Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo Národního poháru Goju-Ryu 2018 (7.4.2018)
2_kolo_NP_goju_ryu_2018.pdf
251 startů, 138 závodníků, 15 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Filip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘIL7.KYUTARO KAN, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovMartin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Matěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Branislav JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovEdita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Lukáš ZEZULKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDominik JURAČKA8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovMiriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Filip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘIL7.KYUTARO KAN, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovMartin VANĚK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Branislav JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovEdita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Lukáš ZEZULKA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovMiriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, ml. žáci 7-9
Michal GRIM4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatěj HEKELE3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš SOUKUP6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš VESELÝ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Iva KLVAČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Edita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK5.KYUBUDO KAN, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovDavid MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížZuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Riana VESELÍKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, st. žáci
Lukáš BĚLOCH5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel JÖRKA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Karel KOZÁK3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, st. žákyně
Ema DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaAgáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Miriam ŠRETROVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, dorostenci
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, junioři
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin HRÁDEK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, juniorky
Adela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata, muži
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANI2.DANTARO KAN, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, ženy
Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Adela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata team, žáci a žákyně
Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEK5.KYUBUDO KAN, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David MANHALTER7.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel OTRUBČÁK3.KYUHanko Kai karate klub SenicaTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan ŠTEFÁNEK3.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovMatyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Valérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
Filip BÍLEK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Karel KOZÁK3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABAL7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Filip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Matěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s.Václav ŠIMEČEK5.KYUKarate Klub KyjovMichal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina PJOSOVÁ2.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenci, -57 kg
Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Mathias RUSCHKA3.KYUTJ TŽ TřinecAlex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik VÝLET3.KYUKarate Klub KyjovLukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára FICHNOVÁ3.KYUTJ Baník Příbram - KarateMichaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecAdéla MATUŠKOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Salomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, junioři, -68 kg
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HLOŽEK2.KYUTJ TŽ TřinecMartin HRÁDEK1.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kumite, juniorky, BRH
Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Marek ANDRAŠI3.KYUTJ Baník Příbram - KarateJan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - KarateJaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jiří PANÁČEK1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Daniel SEBEŠ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Libor STEBEL5.KYUTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jiří PANÁČEK1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, ženy, BRH
Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Petra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub KyjovAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273