAČÍRKOVÁ
Český svaz karate JKA
Veronika KAMENSKÁ
1. DAN
Veronika KAMENSKÁ
Česká asoc. tradičního karate
Arsenij KARPOW
1. DAN
Arsenij KARPOW
Česká asoc. tradičního karate
Jan KAŠPAR
1. DAN
Jan KAŠPAR
Český svaz karate
Petr KAŠPÁREK
1. DAN
Petr KAŠPÁREK
Česká asoc. tradičního karate
MUDr. Lenka KAŠPAROVÁ
1. DAN
MUDr. Lenka KAŠPAROVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Jan KAZDA
1. DAN
Jan KAZDA
Český svaz Full-contactu
Petr KAZDA
1. DAN
Petr KAZDA
Český svaz Full-contactu
Kateřina KELÁRKOVÁ
1. DAN
Kateřina KELÁRKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Pavel KIKLOŠ
1. DAN
Pavel KIKLOŠ
Česká asoc. tradičního karate
Tadeáš KINDL
1. DAN
Tadeáš KINDL
Česká federace Kendó
Květa KLEMENTOVÁ
1. DAN
Květa KLEMENTOVÁ
Český svaz karate
Jiří KLINER
1. DAN
Jiří KLINER
Český svaz karate JKA
František KOCOUREK
1. DAN
František KOCOUREK
Český svaz karate
Vlastimil KOCOUREK
1. DAN
Vlastimil KOCOUREK
Česká asoc. tradičního karate
Naděžda KOČANDRLOVÁ
1. DAN
Naděžda KOČANDRLOVÁ
Český svaz karate
Jan KOČÍ
1. DAN
Jan KOČÍ
Český svaz karate
Barbora KOČTÁŘOVÁ
1. DAN
Barbora KOČTÁŘOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vlastimil KOLAJA
1. DAN
Vlastimil KOLAJA
Česká asoc. tradičního karate
Adéla KOŇAŘÍKOVÁ
1. DAN
Adéla KOŇAŘÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Petr KONFRŠT
1. DAN
Petr KONFRŠT
Český svaz karate
Libor KOPECKÝ
1. DAN
Libor KOPECKÝ
Česká asoc. tradičního karate
Radomír KOPECKÝ
1. DAN
Radomír KOPECKÝ
Česká asoc. tradičního karate
Daniil KOPYTOV
1. DAN
Daniil KOPYTOV
Česká federace Kendó
Vojtěch KOŘÉNEK
1. DAN
Vojtěch KOŘÉNEK
Česká asoc. tradičního karate
Petr KOSTOLNÍK
1. DAN
Petr KOSTOLNÍK
Česká federace Kendó
Anežka KOTĚROVÁ
1. DAN
Anežka KOTĚROVÁ
Český svaz karate
Lukáš KOTLÍK
1. DAN
Lukáš KOTLÍK
Český svaz karate
Ing. Břetislav KOTYZA
1. DAN
Ing. Břetislav KOTYZA
Česká asoc. tradičního karate
Petr KOUBEK
1. DAN
Petr KOUBEK
Česká federace Kendó
Jakub KRABICA
1. DAN
Jakub KRABICA
Česká asoc. tradičního karate
Lukáš KRAJÍČEK
1. DAN
Lukáš KRAJÍČEK
Česká asoc. tradičního karate
Adéla KRÁTKÁ
1. DAN
Adéla KRÁTKÁ
Český svaz karate
Radim KRETÍK
1. DAN
Radim KRETÍK
Česká asoc. tradičního karate
Alena KRETÍKOVÁ
1. DAN
Alena KRETÍKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Jakub KROULÍK
1. DAN
Jakub KROULÍK
Český svaz karate
ing Jan KRSEK
1. DAN
ing Jan KRSEK
Český svaz karate
Vendula KRUPOVÁ
1. DAN
Vendula KRUPOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Ing. David KRYBUS
1. DAN
Ing. David KRYBUS
Česká asoc. tradičního karate
Jan KRYŠTOF
1. DAN
Jan KRYŠTOF
Česká asoc. tradičního karate
Veronika KŘIVÁKOVÁ
1. DAN
Veronika KŘIVÁKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Filip KŘIVOHLAVÝ
1. DAN
Filip KŘIVOHLAVÝ
Česká federace Kendó
Matěj KŘÍŽEK
1. DAN
Matěj KŘÍŽEK
Česká asoc. tradičního karate
Jaromír KUBÁT
1. DAN
Jaromír KUBÁT
Český svaz karate
Jaroslav KUBĚNA
1. DAN
Jaroslav KUBĚNA
Česká asoc. tradičního karate
David KUČERA
1. DAN
David KUČERA
Český svaz karate
Petr KUNDRÁT
1. DAN
Petr KUNDRÁT
Český svaz karate
Petr KUNDRÁT
1. DAN
Petr KUNDRÁT
Český svaz karate
MUDr. Irena KURFÜRSTOVÁ
1. DAN
MUDr. Irena KURFÜRSTOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Miroslava KURKOVÁ
1. DAN
Miroslava KURKOVÁ
Český svaz karate
Lenka LABAJOVÁ
1. DAN
Lenka LABAJOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Šimon LABIŠ
1. DAN
Šimon LABIŠ
Česká asoc. tradičního karate
Mgr Jiří LAJNER
1. DAN
Mgr Jiří LAJNER
