Český svaz karate Goju Ryu

MČR v karate Goju-Ryu 2018 (26.5.2018)
propozice_MCR_Goju_2018.pdf
244 startů, 146 závodníků, 15 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Filip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Radovan ZERZAVÝ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Josef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Filip HANUŠ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘIL8.KYUTARO KAN, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam CHMELA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza NOSKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovFrantišek TRUBELÍK6.KYUKarate Klub KyjovKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Lukáš ZEZULKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Jakub HAJNA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel JENÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor KOPEČEK7.KYUBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, ml. žáci 7-9
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán FOLTÝN7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal GRIM5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Edita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jáchym KREJČA6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovVáclav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, st. žáci
Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, st. žákyně
Ema DVORSKÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaAgáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, dorostenci
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecMichaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata, junioři
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Martin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaAlexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, juniorky
Adela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata, muži
Peter DERMEK1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Karel IMRÍŠEK3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaJaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANI2.DANTARO KAN, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, ženy
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Veronika MIŠKOVÁ4.DANBUDO KAN, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata team, žáci a žákyně
Matěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN Brno]Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [katateam šin-mu]Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče-chlapci]Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [L.F.Club Hustopeče-holky]Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan SpS - holky]Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan SpS - holky]Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan SpS - holky]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Sport club, Olomouc]Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Sport club, Olomouc]Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Sport club, Olomouc]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Jana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.David BERKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Václav POTÁŠ7.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan ŠTEFÁNEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
Martin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovSamuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABAL7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Filip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDenis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina PJOSOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecMarie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenci, -57 kg
Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecAdéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite, junioři, -68 kg
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Štěpán OTŘÍSAL4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Ondřej HLOŽEK2.KYUTJ TŽ TřinecMartin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kumite, juniorky, BRH
Nela OSOUCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANI2.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Libor STEBEL5.KYUTJ TŽ TřinecPetr SZMEK3.KYUTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
Jan FILÍPEK2.KYUKarate Klub KyjovIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite, ženy, BRH
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ4.DANBUDO KAN, z.s.Petra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub KyjovJana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273