Český svaz karate

Mistrovství ČR 2018 (8.12.2018)
181208_mcr_cske.pdf
1056 startů, 732 závodníků, 88 klubů
Kata, Masters muži U50
Antonín BROŽÍČEK1.KYUSport Úvaly z.s.Ing. Martin HERMANN4.DANTJ karate Nové HradyMgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecRoman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradOldřich LŽIČAŘ2.DANSport Club Flair o.s.Josef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radim NEJEDLÝ3.KYUBUDO KAN, z.s.Ing. Jiří ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMgr. Marek ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYIng. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s.Doc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D.3.DANSVČ DOMEČEK Brno
Kata, Masters ženy U45
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecBožena PAVLASOVÁ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaEva SKALOVÁ6.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceIng. Hana VAŠÍČKOVÁ4.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kata, Muži
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekOndřej BLÍN1.DANGRYF z.s.Jakub BOŠEK4.KYUSHOBU AcademyIng. Šimon BRANDA1.DANSHOBU AcademyAntonín BROŽÍČEK1.KYUSport Úvaly z.s.Václav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Filip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Lukáš JANDA2.DANSport Club Flair o.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Roman KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁK2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marek POHANKA3.DANSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.Milan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Kata, Ženy
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Simona HLAVÁČKOVÁ3.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavNikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Sabina KŘÍŽOVÁ1.DANSportovní klub Mates´SBarbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁ3.DANBUDO KAN, z.s.Denisa NOVÁKOVÁ1.DANSport Club Flair o.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁ1.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecRegina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Anička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Junioři
Jiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Šimon KOSTELECKÝ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš KOUBA2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jaromír LÁCHA1.DANFight Club České BudějoviceAlexandr MAZMANOV2.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Pavel MIKEŠ2.KYUFight Club České BudějoviceRichard ROTHBAUER3.KYUTJ Karate České BudějovicePavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Juniorky
Gabriela BERANOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Pavla BORŮVKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erika HUBKOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina IŠTOKOVÁ3.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaVeronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adéla MEHIC1.DANKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Kristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora VESELÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁ3.KYUSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata, Dorostenci
Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLuboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan PAJKRT5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekFilip SMUTNÝ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate Písek
Kata, Dorostenky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarie ČADOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemValentýna JANOTOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaMichaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁ1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichaela POTÁŠOVÁ3.KYUBUDO KAN, z.s.Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínMagdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUBUDO KAN, z.s.Tereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Veronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata, Starší žáci
Bruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceOndřej HAŠA2.KYUOddíl karate TJ Slavia Kroměř힊těpán HIRSCHAU5.KYUKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLuděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekRené PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip POHL2.KYUBUDO KAN, z.s.Lukáš RŮŽIČKA2.KYUFight Club České BudějoviceTomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamDaniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, Starší žákyně
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAgáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Rozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina JENÍKOVÁ3.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adéla MAREČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceAmálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANLucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANEliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Zdeňka POSLEDNÍ5.KYUŠkola bojových umění NaramaAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlára ŠKAŘUPOVÁ1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Jan BÁRTA6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanOndřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatyáš HOUSKA3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceŠtěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Sebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Antonín PEČENKA6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavŠtěpán PŘIBYL3.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížOndřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata, Mladší žákyně 10-11
Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAnička KOLAŘÍKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanZuzana KŘENKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceValeria KUZNĚCOVÁ6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanSofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovMarie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jessica ŠALOMOVÁ5.KYUTJ KARATE PrahaKateřina URBANOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kata, Mladší žáci 7-9
Lukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANEvan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin ENEV4.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Matouš HOLEK4.KYUFight Club České BudějoviceMarek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš KONOPČÍK2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Maxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Jakub MALIŠKA4.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSimone OTRANTO4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mikuláš PATER2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Andrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaJonáš-Kašpar ROSA6.KYUSKBU Trutnov, z. s.František ROZNER6.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamJakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid VYROUBAL3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Lucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Klaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Eliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecAneta NEČASOVÁ3.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ester NOVÁKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKlementina NÝVLTOVÁ5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora PASTORKOVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův HradecEdita POHLOVÁ5.KYUBUDO KAN, z.s.Nikola PRACNOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDorota PŘIBYLOVÁ7.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata, Muži U21
Dominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekVáclav DRAGOUN1.DANKamikaze oddíl bojových umění Mladá Boleslav (KOBU MB)Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KNÁPEK1.KYUBUDO KAN, z.s.Adam KŘIVKA1.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Václav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceJakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANI1.DANTARO KAN, z.s.Jaroslav VLČEK1.DANSK Karate Shotokan LiberecMilan ZÍTKO3.KYUSHOBU Academy
Kata, Ženy U21
Zuzana AUGUSTINOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Nikola JŮZOVÁ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Sabina KŘÍŽOVÁ1.DANSportovní klub Mates´SBarbora LACINOVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Linda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLinda SPANILÁ1.DANKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata, Masters muži 50+
Ladislav HAVEL3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMgr. Pavel KRÁTKÝ6.DANKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Ladislav MAREŠ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIng. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceJan PŘIBYL1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Angelo PURGERT5.KYUTJ KARATE PrahaJosef SOUKUP1.DANUSK Slavia Liberec
Kata, Masters ženy 45+
Lenka BOUROVÁ3.KYUGRYF z.s.Andrea JANÍKOVÁ1.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina KESLOVÁ2.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kata tým, Muži
Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Lions Pardubice]Jakub FIALA5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Pavel VÁCHA6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Ženy
Adéla MEHIC1.DANKarate Vision Praha [Karate Vision]Adéla ŠINEROVÁ3.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Alena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Jaromír LÁCHA1.DANFight Club České Budějovice [Figh dorostenci]Vojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s. [SCM BRNO]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Lucie ČONDLOVÁ1.DANFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Michaela KALINOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Veronika MAŠKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Adéla FRANKOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla MATOUŠKOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michaela SOUKUPOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Harciníková, Muzikářová, Štěpánová)]Adriana MACKOVÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, ml. žáci
Štěpán SVOBODA7.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Martin ENEV4.KYUFight Club České Budějovice [Fight ml. žáci A]Kryštof BERNARD3.KYUFight Club České Budějovice [Fight mladší žáci B]Filip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Andrey PRIVRATSKIY5.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Štěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Evan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Jakub TOMAN4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [TOm,Mac,Hmi]
Kata tým, ml. žákyně
Anna FRANKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight club mladší žákyně]Lucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně B]Valentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU B]Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kubečková, Krajčovičová, Malá)]Emma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kubečková, Krajčovičová, Malá)]Eliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kubečková, Krajčovičová, Malá)]Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Iveta VONDRÁKOVÁ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Ester NOVÁKOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - C]
Kata tým, st. žáci
Lukáš RŮŽIČKA2.KYUFight Club České Budějovice [Fight st.žáci A]Lukáš KASTL3.KYUFight Club České Budějovice [Fight žáci B]Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]David VEDRAL2.KYUGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Daniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava 1]Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Kolář, Pluhař)]Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Kolář, Pluhař)]Miroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kittner, Kolář, Pluhař)]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon Team [Středočeský kraj]Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]David BERKA5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Tomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. [V.I.P. Olomouc Kluci (Sámel, Rouš, Přibyl)]
Kata tým, st. žákyně
Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s. [Champions team]Amálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight starší žákyně B]Michaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight žákyně A]Zuzana HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN [Karate Tygr Ostrava 2]Michaela REŠOVÁ3.KYUKESL RYU Shotokan z.s. [KESL RYU A]Marie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Antonie LACHOUTOVÁ6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Viktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.-HL,SCH,KOL]Vanese KLIMPLOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ZNAMENÁČKOVÁ6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Adéla MAREČKOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite, Masters muži, BRH
David DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Aleš HROMÁDKO5.DANTJ KARATE PrahaJUDr. Lubomír JANOUŠEK1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Jakub JIRSA2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecPetr JÍŠA6.KYUFight Club České BudějoviceJiří KÁBRT1.DANSKMP PrahaJan KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ing. Jan MORAVEC Ph.D.4.DANTJ KARATE PrahaMartin PŠENIČKA3.KYUSKMP PrahaAlexandr ŘEHÁK3.KYUSKMP PrahaJosef SOUKUP1.DANUSK Slavia LiberecIng. Jiří ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMgr. Marek ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYIng. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s.Tomáš ŽENČUCH1.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite, Masters ženy, BRH
Dana KONOPČÍKOVÁ5.KYUKODOKAI BRNO z.s.Eva SKALOVÁ6.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite, Muži, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLibor PODROUŽEK1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Marek POHANKA3.DANSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANPetr RICHTER1.DANKarate Vision PrahaDavid SCHACHERL1.DANTJ Karate České BudějoviceOndřej STRNAD4.KYUShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite, Muži, -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČ5.KYUGRYF z.s.Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceTim HA1.KYUFight Club České BudějoviceJan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - KarateDominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceJan ROLLER1.DANTJ KARATE PrahaMgr. Marek ŠÍR3.DANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Muži, -75 kg
Přemek BENHÁK2.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš BUZEK1.DANBUDO ŠKOLA KK PÍSEKPetr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁT3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKA1.DANFight Club České BudějoviceSilvestr MATOCHA1.DANŠSK karate KarvináLadislav MORÁVEK2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Muži, -84 kg
Jakub FOŘT3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš PEVNÝ3.KYUSHOBU AcademyJindřich PILMANN3.DANKESL RYU Shotokan z.s.Milan TESAŘ3.DANKarate Lions Pardubice o.s.Jan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži, +84 kg
Bc. Tomáš HERMANN1.DANTJ Karate České BudějoviceAdam HRNČÍŘ6.KYUKARATE HavířovAleš HROMÁDKO5.DANTJ KARATE PrahaJindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyIng. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek MARCÍN2.KYUTJ Karate České BudějoviceJiří MLÍKA2.DANCobra Ryu Strakonice z.s.Richard PAIL6.KYUKARATE HavířovTomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.David ULVR2.KYUKarate Vision PrahaMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš ŽENČUCH1.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite, Muži, BRH
Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tim HA1.KYUFight Club České BudějoviceBc. Tomáš HERMANN1.DANTJ Karate České BudějoviceJindřich IBL1.DANShotokan karate club LounyIng. Roman JIRÁK Ph.D.2.DANSHINDÓKAN Jindřichův HradecJan KLIMEŠ1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KOUDELKA1.DANFight Club České BudějoviceJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceDominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJindřich PILMANN3.DANKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan VAŇOUS3.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMgr. Lubomír VAVERKA3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.Tomáš ŽENČUCH1.DANKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite, Ženy, -50 kg
Šárka KLEČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějovicePetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy, -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁ2.KYUKarate Spartak VrchlabíMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision Praha
Kumite, Ženy, -61 kg
Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Petra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy, -68 kg
Viktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elvíra DJEMILEVA1.DANSK Karate Shotokan LiberecBarbora FARKASOVÁ5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMgr. Simona FORSTOVÁ2.DANTARO KAN, z.s.Iva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLinda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAndrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Ženy, +68 kg
Hana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecLudmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁ1.DANTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAnna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Lenka ROUDNICKÁ1.KYUFight Club České BudějoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy, BRH
Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceHana DOSTÁLOVÁ1.DANSK Karate Shotokan LiberecIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Regina PLAŠILOVÁ2.DANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLucie TRNKOVÁ1.DANKarate Vision PrahaPetra VÁVROVÁ1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Junioři, -55 kg
Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš SOPČÁK4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Junioři, -61 kg
Tomáš DITTRICH3.KYUGRYF z.s.Filip KOVAŘÍK6.KYURed Dragon TeamPavel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Junioři, -68 kg
Viktor GALL3.KYUŠSK karate KarvináKryštof IVANKA2.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecGleb JEREMENKO1.KYURed Dragon TeamMartin JINDRA5.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJosef KOUDELKA4.KYUSoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraJonáš KŘÍŽ1.KYUSport Club K3Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision PrahaRadek NETOLICKÝ3.KYUOddíl karate HlinskoPetr PODRÁBSKÝ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj ŠTĚPÁN3.KYUGRYF z.s.
