Český svaz karate Goju Ryu

ČUBU LIGA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2018 – 5. kolo (11.11.2018)
Propozice_5_kolo.pdfExterní odkazYoutubeYoutube
178 startů, 86 závodníků, 17 klubů
Kumite, Mladší žáci I., -32 kg
Martin ENEVFight Club České BudějoviceDavid ŠIMOTAFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žáci I., +32 kg
Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žákyně I., -30 kg
Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně I., +30 kg
Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kumite, Mladší žáci II., -35 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žáci II., -41 kg
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj KORYTARFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žáci II., +41 kg
Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceErik KUBÍNIMASADA Praha
Kumite, Mladší žákyně II., -35 kg
Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Mladší žákyně II., -42 kg
Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně II., +42 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Šimon ŠŤASTNÝMASADA Praha
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Karel ZDEŠEKKarate klub Slovan Ústí nad Labem
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Michaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceJohanka PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´sViktorie PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´sAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Alexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Jan ČMUCHAŘKarate klub Slovan Ústí nad LabemLadislav GÁFKarate klub Slovan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Lukáš BAREŠMartin Zavoral Team Fighter´s
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Alena BŘÍZOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemMichaela MARKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Alena PATERMANNOVÁKarate klub Slovan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMichaela GÓRALCZYKOVÁTiger team, Profesionální klub bojových uměníTereza MARKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad Labem
Kumite, Juniorky, +59 kg
Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci I., -32 kg
Keko BURSIČTiger team, Profesionální klub bojových uměníMartin ENEVFight Club České BudějoviceTony JAKUBÍKTiger team, Profesionální klub bojových uměníZdeněk ŠESTÁKTiger team, Profesionální klub bojových uměníDavid ŠIMOTAFight Club České Budějovice
Points fighting, Mladší žáci I., +32 kg
Keko BURSIČTiger team, Profesionální klub bojových uměníPatrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Tony JAKUBÍKTiger team, Profesionální klub bojových uměníZdeněk ŠESTÁKTiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně I., -30 kg
Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice
Points fighting, Mladší žákyně I., +30 kg
Alena KRSKOVÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad VltavouNikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žáci II., -35 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMikuláš-Samuel FREIBERGERMartin Zavoral Team Fighter´s
Points fighting, Mladší žáci II., -41 kg
Matěj KORYTARFight Club České Budějovice
Points fighting, Mladší žáci II., +41 kg
Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceErik KUBÍNIMASADA PrahaDavid ZÍMAMartin Zavoral Team Fighter´s
Points fighting, Mladší žákyně II., -35 kg
Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceAnežka HRUBÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad VltavouZdenička PEKOVÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad VltavouKarla TUČKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně II., -42 kg
Zdenička PEKOVÁJiu-jitsu a Kickboxing Kralupy nad VltavouMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceNatálie ŠESTÁKOVÁTiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně II., +42 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice
Points fighting, Starší žáci, -45 kg
Šimon ŠŤASTNÝMASADA PrahaVojtěch TOMANHAMMERS GYM z.s.
Points fighting, Starší žákyně, -42 kg
Michaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceJohanka PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´sViktorie PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s
Points fighting, Starší žákyně, -50 kg
Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Dorostenci, -57 kg
Lukáš BAREŠMartin Zavoral Team Fighter´s
Points fighting, Dorostenci, -63 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAdam PARTYKAMartin Zavoral Team Fighter´s
Points fighting, Dorostenky, +54 kg
Michaela GÓRALCZYKOVÁTiger team, Profesionální klub bojových uměníNela PÁNKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Mladší žáci I., -27 kg
Ondřej HERMANFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Mladší žáci I., -32 kg
Martin ENEVFight Club České BudějoviceJaroslav STANĚKHAMMERS GYM z.s.David ŠIMOTAFight Club České Budějovice
Light contact, Mladší žáci I., +32 kg
Patrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Mladší žákyně I., -30 kg
Nikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice
Light contact, Mladší žákyně I., +30 kg
Nikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Mladší žáci II., -35 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějovicePetr JISLBerka Fight centrum z.s.Petr KONEČNÝTCB Gym
Light contact, Mladší žáci II., -41 kg
František BALOUNSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.Lukáš DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Radim KAPRASBerka Fight centrum z.s.Matěj KORYTARFight Club České Budějovice
Light contact, Mladší žáci II., +41 kg
Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceErik KUBÍNIMASADA PrahaTaras ROLJUKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Patrick VRŮBLKBK Fox Ústí nad Labem
Light contact, Mladší žákyně II., -35 kg
Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceSabina HOŘEJŠÍHAMMERS GYM z.s.Karla TUČKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Mladší žákyně II., -42 kg
Amálie ANDRLOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice
Light contact, Mladší žákyně II., +42 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice
Light contact, Starší žáci, -39 kg
Ondřej NEŠPORFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Starší žáci, -45 kg
Martin NEDVĚDTCB GymŠimon ŠŤASTNÝMASADA PrahaVojtěch TOMANHAMMERS GYM z.s.
