Česká asociace tradičního karate

3. kolo Národního poháru ČATK 2016 (Bystřice pod Hostýnem) (11.6.2016)
Propozice_NP_Bystrice_p_H_.pdf
441 startů, 240 závodníků, 12 klubů
Kata, žáci-žačky A
Jáchym ČERNOCH3.kyuAkademie karate ZlínFilip ČISARIK8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Alessandro DIANA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Federico DIANA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David DOPIRÁK2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tomáš CHUDÁREK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michal JANEŠÍK4.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Štěpán KOŘÉNEK1.kyuSKP VsetínTereza ONDROUŠKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ONDRUŠEK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.David VYROUBAL8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)
Petr BĚLAŠKA2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jaroslav DVOŘÁK5.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Justin GADŽOR6.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vojtěch GALAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Richard GOMOLA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan HANDLÍŘ5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Daniel HÝL5.kyuKarate SVČ OstravaMichal KITTL5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Sebastián KOZELKA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Chris-Leon KREČMER1.danKarate SVČ OstravaRichard KUBÁŇ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Richard MAILBEK3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Maroš MATUŠTÍK2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub MIKULÁŠTÍK2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam POSPÍŠIL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichal STACH5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adrian-Daniel TROJOVSKÝ1.danKarate SVČ Ostrava
Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)
Leontýna BÉMOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínMarkéta ČERVINKOVÁ2.kyuAkademie karate ZlínRozálie HAKALOVÁ3.kyuTóshidó ValticeSophia HEHL2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Eliška HERZANOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínHana JANEČKOVÁ6.kyuKarate SVČ OstravaKarolina JANEŠÍKOVÁ4.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Karolína JELÉNKOVÁ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika JEŽÍKOVÁ1.danAkademie karate ZlínAneta JURYGÁČKOVÁ1.danSKP VsetínMarie KELEMENOVÁ7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Sofie LENERTOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie NEDZYNSKÁ8.kyuSKP VsetínBarbora POBOŘILOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Natasha REAVES8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vanessa VENTEROVÁ6.kyuAkademie karate ZlínLucie ŽIKOVSKÁ3.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci B (6.- 1.kyu)
Patrik BAČO1.danCentrum karate Praha, z.s.Ondřej ČÍŽEK1.kyuSKP VsetínPetr DÖME4.kyuTJ Tesla Brno z.s.František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Stanislav MATÚŠEK1.kyuAkademie karate ZlínJan MIKULÁŠTÍK3.kyuSKP VsetínDavid NOVOTNÝ1.kyuAkademie karate ZlínDominik PÁTÍK1.kyuAkademie karate ZlínMartin PAVLÍK3.kyuAkademie karate ZlínPetr PAVLOVIČ2.kyuSKP VsetínSimon STEINER3.kyuAkademie karate ZlínViktor ŠKAŘUPA3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dominik ZELINA1.kyuAkademie karate ZlínMichal ŽÍDEK4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žákyně B (6.- 1.kyu)
Adriana KNÁPKOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínViktorie SZEWCZYKOVÁ2.kyuTóshidó ValticeAneta ZÁBRANSKÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, žáci C (9.- 7. kyu)
Jakub BĚHAL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemViktor DYNKA5.kyuAkademie karate ZlínMatěj JURČÍK7.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Simon KREČMER1.danKarate SVČ OstravaJiří LABIŠ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemAdam NÁDVORNÍK6.kyuAkademie karate ZlínMarek NAVRÁTIL2.kyuAkademie karate ZlínOndřej NAVRÁTIL3.kyuAkademie karate ZlínRadek PŘÍKOPA8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ROZEHNAL7.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemViktor SKÝPALA8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam VACULČÍK8.kyuSKP VsetínMatyáš VÁLEK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vojtěch VALENTAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matyáš VESELÝ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jakub VYSOUDIL6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Lukáš ZBOŘIL5.kyuAkademie karate ZlínKryštof ZELA6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub ZEMÁNEK6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)
Marika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemEster CHOVANCOVÁ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika JURÁŇOVÁ6.kyuSKP VsetínEliška KRATOCHVÍLOVÁ7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vendula KRUPOVÁ1.danKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmZuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tereza KUBISZOVÁ4.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Eva LYSOŇKOVÁ1.danAkademie karate ZlínLenka PIŠKULOVÁ7.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Elizabeth POSPÍŠILOVÁ6.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKayla REAVES8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Simona TOMKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínJulie ZAORÁLKOVÁ5.kyuAkademie karate ZlínDenisa ZBOŘILOVÁ8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, žáci C (6.- 1.kyu)
Tadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ivan DOLSKÝ4.kyuAkademie karate ZlínTomáš HÁJEK1.danAkademie karate ZlínPřemysl KADLEC4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Šimon KALINA2.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jakub KAREŠ1.danCentrum karate Praha, z.s.Šimon KONÍČEK2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch KOŘÉNEK1.danSKP VsetínPetr-Ngoc-Phu LE2.kyuAkademie karate ZlínVojtěch MAKYČA1.kyuSKP VsetínŠimon MAŇÁSEK1.kyuAkademie karate ZlínKryštof PELC1.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.danAkademie karate ZlínBartoloměj STOJAR5.kyuAkademie karate ZlínJan VÁCLAVÍK1.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)
Ester ANDRÝSKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínBrigita BAČOVÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Sára CHROMÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Karolína KADLECOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kateřina KELÁRKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Tereza MIKULÁŠŤÍKOVÁ3.kyuSKP VsetínKlára MRNKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie PELCOVÁ2.kyuCentrum karate Praha, z.s.Patricie ŠIMONOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínKlára ŠKAŘUPOVÁ3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, žáci D (9.- 7. kyu)
Julian DAVID-JANOŠ7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam DOUBRAVA6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David FIALA2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub FRGAL2.kyuAkademie karate ZlínLukáš GAZDÍK3.kyuTóshidó ValticeMichael HECHT6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej KOBLIHA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jiří KOSTKA7.kyuSKP VsetínJeroným POSPÍŠIL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemOndřej SIKA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš VELEBA5.kyuTJ Město Albrechtice z.s. (karate)Matěj ŽLEBEK1.danKarate SVČ Ostrava
Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)
Natálie DOUBRAVOVÁ6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Johana GOMOLOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMarie KÜHPASTOVÁ7.kyuKarate SVČ OstravaAdriana OCVIRKOVÁ6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Stefanie POPOVÁ4.kyuAkademie karate ZlínMonika ROUŠOVÁ8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie ZÁBRANSKÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, žáci D (6.- 4. kyu)
Nikolas BUBELA1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael BUCIFAL6.kyuCentrum karate Praha, z.s.František DOČEKAL1.danKarate SVČ OstravaJakub HÝL3.kyuKarate SVČ OstravaPetr JANÍK1.danAkademie karate ZlínJan KLÍMA5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmVladimír KOCFELDA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatyáš KONÍČEK2.kyuAkademie karate ZlínVojtěch MIKEŠ5.kyuKarate SVČ OstravaFilip MIKULA4.kyuAkademie karate ZlínJiří NAJMAN3.kyuAkademie karate ZlínJakub NERADIL1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTomáš ROZEHNAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPavel RUDÝ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub SKŘINAŘ1.danKarate SVČ OstravaVáclav SMÉKAL2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin ZÁBRANSKÝ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michael ZOSIMOV1.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem
Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)
Vendula LEOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denisa MIKULÍKOVÁ1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemKristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kata, žáci D (3.- 1. kyu)
Martin KADLEC3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.René KUSEIN1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michal PAVLÍK1.danAkademie karate ZlínOndřej SABOL1.danAkademie karate ZlínMichal SATIN1.kyuSKP Vsetín
Kata, žákyně D (3.- 1. kyu)
Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Barbora KRABICOVÁ3.kyuSKP VsetínNatálie MAŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Luisa PROKOPOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kata, kadeti
Jaroslav ČERNOCH3.kyuAkademie karate ZlínDominik DOPIRÁK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Filip JAKUBA3.kyuSKP VsetínŠtěpán KALUS4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub KRABICA1.danSKP VsetínFilip MIKULÍK1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠtěpán MUSIL1.kyuKarate SVČ OstravaJiří ONDRUŠEK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matěj PECA3.kyuAkademie karate ZlínVladimír STUDENÝ2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínTed ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, kadetky
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínPetra BÖHMOVÁ8.kyuSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.danAkademie karate ZlínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínAnna STARÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Vendula ULBRICHOVÁ6.kyuKarate SVČ Ostrava
Kata, mladší junioři
Marek DÖME3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMicah REAVES8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Daniel VESELÝ2.danAkademie karate ZlínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kata, mladší juniorky
Eliška BĚLÍČKOVÁ1.danSKP VsetínZuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, starší junioři
Jindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínMartin ŠKRABAL3.kyuAkademie karate ZlínRadek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.
