Český svaz karate JKA

2. kolo NP JKA seniorů a dorostu (13.10.2018)
180 startů, 94 závodníků, 14 klubů
Kumite jednotlivci, Mladší dorostenci
Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDominik JAKLSport Úvaly z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Jan REINISCHKarate-P-Klub TáborOndřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ladislav FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Xinchi JIANGKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marek TRNOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší dorostenky
Markéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Aneta BRCHLOVÁShirokan DojoMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavla PATÍKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší dorostenci
Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš MERXBAUERKarate-P-Klub TáborDaniel BACHORECKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Matěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Radek MURDOCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší dorostenky
Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarkéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAdéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži
Václav MIKŠOVSKÝShotokan Karate Klub BechyněJiří HRDLIČKAKaratedo klub TsunamiMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBc. Mikuláš ZÁHORECSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYIng. Jiří ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarek OPOČENSKÝSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel BURIANShotokan Karate Klub Bechyně
Kumite jednotlivci, Ženy
Anna ROKOSOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKlára KOVÁŘOVÁSport Úvaly z.s.Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší dorostenci
Dominik MILOŠShotokan Karate Klub BechyněAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDominik JAKLSport Úvaly z.s.Jan REINISCHKarate-P-Klub TáborFilip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Ondřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Josef MACOUNSport Úvaly z.s.Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří DOUDAKaratedó Steklý, z.s.Matěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ladislav FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Xinchi JIANGKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marek TRNOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší dorostenky
Markéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana LÍPOVÁKarate-P-Klub TáborŽaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub TáborKarolína DOBROVSKÁKarate-P-Klub TáborAneta BRCHLOVÁShirokan DojoSára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Veronika URBANOVÁSport Úvaly z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Anežka LACIKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Adéla KNOPOVÁKaratedó Steklý, z.s.Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavla PATÍKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Starší dorostenci
Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš MERXBAUERKarate-P-Klub TáborAdam KŘÍŽSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel BACHORECKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Radek MURDOCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub DRÁPALÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší dorostenky
Tereza MATĚJKOVÁShotokan Karate Klub BechyněNatálie DROZDOVÁShotokan Karate Klub BechyněKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarkéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAdéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Muži
Václav MIKŠOVSKÝShotokan Karate Klub BechyněJiří HRDLIČKAKaratedo klub TsunamiDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Jan HOUŽVIČKASport Úvaly z.s.Ing. David MACEKSport Úvaly z.s.Jan STEKLÝKaratedó Steklý, z.s.Mgr. Adam ZDOBINSKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Ondřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef VORÁČEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel BURIANShotokan Karate Klub Bechyně
Kata jednotlivci, Ženy
Anna ROKOSOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKarin KOŠÍKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata tým, Mladší dorostenci
Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Kata tým, Mladší dorostenky
Karolína DOBROVSKÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Žaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Hana LÍPOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub]Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Anežka LACIKOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla KNOPOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Veronika URBANOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší dorostenci
Matěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Daniel BACHORECKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec B]Ladislav FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec B]Xinchi JIANGKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec B]
Kata tým, Starší dorostenky
Beata DLOUHÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Pavla PATÍKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]
Kata tým, Muži
Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Kata tým, Ženy
Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Anna ROKOSOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]
Licence kauč, závod
Ing. Radim HAVRLANTKarate-P-Klub Tábor
Licence kauč, sezóna 2018
Ing. Karel MUKShirokan DojoJan STEKLÝKaratedó Steklý, z.s.
Český svaz karate JKA, z.s., IČO: 63837277