Kumite, Junioři, -76 kg
Filip ČERNÍK2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáFilip FILIPI1.DANKarate Lions Pardubice o.s.Martin HRÁDEK2.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Jaromír LÁCHA1.DANFight Club České BudějoviceAntonín NOVÁK4.KYUChampions team z.s.David POSOLDA3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David SOBĚSLAVSKÝ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid WHEELER5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichal ZEMEK2.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite, Junioři, +76 kg
Martin BEDNÁŘ1.KYUFight Club České BudějoviceJiří BOHÁČ2.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej BOSÁK2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš CYPRIÁN2.KYUGRYF z.s.Vojtěch DAVID5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš DĚD4.KYUTJ Karate České BudějoviceFrantišek CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Ondřej JAKUBEC2.KYUShotokan karate club Sokol VamberkJakub MATEJKA3.KYUKarate Vision PrahaOliver SIMON2.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite, Juniorky, -48 kg
Lucie ČONDLOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceKlára JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceHana KUČEROVÁ4.KYUTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristýna TESAŘOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite, Juniorky, -53 kg
Veronika JŮZOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Veronika KONÁŠOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBianka MACHOVÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Juniorky, -59 kg
Laura HUMLOVÁ5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryNela OSOUCHOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁ3.KYUKARATE HavířovAdéla TRÁVNIKOVÁ2.KYUKarate Vision PrahaKristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Juniorky, +59 kg
Gabriela BERANOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela BRÁZDILOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára FICHNOVÁ2.KYUTJ Baník Příbram - KarateLucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HRDLIČKOVÁ5.KYURed Dragon TeamŽaneta JANTAČOVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradTereza KARBANOVÁ2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateSára KOVAŘÍKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDominika ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České BudějoviceMagdalena TUŠLOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Dorostenci, -52 kg
Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePavel HOFMEISTER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáVít MASAŘ1.DANKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Michal ONDRÁČEK3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr PELIKÁN1.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceDominik SMOLA1.DANSKP karate PísekJáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, Dorostenci, -57 kg
Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKFilip EXNAR4.KYUKarate Spartak VrchlabíMatyáš HNYK4.KYUSKP karate PísekDaniel CHOD3.KYUKarate Klub ChodovTomáš MACEK3.KYUSKBU Trutnov, z. s.Benedikt MRÁZEK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Filip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecVáclav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceJonáš RYBÁK3.KYUFight Club České BudějoviceJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekRon SIEGER3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAleksandar ŠEŠLIJA2.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite, Dorostenci, -63 kg
Matyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš BALKO2.KYUTJ karate Nové HradyAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceDominik KOČANDRLE1.KYUFight Club České BudějoviceFilip KRIŠAL2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj LIPPERT4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam ZRZAVECKÝ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite, Dorostenci, -70 kg
Ivan GEISLER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Markos HERNANDEZ5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Luboš HRAZDÍR1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lukáš JENKNER3.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid LŽIČAŘ2.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš MALÝ1.DANSK Karate Shotokan LiberecDavid SKŘIVÁNEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České BudějoviceMichal VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate Písek
Kumite, Dorostenci, +70 kg
Jiří DUBA2.KYUKarate Vision PrahaMartin ELIÁŠ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPatrik HASAN6.KYUShotokan karate dó TJ SadskáOndřej HAVLÍČEK2.KYUKarate Spartak VrchlabíJan HORÁK4.KYUChampions team z.s.Václav CHUDOBA3.KYUGRYF z.s.Tomáš KŘÍŽ5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRadek LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceViktor MILLER3.KYUKobra KladnoDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan THOMA5.KYUGRYF z.s.Daniel VANĚK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite, Dorostenky, -47 kg
Anna FALTOVÁ4.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikola FUNDOVÁ5.KYUSoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraMagdalena JANEČKOVÁ4.KYUTJ KARATE PrahaTereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁ3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíŠtěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Dorostenky, -54 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁ1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KERBELOVÁ2.KYUChampions team z.s.Adéla KRÁTKÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdéla PRŮCHOVÁ2.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAnna SALAVCOVÁ5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAndrea ŠVRČKOVÁ1.KYUKarate SVČ Amos Český TěšínEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceTereza VÁLKOVÁ1.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, Dorostenky, +54 kg
