Český svaz karate Goju Ryu

3. kolo Národního Poháru v karate Goju-Ryu 2022 (8.10.2022)
3-kolo-np-a-pt-gojuryu-2022.pdf
144 startů, 89 závodníků, 15 klubů
Kata jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let
Filip KAROL6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DODuc-Minh NGUYEN7.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let
Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let
Tobiáš BUBENÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej UXA5.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Miroslav VESELÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let
Aneta LEHKÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOViktorie LYSOŇKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Julie ZEDNÍČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Starší žáci 12-13 let
Libor BABUŠÍK6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJosef MRÁZEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš RAJT6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan SOMMER7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš VRBECKÝ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichael WOFF6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně 12-13 let
Diana DŽAČOVSKÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMarkéta HRUŠKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVanda HVĚZDOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kata jednotlivci, Dorostenci 14-15 let
David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEK5.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam RAUŠER2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš ŘEZÁČ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZEZULKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Dorostenky 14-15 let
Adéla BLUMENSTEINOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRozárie CIESLAROVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLaura DŽAČOVSKÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaKamila KARÁSKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Natálie MALAFOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra NĚMEČKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Alexandra PILCHOVÁ6.KYUTJ TŽ TřinecAnna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOBára ŠMOROVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Beáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kata jednotlivci, Junioři 16-17 let
Bruno ČÁSLAVA1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kata jednotlivci, Juniorky 16-17 let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška RUDŽIKOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sabina SMÉKALOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Muži 16+ let
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMartin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Ženy 16+ let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecEliška RUDŽIKOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška SKLÁŘOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSabina SMÉKALOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let, BRH
Filip KAROL6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DODuc-Minh NGUYEN7.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAdam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let, BRH
Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Barbora VESELÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, -38 kg
Jan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovLukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovMiroslav VESELÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, +38 kg
Matěj BEŇO7.KYUK4 Hodonín, z.s.Tobiáš BUBENÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub JANDA7.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tobiáš PITZINGER7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let, BRH
Jana FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovAneta LEHKÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOViktorie LYSOŇKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie PITZINGEROVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Sofie SADOVSKÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Kamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDaniela WOFFOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Julie ZEDNÍČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, -45 kg
Libor BABUŠÍK6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Josef MRÁZEK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Antonín POLÁŠEK6.KYUK4 Hodonín, z.s.Tomáš VRBECKÝ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, +45 kg
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej FUKSA6.KYUK4 Hodonín, z.s.Tomáš RAJT6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan SOMMER7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichael WOFF6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Toby ZAHRADNÍK6.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, -47 kg
Karolína DOBIÁŠOVÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Markéta HRUŠKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JORDÁNOVÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEva VRAŇANOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, +47 kg
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška JANČAŘÍKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Nicol KOCOURKOVÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Nela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci 14-15 let, BRH
Filip ANDRES3.KYUBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam RAUŠER2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš ŘEZÁČ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Dorostenky 14-15 let, BRH
Adéla BLUMENSTEINOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížKamila KARÁSKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOBára ŠMOROVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Beáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite jednotlivci, Junioři 16-17 let, BRH
Lukáš BĚLOCH5.KYUK4 Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej HAŠA1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite jednotlivci, Juniorky 16-17 let, BRH
Adéla BÁBÍČKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovHana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sabina SMÉKALOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, -78 kg
David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAlexandr MAZMANOV2.KYUBUDO KAN, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, +78 kg
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Ženy 18+ let, BRH
Michaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ Třinec
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273