Kata, starší juniorky
Veronika KŘIVÁKOVÁ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemKyndall REAVES7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kata, senioři (9. - 4.kyu)
Petr ČELADNÍK5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJan JELÉNEK7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Václav KAREŠ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Vladimír KOCFELDA1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemBc. Jan KOZELKA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michal PELC4.kyuCentrum karate Praha, z.s.Libor POSPÍŠIL1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D.4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jiří WERNER7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, seniorky (9. - 4.kyu)
Petra BAČOVÁ3.kyuCentrum karate Praha, z.s.Regina JAKUBOVÁ1.danSKP VsetínIveta KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Pavlína PIŠTĚKOVÁ4.kyuCentrum karate Praha, z.s.
Kata, senioři (3.kyu - dan)
Petr KAŠPÁREK1.danTJ Tesla Brno z.s.Filip POPELKA1.danTJ Tesla Brno z.s.Vojtěch SLÍVA3.danTJ Tesla Brno z.s.Tomáš VENTURA3.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata, seniorky (3.kyu - dan)
Zuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Martina JANUŠOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana JURÁŇOVÁ3.danAkademie karate ZlínKlára KLEIBLOVÁ2.danKarate SVČ OstravaTereza KLEIBLOVÁ2.danSKP VsetínLenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ3.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kata team, žáci, žákyně A + B
David DOPIRÁK2.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Chudárek F., Kubáň]František CHUDÁREK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Chudárek F., Kubáň]Richard KUBÁŇ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Chudárek F., Kubáň]Karolína JELÉNKOVÁ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 1]Sofie LENERTOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 1]Viktor ŠKAŘUPA3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 1]Alessandro DIANA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 2]Federico DIANA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 2]Sebastián KOZELKA7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 2]Ondřej ČÍŽEK1.kyuSKP Vsetín [vsetín 3]Jan MIKULÁŠTÍK3.kyuSKP Vsetín [vsetín 3]Petr PAVLOVIČ2.kyuSKP Vsetín [vsetín 3]
Kata team, žáci C + D
Nikolas BUBELA1.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 2]Jakub NERADIL1.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 2]Václav SMÉKAL2.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 2]Vladimír KOCFELDA3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 4]Tomáš ROZEHNAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 4]Pavel RUDÝ3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 4]Jakub BĚHAL3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 5]Šimon KONÍČEK2.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 5]Kryštof ZELA6.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 5]František DOČEKAL1.danKarate SVČ Ostrava [Dočekal, Hýl, Skřinař]Jakub HÝL3.kyuKarate SVČ Ostrava [Dočekal, Hýl, Skřinař]Jakub SKŘINAŘ1.danKarate SVČ Ostrava [Dočekal, Hýl, Skřinař]Tadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kadlec M., David, Kadlec P.]Martin KADLEC3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kadlec M., David, Kadlec P.]Přemysl KADLEC4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kadlec M., David, Kadlec P.]Vojtěch KOŘÉNEK1.danSKP Vsetín [Vsetín 5]Vojtěch MAKYČA1.kyuSKP Vsetín [Vsetín 5]Michal SATIN1.kyuSKP Vsetín [Vsetín 5]Tomáš HÁJEK1.danAkademie karate Zlín [Zlín 1 (Prokop, Hájek, Ngoc Phu Le)]Petr-Ngoc-Phu LE2.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 1 (Prokop, Hájek, Ngoc Phu Le)]Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 1 (Prokop, Hájek, Ngoc Phu Le)]Michal PAVLÍK1.danAkademie karate Zlín [Zlín 2 ( Přecechtěl, Sabol, Pavlík)]Mikuláš PŘECECHTĚL1.danAkademie karate Zlín [Zlín 2 ( Přecechtěl, Sabol, Pavlík)]Ondřej SABOL1.danAkademie karate Zlín [Zlín 2 ( Přecechtěl, Sabol, Pavlík)]Matyáš KONÍČEK2.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 4 (Koníček, Mikula, Najman)]Filip MIKULA4.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 4 (Koníček, Mikula, Najman)]Jiří NAJMAN3.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 4 (Koníček, Mikula, Najman)]
Kata team, kadeti, mladší junioři
Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 1]Matěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 1]Šimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 1]Dominik DOPIRÁK1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Fister, Zahradil]Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Fister, Zahradil]Ted ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dopirák, Fister, Zahradil]
