Český svaz karate Goju Ryu

MČR v karate Goju-Ryu 2017 (13.5.2017)
propozice-mcr-gojuryu-2017.pdf
238 startů, 155 závodníků, 14 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Michal BRÁZDIL7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex DVOŘÁK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Matyáš GRŮZA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZEZULKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan HÁJEK5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Patrik KALAKAJ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub NAVRÁTIL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub Kyjov
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Tomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovMichal MISSBACH6.KYUKarate Klub KyjovMichal MLEJNEK8.KYUKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Matyáš GRŮZA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZEZULKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Daniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Danh-Long LUU8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub NAVRÁTIL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovVáclav POTÁŠ7.KYUTARO KAN, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovMarek TICHÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Tomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovMichal MISSBACH6.KYUKarate Klub KyjovMichal MLEJNEK8.KYUKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovEliška ŠMEDKOVÁ6.KYUTARO KAN, z.s.
Kata, ml. žáci 7-9
Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Prokop JELÍNEK7.KYUTARO KAN, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Danh-Long LUU8.KYUTARO KAN, z.s.David MANHALTER7.KYUTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUTARO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Lukáš VESELÝ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Gita ČÁSLAVOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jolana ČÁSLAVOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaRiana VESELÍKOVÁ4.KYUTARO KAN, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Ondřej BAJER2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovFilip POHL2.KYUTARO KAN, z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Eliška BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovPetra BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovHana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Daniela HLAVÁČKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížValentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, st. žáci
Libor BAŠTINEC4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, st. žákyně
Ema DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaTamara DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaDarja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecMichaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecNicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela POTÁŠOVÁ3.KYUTARO KAN, z.s.Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela VAŠKOVÁ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kata, dorostenci
Miloslav HERMANN4.KYUTARO KAN, z.s.Martin HRÁDEK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip PHAN1.KYUHanko Kai karate klub SenicaFilip ROSINSKÝ5.KYUTARO KAN, z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Simona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUTARO KAN, z.s.Karolína VAŠKOVÁ5.KYUTJ TŽ TřinecKristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata, junioři
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK1.KYUTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČ2.DANHanko Kai karate klub SenicaDaniel PAVLÍK3.KYUTARO KAN, z.s.Ondrej REHUŠ2.KYUHanko Kai karate klub SenicaJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, muži
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK1.KYUTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČ2.DANHanko Kai karate klub SenicaMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Vít ŠTENCEL3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kata, ženy
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížSabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Veronika MIŠKOVÁ4.DANTARO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŠTENCLOVÁ3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata team, žáci a žákyně
Filip POHL2.KYUTARO KAN, z.s. [SCM Brno]Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Adam HEGR6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
David BERKA6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Ondřej BAJER2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip BÍLEK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip POHL2.KYUTARO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovMichal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marie KUČEROVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Valentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina PJOSOVÁ2.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
David HRABAL7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav ŠIMEČEK5.KYUKarate Klub KyjovJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik VÝLET3.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Nikola BERKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDarja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecNicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite, dorostenci, -57 kg
Omar IBRAHIM3.KYUHanko Kai karate klub SenicaAntonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Miloslav HERMANN4.KYUTARO KAN, z.s.Ondřej HLOŽEK2.KYUTJ TŽ TřinecMartin HRÁDEK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Štěpán OTŘÍSAL4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mathias RUSCHKA3.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenky, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára FICHNOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateAdéla MATUŠKOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nela OSOUCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kumite, junioři, -68 kg
Viktor GRŮZA2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - KarateJan SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, +68 kg
Matyáš DVOŘÁK1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin KOPÁČ2.DANHanko Kai karate klub SenicaJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr SZMEK3.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, juniorky, BRH
Natálie GEISLEROVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, -75 kg
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Vojtěch SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Vít ŠTENCEL3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
David DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovLibor STEBEL5.KYUTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
David DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub KyjovTomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, ženy, BRH
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Inas IBRAHIMOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub SenicaMichaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273