Český svaz karate Goju Ryu

2. kolo NP Goju-Ryu 2017 (22.4.2017)
2_kolo_NP_GojuRyu_Kromeriz_2017.pdf
333 startů, 167 závodníků, 14 klubů
Agility, bez a 8. kyu do 8 let
Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michal BRÁZDILKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alex DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Matyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Yevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Daniel PACEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížEmma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, bez a 8. kyu 9-11 let
Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížPavla DOSTÁLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza HUDEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Patrik KALAKAJKarate Club Dragons Rosice z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš ŘEZÁČOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovŠimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovMarek TICHÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika VÝLETOVÁKarate Klub Kyjov
Agility, bez a 8. kyu 12-15 let
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽAKarate Klub KyjovMichal MISSBACHKarate Klub KyjovMichal MLEJNEKKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu do 8 let
Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Gita ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik KUBÍNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Yevhen-Dmytrovyč KUZNECOVTARO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁTARO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížEmma SCHWOISEROVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyáš SOUKUPKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, bez a 8. kyu 9-11 let
Filip BELKOKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš BĚLOCHKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížPavla DOSTÁLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Alexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza HUDEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor CHOVANČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Patrik KALAKAJKarate Club Dragons Rosice z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub NAVRÁTILOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš ŘEZÁČOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Anna SÍKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovŠimon ŠŤAVÍKKarate Klub KyjovJan ŠTEFÁNEKTJ TŽ TřinecMarek TICHÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovVeronika VÝLETOVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, bez a 8. kyu 12-15 let
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížOliver KLIMSZATJ TŽ TřinecPetr LUŽAKarate Klub KyjovMichal MISSBACHKarate Klub KyjovMichal MLEJNEKKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub KyjovEliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.
Kata, ml. žáci 7-9
Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam ILČÍKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Prokop JELÍNEKTARO KAN, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.David MANHALTERTARO KAN, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Matyáš ŘEZÁČOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš VESELÝKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9
Jolana ČÁSLAVOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub SenicaZuzana KOPÁČOVÁHanko Kai karate klub SenicaAdéla STRÁNSKÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11
Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽAKarate Klub KyjovMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Aleš VACULOVIČKarate Klub KyjovMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11
Eliška BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovPetra BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovHana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAgáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza HUDEČKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína MITRENGOVÁTJ TŽ TřinecKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovKateřina PJOSOVÁTJ TŽ TřinecKarolína ŠKRABALOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína TURKOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, st. žáci
Libor BAŠTINECOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊imon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Štěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub ŠKRABALOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, st. žákyně
Monika BÚŘILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ema DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaTamara DVORSKÁHanko Kai karate klub SenicaDarja DŽUPINOVÁTJ TŽ TřinecMichaela HOLOTŇÁKOVÁTJ TŽ TřinecDenisa KŘIŽANOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Adéla ŠTOLFOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížSalomea TRESTEROVÁTJ TŽ TřinecMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nela VAŠKOVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.
Kata, dorostenci
Miloslav HERMANNTARO KAN, z.s.Martin HRÁDEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Filip ROSINSKÝTARO KAN, z.s.Alexandr ŠIMONTJ TŽ TřinecLukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, dorostenky
Marija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Simona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdela SADLOŇOVÁHanko Kai karate klub SenicaTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Kristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kata, junioři
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaOndrej REHUŠHanko Kai karate klub SenicaMartin UNGEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, juniorky
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, muži
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Martin KOPÁČHanko Kai karate klub SenicaJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Ondřej PATOČKAKarate Club Dragons Rosice z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin UNGEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, ženy
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata team, žáci a žákyně
Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub Kyjov [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]Martin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]
Kumite, ml. žáci 7-9, BRH
Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Sebastian BAJERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David BERKATJ Karate České BudějoviceAlexandr GHIMPUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam HEGRVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip HORÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán KRÁLÍKTARO KAN, z.s.Jáchym KREJČAVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Štěpán PŘIBYLVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin ROUŠVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žákyně 7-9, BRH
Pavla DOSTÁLOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -40 kg
Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Tomáš KOKTAKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Eduard SCHWARZVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +40 kg
František KLIMEŠKarate Klub KyjovMartin LUŽAKarate Klub KyjovAleš VACULOVIČKarate Klub KyjovMichal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Agáta HEMBEROVÁKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PJOSOVÁTJ TŽ Třinec
Kumite, st. žáci 12-13, -45 kg
David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš JARKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, st. žáci 12-13, +45 kg
Dan BĚLOHOUBEKKarate Klub KyjovŠimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížMathias RUSCHKATJ TŽ TřinecAviram SNOKORTKlub karate - dó Bruntál, z.s.Václav ŠIMEČEKKarate Klub KyjovJakub ŠKRABALOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik VÝLETKarate Klub Kyjov
Kumite, st. žákyně 12-13, BRH
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceDarja DŽUPINOVÁTJ TŽ TřinecNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite, dorostenci, -57 kg
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, dorostenci, +57 kg
Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Miloslav HERMANNTARO KAN, z.s.Ondřej HLOŽEKTJ TŽ TřinecMartin HRÁDEKKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr ŠIMONTJ TŽ Třinec
Kumite, dorostenky, BRH
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMarija LYTVYNYŠYNOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristína ZRINIOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kumite, junioři, -68 kg
Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, junioři, +68 kg
Marek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr SZMEKTJ TŽ Třinec
Kumite, juniorky, BRH
Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub KyjovMartina SZABOVÁHanko Kai karate klub Senica
Kumite, muži, -75 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, muži, BRH
Jan FILÍPEKKarate Klub KyjovMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite, ženy, BRH
Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite team, žáci 10-13
Alex VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s. [bodláci]Denis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s. [bodláci]Aviram SNOKORTKlub karate - dó Bruntál, z.s. [bodlák]Adam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Dra-Ni-Ky]David HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [Dra-Ni-Ky]Václav ŠIMEČEKKarate Klub Kyjov [Dra-Ni-Ky]Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Goju team Kroměříž]Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Goju team Kroměříž]Šimon CÍCHAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Kumite team Kroměříž]Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž [Kumite team Kroměříž]Karel KOZÁKVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [VIP SPORT CLUB OLOMOUC]
Kumite team, junioři 14-17
Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s. [LFC Hustopeče]Ondřej HLOŽEKTJ TŽ Třinec [TJ TŽ Třinec]Petr SZMEKTJ TŽ Třinec [TJ TŽ Třinec]Alexandr ŠIMONTJ TŽ Třinec [Třinec]
Kumite team, juniorky 14-17
Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [kopretina]Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [kopretiny]Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [kopretiny]
Český svaz karate Goju ryu, z.s., IČO: 60557273