Kata team, kadetky, mladší juniorky
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetín 1]Adéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetín 1]Olívie MARKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetín 1]Eliška BĚLÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín [vsetín 2]Zuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP Vsetín [vsetín 2]Lucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP Vsetín [vsetín 2]
Kata team, seniorky, starší juniorky
Hana JURÁŇOVÁ3.danAkademie karate Zlín [K.L.V. (Kretíková, Kleiblová, Juráňová)]Zuzana GALDOVÁ2.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kleiblová, Kretíková, Juráňová]Klára KLEIBLOVÁ2.danKarate SVČ Ostrava [Kleiblová, Kretíková, Juráňová]Hana VENTUROVÁ3.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kleiblová, Venturová, Vašíčková]Tereza KLEIBLOVÁ2.danSKP Vsetín [Vsetín 4]Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín [Vsetín 4]
Kata team, žákyně C + D
Johana GOMOLOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 3]Marika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 3]Natálie ZÁBRANSKÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod Hostýnem [Bystřice pod Hostýnem 3]Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dorňáková, Leová, Maňáková]Vendula LEOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dorňáková, Leová, Maňáková]Natálie MAŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Dorňáková, Leová, Maňáková]Sára CHROMÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kelárková, Mrnková, Chromá]Kateřina KELÁRKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kelárková, Mrnková, Chromá]Klára MRNKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s. [Kelárková, Mrnková, Chromá]Natálie DOUBRAVOVÁ6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 3]Ester CHOVANCOVÁ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 3]Adriana OCVIRKOVÁ6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Olomouc 3]Ester ANDRÝSKOVÁ3.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 3 (Šimonová, Andrýsková, Vaculíková)]Patricie ŠIMONOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 3 (Šimonová, Andrýsková, Vaculíková)]Kristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín [Zlín 3 (Šimonová, Andrýsková, Vaculíková)]
Fukugo, kadeti, mladší junioři
Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVladimír STUDENÝ2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemDaniel VESELÝ2.danAkademie karate ZlínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Fukugo, kadetky, mladší juniorky
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínEliška BĚLÍČKOVÁ1.danSKP VsetínZuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Fukugo, senioři, starší junioři
Jindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínIng. Martin ŘÍHA4.danKlub tradičního karate TáborVojtěch SLÍVA3.danTJ Tesla Brno z.s.Tomáš VENTURA3.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Fukugo, seniorky, starší juniorky
Tereza KLEIBLOVÁ2.danSKP VsetínVeronika KŘIVÁKOVÁ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemLenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Dominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP VsetínHana VENTUROVÁ3.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Kogo kadeti
Adam FISTER1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Filip JAKUBA3.kyuSKP VsetínŠtěpán KALUS4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemJakub KRABICA1.danSKP VsetínŠtěpán MUSIL1.kyuKarate SVČ OstravaMatěj PECA3.kyuAkademie karate ZlínVladimír STUDENÝ2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSaša ŠINDEL1.danAkademie karate ZlínŠimon TERČ1.danAkademie karate ZlínPavel TOMEČEK1.danSKP VsetínTed ZAHRADIL1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Kogo kadetky
Emílie ADÁMKOVÁ1.danSKP VsetínKarolína BAČOVÁ1.danSKP VsetínAdéla KOŇAŘÍKOVÁ1.danSKP VsetínOlívie MARKOVÁ1.danSKP VsetínJosefína PŘECECHTĚLOVÁ1.danAkademie karate ZlínLucie SLOVÁČKOVÁ1.danSKP VsetínAnna STARÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.
Kumite, Kogo mladší junioři
Marek DÖME3.kyuTJ Tesla Brno z.s.Milan FILIP1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin KÁČER1.danSKP VsetínMatěj KŘÍŽEK1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemŠimon LABIŠ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínVít POKORNÝ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemDaniel VESELÝ2.danAkademie karate ZlínTomáš ZUZAŇÁK1.danSKP Vsetín
Kumite, Kogo mladší juniorky
Eliška BĚLÍČKOVÁ1.danSKP VsetínZuzana HOLUBCOVÁ1.danSKP Vsetín
Kumite, Kogo starší junioři
Jindřich MAŠLÁŇ1.danAkademie karate ZlínRadek VESELÝ1.danTJ Tesla Brno z.s.
