Český svaz karate JKA

1. kolo NP JKA žáků a juniorů (17.3.2018)
Propozice_I__kolo_NP_juniori_a_zaci_1__liga_druzstev_dorostu_a_senioru.pdf
439 startů, 211 závodníků, 18 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborTadeáš HANKASKP Hvězda JirkovMatěj HURDASport Úvaly z.s.Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s.František HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Filip HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Matyas KISSKaratedó Steklý, z.s.Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Matyáš ŘÍHAKaratedó Steklý, z.s.
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Tereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovKristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Anna PURKYTOVÁKaratedó Steklý, z.s.Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Tomáš MARXShirokan DojoQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Filip HAVELKarate-P-Klub TáborJakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Emil UJČEKSKP Hvězda JirkovOndřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiMikuláš ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Anna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Adéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovLenka ROSOLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kateřina KUBÍKOVÁSKP Hvězda JirkovJulie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovDominika MACKOVÁSport Úvaly z.s.Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Maria ULRICHOVÁSKP Hvězda JirkovTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMagdalena JANEČKOVÁKaratedo klub TsunamiJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
František LACHOUTSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub PÁNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Filip POGORELSKIJShirokan DojoJakub NEJEDLÝShirokan DojoAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Nicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek ŠONKAKarate-P-Klub TáborJaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborDavid VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Martin UJČEKSKP Hvězda JirkovPavel VÁVRAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Jakub TOMÁŠKarate klub BrnoTomáš TOMÁŠKarate klub BrnoJakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s.Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.Tomáš LAIERKaratedó Steklý, z.s.David BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArtem PROTKOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněOndřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela HOVORKOVÁKaratedo klub TsunamiKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Nelli KOŘÍNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaroslav BĚLOHLÁVEKSKP Hvězda JirkovVít VOŠČEPINECSKP Hvězda JirkovLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMichal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kumite jednotlivci, Juniorky
Alexandra GOTTFRIEDOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Klára KOVÁŘOVÁSport Úvaly z.s.Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Zuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAlice ANDERLOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Andrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiVáclava BLÁHOVCOVÁKaratedo klub TsunamiVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKlára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata jednotlivci, Mini žáci
Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborTadeáš HANKASKP Hvězda JirkovMatěj HURDASport Úvaly z.s.Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s.František HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Filip HOFFMANKaratedó Steklý, z.s.Matyas KISSKaratedó Steklý, z.s.Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Matyáš ŘÍHAKaratedó Steklý, z.s.
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Tereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovKristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Anna PURKYTOVÁKaratedó Steklý, z.s.Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Tomáš MARXShirokan DojoTomáš KLEČKASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Filip HAVELKarate-P-Klub TáborVojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborJakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Emil UJČEKSKP Hvězda JirkovOndřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYIvan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s.Jan POLÁKKarate klub BrnoBarbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiJan MARXKaratedó Steklý, z.s.Jan ROHÁČEKKaratedó Steklý, z.s.Mikuláš ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana KOTLÁŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Anna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Adéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovLenka ROSOLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kateřina KUBÍKOVÁSKP Hvězda JirkovDominika MACKOVÁSport Úvaly z.s.Julie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovNela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Maria ULRICHOVÁSKP Hvězda JirkovTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Magdalena JANEČKOVÁKaratedo klub TsunamiTereza KNEPROVÁKaratedó Steklý, z.s.Nikola MARKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŠROGLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
František LACHOUTSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub PÁNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Filip POGORELSKIJShirokan DojoJakub NEJEDLÝShirokan DojoAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Štěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Nicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek ŠONKAKarate-P-Klub TáborFilip PANTŮČEKSport Úvaly z.s.Jaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborMilan CHUDIVANISport Úvaly z.s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Martin UJČEKSKP Hvězda JirkovPavel VÁVRAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub TOMÁŠKarate klub BrnoJakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s.Tomáš TOMÁŠKarate klub BrnoJan KOPULETÝKarate klub BrnoJan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Tomáš LAIERKaratedó Steklý, z.s.Jan MAREKKaratedó Steklý, z.s.Bogdan MATVIYENKOKaratedó Steklý, z.s.David BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLuka BORSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan ŠIROKÝKaratedó Steklý, z.s.Jan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArtem PROTKOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněMartin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Jáchym SCHERHAUFERShotokan karate klub Český KrumlovOndřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Natálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Linda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNatálie STŘESKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovBarbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Anna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Julie CSATLOSSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Leontina JOSEFOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nelli KOŘÍNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub DRÁPALÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam KŘÍŽSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jaroslav BĚLOHLÁVEKSKP Hvězda JirkovVít VOŠČEPINECSKP Hvězda JirkovLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek PROCHÁZKAShotokan Karate Klub BechyněMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMilan ZÍTKOSHOBU AcademyMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Zuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborNela SUMERAUEROVÁKarate-P-Klub TáborKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Andrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCLucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata tým, Mini žáci
Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Matyáš ŘÍHAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]
Kata tým, Mini žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Anna PURKYTOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]
Kata tým, Mladší žáci
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Vojta ŠONKAKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Filip HAVELKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Lukáš APPELTKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami]Miroslav HOVORKAKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami]Jan KUTHANKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami]Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]
Kata tým, Mladší žákyně
Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Aneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Dominika MACKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žáci
David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tomáš LAIERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Jan MAREKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Jan ŠIROKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Jiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]
Kata tým, Starší žákyně
Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov]Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov]Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov]Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK Shotokan Neratovice]Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK Shotokan Neratovice]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK Shotokan Neratovice]Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Linda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Anna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Natálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Štěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Julie CSATLOSSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]František PROCHÁZKAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechně]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechně]Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechně]
Kata tým, Juniorky
Beata DLOUHÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Veronika MAŠKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Lucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Klára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Martina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Licence kauč, závod
Josef PĚKNICKarate-P-Klub TáborJiří HAVELKarate-P-Klub TáborIng. Radim HAVRLANTKarate-P-Klub Tábor
Licence kauč, sezóna 2018
Ing. Tomáš KOVALOVSKÝShirokan DojoRichard KONEČNÝSport Úvaly z.s.Jakub DOLEŽALKarate klub BrnoPetra ŽEŽULKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Gabriela JANÍČKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Mgr. Milan FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s.Ondřej NĚMECSK Karate Lipník n./B. z.s.
Český svaz karate JKA, z.s., IČO: 63837277