Light contact, Starší žáci, -60 kg
Patrik HEČKOBerka Fight centrum z.s.
Light contact, Starší žáci, +60 kg
Marek DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Starší žákyně, -42 kg
Eliška GLASEROVÁTCB GymMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceJohanka PETŘÍKOVÁMartin Zavoral Team Fighter´s
Light contact, Starší žákyně, -50 kg
Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Starší žákyně, +50 kg
Anna VAŇKOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Light contact, Dorostenci, -52 kg
Rostislav HUBENÝSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.David KRUPIČKABerka Fight centrum z.s.
Light contact, Dorostenci, -57 kg
Lukáš BAREŠMartin Zavoral Team Fighter´s
Light contact, Dorostenci, -63 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice
Light contact, Dorostenci, +70 kg
David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Dorostenky, -54 kg
Nikola VACATKOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Light contact, Dorostenky, +54 kg
Nela PÁNKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Light contact, Juniorky, -59 kg
Aneta MASNÁHAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci I., -27 kg
Ondřej HERMANFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci I., -32 kg
Martin ENEVFight Club České BudějoviceJaroslav STANĚKHAMMERS GYM z.s.David ŠIMOTAFight Club České Budějovice
Kick light, Mladší žáci I., +32 kg
Patrik DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Tomáš PITELKATIGER GYM
Kick light, Mladší žákyně I., -30 kg
Lily JIŘENOVÁBicom Fight Centrum Hrádek nad NisouNikol PÍRKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Věra VACHTOVÁFight Club České Budějovice
Kick light, Mladší žákyně I., +30 kg
Lily JIŘENOVÁBicom Fight Centrum Hrádek nad NisouNikol MARTINCOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci II., -35 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějovicePetr JISLBerka Fight centrum z.s.Petr KONEČNÝTCB GymJakub SALACKIBicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
Kick light, Mladší žáci II., -41 kg
František BALOUNSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.Lukáš DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Radim KAPRASBerka Fight centrum z.s.Matěj KORYTARFight Club České BudějoviceŠtěpán SVATOŇFight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Kick light, Mladší žáci II., +41 kg
Matyáš JURÍKFight Club České BudějoviceErik KUBÍNIMASADA PrahaTaras ROLJUKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Patrick VRŮBLKBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žákyně II., -35 kg
Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceSabina HOŘEJŠÍHAMMERS GYM z.s.Karla TUČKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žákyně II., -42 kg
Amálie ANDRLOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice
Kick light, Mladší žákyně II., +42 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice
Kick light, Starší žáci, -39 kg
Ondřej NEŠPORFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci, -45 kg
Nikolas JIŘÍKBerka Fight centrum z.s.Martin NEDVĚDTCB GymŠimon ŠŤASTNÝMASADA PrahaVojtěch TOMANHAMMERS GYM z.s.Filip ZBOŘILFight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Kick light, Starší žáci, -52 kg
Štěpán BOROVÝTCB Gym
Kick light, Starší žáci, -60 kg
Patrik HEČKOBerka Fight centrum z.s.
Kick light, Starší žáci, +60 kg
Jáchym BECHINSKÝTCB GymMarek DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žákyně, -42 kg
Eliška GLASEROVÁTCB GymMichaela MEDOVÁFight Club České Budějovice
Kick light, Starší žákyně, -50 kg
Tina HOVORKOVÁBicom Fight Centrum Hrádek nad NisouNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEliška ZEMANOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žákyně, +50 kg
Anna VAŇKOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Kick light, Dorostenci, -52 kg
Rostislav HUBENÝSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.Petr JIŘENABicom Fight Centrum Hrádek nad NisouDavid KRUPIČKABerka Fight centrum z.s.Lukáš LAUBRBicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
Kick light, Dorostenci, -57 kg
Ondřej FIALABerka Fight centrum z.s.
Kick light, Dorostenci, -63 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice
Kick light, Dorostenci, +70 kg
David DVOŘÁČEKFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Dorostenky, -54 kg
Nikola VACATKOVÁSportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Kick light, Dorostenky, +54 kg
Nela PÁNKOVÁFalcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Juniorky, -48 kg
Markéta ŠVIKRUHOVÁBicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
Kick light, Juniorky, -59 kg
Aneta MASNÁHAMMERS GYM z.s.Tereza PEŠKOVÁKBK Fox Ústí nad Labem
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273