Michaela ANDRÁŠIOVÁ6.KYUTJ Baník Příbram - KarateHana BĚLOVÁ3.KYUSKP karate PísekNikola BERKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza BORKOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Hana DOLEŽALOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceAnna HARRIES1.DANSK Karate Shotokan LiberecTereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaJulie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MATUŠKOVÁ1.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecElena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovBarbora SOUKUPOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceTereza VAŠÍČKOVÁ1.KYUBUDO KAN, z.s.Aneta ZÍTKOVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Starší žáci, -39 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKMatyas FATKA3.KYUFight Club České BudějoviceDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatyáš MÍKA3.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš NOVOTNÝ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Zdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub ŠOLÍN4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite, Starší žáci, -45 kg
Ondřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Matouš HÁJEK5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠtěpán HIRSCHAU5.KYUKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Jakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin KUTLÁK3.KYUFight Club České BudějoviceVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Michal MICHÁLEK2.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš SÁMEL4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostJaroslav ŠEBESTA3.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Starší žáci, -52 kg
Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceBruno ČÁSLAVA2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek HOUSER2.KYUTJ karate Nové HradyDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan JIRAVA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch MERHULÍK3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Dan SYROVÝ1.KYUKarate Vision PrahaJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOldřich VAŠÍČEK1.KYUBUDO KAN, z.s.David VEDRAL2.KYUGRYF z.s.
Kumite, Starší žáci, -60 kg
David BARVA5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAmir BOUALLAGUI6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub BOUBLÍK3.KYUShotokan karate club LounyJakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Lukáš JELÍNEK3.KYUFight Club České BudějoviceLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMichal KASAL1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMartin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJiří MIKULA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojta RENDL6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš RŮŽIČKA2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Starší žáci, +60 kg
David BEDNÁŘ5.KYUFight Club České BudějoviceFilip DOUBEK5.KYUTJ Baník Příbram - KarateAndrej DUNAI5.KYUTJ KARATE PrahaJiří ENDRŠT3.KYUChampions team z.s.Alex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej PAZDERA5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Václav PLUNDRICH6.KYUSKP karate PísekBohumil SNOPEK3.KYUFight Club České BudějoviceJan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VÁLEK2.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite, Starší žákyně, -42 kg
Linda BÍLÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Agáta HEMBEROVÁ3.KYUKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceLucie PATEROVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eliška POKORNÁ2.KYUChampions team z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíKlára ŠKAŘUPOVÁ1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate Písek
Kumite, Starší žákyně, -50 kg
Gabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Diana FANTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNatálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška KUDRNOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘValentýna MACKOVÁ2.KYUKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MARKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Agáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceAmálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceZdeňka POSLEDNÍ5.KYUŠkola bojových umění NaramaBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nella ŠUMKOVÁ5.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kumite, Starší žákyně, +50 kg
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceNela HALTMAROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JENÍKOVÁ3.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Elen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovSára STEJSKALOVÁ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKateřina ŠTECOVÁ2.KYUChampions team z.s.Ema TINAVSKÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Sean-Edvin CLIFTON5.KYUKarate ČernošiceMikuláš FORMAN6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceVáclav-Modřínek KUBALA6.KYUTJ Karate České BudějoviceVít MAREŠ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJaromír MUSIL5.KYUFight Club České BudějoviceSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaJakub PALUCH4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Antonín PEČENKA6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid ŠIMOTA3.KYUFight Club České BudějovicePetr ZÍTKO6.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jaroslav ZVÁNOVEC6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 10-11, -35 kg
David BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceBruno DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceSamuel HOFFMAN4.KYUKarate klub Spektra PrahaFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecRobert CHVÁTAL5.KYUTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJan JANČAŘÍK4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUFight Club České BudějovicePetr KIPRÝ6.KYUFight Club České BudějoviceOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Adam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížViktor ŠKAŘUPA1.KYUKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate PísekJan WAGNER5.KYUFight Club České BudějoviceMarián ZELENÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVáclav DUDL6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAlex KIRSCHNER4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.František KONRÁD6.KYUGRYF z.s.Jan KOPSA4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj KORYTAR4.KYUFight Club České BudějoviceDavid MACHO5.KYUTJ karate Nové HradyDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin ROUŠ4.KYUVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Daniel STRÁNSKÝ3.KYUTJ Karate České BudějovicePetr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ZÍKA6.KYUFight Club České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jan BĚLE3.KYUSKP karate PísekNikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej FILIP3.KYUGRYF z.s.Adam FRINTA4.KYUSKP karate PísekJakub HASAN4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekMatyáš JURÍK4.KYUFight Club České BudějoviceJosef KOLAŘÍK6.KYUSKP karate PísekOldřich KOMÁREK2.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Hynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJan NAJSAR4.KYUKARATE TYGR SHOTOKANTobiáš NOVÝ6.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej SOBEK3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Jiří VRBA5.KYUChampions team z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecKamila ENGELOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekLinda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela POSKEROVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Veronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza ŠRŮTOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Antonie VLČKOVÁ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Miroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kumite, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna FRANKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMilena GREGORCOVÁ6.KYURed Dragon TeamLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekDaniela MALÁ4.KYUFight Club České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceSoňa PONČÍKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Klára SLÍPKOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Adéla BLAŽKOVÁ6.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Marie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška FIBICHOVÁ6.KYUGRYF z.s.Amálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceSylva HAVLÍČKOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíVanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNela MRÁZOVÁ6.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryHuyen-Trang NGUYEN5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKateřina SVOBODOVÁ6.KYUSoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraMichaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kumite, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Marek BERÁNEK6.KYUFight Club České BudějoviceKryštof BERNARD3.KYUFight Club České BudějoviceMatouš HOLEK4.KYUFight Club České BudějoviceJan HRUŠKA6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíPavel KADLEC6.KYUFight Club České BudějovicePetr KOUBA6.KYUTJ Karate České BudějoviceMarcel MALÝ5.KYUFight Club České BudějoviceDaniel MÁROVEC6.KYUFight Club České BudějoviceMikuláš PATER2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Benjamin ŠIMŮNEK5.KYUFight Club České BudějoviceTobias ŠPÁNIK6.KYUTJ Karate České BudějoviceTobiáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Jindřich BEROUNSKÝ6.KYUFight Club České BudějoviceEvan DVOŘÁK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin ENEV4.KYUFight Club České BudějoviceJakub FAJT4.KYUKarate ČernošiceMatyáš KONOPČÍK2.KYUKODOKAI BRNO z.s.Filip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMathias REDLE5.KYUSKP karate PísekDominik STRÁNSKÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamDavid VYROUBAL3.KYUSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Lukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANViktor EMANUEL6.KYURed Dragon TeamAntonín CHUDOBA6.KYUGRYF z.s.David ISTOMINOV6.KYUTJ Karate České BudějoviceMaxmilián KŘEČEK6.KYUGRYF z.s.Ondřej LÁCHA5.KYUFight Club České BudějoviceLibor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin PALAN3.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marek SUCHÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrej SVOBODA3.KYUSK Karate Olomouc z.s.Kristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Adéla BOUCHNEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza HAVELKOVÁ6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klaudia KAŠÍK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLea KOŘÍNKOVÁ5.KYUKarate ČernošiceAlžběta KOZLÍKOVÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUTLÁKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceNelli LAVIČKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKlaudie PEXOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceVěra VACHTOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceJohana VÍTKOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna HAVELCOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAngelina ISSAYEV5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMariia KOBERNYK3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecViktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dominika SUCHÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceSilvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceElena WIRCINSKA4.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Andrea ZACHOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite, Muži U21, -60 kg
Daniel DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr RICHTER1.DANKarate Vision PrahaDavid SCHACHERL1.DANTJ Karate České BudějoviceErik ŠINDELÁŘ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠI1.KYUTJ Baník Příbram - KarateDaniel BEDNARZ3.KYUŠSK karate KarvináVojtěch BOHÁČ5.KYUGRYF z.s.Tomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceFilip HAVLÍK5.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KNESEL1.DANTJ KARATE PrahaJan KUBALA3.KYUTJ Baník Příbram - KarateVáclav PLECER1.DANTJ Karate České BudějoviceTomáš ZAŤKO1.DANTARO KAN, z.s.
