Český svaz karate Goju Ryu

MČR v karate Goju-Ryu 2022 (5.11.2022)
Propozice_MCR_Goju-Ryu_2022.pdfExterní odkaz
Soutěž se řídí nominačními kritérii dle soutěžního řádu ČSKGr. Nominační ranking pro MČR 2022 naleznete zde: https://ranking.goju-ryu.cz/index.php?page=nominace
218 startů, 152 závodníků, 30 klubů
Kata jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let
Jan BUREŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip KAROL6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAlex ŘEŽÁBEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let
Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let
Tobiáš BUBENÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej PEKÁREK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOOndřej UXA5.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Michal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Miroslav VESELÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let
Anna KALMANOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alena KRAHULOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAneta LEHKÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOViktorie LYSOŇKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniela WOFFOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci 12-13 let
Libor BABUŠÍK6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alex KNAP5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDominik MAJER6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tomáš RAJT6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOTomáš VRBECKÝ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Starší žákyně 12-13 let
Diana DŽAČOVSKÁ5.KYUHanko Kai karate klub SenicaMarkéta HRUŠKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVanda HVĚZDOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEdita POHLOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Anna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci 14-15 let
David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEK5.KYUBUDO KAN, z.s.Aleš KOTOULEK5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel OTRUBČÁK3.KYUHanko Kai karate klub SenicaTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam RAUŠER2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš ZEZULKA6.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Dorostenky 14-15 let
Laura DŽAČOVSKÁ3.KYUHanko Kai karate klub SenicaKamila KARÁSKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Silvie-Ella KIRSCHNEROVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Ema LINHARTOVÁ5.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Natálie MALAFOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUBUDO KAN, z.s.Bára ŠMOROVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina URBANOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Riana VESELÍKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola VOKSOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Beáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kata jednotlivci, Junioři 16-17 let
Bruno ČÁSLAVA1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFilip POHL1.KYUBUDO KAN, z.s.Tomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.DANBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky 16-17 let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Eliška RUDŽIKOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sabina SMÉKALOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Karolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata jednotlivci, Muži 16+ let
Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Viktor DARIIENKO1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecDavid HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘ1.DANBUDO KAN, z.s.Filip POHL1.KYUBUDO KAN, z.s.Vojtěch SŮKAL1.DANL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANI2.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEK1.DANBUDO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy 16+ let
Hana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecTereza JŮNOVÁ DiS.2.KYUChampions team z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ4.DANBUDO KAN, z.s.Eliška SKLÁŘOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížSabina SMÉKALOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Karolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 7-9 let, BRH
Jan BUREŠ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip KAROL6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAdam POSKER6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Alex ŘEŽÁBEK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 7-9 let, BRH
Stella MALAFOVÁ6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NEDAVAŠKOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Sofie SEKANINOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, -38 kg
Jan HÁJEK6.KYUKarate Klub KyjovFilip HOFFMANN6.KYUGRYF z.s.Lukáš MACHÁČEK6.KYUKarate Klub KyjovOndřej PEKÁREK6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMichal VANĚK6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Miroslav VESELÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žáci 10-11 let, +38 kg
Tobiáš BUBENÍK6.KYUBUDO KAN, z.s.Radek HAVLÍČEK6.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David ŠKOUDLIL6.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Ml. žákyně 10-11 let, BRH
Anna KALMANOVÁ6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alena KRAHULOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karin KRUŽEKOVÁ6.KYUHanko Kai karate klub SenicaAdriana KUCHTOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Aneta LEHKÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOViktorie LYSOŇKOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie SADOVSKÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Kamila TRANOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovDaniela WOFFOVÁ6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, -45 kg
Libor BABUŠÍK6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ILČÍK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Antonín POLÁŠEK6.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj SEDLÁČEK6.KYUDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodTomáš VRBECKÝ5.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, St. žáci 12-13 let, +45 kg
Michal BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Matouš FOLWARCZNÝ5.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Ondřej FUKSA6.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj HEKELE3.KYUK4 Hodonín, z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Dominik MAJER6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vlastimil ONDRA5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš RAJT6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan ŠOUREK3.KYUGRYF z.s.Michael WOFF6.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Toby ZAHRADNÍK6.KYUK4 Hodonín, z.s.Radovan ZERZAVÝ5.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, -47 kg
Karolína DOBIÁŠOVÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Veronika HOLUBOVÁ6.KYUKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Markéta HRUŠKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JORDÁNOVÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Tereza KOTALOVÁ6.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nelly KURYVIÁLOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecAnna ROMANOVÁ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, St. žákyně 12-13 let, +47 kg
Petra FIALOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovVanda HVĚZDOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Natálie KELLEROVÁ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nicol KOCOURKOVÁ6.KYUK4 Hodonín, z.s.Marie KRAHULOVÁ3.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Emma KUBEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Nela POSKEROVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Taťána RUSSWURMOVÁ6.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie SEKANINOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci 14-15 let, BRH
Filip ANDRES3.KYUBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝ2.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej HOFFMANN6.KYUGRYF z.s.Hynek HOLLEIN6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Prokop HORAK6.KYUGojukan PrahaAleš KOTOULEK5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel OTRUBČÁK3.KYUHanko Kai karate klub SenicaTomáš PUZRLA3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam RAUŠER2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš ŘAČÁK4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SLABÝ4.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán ŠIMONČÍK6.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan ŠTEFÁNEK3.KYUTJ TŽ TřinecZdeněk VLK6.KYUSportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Dorostenky 14-15 let, BRH
Adéla BLUMENSTEINOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana JANEČKOVÁ3.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie MALAFOVÁ4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sofia MAZUR2.KYUGRYF z.s.Michaela POKLADNÍKOVÁ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Anna RYPALOVÁ6.KYUTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOValérie ŘAČÁKOVÁ4.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola VOKSOVÁ4.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Beáta VRBENSKÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite jednotlivci, Junioři 16-17 let, BRH
Lukáš BĚLOCH5.KYUK4 Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVA1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jiří ENDRŠT6.KYUChampions team z.s.Marek FRINTA1.KYUGRYF z.s.Ondřej HAŠA1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichal KOMÍN6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš SÁMEL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.DANBUDO KAN, z.s.Jakub VOLF6.KYUSportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Juniorky 16-17 let, BRH
Adéla BÁBÍČKOVÁ6.KYUKarate Klub KyjovVeronika HAVLÍČKOVÁ5.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁ3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Markéta KŘEČKOVÁ4.KYUGRYF z.s.Kateřina PJOSOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecEliška POKORNÁ6.KYUChampions team z.s.Natálie ROSKOLOVÁ6.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petra SKALNÍKOVÁ6.KYUKARATE klub Břeclav, z.s.Sabina SMÉKALOVÁ4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina ŠTECOVÁ6.KYUChampions team z.s.Karolína TURKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, -78 kg
Viktor DARIIENKO1.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecDaniel DRÁBEK1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip DVOŘÁK1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.David HERCOG6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecMiloslav HERMANN4.KYUBUDO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANI2.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin UNGER4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži 18+ let, +78 kg
Marek ANDRAŠI3.KYUTJ Baník Příbram - KarateKamil BUDIK2.KYUGlobal Karate clubŠimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Tomáš HERMANN1.KYUTJ Karate České BudějoviceJiří HILČER6.KYUKarate Klub KyjovMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex VODIČKA1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKA2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy 18+ let, BRH
Nela BRÁZDILOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára FICHNOVÁ3.KYUSPORT KLUB Příbram z.s.Michaela HOLOTŇÁKOVÁ2.KYUTJ TŽ TřinecAdéla MATUŠKOVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza SIKOROVÁ1.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273