Český svaz karate Goju Ryu

1. kolo Národního poháru Goju-Ryu 2018 (3.3.2018)
1_kolo_NP_goju_ryu_2018.pdf
301 startů, 171 závodníků, 16 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaromír DOSTÁL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Emma KREJČÍŘOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovMartin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Přemysl ČUPR7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FOLTÝN7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Markéta HRUŠKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam CHMELA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEma JELÍNKOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Branislav JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLiliana JUSTOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovTomáš OVČÁČEK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRoman SUCHÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Radovan ZERZAVÝ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZEZULKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Josef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaromír DOSTÁL7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Emma KREJČÍŘOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovMartin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Přemysl ČUPR7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán FOLTÝN7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Markéta HRUŠKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam CHMELA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEma JELÍNKOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Branislav JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLiliana JUSTOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovTomáš OVČÁČEK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRoman SUCHÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Radovan ZERZAVÝ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZEZULKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Jakub HAJNA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žáci do 9
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš SOUKUP6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš VESELÝ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, ml. žákyně do 9
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEK5.KYUBUDO KAN, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan HÁJEK5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovDavid MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj SIKORA7.KYUTARO KAN, z.s.Roman SUCHÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza HUDEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Riana VESELÍKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, st. žáci
Lukáš BĚLOCH5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, st. žákyně
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Natálie JABLONICKÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, dorostenci
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr SOUKUP3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecMichaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, junioři
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Martin KOPÁČ2.DANHanko Kai karate klub SenicaDaniel PAVLÍK3.KYUTARO KAN, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, juniorky
Simona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata, muži
Vojtěch FRIML4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Martin KOPÁČ2.DANHanko Kai karate klub SenicaOndřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel PAVLÍK3.KYUTARO KAN, z.s.Ondrej REHUŠ2.KYUHanko Kai karate klub SenicaJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, ženy
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSimona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata team, žáci a žákyně
Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Filip POHL2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Vojtěch SŮKAL1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno - holky]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
David BERKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan ŠTEFÁNEK3.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovMatyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Pavla DOSTÁLOVÁ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
Filip BÍLEK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABAL7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovFilip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Natálie JABLONICKÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valentýna MACKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina PJOSOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecMarie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, dorostenci, -57 kg
Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Adam GREGŮREK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Mathias RUSCHKA3.KYUTJ TŽ TřinecJakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Nikola BERKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela BRÁZDILOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Darja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecKlára FICHNOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateMichaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecAdéla MATUŠKOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Salomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, junioři, -68 kg
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán OTŘÍSAL4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Ondřej HLOŽEK2.KYUTJ TŽ TřinecMartin KOPÁČ2.DANHanko Kai karate klub Senica
Kumite, juniorky, BRH
Nela OSOUCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kumite, muži, -75 kg
Marek ANDRAŠI3.KYUTJ Baník Příbram - KarateJan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - KarateVojtěch SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Ing. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Miroslav KOVÁŘ4.KYUKarate Klub KyjovPatrik MACHLICA3.KYUHanko Kai karate klub SenicaDaniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Libor STEBEL5.KYUTJ TŽ TřinecPetr SZMEK3.KYUTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
Miroslav KOVÁŘ4.KYUKarate Klub KyjovPatrik MACHLICA3.KYUHanko Kai karate klub SenicaVojtěch SCHUBERT2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, ženy, BRH
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ4.DANBUDO KAN, z.s.Petra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub KyjovJana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite team, žáci 10-13
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žáci]Filip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-kluci]Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-kluci]Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]
Kumite team, junioři 14-17
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-junioři]Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-junioři]
Kumite team, juniorky 14-17
Michaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - juniorky]Nela BRÁZDILOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-holky]Adéla MATUŠKOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD-holky]
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273