Česká asociace tradičního karate

Mezinárodní turnaj Valachia cup 2017 (2.5.2017)
342 startů, 238 závodníků, 11 klubů
Kata, žáci-žačky A
Břetislav BARTOŇ6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Tomáš BĚLAŠKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Samuel HLUCHÝ8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jan HROMADA5.kyuSKP VsetínMichal JANEŠÍK4.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Jakub JUŘIČKA6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jane KOSTOVSKI8.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ella MIKULÁŠTÍKOVÁ2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David OPLETAL2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Erin OTRUSINOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMarek PAJDA2.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Teodor PÁTÍK4.kyuAkademie karate ZlínHugo-Bom SIMONSEN4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Eliška SKALNÍKOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Maxmilián STOJAR3.kyuAkademie karate ZlínJohan ŠPAČEK4.kyuAkademie karate ZlínRozálie TOMŠŮ2.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
David BĚHAL6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemOndřej BRÁZDIL6.kyuAkademie karate ZlínDenis BRYCHTA4.kyuAkademie karate Brno, z.s.Kevin BUBELA5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJonáš FRANC7.kyuAkademie karate ZlínFilip JURČÍK7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Marek JUŘIČKA6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Antonín KALINA5.kyuAkademie karate ZlínJan KAŠPAR3.kyuAkademie karate ZlínVojtěch KOCUREK8.kyuSKP VsetínŠtěpán KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínAdam KOŠICKÝ5.kyuTJ Tesla Brno z.s.Miroslav KOVAŘÍK6.kyuAkademie karate ZlínMikuláš KUBICA5.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Denis MÁČAL1.kyuAkademie karate Brno, z.s.Patrik ODOLAN4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Tomáš RAŠKA5.kyuAkademie karate ZlínMatěj RÝPAL2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Teodor STRACHOŇ5.kyuAkademie karate ZlínAdam ŠTERBA3.kyuAkademie karate ZlínPetr VRÁTNIK6.kyuSKP VsetínŠtěpán ŽATEČKA5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Ema HROMADOVÁ8.kyuSKP VsetínAneta JURYGÁČKOVÁ1.danSKP VsetínEva KOVÁŘOVÁ4.kyuSKP VsetínKateřina PAROUŠKOVÁ4.kyuSKP VsetínJulie STRAKOŠOVÁ7.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
Patrik BAČO1.danCentrum karate Praha, z.s.Alan BAŘÁK3.kyuAkademie karate ZlínPetr BĚLAŠKA2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David DOPIRÁK2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Chris-Leon KREČMER1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Stanislav MATÚŠEK1.kyuAkademie karate ZlínJakub MIKULÁŠTÍK2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Martin ONDRUŠEK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Dominik PÁTÍK1.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Leontýna BÉMOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínEliška HERZANOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínAdriana KNÁPKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínBarbora POBOŘILOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sofie PROKEŠOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Jiří BABÍČEK2.kyuAkademie karate ZlínJiří BERDNÍK2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš HORÁK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPavlína KŘUPALOVÁ1.danSKP VsetínVojtěch METELKA6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Štěpán ROTREKL6.kyuTJ Tesla Brno z.s.Adam SČENSNÝ5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Vladimír SMÉKAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRobert ŠKROCH5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Matěj ŠTOL7.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Tereza CAPILOVÁ5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sophia HEHL2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Josefína HOLEŠOVSKÁAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Sofie HUSÁROVÁ4.kyuTJ Tesla Brno z.s.Karolina JANEŠÍKOVÁ4.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Kateřina JEŘÁBKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Andrea JURÁSKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarie KELEMENOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Tereza KUBISZOVÁ4.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Nela NOVOTNÁ4.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Eliška VOJÁČKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemBerenika VYKOPALOVÁ2.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Antonín BARCUCH1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub BĚHAL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr ČECHÁK2.kyuAkademie karate ZlínOndřej ČÍŽEK1.kyuSKP VsetínIvan DOLSKÝ4.kyuAkademie karate ZlínViktor DYNKA5.kyuAkademie karate ZlínJustin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard GOMOLA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDaniel HÝL5.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Vojtěch KRŮŽELA1.danSKP VsetínRichard KUBÁŇ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jiří LABIŠ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr-Ngoc-Phu LE2.kyuAkademie karate ZlínJan MIKULÁŠTÍK3.kyuSKP VsetínTadeáš MŰLLER4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Jiří NĚMEČEK3.kyuAkademie karate ZlínDavid NOVOTNÝ1.kyuAkademie karate ZlínPetr PAVLOVIČ2.kyuSKP VsetínMichal PIŠŤÁČEK1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínAdam ŘEPA6.kyuSKP VsetínJan VÁCLAVÍK1.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Markéta ČERVINKOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínHana JANEČKOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Vendula KRUPOVÁ1.danKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmZuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Aneta ZÁBRANSKÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Jan BRHEL7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj JURČÍK7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Vaclav KELEMEN8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Radomír KOPECKÝ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam NÁDVORNÍK6.kyuAkademie karate ZlínTomáš SRNĚNSKÝ7.kyuSKP VsetínJonáš STRACHOŇ5.kyuAkademie karate ZlínPavel SVOBODA6.