Český svaz karate Goju Ryu

3. kolo Poháru talentů Goju-Ryu 2019 (6.4.2019)
3_kolo_NP_a_PT_Goju_ryu_2019_Bruntal.pdf
298 startů, 90 závodníků, 13 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+8.kyu)
Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaOskar HLUBEK8.KYUKarate Tygr OstravaŠtěpán HORNÍŠLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch ILČÍK8.KYUK4 Hodonín, z.s.Tadeáš JÍLEK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Zdeněk KOSZTOLÁNYI8.KYUKarate Tygr OstravaMartin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍK7.KYUBUDO KAN, z.s.Charlie WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+8.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+8.kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovMichal ČADA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matyáš ČÍŽ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej GLACKarate Tygr OstravaOndřej HÉDL8.KYUKarate Tygr OstravaŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaAlex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian KRČ8.KYUKarate Tygr OstravaJiří KUNA9.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovLukáš MECA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Sebastian ORT8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Antonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan SOLAŘÍK8.KYUKarate Tygr OstravaJakub ŠIMEČEK8.KYUKarate Tygr OstravaMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížToby ZAHRADNÍK8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+8.kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAdriana JORDÁNOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Justína KLIMEŠOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sofie SADOVSKÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovElena WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+8.kyu)
Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovTomáš JANALÍK7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Patrik LAZECKÝKarate Tygr OstravaDominik LÝKOKarate Tygr OstravaŠtěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam ŽÁKOVSKÝ8.KYUKarate Tygr Ostrava
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+8.kyu)
Rozárie CIESLAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJulie GERNEŠOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Tereza KAMÍNKOVÁKarate Tygr OstravaSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza KOUDELKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína PAVLASOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaMarkéta RUDINSKÁ8.KYUKarate Tygr OstravaValérie SKÁCELOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+8.kyu)
Jakub BLAHA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJaroslav FRANEKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej CHROMEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ZAVADIL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+8.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+8.kyu)
Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaOskar HLUBEK8.KYUKarate Tygr OstravaŠtěpán HORNÍŠLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tadeáš JÍLEK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Zdeněk KOSZTOLÁNYI8.KYUKarate Tygr OstravaMartin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍK7.KYUBUDO KAN, z.s.Charlie WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+8.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+8.kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej GLACKarate Tygr OstravaOndřej HÉDL8.KYUKarate Tygr OstravaŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaAlex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian KRČ8.KYUKarate Tygr OstravaLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovLukáš MECA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan SOLAŘÍK8.KYUKarate Tygr OstravaJakub ŠIMEČEK8.KYUKarate Tygr OstravaMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+8.kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Justína KLIMEŠOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovElena WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+8.kyu)
Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovTomáš JANALÍK7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Patrik LAZECKÝKarate Tygr OstravaDominik LÝKOKarate Tygr OstravaŠtěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam ŽÁKOVSKÝ8.KYUKarate Tygr Ostrava
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+8.kyu)
Rozárie CIESLAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJulie GERNEŠOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Tereza KAMÍNKOVÁKarate Tygr OstravaSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza KOUDELKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína PAVLASOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaMarkéta RUDINSKÁ8.KYUKarate Tygr OstravaValérie SKÁCELOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+8.kyu)
Jakub BLAHA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ZAVADIL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+8.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandra PILCHOVÁ7.KYUTJ TŽ TřinecLucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+8.kyu)
Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaOskar HLUBEK8.KYUKarate Tygr OstravaŠtěpán HORNÍŠLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch ILČÍK8.KYUK4 Hodonín, z.s.Tadeáš JÍLEK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Zdeněk KOSZTOLÁNYI8.KYUKarate Tygr OstravaMartin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.Miroslav VESELÍK7.KYUBUDO KAN, z.s.Charlie WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+8.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+8.kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovMichal ČADA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matyáš ČÍŽ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej GLACKarate Tygr OstravaOndřej HÉDL8.KYUKarate Tygr OstravaŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaAlex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian KRČ8.KYUKarate Tygr OstravaJiří KUNA9.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovLukáš MECA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Sebastian ORT8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Antonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan SOLAŘÍK8.KYUKarate Tygr OstravaJakub ŠIMEČEK8.KYUKarate Tygr OstravaMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížToby ZAHRADNÍK8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+8.kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAdriana JORDÁNOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Justína KLIMEŠOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sofie SADOVSKÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovElena WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Ml.. žáci 10-11 let (bez+8.kyu)
Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovTomáš JANALÍK7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Patrik LAZECKÝKarate Tygr OstravaDominik LÝKOKarate Tygr OstravaŠtěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam ŽÁKOVSKÝ8.KYUKarate Tygr Ostrava
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+8.kyu)
Rozárie CIESLAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJulie GERNEŠOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Tereza KAMÍNKOVÁKarate Tygr OstravaSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza KOUDELKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína PAVLASOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaMarkéta RUDINSKÁ8.KYUKarate Tygr OstravaValérie SKÁCELOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+8.kyu)
Jakub BLAHA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJaroslav FRANEKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej CHROMEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ZAVADIL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+8.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Alex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovIva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Michal BRÁZDIL7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martin KOČKA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vlastimil ONDRA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Radovan ZERZAVÝ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Laura DŽAČOVSKÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMarkéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Nikola VOKSOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Petra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Natálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandra PILCHOVÁ7.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Oskar HLUBEK8.KYUKarate Tygr OstravaJakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Zdeněk KOSZTOLÁNYI8.KYUKarate Tygr Ostrava
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej HÉDL8.KYUKarate Tygr OstravaŠárka HUBERTOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaAlex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian KRČ8.KYUKarate Tygr OstravaLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovLukáš MECA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan SOLAŘÍK8.KYUKarate Tygr OstravaJakub ŠIMEČEK8.KYUKarate Tygr OstravaMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovJustína KLIMEŠOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Michal BRÁZDIL7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovTomáš JANALÍK7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martin KOČKA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vlastimil ONDRA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Štěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Radovan ZERZAVÝ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adam ŽÁKOVSKÝ8.KYUKarate Tygr Ostrava
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Markéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína PAVLASOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaMarkéta RUDINSKÁ8.KYUKarate Tygr OstravaValérie SKÁCELOVÁ8.KYUKarate Tygr OstravaNikola VOKSOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273