Český svaz karate Goju Ryu

1. kolo NP Goju-Ryu 2017 (4.3.2017)
1_kolo_NP_GojuRyu_Hustopece_2017.pdf
364 startů, 188 závodníků, 13 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikos GORLICHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Denis KOSTELECKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Yevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Robin LUKEŠL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vítězslav MIKEŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Ondřej OSIČKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Edita POHLOVÁTARO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Emma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Bronislav SVOBODAL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla ŠIMONOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Miroslav TUREČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Pavel URBÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David BINDERL.F. CLUB KARATE, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Anna-Marie JELÍNKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Patrik KALAKAJKarate Club Dragons Rosice z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Danh-Long LUUTARO KAN, z.s.Jakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovUyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr POSPÍŠILKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavol RAJČÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj SIKORATARO KAN, z.s.Anna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovTomáš ŠKROVANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Šimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovKarolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížRiana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Veronika VÝLETOVÁKarate Klub Kyjov
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal MISSBACHKarate Klub KyjovMichal MLEJNEKKarate Klub KyjovNgoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub KyjovJan POLEDNATARO KAN, z.s.
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikos GORLICHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Denis KOSTELECKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Yevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Edita POHLOVÁTARO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížEmma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠIMONOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavel URBÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David BINDERL.F. CLUB KARATE, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJolana ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Danh-Long LUUTARO KAN, z.s.Jakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovUyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr POSPÍŠILKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavol RAJČÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matěj SIKORATARO KAN, z.s.Anna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovTomáš ŠKROVANKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Šimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovJan ŠTEFÁNEKTJ TŽ TřinecKarolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Veronika VÝLETOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petr LUŽAKarate Klub KyjovMichal MISSBACHKarate Klub KyjovMichal MLEJNEKKarate Klub KyjovNgoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub KyjovJan POLEDNATARO KAN, z.s.
Kata, ml. žáci 7-9
Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Prokop JELÍNEKTARO KAN, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Danh-Long LUUTARO KAN, z.s.Lukáš-Tran NGUYENVŮL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr POSPÍŠILKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj SIKORATARO KAN, z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jolana ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Lenka KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub SenicaRiana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Ondřej BAJERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽAKarate Klub KyjovMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Aleš VACULOVIČKarate Klub KyjovMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Eliška BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovPetra BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Daniela HLAVÁČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Karolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, st. žáci
Libor BAŠTINECOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Štěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížNgoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Trang-Tuan ŠEBESTAL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata, st. žákyně
Ema DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaTamara DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaDarja DŽUPINOVÁTJ TŽ TřinecMichaela HOLOTŇÁKOVÁTJ TŽ TřinecNatálie JABLONICKÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Denisa KŘIŽANOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna LUKEŠOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Salomea TRESTEROVÁTJ TŽ TřinecMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela VAŠKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kata, dorostenci
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Marija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Simona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdela SADLOŇOVÁHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína VAŠKOVÁTJ TŽ TřinecKristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kata, junioři
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaDaniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Ondrej REHUŠHanko Kai karate klub SenicaJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlexandr ŠIMONTJ TŽ TřinecMartin UNGEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, juniorky
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Sabina PARACKOVÁHanko Kai karate klub SenicaMartina SZABOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kata, muži
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Mgr. Ondřej KŘÍŽKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Ondrej REHUŠHanko Kai karate klub SenicaJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin UNGEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kata, ženy
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížSabina PARACKOVÁHanko Kai karate klub SenicaMartina SZABOVÁHanko Kai karate klub SenicaAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŠTENCLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana ŠVÁČKOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kata team, žáci a žákyně
Anna LUKEŠOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. [Karate Jindřichův Hradec]Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. [Karate Jindřichův Hradec]Nela VAŠKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. [Karate Jindřichův Hradec]Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]
Kata team, open
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]Marija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s. [Dragons]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Ondřej BAJERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
František KLIMEŠKarate Klub KyjovMartin LUŽAKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Agáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marie KUČEROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina PJOSOVÁTJ TŽ Třinec
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížAviram SNOKORTKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav ŠIMEČEKKarate Klub KyjovDominik VÝLETKarate Klub Kyjov
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Darja DŽUPINOVÁTJ TŽ TřinecNatálie JABLONICKÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite, dorostenci, -57 kg
Omar IBRAHIMHanko Kai karate klub SenicaAntonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej HLOŽEKTJ TŽ TřinecŠtěpán OTŘÍSALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Anežka DVOŘÁKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adela SADLOŇOVÁHanko Kai karate klub SenicaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kumite, junioři, -68 kg
Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Alexandr ŠIMONTJ TŽ Třinec
Kumite, junioři, +68 kg
Matyáš DVOŘÁKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr SZMEKTJ TŽ Třinec
Kumite, juniorky, BRH
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, -75 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMgr. Ondřej KŘÍŽKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Vojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovLibor STEBELTJ TŽ TřinecMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁKKarate Klub Kyjov
Kumite, muži, BRH
Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovMgr. Ondřej KŘÍŽKarate Club Dragons Rosice z.s.Ing. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Roman ZÁLEŠÁKKarate Klub Kyjov
Kumite, ženy, BRH
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Inas IBRAHIMOVÁHanko Kai karate klub SenicaMichaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite team, žáci 10-13
David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC-Hustopeče]Adam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kumite team]Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [TJ Slavia Kroměříž]Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [TJ Slavia Kroměříž]
Kumite team, žákyně 10-13
Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kumite team]
Kumite team, junioři 14-17
Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB-M]Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB-M]Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Vojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC-Hustopeče]
Kumite team, juniorky 14-17
Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKD]Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB]Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [KKDB]
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273