Český svaz karate JKA
Jaroslav LEŠŇANSKÝ
1. DAN
Jaroslav LEŠŇANSKÝ
Český svaz karate
Jitka LIĎÁKOVÁ
1. DAN
Jitka LIĎÁKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Radek LÍKAŘ
1. DAN
Radek LÍKAŘ
Český svaz karate
Miroslav LINK
1. DAN
Miroslav LINK
Český svaz karate
Jakub LOHNICKÝ
1. DAN
Jakub LOHNICKÝ
Česká federace Kendó
Tomáš LOHNICKÝ
1. DAN
Tomáš LOHNICKÝ
Česká federace Kendó
Pavel LUST
1. DAN
Pavel LUST
Český svaz karate JKA
Jana LYSOŇKOVÁ
1. DAN
Jana LYSOŇKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Matyáš MALÝ
1. DAN
Matyáš MALÝ
Český svaz karate
Natálie MAŇÁKOVÁ
1. DAN
Natálie MAŇÁKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Ladislav MAREŠ
1. DAN
Mgr. Ladislav MAREŠ
Český svaz karate
SKIF CZ
Olívie MARKOVÁ
1. DAN
Olívie MARKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Vít MARTÍNEK
1. DAN
Vít MARTÍNEK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vít MASAŘ
1. DAN
Vít MASAŘ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jan MASOPUST
1. DAN
Jan MASOPUST
Český svaz karate JKA
Vít MASOPUST
1. DAN
Vít MASOPUST
Český svaz Full-contactu
Jarmila MASOPUSTOVÁ
1. DAN
Jarmila MASOPUSTOVÁ
Český svaz karate JKA
Jindřich MAŠLÁŇ
1. DAN
Jindřich MAŠLÁŇ
Česká asoc. tradičního karate
Vojtěch MAŠLÁŇ
1. DAN
Vojtěch MAŠLÁŇ
Česká asoc. tradičního karate
Marek MEDVE
1. DAN
Marek MEDVE
Český svaz karate
Petr MICHONĚK
1. DAN
Petr MICHONĚK
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Štěpánka MIKEŠOVÁ
1. DAN
Mgr. Štěpánka MIKEŠOVÁ
Český svaz karate
Dominik MIKULA
1. DAN
Dominik MIKULA
Český svaz karate
Ing. Filip MILER
1. DAN
Ing. Filip MILER
Český svaz karate
Jaroslav MIMRA
1. DAN
Jaroslav MIMRA
Český svaz karate
Mgr. Lucie MLEJNKOVÁ
1. DAN
Mgr. Lucie MLEJNKOVÁ
Český svaz Full-contactu
ing. Pavel MRTKA
1. DAN
ing. Pavel MRTKA
Česká asoc. tradičního karate
Kateřina MUDROŇOVÁ
1. DAN
Kateřina MUDROŇOVÁ
Česká federace Kendó
Monika NEDAVAŠKOVÁ-LATZELOVÁ
1. DAN
Monika NEDAVAŠKOVÁ-LATZELOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Jitka NEZVALOVÁ
1. DAN
Mgr. Jitka NEZVALOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Luděk NIKODÝM
1. DAN
Luděk NIKODÝM
Český svaz karate
Miroslav ODLOŽILÍK
1. DAN
Miroslav ODLOŽILÍK
Český svaz karate Goju Ryu
Jiří ONDRUŠEK
1. DAN
Jiří ONDRUŠEK
Česká asoc. tradičního karate
Petr OPLETAL
1. DAN
Petr OPLETAL
Česká asoc. tradičního karate
Radek OŠKERA
1. DAN
Radek OŠKERA
Český svaz karate JKA
Josef PACOVSKÝ
1. DAN
Josef PACOVSKÝ
Český svaz karate JKA
Filip PAVLÍČEK
1. DAN
Filip PAVLÍČEK
Česká federace Kendó
Michal PAVLÍK
1. DAN
Michal PAVLÍK
Česká asoc. tradičního karate
Jitka PECHANOVÁ
1. DAN
Jitka PECHANOVÁ
Český svaz karate JKA
Lenka PETŘEKOVÁ
1. DAN
Lenka PETŘEKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Vinh-Phong PHAM
1. DAN
Vinh-Phong PHAM
Česká federace Kendó
Tomáš PLACHÝ
1. DAN
Tomáš PLACHÝ
Český svaz karate JKA
Zdeněk PLEVA
1. DAN
Zdeněk PLEVA
Český svaz karate
Jaroslav PLHÁK
1. DAN
Jaroslav PLHÁK
Český svaz karate JKA
Libor PODROUŽEK
1. DAN
Libor PODROUŽEK
Český svaz karate
Vít POKORNÝ
1. DAN
Vít POKORNÝ
Česká asoc. tradičního karate
Alena POLÁKOVÁ
1. DAN
Alena POLÁKOVÁ
Český svaz karate
Petr POLOMIS
1. DAN
Petr POLOMIS
Český svaz karate JKA
Filip POPELKA
1. DAN
Filip POPELKA
Česká asoc. tradičního karate
Milan POSPÍCHAL
1. DAN
Milan POSPÍCHAL
Český svaz karate
Aleš POSPÍŠIL
1. DAN
Aleš POSPÍŠIL
Český svaz karate JKA
PhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D.