Kumite, Muži U21, -75 kg
Přemek BENHÁK2.KYUTJ Karate České BudějoviceDominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin HÁNA1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej HNAT3.KYUFight Club České BudějoviceDavid KAVALÍR1.KYUKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceDavid NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub SLANAŘ1.DANKESL RYU Shotokan z.s.Albert VACEK2.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite, Muži U21, -84 kg
Vojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.Jan HYKŠ1.KYUKarate Vision PrahaDominik MAJERA2.KYUSKBU Trutnov, z. s.Jiří MĚKUTA2.KYUTJ Karate České BudějoviceDominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš PEVNÝ3.KYUSHOBU AcademyJakub SZEWIECZEK5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryPavel ZACH1.DANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite, Muži U21, +84 kg
Miloš HOLUB2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš JÍLEK2.KYUChampions team z.s.Lukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVA1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš SOUKUP3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid ULVR2.KYUKarate Vision Praha
Kumite, Ženy U21, -50 kg
Tereza JŮNOVÁ2.KYUChampions team z.s.Šárka KLEČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějovicePetra PRAGEROVÁ6.KYUSHINDÓKAN Jindřichův Hradec
Kumite, Ženy U21, -55 kg
Kristína BOSÁKOVÁ2.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁ2.KYUKarate Spartak VrchlabíMichaela ŠOLCOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite, Ženy U21, -61 kg
Zuzana RANDÁKOVÁ1.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Eliška TÝLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, Ženy U21, -68 kg
Viktorie BISCHOFOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora FARKASOVÁ5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryIva HOLOMKOVÁ5.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Veronika HRŮZOVÁ1.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta RŮŽIČKOVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceLinda SKALOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceAneta ŠABOVÁ1.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁ1.DANKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite, Ženy U21, +68 kg
Anna KAŠPAROVÁ2.KYUKarate-do Litomyšl, z.s.Lenka ROUDNICKÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite tým, Muži
Jan GAJDOŠ2.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Richard PAIL6.KYUKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Adam SLÁDEČEK1.DANKARATE Havířov [KARATE Havířov, z.s.]Jan VOBRUBA1.DANKarate Lions Pardubice o.s. [Lions Pardubice]Petr FELCMAN1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGOR1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]David NOVÁK1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Bc. Tomáš HERMANN1.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy
Barbora BUKÁČKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Monika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Martin BEDNÁŘ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Ján MATEJKA2.KYUKarate Vision Praha [Prague Team]Martin DRÁBEK1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Kumite tým, Juniorky
Lucie ČONDLOVÁ1.DANFight Club České Budějovice [Fight juniorky]Kristýna VAVRUŠKOVÁ2.KYUKarate Lions Pardubice o.s. [Lions Pardubice]Monika GREGOROVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁ1.KYUSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Martina ŠÁCHOVÁ1.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jáchym TINAVSKÝ1.KYUFight Club České Budějovice [Fight dorostenci]Tomáš KOZLÍK4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
Kumite tým, Dorostenky
Eliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Figh dorostenky]Barbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza PLEVOVÁ2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]Tereza CHOBOTOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Andrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence kouč, turnaj