Kumite, Kogo starší juniorky
Veronika KŘIVÁKOVÁ1.danTJ Karate Bystřice pod HostýnemDominika VAŠÍČKOVÁ1.danSKP Vsetín
Kumite, Kogo seniorky
Tereza KLEIBLOVÁ2.danSKP VsetínLenka PETŘEKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Hana VENTUROVÁ3.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Sanbon kogo žáci D
Nikolas BUBELA1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichael BUCIFAL6.kyuCentrum karate Praha, z.s.František DOČEKAL1.danKarate SVČ OstravaDavid FIALA2.kyuTJ Tesla Brno z.s.Jakub HÝL3.kyuKarate SVČ OstravaPetr JANÍK1.danAkademie karate ZlínMartin KADLEC3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Jan KLÍMA5.kyuKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmVladimír KOCFELDA3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatyáš KONÍČEK2.kyuAkademie karate ZlínVojtěch MIKEŠ5.kyuKarate SVČ OstravaFilip MIKULA4.kyuAkademie karate ZlínJiří NAJMAN3.kyuAkademie karate ZlínJakub NERADIL1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVít OTÁHAL4.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichal PAVLÍK1.danAkademie karate ZlínTomáš ROZEHNAL5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPavel RUDÝ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMichal SATIN1.kyuSKP VsetínJakub SKŘINAŘ1.danKarate SVČ OstravaVáclav SMÉKAL2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMartin ZÁBRANSKÝ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Michael ZOSIMOV1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemMatěj ŽLEBEK1.danKarate SVČ Ostrava
Kumite, Sanbon kogo žačky D
Barbora DORŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Johana GOMOLOVÁ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemBarbora KRABICOVÁ3.kyuSKP VsetínMarie KÜHPASTOVÁ7.kyuKarate SVČ OstravaVendula LEOVÁ3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Natálie MAŇÁKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Denisa MIKULÍKOVÁ1.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemLuisa PROKOPOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínKristýna VACULÍKOVÁ1.kyuAkademie karate ZlínAneta ZELINOVÁ1.kyuAkademie karate Zlín
Kumite, senioři
MUDr. Libor KOMÍNEK1.kyuTJ Tesla Brno z.s.Filip POPELKA1.danTJ Tesla Brno z.s.Ing. Martin ŘÍHA4.danKlub tradičního karate TáborVojtěch SLÍVA3.danTJ Tesla Brno z.s.Tomáš VENTURA3.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Sanbon žáci C
Jakub BĚHAL3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemTadeáš DAVID3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Ivan DOLSKÝ4.kyuAkademie karate ZlínTomáš HÁJEK1.danAkademie karate ZlínPřemysl KADLEC4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Šimon KALINA2.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jakub KAREŠ1.danCentrum karate Praha, z.s.Šimon KONÍČEK2.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemVojtěch KOŘÉNEK1.danSKP VsetínSimon KREČMER1.danKarate SVČ OstravaJiří LABIŠ3.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemPetr-Ngoc-Phu LE2.kyuAkademie karate ZlínVojtěch MAKYČA1.kyuSKP VsetínŠimon MAŇÁSEK1.kyuAkademie karate ZlínKryštof PELC1.kyuCentrum karate Praha, z.s.Jáchym PROKOP1.kyuAkademie karate ZlínMikuláš PŘECECHTĚL1.danAkademie karate ZlínBartoloměj STOJAR5.kyuAkademie karate ZlínJan VÁCLAVÍK1.kyuSKP VsetínMatyáš VÁLEK3.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Matyáš VESELÝ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.
Kumite, Sanbon žáčky C
Ester ANDRÝSKOVÁ3.kyuAkademie karate ZlínBrigita BAČOVÁ1.danCentrum karate Praha, z.s.Marika HRADILOVÁ5.kyuTJ Karate Bystřice pod HostýnemSára CHROMÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Karolína KADLECOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Kateřina KELÁRKOVÁ1.danAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Vendula KRUPOVÁ1.danKarate - Kobudo Rožnov pod RadhoštěmZuzana KUBÁŇOVÁ4.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Klára MRNKOVÁ1.kyuAkademie karate Valašské Meziříčí, z.s.Viktorie PELCOVÁ2.kyuCentrum karate Praha, z.s.
Česká asociace tradičního karate, z.s., IČO: 70872775