Český svaz karate JKA

Mistrovství ČR JKA 2018 - žáků, juniorů (3.11.2018)
Propozice_MCR.pdfPostupove_tabulky_MCR_2018.pdf
323 startů, 186 závodníků, 21 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Jan VYSUŠILSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek CHUDOBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Filip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborMatěj HURDASport Úvaly z.s.Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s.Tadeáš HANKASKP Hvězda JirkovMatyas KISSKaratedó Steklý, z.s.Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Adriana PERTLÍČKOVÁSport Úvaly z.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovLucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lada-Jitka KOČOVÁKaratedó Steklý, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Tomáš MARXShirokan DojoTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Filip HAVELKarate-P-Klub TáborLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam JANÍKSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceLukáš KASTLFight Club České BudějoviceQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Ondřej ZUBECSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNatálie KADLUBOVÁSport Úvaly z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMaria ULRICHOVÁSKP Hvězda JirkovAdéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda Jirkov
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip POGORELSKIJShirokan DojoMichal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika SEGERTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Kateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři
Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Daniel KRESLINShirokan DojoJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Radek MURDOCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aleksander MARKOVSKYYKarate klub BrnoOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Martin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMichal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kumite jednotlivci, Juniorky
Adéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie SCHÁNĚLOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alice ANDERLOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Zuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKlára KOVÁŘOVÁSport Úvaly z.s.Klára HERTLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata jednotlivci, Mini žáci
Viktor KOVAŘÍKKTK PRAHAFilip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Filip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborMatěj HURDASport Úvaly z.s.Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Matyas KISSKaratedó Steklý, z.s.Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Tadeáš ŽÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Adriana PERTLÍČKOVÁSport Úvaly z.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovLucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Jindřiška ČERMÁKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Jan POLÁKKarate klub BrnoTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYRichard VAŠEKSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceDavid KASTLFight Club České BudějoviceQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s.Ivan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.Ondřej GRMELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karolína VU-DOKarate klub BrnoMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Hana KOTLÁŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYHelena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Natálie KADLUBOVÁSport Úvaly z.s.Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCAdéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel BECHAKarate klub BrnoMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Martin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceDavid SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nelli KOŘÍNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Eliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovBarbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovKarolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Michaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAnna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Natálie STŘESKOVÁKaratedó Steklý, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel KRESLINShirokan DojoJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aleksander MARKOVSKYYKarate klub BrnoLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMilan ZÍTKOSHOBU AcademyMiloš ULRICHSport Úvaly z.s.Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMichal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata jednotlivci, Juniorky
Adéla JIRÁSKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie SCHÁNĚLOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Nela SUMERAUEROVÁKarate-P-Klub TáborZuzana ŠILHAVÁKarate-P-Klub TáborKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC
Kata tým, Mini žáci
Matyas KISSKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Jan PEŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]David NOZARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jan RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jonáš RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Matěj HURDASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mini žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Saskia ONDREJKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jindřiška ČERMÁKOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]
Kata tým, Mladší žáci
David KASTLFight Club České Budějovice [Fight ml. žáci]Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Filip HAVELKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor A]Vojta ŠONKAKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor A]Adam ŘÍHAKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor A]Lukáš APPELTKaratedo klub Tsunami [karatedo klub Tsunami Prachatice]Miroslav HOVORKAKaratedo klub Tsunami [karatedo klub Tsunami Prachatice]Jan KUTHANKaratedo klub Tsunami [karatedo klub Tsunami Prachatice]Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Ivan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Miroslav KUGLERSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Ondřej GRMELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš BÁRTASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Jiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]
Kata tým, Mladší žákyně
Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Nikola MARKOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Barbora ŠROGLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Jan MARXKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ 2]Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ 2]Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ 2]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žáci
Natálie STŘESKOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan ŠIROKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan MAREKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]David BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Jiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm bilina]David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm bilina]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm bilina]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly A]Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly B]
Kata tým, Starší žákyně
Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Linda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [SKK Český Krumlov]Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [SKK Český Krumlov]Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [SKK Český Krumlov]Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Julie CSATLOSSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Matěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan DOLEŽALKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]František PROCHÁZKAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]
Kata tým, Juniorky
Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Martina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Licence kauč, závod
Jiří HRDLIČKAKaratedo klub TsunamiMichal KUBINECKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jiří HAVELKarate-P-Klub Tábor
Český svaz karate JKA, z.s., IČO: 63837277