Český svaz karate JKA

2. kolo NP seniorů a dorostenců (14.10.2017)
2017-10-14_NPa_CNL_propozice-1.pdf
203 startů, 98 závodníků, 15 klubů
Kumite jednotlivci, Mladší dorostenci
Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš MERXBAUERKarate-P-Klub TáborMatěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Daniel BACHORECKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jaroslav BĚLOHLÁVEKSKP Hvězda JirkovVít VOŠČEPINECSKP Hvězda JirkovTadeáš WAGNERShirokan DojoMichal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam KŘÍŽSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dan KUDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Janek ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik JAKLSport Úvaly z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Ondřej MICHALČÍKKarate Club MABU-DO OLOMOUCTobiáš SUCHÁNEKKarate Club MABU-DO OLOMOUCOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMatěj BÍNAShotokan Karate Klub Bechyně
Kumite jednotlivci, Mladší dorostenky
Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana LÍPOVÁKarate-P-Klub TáborPavla PATÍKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Markéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Adéla BÍLÁShirokan DojoAneta BRCHLOVÁShirokan DojoJulie DINDOŠOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna PÁNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Klára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCTereza HNILICOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Starší dorostenci
Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Daniel KRESLINShirokan DojoJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCArdian SARAQIKarate Club MABU-DO OLOMOUCMartin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně
Kumite jednotlivci, Starší dorostenky
Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘZuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborAndrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiAlexandra GOTTFRIEDOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie SCHÁNĚLOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Natálie HŮRKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovMarkéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Muži
Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Daniel ENGLERShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaroslav PLHÁKKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kumite jednotlivci, Ženy
Terezie PŘIBYLOVÁKarate-P-Klub TáborTereza SOMROVÁSKP Hvězda JirkovLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Klára KOVÁŘOVÁSport Úvaly z.s.Jana HAVLÁKOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata jednotlivci, Mladší dorostenci
Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVitaliy TSAPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš MERXBAUERKarate-P-Klub TáborLadislav FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Marek MÄNZELKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Daniel BACHORECKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jaroslav BĚLOHLÁVEKSKP Hvězda JirkovVít VOŠČEPINECSKP Hvězda JirkovTadeáš WAGNERShirokan DojoAdam BARTONÍČEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam KŘÍŽSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dan KUDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Janek ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik JAKLSport Úvaly z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Jan PALOUČEKShotokan karate klub Český KrumlovOndřej MICHALČÍKKarate Club MABU-DO OLOMOUCTobiáš SUCHÁNEKKarate Club MABU-DO OLOMOUCOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMatěj BÍNAShotokan Karate Klub BechyněLukáš SKALÁKShotokan Karate Klub Bechyně
Kata jednotlivci, Mladší dorostenky
Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška HAVLOVÁKarate-P-Klub TáborŽaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub TáborHana LÍPOVÁKarate-P-Klub TáborBeata DLOUHÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Pavla PATÍKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Markéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Adéla BÍLÁShirokan DojoAneta BRCHLOVÁShirokan DojoAneta DĚDIČOVÁShirokan DojoJulie DINDOŠOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna PÁNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tereza HNILICOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNatálie DROZDOVÁShotokan Karate Klub BechyněTereza MATĚJKOVÁShotokan Karate Klub BechyněAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Starší dorostenci
Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘStanislav CHVÁTALKarate-P-Klub TáborMatěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Daniel KRESLINShirokan DojoJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněFrantišek PROCHÁZKAShotokan Karate Klub Bechyně
Kata jednotlivci, Starší dorostenky
Martina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘZuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborAndrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiMarkéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovLucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCMartina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Muži
Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Jan STEKLÝKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaroslav PLHÁKKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata jednotlivci, Ženy
Terezie PŘIBYLOVÁKarate-P-Klub TáborNela SUMERAUEROVÁKarate-P-Klub TáborTereza SOMROVÁSKP Hvězda JirkovLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karin KOŠÍKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Klára KOVÁŘOVÁSport Úvaly z.s.Jana HAVLÁKOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCMarie PRAJZLEROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata tým, Mladší dorostenci
Ladislav FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Marek MÄNZELKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Daniel BACHORECKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. dorostenci]Adam KŘÍŽSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. dorostenci]Janek ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. dorostenci]
Kata tým, Mladší dorostenky
Beata DLOUHÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Pavla PATÍKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Eliška HAVLOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor A]Žaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor A]Hana LÍPOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor A]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. dorostenky]Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. dorostenky]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. dorostenky]Adéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP KV mladší dorostenky]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP KV mladší dorostenky]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP KV mladší dorostenky]
Kata tým, Starší dorostenci
Matěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Michal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO - dorostenci]Ardian SARAQIKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO - dorostenci]Tobiáš SUCHÁNEKKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO - dorostenci]Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]František PROCHÁZKAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]
Kata tým, Starší dorostenky
Lucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [MABU-DO - dorostenky]Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [MABU-DO - dorostenky]Klára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [MABU-DO - dorostenky]Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Martina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Kata tým, Muži
Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Kata tým, Ženy
Terezie PŘIBYLOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor B]Nela SUMERAUEROVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor B]Zuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor B]
Licence kauč, závod
Jiří HAVELKarate-P-Klub Tábor
Český svaz karate JKA, z.s., IČO: 63837277