Český svaz karate Goju Ryu

3. kolo Nároního Poháru v karate Goju-Ryu 2019 (6.4.2019)
3_kolo_NP_a_PT_Goju_ryu_2019_Bruntal_1.pdf
121 startů, 75 závodníků, 15 klubů
Kata jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let
Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let
Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci 12-13 let
David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecKarel KOZÁK4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovMatěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně 12-13 let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Pavlína RYBNIKÁROVÁ4.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata jednotlivci, Dorostenci 14-15 let
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky 14-15 let
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecMichaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři 16-17 let
Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Muži 16+ let
Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Radim NEJEDLÝ3.KYUBUDO KAN, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Ženy 16+ let
Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Andrea PASTORKOVÁ3.DANSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let, BRH
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let, BRH
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, -38 kg
Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan ŠTEFÁNEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, +38 kg
Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let, BRH
Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, -45 kg
Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, +45 kg
David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecKarel KOZÁK4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, BRH
Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina PJOSOVÁ3.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Dorostenci 14-15 let, BRH
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovArmando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky 14-15 let, BRH
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Junioři 16-17 let, BRH
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej HLOŽEK2.KYUTJ TŽ TřinecAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Mathias RUSCHKA3.KYUTJ TŽ TřinecJaroslav SZKANDERA5.KYUTJ TŽ TřinecLukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky 16-17 let, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, -78 kg
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, +78 kg
Ing. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Petr SZMEK3.KYUTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy 18+ let, BRH
Martina HEDVIČIKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata team, žáci a žákyně 7 až 13 let
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN]Matěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN]Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN]Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V. I. P. kluci]
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273