Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo Národního Poháru v karate Goju-Ryu 2019 (16.3.2019)
2_kolo_NP_a_PT_Goju_ryu_2019_HO_2_1.pdf
197 startů, 116 závodníků, 19 klubů
Kata jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal GRIM5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaŠtěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let
Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Laura DŽAČOVSKÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMarie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Julie MARKOVÁ4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEdita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci 12-13 let
Ondřej BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš SLÁNSKÝ5.KYUAkademie Karate Valašské Klobouky z. s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně 12-13 let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovPavlína RYBNIKÁROVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kata jednotlivci, Dorostenci 14-15 let
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky 14-15 let
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecEma KONDLLOVÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři 16-17 let
Martin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky 16-17 let
Adela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANBUDO KAN, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata jednotlivci, Muži 16+ let
Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan HAUSER2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMartin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ing. Roman JIRÁK Ph.D.4.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA4.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMartin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Ondrej REHUŠ2.KYUHanko Kai karate klub SenicaAlexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecLukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Ženy 16+ let
Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Lenka HORÁČKOVÁ2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Veronika MIŠKOVÁ4.DANBUDO KAN, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ3.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANBUDO KAN, z.s.Petra ŠTENCLOVÁ3.DANKODOKAI BRNO z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let, BRH
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let, BRH
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, -38 kg
Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš SOUKUP6.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, +38 kg
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let, BRH
Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Julie MARKOVÁ4.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, -45 kg
Ondřej BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, +45 kg
Filip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOLukáš SLÁNSKÝ5.KYUAkademie Karate Valašské Klobouky z. s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, BRH
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovKateřina PJOSOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kumite jednotlivci, Dorostenci 14-15 let, BRH
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK7.KYUKODOKAI BRNO z.s.David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecOndřej HORÁČEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David HRABAL7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Patrik SPRUŠANSKÝ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaAlex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky 14-15 let, BRH
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři 16-17 let, BRH
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HLOŽEK2.KYUTJ TŽ TřinecMartin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav SZKANDERA5.KYUTJ TŽ TřinecLukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky 16-17 let, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, -78 kg
Marek ANDRAŠI3.KYUSPORT KLUB Příbram z.s.Jan HAUSER2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Jakub JIRSA4.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Alexandr ŠIMON1.KYUTJ TŽ TřinecTomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, +78 kg
Bc. Matouš FRIEDRICH6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIng. Roman JIRÁK Ph.D.4.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr SZMEK3.KYUTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy 18+ let, BRH
Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ3.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecHana REBLJANOVÁ4.KYUSPORT KLUB Příbram z.s.
Kata team, žáci a žákyně 7 až 13 let
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žáci]Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žáci]Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žáci]Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Edita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan A]Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan A]Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan A]Petr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [okinawa]Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [okinawa]Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [okinawa]Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP team]
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273