Český svaz karate Goju Ryu

1. kolo Národního Poháru v karate Goju-Ryu 2020 (1.3.2020)
1_kolo_Narodniho_Poharu_a_Poharu_Talentu_Goju_ryu_2020_1.pdf
228 startů, 133 závodníků, 19 klubů
Kata jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let
Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal GRIM5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan KOLÁŘ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Josef MRÁZEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Mikuláš STRAKA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VOJTÍŠEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let
Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kamila KARÁSKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEdita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci 12-13 let
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Igor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně 12-13 let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLaura DŽAČOVSKÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaZuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Lenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaNatálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavlína RYBNIKÁROVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Karolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORiana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola VOKSOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Beáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kata jednotlivci, Dorostenci 14-15 let
Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecKarel KOZÁK4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tadeáš MOLZER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMatěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s.Petr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.František VLK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky 14-15 let
Martina CINTULOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaPetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Ema KONDLLOVÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaValentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna NAVRÁTILOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kata jednotlivci, Junioři 16-17 let
David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky 16-17 let
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ Třinec
Kata jednotlivci, Muži 16+ let
Miloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel PAVLÍK3.KYUTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let, BRH
Adam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dominik VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let, BRH
Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAnna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, -38 kg
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Alex KNAP6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef MRÁZEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin VÁVRA6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, +38 kg
Matěj HEKELE4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠER3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Jakub VOJTÍŠEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let, BRH
Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVanda HVĚZDOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Kamila KARÁSKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva KLVAČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marie KRAHULOVÁ4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška NESVADBOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecBára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, -45 kg
David BERKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan ŠTEFÁNEK4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, +45 kg
Filip ANDRES4.KYUBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Tomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovSamuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaMatyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Eduard SCHWARZ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin SÝS6.KYUSokol karate TišnovRobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.František TRUBELÍK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, BRH
Zuzana HALMOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovSilvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORiana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola VOKSOVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Beáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite jednotlivci, Dorostenci 14-15 let, BRH
Lukáš BĚLOCH6.KYUK4 Hodonín, z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovTadeáš MOLZER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOPatrik SPRUŠANSKÝ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMichal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.František VLK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecDenis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky 14-15 let, BRH
Adéla BÁBÍČKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovPetra HLAVÁČOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Vendula KLÍMOVÁ5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceValentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vendula MECOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovAnna NAVRÁTILOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Kateřina PJOSOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecJana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kumite jednotlivci, Junioři 16-17 let, BRH
David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecOndřej HORÁČEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky 16-17 let, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecSabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate TišnovTereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Salomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, -78 kg
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Miloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, +78 kg
František DOLEČEK2.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy 18+ let, BRH
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Nela OSOUCHOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata team, žáci a žákyně 7 až 13 let
Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Edita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Riana VESELÍKOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa B]Karolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa B]Jakub VOJTÍŠEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa B]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. mix Olomouc]Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. mix Olomouc]Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. mix Olomouc]Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. žáci mix Olomouc]Kateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. žáci mix Olomouc]Martin VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. žáci mix Olomouc]
Kata team, Junior team 14 až 20 let
Petr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa A]Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa A]Jana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa A]Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s. [SCM Brno]Karel KOZÁK4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Olomouc]Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Olomouc]
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273