1. DAN
PhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D.
Český svaz karate
Mikuláš PŘECECHTĚL
1. DAN
Mikuláš PŘECECHTĚL
Česká asoc. tradičního karate
Josefína PŘECECHTĚLOVÁ
1. DAN
Josefína PŘECECHTĚLOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Martina PŘECECHTĚLOVÁ
1. DAN
Martina PŘECECHTĚLOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Eva RADOVÁ
1. DAN
Eva RADOVÁ
Český svaz karate
Milan RAŠÍN
1. DAN
Milan RAŠÍN
Česká federace Kendó
Aneta RŮŽIČKOVÁ
1. DAN
Aneta RŮŽIČKOVÁ
Český svaz karate
Ondřej RYDRYCH
1. DAN
Ondřej RYDRYCH
Česká federace Kendó
Mgr. Pavel RYŠAVÝ
1. DAN
Mgr. Pavel RYŠAVÝ
Český svaz karate JKA
Petr ŘEHÁK
1. DAN
Petr ŘEHÁK
Český svaz karate JKA
Štěpán ŘEZNÍČEK
1. DAN
Štěpán ŘEZNÍČEK
Český svaz karate
Ondřej SABOL
1. DAN
Ondřej SABOL
Česká asoc. tradičního karate
Monika SATINOVÁ
1. DAN
Monika SATINOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Kateřina SENDLEROVÁ
1. DAN
Kateřina SENDLEROVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
David SCHACHERL
1. DAN
David SCHACHERL
Český svaz karate
Ondřej SCHRÖPFER
1. DAN
Ondřej SCHRÖPFER
Česká federace Kendó
Miroslava SCHUBERTOVÁ
1. DAN
Miroslava SCHUBERTOVÁ
Český svaz karate
Tereza SIKOROVÁ
1. DAN
Tereza SIKOROVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Václav SIVÁK
1. DAN
Václav SIVÁK
Český svaz Full-contactu
Petr SKALNÍK
1. DAN
Petr SKALNÍK
Český svaz karate Goju Ryu
Alexandr SKOTNICA
1. DAN
Alexandr SKOTNICA
Česká federace Kendó
Jakub SKŘINAŘ
1. DAN
Jakub SKŘINAŘ
Česká asoc. tradičního karate
Adam SLÁDEČEK
1. DAN
Adam SLÁDEČEK
Český svaz karate
Jakub SLANAŘ
1. DAN
Jakub SLANAŘ
Český svaz karate
Miroslav SLEZÁK
1. DAN
Miroslav SLEZÁK
Česká asoc. tradičního karate
Roman SLIWKA
1. DAN
Roman SLIWKA
Český svaz karate Goju Ryu
Lucie SLOVÁČKOVÁ
1. DAN
Lucie SLOVÁČKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Lubomír SOUČEK
1. DAN
Lubomír SOUČEK
Český svaz karate
Antonín SRP
1. DAN
Antonín SRP
Česká federace Kendó
Anna STARÁ
1. DAN
Anna STARÁ
Česká asoc. tradičního karate
Petr STEJSKAL
1. DAN
Petr STEJSKAL
Česká federace Kendó
Roman STÍSKAL
1. DAN
Roman STÍSKAL
Česká asoc. tradičního karate
Dominik STŘIHAVKA
1. DAN
Dominik STŘIHAVKA
Česká federace Kendó
Jakub STUDENÝ
1. DAN
Jakub STUDENÝ
Český svaz karate JKA
David SŮKAL
1. DAN
David SŮKAL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Jiří SVOBODA
1. DAN
Mgr. Jiří SVOBODA
Český svaz karate
Aneta ŠABOVÁ
1. DAN
Aneta ŠABOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Dominika ŠABOVÁ
1. DAN