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Filip ŠEMODA4.kyuAkademie karate ZlínJan ŠIŠKA8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Marcela HUTAŘOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínKateřina KUČEROVÁ3.kyuAkademie karate ZlínMarkéta MACHÁŇOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemZuzana MALÍŘOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKlára MIKULCOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínNicol ROLOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Jan BERÁNEK3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Nikolas BUBELA1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan ČECHÁK1.kyuAkademie karate ZlínAdam ČUBA4.kyuAkademie karate ZlínTadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jiří HERYÁN5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub KAREŠ1.danCentrum karate Praha, z.s.Jan KLÍMA5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmŠimon KONÍČEK2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSimon KREČMER1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Tomáš-Cuong-Hung LE4.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL2.kyuAkademie karate ZlínOndřej NAVRÁTIL3.kyuAkademie karate ZlínJan POPAĎÁK4.kyuAkademie karate ZlínLukáš ŘEPA4.kyuSKP VsetínVáclav SMÉKAL2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan STRAKOŠ3.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan VRÁNA3.kyuAkademie karate ZlínMartin ZÁBRANSKÝ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michal ZAVADIL3.kyuAkademie karate ZlínMatěj ŽLEBEK1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Brigita BAČOVÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Johana GOMOLOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ3.kyuSKP VsetínKlára MRNKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Elena NÜNNING3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Viktorie PELCOVÁ2.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jessica RODRIGUESOVÁ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Martina VRÁNOVÁ3.kyuCentrum karate Praha, z.s.
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Šimon KALINA2.kyuCentrum karate Praha, z.s.Vojtěch KOŘÉNEK1.danSKP VsetínJakub KUŽELA1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vojtěch MAKYČA1.kyuSKP VsetínŠimon MAŇÁSEK1.kyuAkademie karate ZlínKryštof PELC1.kyuCentrum karate Praha, z.s.Mikuláš PŘECECHTĚL1.danAkademie karate ZlínOndřej SABOL1.danAkademie karate ZlínMichal SATIN1.kyuSKP VsetínJakub SKŘINAŘ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Daniel ZÁSLAV1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Natálie MAŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Patricie ŠIMONOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadeti (3.kyu - dan)
Dominik DOPIRÁK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Petr JANÍK1.danAkademie karate ZlínRobin KAŠPAR2.kyuSKP VsetínRené KUSEIN1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Štěpán MUSIL1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Saša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínTed ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, kadetky (3.kyu - dan)
Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Nikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Olívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínDenisa ŠIMONOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínKristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kata, mladší junioři (3.kyu - dan)
Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínJakub KRABICA1.danSKP VsetínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří ONDRUŠEK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, mladší juniorky (3.kyu - dan)
Karolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínEliška BĚLÍČKOVÁ1.danSKP VsetínZuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.danAkademie karate Zlín
Kata, starší junioři i (3.kyu - dan)
Tomáš HANZL1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMiroslav SLEZÁK1.danSKP VsetínDaniel VESELÝ2.danAkademie karate ZlínRadek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.Tomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kata, starší juniorky i (3.kyu - dan)
Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, senioři (9. - 4.kyu)
Václav KAREŠ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jakub KREJČÍ2.kyuAkademie karate ZlínRobert MŰLLER1.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Jiří OTRUSINA3.kyuAkademie karate ZlínMichal PELC4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Libor POSPÍŠIL1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMikkel SIMONSEN3.kyuAkademie karate Brno, z.s.David STUDENÝ3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, seniorky (9. - 4.kyu)
Petra BAČOVÁ3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Regina JAKUBOVÁ1.danSKP VsetínIveta KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Anna KAŠPAROVÁ5.kyuAkademie karate ZlínPavlína PIŠTĚKOVÁ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.
Kata, senioři (3.kyu - dan)
Ing. Jiří HEGMON1.kyuAkademie karate ZlínJindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVojtěch SLÍVA3.danTJ Tesla Brno z.s.
Kata, seniorky (3.kyu - dan)
Zuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, kadeti (9.kyu - 7.kyu)
Jan KALINA5.kyuAkademie karate ZlínVojtěch ŠIŠKA8.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)
Kata, kadeti (6.kyu - 4.kyu)
František DOČEKAL1.danAkademie karate Ostrava, z.s.David FIALA2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Filip JAKUBA3.kyuSKP VsetínJakub JANOV6.kyuCentrum karate Praha, z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jiří NAJMAN3.kyuAkademie karate ZlínJakub NERADIL1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominik WENGLARZY4.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Michael ZOSIMOV1.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, kadetky (9.kyu - 7.kyu)
Vendula ULBRICHOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.
