Český svaz karate JKA

2. kolo NP JKA žáků a juniorů (30.9.2018)
propozice_2koloCNL2018.pdf
419 startů, 204 závodníků, 19 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Tadeáš HANKASKP Hvězda JirkovJakub KUBOŠKarate Club MABU-DO OLOMOUCMatěj HURDASport Úvaly z.s.Filip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s.Filip KONIGSMARKSport Úvaly z.s.Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s.Jan VYSUŠILSport Úvaly z.s.Jan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s.Filip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborDominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Tereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovBarbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Adriana PERTLÍČKOVÁSport Úvaly z.s.Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceStela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Jindřiška ČERMÁKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lada-Jitka KOČOVÁKaratedó Steklý, z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Nicolas ULRICHSKP Hvězda JirkovQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUCŠimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Martin FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s.Lukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceLukáš KASTLFight Club České BudějoviceFilip HAVELKarate-P-Klub TáborVojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMatyáš BROŽSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKryštof PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan VOKATÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Šimon ZÁLABSKÝSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMiroslav KUGLERSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marek DEMJANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHugo BERANKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Filip TLAČILShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoEmil UJČEKSKP Hvězda Jirkov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Julie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovMaria ULRICHOVÁSKP Hvězda JirkovBarbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCAnna BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCNela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Anna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Hana SVOZILOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCNatálie KADLUBOVÁSport Úvaly z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceAnna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceNela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborJohanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJohana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Filip FARKAShotokan Karate Klub BechyněTomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceFrantišek ŠONKAKarate-P-Klub TáborJaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPetr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aleš KLUSÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin UJČEKSKP Hvězda JirkovFrantišek MALÍKShirokan DojoFilip POGORELSKIJShirokan Dojo
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Kateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovKarolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Michaela HOVORKOVÁKaratedo klub TsunamiEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika SEGERTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nelli KOŘÍNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Daniel KRESLINShirokan DojoMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMatěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Radek MURDOCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan PRŮŠASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Juniorky
Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKlára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Andrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Mini žáci
Tadeáš HANKASKP Hvězda JirkovJakub KUBOŠKarate Club MABU-DO OLOMOUCMatěj HURDASport Úvaly z.s.Filip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s.Filip KONIGSMARKSport Úvaly z.s.Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s.Jan VYSUŠILSport Úvaly z.s.Jan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Sebastian GABRIELSK Shotokan Ryu karate RotavaTobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s.Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Filip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborTomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Tereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovBarbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Adriana PERTLÍČKOVÁSport Úvaly z.s.Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceLinda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Jindřiška ČERMÁKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lada-Jitka KOČOVÁKaratedó Steklý, z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Nicolas ULRICHSKP Hvězda JirkovQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUCAdam ZAPLETALSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Martin FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s.Lukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiMatěj ODEHNALSK Shotokan Ryu karate RotavaJan KUTHANKaratedo klub TsunamiPatrik BAČOSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceLukáš KASTLFight Club České BudějoviceIvan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s.Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Filip HAVELKarate-P-Klub TáborVojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborJan MARXKaratedó Steklý, z.s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMatyáš BROŽSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKryštof PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ZUBECSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Šimon ZÁLABSKÝSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan VOKATÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Miroslav KUGLERSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marek DEMJANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš KLEČKASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHugo BERANKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Filip TLAČILShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoEmil UJČEKSKP Hvězda Jirkov
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Julie SRBECKÁSKP Hvězda JirkovMaria ULRICHOVÁSKP Hvězda JirkovBarbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCAnna BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCNela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Anna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Hana SVOZILOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCMatylda FUČÍKOVÁSport Úvaly z.s.Žofie LACHMANOVÁSport Úvaly z.s.Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Natálie KADLUBOVÁSport Úvaly z.s.Adéla PACÍKOVÁSK Shotokan Ryu karate RotavaLesana GABRIELOVÁSK Shotokan Ryu karate RotavaAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceAnna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceNela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovBarbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborBarbora ŠROGLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovOlívia DINDOŠOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJohana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Filip FARKAShotokan Karate Klub BechyněTomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněAdam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Milan CHUDIVANISport Úvaly z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.František ŠONKAKarate-P-Klub TáborJaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborTomáš LAIERKaratedó Steklý, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin LUŽAKarate Klub KyjovPetr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aleš KLUSÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin UJČEKSKP Hvězda JirkovFrantišek MALÍKShirokan DojoFilip POGORELSKIJShirokan Dojo
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovKarolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Julie CSATLOSSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Michaela HOVORKOVÁKaratedo klub TsunamiBrigita BAČOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ema TINAVSKÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovNatálie STŘESKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Nela STUDENÁKaratedó Steklý, z.s.Ela VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika SEGERTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leontina JOSEFOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nelli KOŘÍNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCLucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Andrea HIKLOVÁKaratedo klub TsunamiKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Junioři
Daniel KRESLINShirokan DojoMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMatěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Radek MURDOCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan PRŮŠASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub DRÁPALÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam KŘÍŽSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata tým, Mini žáci
Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]
Kata tým, Mini žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]
Kata tým, Mladší žáci
Lukáš APPELTKaratedo klub Tsunami [karatedo klub Tsunami Prachatice]Miroslav HOVORKAKaratedo klub Tsunami [karatedo klub Tsunami Prachatice]Jan KUTHANKaratedo klub Tsunami [karatedo klub Tsunami Prachatice]Filip ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary 1]Matyáš BROŽSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary 1]Šimon ZÁLABSKÝSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary 1]Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary A]Jiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary A]Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary A]
Kata tým, Mladší žákyně
Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žáci
Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Martin FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s. [SK Lipník nad Bečvou]Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s. [SK Lipník nad Bečvou]Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s. [SK Lipník nad Bečvou]Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm A]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm A]David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm A]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]
Kata tým, Starší žákyně
Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Linda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [SKK Český Krumlov]Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [SKK Český Krumlov]Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [SKK Český Krumlov]Julie CSATLOSSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
Kata tým, Juniorky
Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO juniorky]Lucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO juniorky]Klára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO juniorky]
Licence kauč, závod
Ivan KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCJosef PĚKNICKarate-P-Klub Tábor
Licence kauč, sezóna 2018
Petr FIALAKarate Klub KyjovHana KADLUBOVÁSport Úvaly z.s.Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Český svaz karate JKA, z.s., IČO: 63837277