Český svaz karate Goju Ryu

MČR v karate Goju-Ryu (25.5.2019)
propozice_MCR_Goju_2019_.pdf190525_mcr_cskgr_nominace.pdfExterní odkaz
470 startů, 213 závodníků, 17 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+8.kyu)
Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaTadeáš JÍLEK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Miroslav VESELÍK7.KYUBUDO KAN, z.s.Čeněk VYHLÍDAL8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Charlie WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+8.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+8.kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovMichal ČADA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matyáš ČÍŽ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jiří KUNA9.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovAntonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Martin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+8.kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAdriana JORDÁNOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sofie SADOVSKÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovElena WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+8.kyu)
Štěpán FOLTÝN7.KYUK4 Hodonín, z.s.Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Matyáš UPRKA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+8.kyu)
Rozárie CIESLAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarkéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+8.kyu)
Jakub BLAHA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej CHROMEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ZAVADIL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+8.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára JELÍNKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+8.kyu)
Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaTadeáš JÍLEK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Miroslav VESELÍK7.KYUBUDO KAN, z.s.Charlie WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch ŽÁKTARO KAN, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+8.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+8.kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovJan INGR8.KYUKarate Klub KyjovAlex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+8.kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Justína KLIMEŠOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+8.kyu)
Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovDominik INGR8.KYUKarate Klub KyjovDaniel KUBÍČEK8.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David ZLÁMAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+8.kyu)
Rozárie CIESLAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+8.kyu)
Jakub BLAHA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ZAVADIL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+8.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta HÁJKOVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára JELÍNKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+8.kyu)
Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaRadek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tadeáš JÍLEK8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin KUBÍK8.KYUTARO KAN, z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Miroslav VESELÍK7.KYUBUDO KAN, z.s.Čeněk VYHLÍDAL8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Charlie WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+8.kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAlena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAdriana KUCHTOVÁ8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zora SAKAŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+8.kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovMichal ČADA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matyáš ČÍŽ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan INGR8.KYUKarate Klub KyjovAlex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovAntonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Martin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížToby ZAHRADNÍK8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+8.kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAdriana JORDÁNOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Sofie SADOVSKÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovElena WEAR8.KYUTARO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Ml.. žáci 10-11 let (bez+8.kyu)
Štěpán FOLTÝN7.KYUK4 Hodonín, z.s.Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovDominik INGR8.KYUKarate Klub KyjovJakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Matyáš UPRKA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+8.kyu)
Rozárie CIESLAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarkéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKamila KARÁSKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+8.kyu)
Jakub BLAHA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej CHROMEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ZAVADIL8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+8.kyu)
Eliška DIASOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lucie ŠIŠKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Teodor SVOBODA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Alex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David VAŠÍČEK7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovIva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Michal BRÁZDIL7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martin KOČKA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vlastimil ONDRA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan VISKOT7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Radovan ZERZAVÝ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Laura DŽAČOVSKÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMarkéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKamila KARÁSKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola VOKSOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Natálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandra PILCHOVÁ7.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite Beginner, Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Jakub KOLÁŘ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovStella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Tobiáš BUBENÍK6.KYUKarate Klub KyjovAlex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KOCMAN7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovLukáš MECA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš VRBECKÝ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovJustína KLIMEŠOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza PICHLEROVÁ6.KYUKarate Klub KyjovZuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovKamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Michal BRÁZDIL7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Štěpán FOLTÝN7.KYUK4 Hodonín, z.s.Dominik GRUFÍK8.KYUKarate Klub KyjovDominik INGR8.KYUKarate Klub KyjovMartin KOČKA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vlastimil ONDRA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub RAJSIGL8.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Markéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKamila KARÁSKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola VOKSOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina KOVÁŘOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let
Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal GRIM5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Prokop MOJŽÍŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let
Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMarie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEdita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci 12-13 let
Ondřej BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecKarel KOZÁK4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně 12-13 let
Adéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Ema KONDLLOVÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaValentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovPavlína RYBNIKÁROVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kata jednotlivci, Dorostenci 14-15 let
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky 14-15 let
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři 16-17 let
Miloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Martin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky 16-17 let
Adela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANBUDO KAN, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata jednotlivci, Muži 16+ let
Martin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Martin KOPÁČ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matteo TAMBORLANI2.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Ženy 16+ let
Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Lenka HORÁČKOVÁ2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Veronika MIŠKOVÁ4.DANBUDO KAN, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ3.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecAdela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANBUDO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let, BRH
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let, BRH
Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, -38 kg
Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan ŠTEFÁNEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, +38 kg
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s.Samuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let, BRH
Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, -45 kg
Ondřej BAJER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, +45 kg
David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, BRH
Kristýna JURKOVIČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovVanessa OSOUCHOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina PJOSOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kumite jednotlivci, Dorostenci 14-15 let, BRH
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HORÁČEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Patrik SPRUŠANSKÝ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky 14-15 let, BRH
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři 16-17 let, BRH
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Martin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Mathias RUSCHKA3.KYUTJ TŽ TřinecLukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky 16-17 let, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nela OSOUCHOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, -78 kg
Marek ANDRAŠI3.KYUSPORT KLUB Příbram z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Matteo TAMBORLANI2.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, +78 kg
Ing. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Petr SZMEK3.KYUTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy 18+ let, BRH
Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Martina HEDVIČIKOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ3.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecHana REBLJANOVÁ4.KYUSPORT KLUB Příbram z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata team, žáci a žákyně 7 až 13 let
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žáci]Štěpán KRÁLÍK5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žáci]Matěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žáci]Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žákyně]Edita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žákyně]Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN - žákyně]Vanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan A]Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan A]Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan A]Adam BATYSTA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Nela DEGŤAROVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan B]Petr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa]Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa]Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP team]
Kata team, Junior team 14 až 20 let
Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Dojo]Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Dojo]Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Nidoshinkan Dojo]
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273