Kata, kadetky (6.kyu - 4.kyu)
Viktorie HEJČOVÁ3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Denisa MIKULÍKOVÁ1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAnna STARÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.
Kata, mladší junioři (6.kyu - 4.kyu)
Filip MIKULÍK1.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, mladší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Anna VRASPÍROVÁ4.kyuSKP Vsetín
Kata, straší juniorky (6.kyu - 4.kyu
Hedvika DUŠKOVÁ3.kyuTJ Tesla Brno z.s.
Kumite, Kogo kadeti
David FIALA2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Filip JAKUBA3.kyuSKP VsetínPetr JANÍK1.danAkademie karate ZlínJakub JANOV6.kyuCentrum karate Praha, z.s.Vojtěch KAREŠ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Robin KAŠPAR2.kyuSKP VsetínŠtěpán MUSIL1.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Saša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, Kogo kadetky
Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie HEJČOVÁ3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Nikola CHYBÍKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Olívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínAnna STARÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.
Kumite, Kogo mladší junioři
Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínJakub KRABICA1.danSKP VsetínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kumite, Kogo mladší juniorky
Karolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínEliška BĚLÍČKOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.danAkademie karate Zlín
Kumite, starší junioři
Tomáš HANZL1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMiroslav SLEZÁK1.danSKP VsetínDaniel VESELÝ2.danAkademie karate ZlínRadek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.Tomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kumite, starší juniorky
Hedvika DUŠKOVÁ3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Jan BERÁNEK3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Nikolas BUBELA1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJiří HERYÁN5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon KALINA2.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jakub KAREŠ1.danCentrum karate Praha, z.s.Jan KLÍMA5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmŠimon KONÍČEK2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemRadomír KOPECKÝ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vojtěch KOŘÉNEK1.danSKP VsetínSimon KREČMER1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub KUŽELA1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vojtěch MAKYČA1.kyuSKP VsetínŠimon MAŇÁSEK1.kyuAkademie karate ZlínKryštof PELC1.kyuCentrum karate Praha, z.s.Mikuláš PŘECECHTĚL1.danAkademie karate ZlínLukáš ŘEPA4.kyuSKP VsetínMichal SATIN1.kyuSKP VsetínJakub SKŘINAŘ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Václav SMÉKAL2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin ZÁBRANSKÝ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj ŽLEBEK1.danAkademie karate Ostrava, z.s.
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Brigita BAČOVÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Johana GOMOLOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemNatálie MAŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ3.kyuSKP VsetínElena NÜNNING3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Viktorie PELCOVÁ2.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jessica RODRIGUESOVÁ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Patricie ŠIMONOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínMartina VRÁNOVÁ3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Aneta ZELINOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, senioři
Ing. Jiří HEGMON1.kyuAkademie karate ZlínJindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVojtěch SLÍVA3.danTJ Tesla Brno z.s.Jakub ŠTĚPÁN2.danCentrum karate Praha, z.s.
Kumite, Sanbon žáci C
Antonín BARCUCH1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Jakub BĚHAL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemOndřej ČÍŽEK1.kyuSKP VsetínIvan DOLSKÝ4.kyuAkademie karate ZlínJustin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard GOMOLA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatyáš HORÁK4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDaniel HÝL5.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Vojtěch KRŮŽELA1.danSKP VsetínRichard KUBÁŇ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jiří LABIŠ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr-Ngoc-Phu LE2.kyuAkademie karate ZlínVojtěch METELKA6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Jan MIKULÁŠTÍK3.kyuSKP VsetínDavid NOVOTNÝ1.kyuAkademie karate ZlínPetr PAVLOVIČ2.kyuSKP VsetínMichal PIŠŤÁČEK1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínAdam ŘEPA6.kyuSKP VsetínVladimír SMÉKAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatěj ŠTOL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan VÁCLAVÍK1.kyuSKP Vsetín
Kumite, Sanbon žáčky C
Sophia HEHL2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Hana JANEČKOVÁ6.kyuAkademie karate Ostrava, z.s.Kateřina JEŘÁBKOVÁ1.danAkademie karate Ostrava, z.s.Andrea JURÁSKOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVendula KRUPOVÁ1.danKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmZuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Eliška VOJÁČKOVÁ7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAneta ZÁBRANSKÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Sanbon senioři
Václav KAREŠ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Robert MŰLLER1.kyuAkademie tradičního karate Zlaté Hory z.s.Michal PELC4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Libor POSPÍŠIL1.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kumite, Sanbon seniorky
Petra BAČOVÁ3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Iveta KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Pavlína PIŠTĚKOVÁ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.
Česká asociace tradičního karate, z.s., IČO: 70872775