Český svaz karate Goju Ryu

3. kolo Poháru talentů Goju-Ryu 2022 (8.10.2022)
3-kolo-np-a-pt-gojuryu-2022_1.pdf
206 startů, 77 závodníků, 9 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
Lukáš BURGET8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michael FERKO8.KYUTARO KAN, z.s.Tomáš HAMERNÍK9.KYUTARO KAN, z.s.Jonáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Richard KOZUB9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KŘÍŽ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon MOLNÁR9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Lukáš ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Maroš PROCHÁC8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karel STEJNÝ8.KYUTARO KAN, z.s.Maxim ŠTABLA8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Karate Agility, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Gabriela BEŠÍKOVÁ9.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Viktorie-Adéla BOUMOVÁ9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna HRNČÍŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva VINDIŠOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Erik FURY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Felix HRABAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAntonín HRNČÍŘ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KLIMEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej MRHÁLEK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek POLÁŠEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Vladimír ŽENČÁK9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Veronika BRYŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza KŘÍŽOVÁK4 Hodonín, z.s.Julie LEJSKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Emma RAUŠEROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Matěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj DOHNÁLEK8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tadeáš HAŠA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTadeáš HORÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub HORVATH8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš HORVÁTH8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tobiáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan OSTREZY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matias SCHINDLER8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj STUCHLÍK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš VALÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Viktorie BASELOVÁ8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jana BĚHALOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta JOZÍFKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Thea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Vojtěch CRHA8.KYUTARO KAN, z.s.Samuel DANĚK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš ŠEBESTÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Sára-Anna JANÁČKOVÁ9.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Vendula SMEKALOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
Lukáš BURGET8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michael FERKO8.KYUTARO KAN, z.s.Tomáš HAMERNÍK9.KYUTARO KAN, z.s.Jonáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Richard KOZUB9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KŘÍŽ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon MOLNÁR9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Lukáš ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Maroš PROCHÁC8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karel STEJNÝ8.KYUTARO KAN, z.s.Maxim ŠTABLA8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Gabriela BEŠÍKOVÁ9.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Viktorie-Adéla BOUMOVÁ9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna HRNČÍŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva VINDIŠOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Erik FURY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Felix HRABAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAntonín HRNČÍŘ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KLIMEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej MRHÁLEK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek POLÁŠEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Vladimír ŽENČÁK9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Veronika BRYŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza KŘÍŽOVÁK4 Hodonín, z.s.Julie LEJSKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Emma RAUŠEROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Matěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj DOHNÁLEK8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tadeáš HAŠA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTadeáš HORÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub HORVATH8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš HORVÁTH8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tobiáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan OSTREZY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matias SCHINDLER8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj STUCHLÍK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš VALÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Viktorie BASELOVÁ8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jana BĚHALOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta JOZÍFKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Thea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Vojtěch CRHA8.KYUTARO KAN, z.s.Samuel DANĚK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš ŠEBESTÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Sára-Anna JANÁČKOVÁ9.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Vendula SMEKALOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
Lukáš BURGET8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michael FERKO8.KYUTARO KAN, z.s.Tomáš HAMERNÍK9.KYUTARO KAN, z.s.Jonáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Richard KOZUB9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KŘÍŽ8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon MOLNÁR9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Lukáš ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Maroš PROCHÁC8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karel STEJNÝ8.KYUTARO KAN, z.s.Maxim ŠTABLA8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Gabriela BEŠÍKOVÁ9.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Viktorie-Adéla BOUMOVÁ9.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna HRNČÍŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Iva VINDIŠOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Erik FURY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Felix HRABAL8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAntonín HRNČÍŘ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KLIMEK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej MRHÁLEK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek POLÁŠEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Filip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Vladimír ŽENČÁK9.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Veronika BRYŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza KŘÍŽOVÁK4 Hodonín, z.s.Julie LEJSKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Emma RAUŠEROVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Matěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj DOHNÁLEK8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tadeáš HAŠA8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTadeáš HORÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Jakub HORVATH8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš HORVÁTH8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Tobiáš CHALOUPKA8.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan OSTREZY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Matias SCHINDLER8.KYUTARO KAN, z.s.Matěj STUCHLÍK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš VALÍČEK8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Viktorie BASELOVÁ8.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jana BĚHALOVÁ8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta JOZÍFKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Thea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Vojtěch CRHA8.KYUTARO KAN, z.s.Samuel DANĚK7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš ŠEBESTÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon ŠMARDA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Sára-Anna JANÁČKOVÁ9.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Vendula SMEKALOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (7.Kyu)
Filip KAROL6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DODuc-Minh NGUYEN7.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJiří ŠETINA7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)
Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Barbora VESELÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)
Matěj BEŇO7.KYUK4 Hodonín, z.s.David ONEATA7.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER7.KYUK4 Hodonín, z.s.Dominik TRECHA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ladislav ŽENATA7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAneta LEHKÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMarie MATUŠKOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Sofie PITZINGEROVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Julie ZEDNÍČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊árka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (7.Kyu)
Adam GOLDSCHMIED7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš RAJT6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan SOMMER7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdriana JAŠKOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Eva VRAŇANOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (7.Kyu)
Filip KAROL6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DODuc-Minh NGUYEN7.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJiří ŠETINA7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)
Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Barbora VESELÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)
Matěj BEŇO7.KYUK4 Hodonín, z.s.David ONEATA7.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER7.KYUK4 Hodonín, z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovDominik TRECHA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ladislav ŽENATA7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAneta LEHKÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMarie MATUŠKOVÁ7.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Sofie PITZINGEROVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Julie ZEDNÍČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊árka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (7.Kyu)
Adam GOLDSCHMIED7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš RAJT6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan SOMMER7.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovEva VRAŇANOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273