Dominika ŠABOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Miroslav ŠÁLA CEMS MIM
1. DAN
Ing. Miroslav ŠÁLA CEMS MIM
Český svaz karate
Vladimír ŠEBEK
1. DAN
Vladimír ŠEBEK
Český svaz karate
Diana ŠIDLIKOVSKÁ
1. DAN
Diana ŠIDLIKOVSKÁ
Česká federace Kendó
Lucie ŠIKUDOVÁ
1. DAN
Lucie ŠIKUDOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Jiří ŠIKULA
1. DAN
Jiří ŠIKULA
Český svaz karate
SKIF CZ
Saša ŠINDEL
1. DAN
Saša ŠINDEL
Česká asoc. tradičního karate
Alois ŠKEŘÍK
1. DAN
Alois ŠKEŘÍK
Český svaz Full-contactu
Radek ŠTĚRBA
1. DAN
Radek ŠTĚRBA
Česká asoc. tradičního karate
JUDr Milan ŠTĚTINA
1. DAN
JUDr Milan ŠTĚTINA
Český svaz karate
Stanislav ŠTRAICHER
1. DAN
Stanislav ŠTRAICHER
Český svaz Full-contactu
Matteo TAMBORLANI
1. DAN
Matteo TAMBORLANI
Český svaz karate
Lukáš TAUBER
1. DAN
Lukáš TAUBER
Česká federace Kendó
Šimon TERČ
1. DAN
Šimon TERČ
Česká asoc. tradičního karate
Lukáš TOMANÍK
1. DAN
Lukáš TOMANÍK
Česká asoc. tradičního karate
Pavel TOMEČEK
1. DAN
Pavel TOMEČEK
Česká asoc. tradičního karate
Mgr. Michal TRUČKA
1. DAN
Mgr. Michal TRUČKA
Česká asoc. tradičního karate
Karel TŘÍSKA
1. DAN
Karel TŘÍSKA
Česká federace Kendó
Erwan VARNA
1. DAN
Erwan VARNA
Český svaz karate JKA
Bc. Jaroslav VAŠEK
1. DAN
Bc. Jaroslav VAŠEK
Česká asoc. tradičního karate
Petr VAŠEK
1. DAN
Petr VAŠEK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Dominika VAŠÍČKOVÁ
1. DAN
Dominika VAŠÍČKOVÁ
Česká asoc. tradičního karate
Dominik VAVRLA
1. DAN
Dominik VAVRLA
Česká federace Kendó
Petra VÁVROVÁ
1. DAN
Petra VÁVROVÁ
Český svaz karate
Daniel VESELÝ
1. DAN
Daniel VESELÝ
Česká asoc. tradičního karate
Radek VESELÝ
1. DAN
Radek VESELÝ
Česká asoc. tradičního karate
Bc. Martin VIKTORIN
1. DAN
Bc. Martin VIKTORIN
Český svaz Full-contactu
Radovan VÍTÁMVÁS
1. DAN
Radovan VÍTÁMVÁS
Český svaz karate JKA
Jan VOBRUBA
1. DAN
Jan VOBRUBA
Český svaz karate
Alex VODIČKA
1. DAN
Alex VODIČKA
Český svaz karate Goju Ryu
Kristián VOJTÁŠ
1. DAN
Kristián VOJTÁŠ
Český svaz karate
SKIF CZ
Ing. Radovan VOJTÁŠ
1. DAN
Ing. Radovan VOJTÁŠ
Český svaz karate
Ing. Drahoš VOKŘÁL
1. DAN
Ing. Drahoš VOKŘÁL
Český svaz karate
Matyáš VONDRA
1. DAN
Matyáš VONDRA
Česká federace Kendó
Jiří VRBA
1. DAN
Jiří VRBA
Česká asoc. tradičního karate
Bc. Mikuláš ZÁHOREC
1. DAN
Bc. Mikuláš ZÁHOREC
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Ted ZAHRADIL
1. DAN
Ted ZAHRADIL
Česká asoc. tradičního karate
Pavel ZACH
1. DAN
Pavel ZACH
Český svaz karate JKA
Adam ZBIJOWSKI
1. DAN
Adam ZBIJOWSKI
Česká federace Kendó
Tomáš ZUZAŇÁK
1. DAN
Tomáš ZUZAŇÁK
Česká asoc. tradičního karate