Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo NP Goju-Ryu 2016 (26.3.2016)
2koloNPgojuryu2016.pdf
241 startů, 132 závodníků, 12 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Jolana ČÁSLAVOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub NAVRÁTIL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš-Tran NGUYENVŮ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr POSPÍŠIL7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavla PREJDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPavel URBÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch VALA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Eliška BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCH5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HREBENAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMaxim LEMARK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovFilip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Šimon MARŠÁLEKKarate Klub KyjovTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Karolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovMichal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Tereza BÁBÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dan BĚLOHOUBEK5.KYUKarate Klub KyjovŠtěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Trang-Tuan ŠEBESTA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan URBÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Jolana ČÁSLAVOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub NAVRÁTIL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš-Tran NGUYENVŮ6.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr POSPÍŠIL7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavla PREJDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan ŠTEFÁNEK3.KYUTJ TŽ TřinecVojtěch VALA7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Eliška BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petra BÁBÍČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCH5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HREBENAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMaxim LEMARK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSamuel LEMARKOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPetr LUŽA5.KYUKarate Klub KyjovFilip MAREŠ6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Šimon MARŠÁLEKKarate Klub KyjovMarie MAŠTALÍŘOVÁ8.KYUTJ TŽ TřinecTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna SÍKOROVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Karolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRobin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Adéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovMichal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Tereza BÁBÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dan BĚLOHOUBEK5.KYUKarate Klub KyjovLaura BRÁZOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlena MALÍKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAviram SNOKORT7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Trang-Tuan ŠEBESTA7.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJan URBÁNEK8.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, Děti
Štěpán ŠEBEK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kata, Žáci
Ondřej BAJER2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip BÍLEK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANOUSEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ondřej HAŠA1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTA2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Jakub KUTĚJ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovPavel PIONTEK7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip POHL2.KYUTARO KAN, z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANC3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Aleš VACULOVIČ5.KYUKarate Klub KyjovMichal VANĚK4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan VRTAL7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ZRŮSTEK3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Žákyně
Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marie KUČEROVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina PJOSOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecNikola SLIWKOVÁ5.KYUTJ TŽ TřinecMarie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecKarolína ŠKRABALOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla ŠTOLFOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub Kyjov
Kata, Dorostenci
Hynek ČERNÝ7.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán MOKRÝ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin SEDLÁK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížErik SLATINSKÝ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr SOUKUP3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Jakub ŠKRABAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenky
Laura BRÁZOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížGabriela DITTRICHOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Anežka DVOŘÁKOVÁ2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Darja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecDenisa KŘIŽANOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarija LYTVYNYŠYNOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Alena MALÍKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSimona MIKLÍKOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Salomea TRESTEROVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela VAŠKOVÁ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kata, Junioři
Martin BAJER1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Matyáš DVOŘÁK1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEK1.KYUTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČ2.DANHanko Kai karate klub SenicaDaniel PAVLÍK3.KYUTARO KAN, z.s.Ondrej REHUŠ2.KYUHanko Kai karate klub SenicaJan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Juniorky
Lenka HORÁČKOVÁ2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Michaela KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana SKÁCELOVÁ5.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana ŠVÁČKOVÁ1.KYUHanko Kai karate klub Senica
Kata, Muži
Tomáš KNÁPEK1.KYUTARO KAN, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKA2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kata, Ženy
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Jana PAVLÍKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína ŠVARCOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina ŽÍDKOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, Žáci, -35 kg
Ondřej BAJER2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip BÍLEK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek HOUSER3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějovicePavel PIONTEK7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán ŠEBEK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite, Žáci, +35 kg
Lukáš BĚLOCH5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Žákyně, BRH
Tereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceMarie KUČEROVÁ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina PJOSOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecMarie SPILAKOVÁ4.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, Dorostenci, -45 kg
Adam GREGŮREK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín KUČERA3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížErik SLATINSKÝ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite, Dorostenci, +45 kg
Filip DVOŘÁK3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik VÝLET3.KYUKarate Klub KyjovLukáš ZRŮSTEK2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Dorostenky, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Anežka DVOŘÁKOVÁ2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Darja DŽUPINOVÁ4.KYUTJ TŽ TřinecKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceAdela SADLOŇOVÁ1.DANHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁ1.DANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristína ZRINIOVÁ1.DANHanko Kai karate klub Senica
Kumite, Junioři, -65 kg
Martin BAJER1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Viktor GRŮZA2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Junioři, +65 kg
Matyáš DVOŘÁK1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek GINTER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš PETR6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vojtěch POSPÍŠIL3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan RUDOLFSKÝ1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr SZMEK3.KYUTJ TŽ Třinec
Kumite, Juniorky, BRH
Barbora KRISTOVÁKarate Klub KyjovPetra NAVRÁTILOVÁ1.KYUKarate Klub KyjovAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálka ŠEVČÍKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Muži, -75 kg
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁK1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO2.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Muži, +75 kg
Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Muži, BRH
Mgr. Ondřej KŘÍŽ3.DANKarate Club Dragons Rosice z.s.Mgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, Ženy, BRH
Sabina FORSTOVÁ1.DANTARO KAN, z.s.Karolína ŠVARCOVÁ3.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273