Jindřich ARDOLF2.DANTJ Karate České BudějoviceDominik BANDAS1.DANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan BARTOŠ5.DANTJ KARATE PrahaDominik BARTUŠKA1.DANSKP karate PísekHana BĚLOVÁ3.KYUSKP karate PísekPhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceIng.Mgr. Monika BLEŠOVÁ2.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížVojtěch BOURA1.DANGRYF z.s.Lenka BOUROVÁ3.KYUGRYF z.s.Ing. Miroslav BUDÍN1.DANKarate klub Spektra PrahaMonika BÜRGEROVÁ1.DANTJ Karate České BudějoviceJiří ČEPIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch DAVID5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBc. Jakub DEBRECENYI2.DANHAKUBA Karate OstravaFilip DITTRICH1.DANGRYF z.s.Katarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁ1.DANVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.David DVOŘÁK3.DANKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jiří FAKTOR6.DANTJ Karate České BudějoviceZdeněk FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Stanislav FRANC7.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovTomáš GABRIEL1.KYUTJ Karate České BudějoviceJindřich GEISLER1.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížLadislav HAVEL3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Martin HERMANN4.DANTJ karate Nové HradyBc. Tomáš HERMANN1.DANTJ Karate České BudějoviceAleš HROMÁDKO5.DANTJ KARATE PrahaMarek HULLMAN2.DANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMiroslav HÝSEK3.DANTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁ3.DANTJ Karate České BudějoviceMgr. Karel IMRÍŠEK3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížAndrea JANÍKOVÁ1.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceLenka JŮZOVÁ2.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Jan KASTL3.KYUFight Club České BudějoviceIlian KIROVSportovní klub Karate MostNaděžda KOČANDRLOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceJan KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍ1.DANTJ Karate České BudějoviceLukáš KOTLÍK1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KOUDELKA1.DANFight Club České BudějoviceStanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceSabina KŘÍŽOVÁ1.DANSportovní klub Mates´SIng. Zdeněk KUBALÍK5.DANSportovní klub Samuraj DomažliceKarolína LACINOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Miroslav LÁCHA5.KYUFight Club České BudějoviceIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížZuzana LINHARTOVÁ3.DANTJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKA1.KYUTJ Karate České BudějoviceMilan MACHO2.KYUTJ karate Nové HradyTereza MATĚJKOVÁ1.DANGRYF z.s.Dominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějovicePetr MULLERVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jaromír MUSIL6.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ing. Ondřej MUSIL Ph.D8.DANTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecIng. Pavla MUSILOVÁ PhD.3.DANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik NECHYBA3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJitka PALANOVÁ6.KYUKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Karla PELDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceRadek PEŠAN1.KYUKarate Klub ChodovIng. Václav PLECER5.DANTJ Karate České BudějoviceDušan POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANLenka ROUDNICKÁ1.KYUFight Club České BudějoviceŽaneta RUČKOVÁ5.KYUHAKUBA Karate OstravaFilip SAIDL3.DANKARATE TYGR SHOTOKANMonika SEDLÁČKOVÁ2.KYUKarate Spartak VrchlabíMiroslav SOBEK6.DANSK Karate Olomouc z.s.Aneta STINKOVÁ3.KYUSKP karate PísekDaniel SURMA6.KYUSKP karate PísekMgr. Jiří SVOBODA1.DANSK Karate Olomouc z.s.Josef SVOBODA1.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMgr. Bohuslav ŠÁLA2.DANSportovní klub Samuraj DomažlicePavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David TÜRKE3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáTomáš VALENA2.DANKarate-Do Shotokan-ryu SokolovIng. Jan VALIŠ2.DANSoukromá škola karate VAKADO, Kutná HoraMgr. Petr VANĚČEK1.DANKARATE TYGR SHOTOKANDoc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D.3.DANSVČ DOMEČEK BrnoMonika VOJTOVÁ2.DANTJ Karate České Budějovice
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897