Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo Poháru talentů Goju-Ryu 2022 (5.6.2022)
2_kolo_Nrodnho_pohru_a_Pohru_talent_Goju_ryu_2022.pdfFacebook
214 startů, 79 závodníků, 9 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
František ANDRŠ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michael FERKO8.KYUTARO KAN, z.s.Jonáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Richard KOZUB9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Šimon MOLNÁR9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš NEKVINDA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lukáš ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Maroš PROCHÁC8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Maxim ŠTABLA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian VONDRÁK9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Viktorie-Adéla BOUMOVÁ9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna HRNČÍŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva VINDIŠOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Matyáš BAŘINAK4 Hodonín, z.s.Jan-Tadeáš BOUMA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub DOPITA9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Felix HRABAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAntonín HRNČÍŘ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub INGR8.KYUK4 Hodonín, z.s.Petr JUŘÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan KLIMEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEloy-Buffalo MONAGHAM8.KYUK4 Hodonín, z.s.Radek POLÁŠEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tobias RIŠNOVSKÝTARO KAN, z.s.Filip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jiří ŠETINA7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub VALENTA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVladimír ŽENČÁK9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Eliška ANDRŠOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára ANDRŠOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika BRYŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína JANEČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza KŘÍŽOVÁK4 Hodonín, z.s.Julie LEJSKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Emma RAUŠEROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Matěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj DOHNÁLEK8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tadeáš HAŠA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dominik LAŠTŮVKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatias SCHINDLER8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj STUCHLÍK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš VALÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš ZAHRADNÍK9.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Jana BĚHALOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížElen DOBIÁŠOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Zuzana HAUKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížThea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Vojtěch CRHA8.KYUTARO KAN, z.s.Samuel DANĚK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ESENDER7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam GOLDSCHMIED7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan SOMMER7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Channel-Raymonde MADĚRKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVendula SMEKALOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
František ANDRŠ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michael FERKO8.KYUTARO KAN, z.s.Jonáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Richard KOZUB9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Šimon MOLNÁR9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Lukáš ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Maroš PROCHÁC8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Maxim ŠTABLA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian VONDRÁK9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Viktorie-Adéla BOUMOVÁ9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna HRNČÍŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva VINDIŠOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Felix HRABAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAntonín HRNČÍŘ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petr JUŘÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan KLIMEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEloy-Buffalo MONAGHAM8.KYUK4 Hodonín, z.s.Radek POLÁŠEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tobias RIŠNOVSKÝTARO KAN, z.s.Filip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jiří ŠETINA7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub VALENTA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVladimír ŽENČÁK9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Eliška ANDRŠOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára ANDRŠOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika BRYŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína JANEČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza KŘÍŽOVÁK4 Hodonín, z.s.Julie LEJSKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Emma RAUŠEROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Matěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj DOHNÁLEK8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tadeáš HAŠA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dominik LAŠTŮVKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatias SCHINDLER8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj STUCHLÍK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš VALÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš ZAHRADNÍK9.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Jana BĚHALOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížElen DOBIÁŠOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Zuzana HAUKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížThea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Vojtěch CRHA8.KYUTARO KAN, z.s.Samuel DANĚK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ESENDER7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam GOLDSCHMIED7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan SOMMER7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Channel-Raymonde MADĚRKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVendula SMEKALOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
František ANDRŠ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michael FERKO8.KYUTARO KAN, z.s.Jonáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Richard KOZUB9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Šimon MOLNÁR9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš NEKVINDA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lukáš ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Maroš PROCHÁC8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Maxim ŠTABLA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSebastian VONDRÁK9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Viktorie-Adéla BOUMOVÁ9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna HRNČÍŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Matyáš BAŘINAK4 Hodonín, z.s.Jan-Tadeáš BOUMA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub DOPITA9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Felix HRABAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAntonín HRNČÍŘ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub INGR8.KYUK4 Hodonín, z.s.Petr JUŘÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan KLIMEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížEloy-Buffalo MONAGHAM8.KYUK4 Hodonín, z.s.Radek POLÁŠEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tobias RIŠNOVSKÝTARO KAN, z.s.Filip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jiří ŠETINA7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub VALENTA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVladimír ŽENČÁK9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Eliška ANDRŠOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára ANDRŠOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika BRYŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína JANEČKOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza KŘÍŽOVÁK4 Hodonín, z.s.Julie LEJSKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Emma RAUŠEROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Matěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj DOHNÁLEK8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tadeáš HAŠA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Dominik LAŠTŮVKA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatias SCHINDLER8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj STUCHLÍK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš VALÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš ZAHRADNÍK9.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Jana BĚHALOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížElen DOBIÁŠOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Zuzana HAUKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížThea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Vojtěch CRHA8.KYUTARO KAN, z.s.Samuel DANĚK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid ESENDER7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam GOLDSCHMIED7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan SOMMER7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Channel-Raymonde MADĚRKOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVendula SMEKALOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)
Rozálie DVOŘÁKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Aadya PITTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Barbora VESELÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)
Matěj BEŇO7.KYUK4 Hodonín, z.s.Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaDavid ONEATA7.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ladislav ŽENATA7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovSofie PITZINGEROVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Julie ZEDNÍČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊árka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (7.Kyu)
Libor BABUŠÍK6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)
Adriana JAŠKOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Eva VRAŇANOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)
Rozálie DVOŘÁKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Aadya PITTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Barbora VESELÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)
Matěj BEŇO7.KYUK4 Hodonín, z.s.Jakub BRIESTENSKÝ7.KYUHanko Kai karate klub SenicaDavid ONEATA7.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER7.KYUK4 Hodonín, z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovLadislav ŽENATA7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovSofie PITZINGEROVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Julie ZEDNÍČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊árka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (7.Kyu)
Libor BABUŠÍK6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)
Adriana JAŠKOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Eva VRAŇANOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273