Český svaz karate Goju Ryu

1. kolo Národního Poháru v karate Goju-Ryu 2020 (1.3.2020)
1_kolo_Narodniho_Poharu_a_Poharu_Talentu_Goju_ryu_2020_1.pdf
228 startů, 133 závodníků, 19 klubů
Kata jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let
Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let
Karin KRUŽEKOVÁ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let
Alex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal GRIM5.KYUHanko Kai karate klub SenicaJan KOLÁŘ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub VOJTÍŠEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMatěj HEKELE5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal BRZOBOHATÝ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef MRÁZEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam RAUŠER5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let
Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVanda HVĚZDOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Edita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci 12-13 let
Igor LAŠTŮVKA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecSamuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaRobin ŠKRANC4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Filip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně 12-13 let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBeáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLaura DŽAČOVSKÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaPavlína RYBNIKÁROVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaLenka KOPÁČOVÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DORiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola VOKSOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Zuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci 14-15 let
Ondřej HAŠA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTadeáš MOLZER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecFrantišek VLK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOTomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Karel KOZÁK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Matěj NEJEDLÝ5.KYUBUDO KAN, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky 14-15 let
Ema KONDLLOVÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaJana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMartina CINTULOVÁ4.KYUHanko Kai karate klub SenicaPetra HLAVÁČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna NAVRÁTILOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Valentýna MACKOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vendula MECOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři 16-17 let
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecLukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky 16-17 let
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ Třinec
Kata jednotlivci, Muži 16+ let
Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Miloslav HERMANN5.KYUBUDO KAN, z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel PAVLÍK4.KYUTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let, BRH
Adam ILČÍK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub KOUNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let, BRH
Karin KRUŽEKOVÁ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna ROMANOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, -38 kg
Alex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal BRZOBOHATÝ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERA5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef MRÁZEK6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš KŘÍŽ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Robin VÁVRA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, +38 kg
Jakub VOJTÍŠEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOLukáš VESELÝ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj HEKELE5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠER5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let, BRH
Markéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecVanda HVĚZDOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Iva KLVAČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NESVADBOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Aneta NEČASOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bára ŠMOROVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema HORÁKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, -45 kg
Filip POSOLDA7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš BUZEK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecJakub KÍNI6.KYUSokol karate TišnovViktor ČÁSTEK6.KYUBUDO KAN, z.s.Jan ŠTEFÁNEK4.KYUTJ TŽ TřinecTomáš PUZRLA4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.David BERKA6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, +45 kg
Samuel OTRUBČÁK4.KYUHanko Kai karate klub SenicaRobin ŠKRANC4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANÁČEK3.KYUK4 Hodonín, z.s.Eduard SCHWARZ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tomáš MATULKA3.KYUSokol karate TišnovMartin SÝS6.KYUSokol karate TišnovFilip ANDRES5.KYUBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁK5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍK6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, BRH
Beáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOKarolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOBarbara HOLEMÁ6.KYUSokol karate TišnovRiana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s.Vanessa OSOUCHOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nikola VOKSOVÁ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Zuzana HALMOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁ5.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Veronika HAVLÍČKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Dorostenci 14-15 let, BRH
Šimon CÍCHA4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTadeáš MOLZER6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecFrantišek VLK6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecPatrik SPRUŠANSKÝ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Petr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOLukáš BĚLOCH6.KYUK4 Hodonín, z.s.Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Oldřich VAŠÍČEK2.KYUBUDO KAN, z.s.Josef HRACHOVSKÝ6.KYUBUDO KAN, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KOCMAN6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petr LUŽA5.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Dorostenky 14-15 let, BRH
Jana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOPetra HLAVÁČOVÁ5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna NAVRÁTILOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Lucie MUSILOVÁ3.KYUSokol karate TišnovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Kateřina PJOSOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecVendula KLÍMOVÁ5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceValentýna MACKOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vendula MECOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla BÁBÍČKOVÁ6.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Junioři 16-17 let, BRH
David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecOndřej HORÁČEK4.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alex VODIČKA1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky 16-17 let, BRH
Sabina MEDUNOVÁ4.KYUSokol karate TišnovMichaela HOLOTŇÁKOVÁ3.KYUTJ TŽ TřinecSalomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecNela BRÁZDILOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, -78 kg
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Miloslav HERMANN5.KYUBUDO KAN, z.s.Filip DVOŘÁK4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, +78 kg
František DOLEČEK2.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIng. Šimon CHMELÁR1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA2.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy 18+ let, BRH
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Nela OSOUCHOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.
Kata team, žáci a žákyně 7 až 13 let
Riana VESELÍKOVÁ6.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ7.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Edita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s. [BUDO KAN žákyně]Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa B]Karolína ŠLECHTOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa B]Jakub VOJTÍŠEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa B]Michal VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. mix Olomouc]Zuzana ŘIHÁKOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. mix Olomouc]Štěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. mix Olomouc]Martin VANĚK7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. žáci mix Olomouc]Kateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. žáci mix Olomouc]Dorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. žáci mix Olomouc]
Kata team, Junior team 14 až 20 let
Petr NGUYEN6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa A]Jiří SNÍŽEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa A]Jana STROPKOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO [Okinawa A]Filip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s. [SCM Brno]Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Olomouc]Karel KOZÁK5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Olomouc]