Český svaz karate JKA

2. kolo NP JKA žáků a juniorů (28.9.2019)
Propozice_II__kolo_NP_juniori_a_zaci_II__kolo_CNL_dorostu_a_senioru_-_rev_2.pdf
430 startů, 217 závodníků, 20 klubů
Kata jednotlivci, Mini žáci
Filip VOBOŘILShirokan DojoMarek CAMPRSKP Hvězda JirkovTadeáš HANKASKP Hvězda JirkovJakub KUBOŠKarate Club MABU-DO OLOMOUCTadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUCTobiáš OBERTOLShotokan Karate Klub BechyněSamuel SPIŠÁKShotokan Karate Klub BechyněDominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Jan PEŠKAKaratedó Steklý, z.s.Filip DUCKÝShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s.Jan PŠEJASport Úvaly z.s.Tadeáš SIGMUNDSport Úvaly z.s.Filip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s.Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s.Štěpán NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYZdeněk JIRUŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jonáš RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David NOZARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Daniela BIELIKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAdriana PERTLÍČKOVÁShirokan DojoTereza HOKEŠOVÁSKP Hvězda JirkovKlára DOLEŽALOVÁKaratedó Steklý, z.s.Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Erika-Giulia LANEVESport Úvaly z.s.Adéla-Štěpána PROCHÁZKOVÁSport Úvaly z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Zuzana MAŠKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lada SKALSKÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Viktorie ČERMÁKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Filip TLAČILShirokan DojoPatrik TUREKShirokan DojoEmil UJČEKSKP Hvězda JirkovRobert SEDLICKÝSKP Hvězda JirkovSebastian GABRIELSK Shotokan Ryu karate RotavaJan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUCJan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s.Jan MARXKaratedó Steklý, z.s.Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s.Jakub PATERAKaratedó Steklý, z.s.Antonín DEMETRKaratedó Steklý, z.s.Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s.Miroslav PSOTAKaratedó Steklý, z.s.Samuel ŠEVČÍKKaratedó Steklý, z.s.Matyas KISSKaratedó Steklý, z.s.Kryštof MALÝKaratedó Steklý, z.s.Filip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborMatěj HURDASport Úvaly z.s.Miroslav SVOBODASport Úvaly z.s.Adam ZAPLETALSport Úvaly z.s.Jakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš APPELTKaratedo klub TsunamiTobias SKALICKÝKaratedo klub TsunamiJakub MILLEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOndřej VŠIANSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek CHUDOBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRobin HAUBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MICHÁLEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘViet-Tiep NGUYENKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Tomáš BÁRTASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej GRMELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKlára SLÍPKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovLesana GABRIELOVÁSK Shotokan Ryu karate RotavaHana SVOZILOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCVeronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovEliška HNILIČKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s.Beata RIEGELOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Barbora VONDRÁŠKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Elena DVOŘÁKOVÁKarate-P-Klub TáborEma BĚLOHRADOVÁSport Úvaly z.s.Michaela DROBŇÁKOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Tereza CHUDIVÁNIOVÁSport Úvaly z.s.Žofie LACHMANOVÁSport Úvaly z.s.Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s.Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Nela MRKVIČKOVÁSport Úvaly z.s.Anna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Lucie JAKLOVÁSport Úvaly z.s.Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HAUBOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Martin LUŽAKarate Klub KyjovFilip POGORELSKIJShirokan DojoJakub NEJEDLÝShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoFrantišek MALÍKShirokan DojoMatěj ODEHNALSK Shotokan Ryu karate RotavaThe-Hung TRANSK Karate Lipník n./B. z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Filip FARKAShotokan Karate Klub BechyněTomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Martin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiTomáš ADAMSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Alex SVOBODAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kryštof PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Miroslav KUGLERSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David LARISCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAdéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovIva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAdéla PACÍKOVÁSK Shotokan Ryu karate RotavaAnna BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCVeronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCBarbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Eliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJulie CSATLOSSport Team Scorpions z.s.Karolína HYNAROVÁSport Team Scorpions z.s.Helena PŘECHOVÁSport Team Scorpions z.s.Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana KOTLÁŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Veronika SEGERTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nelli KOŘÍNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Michal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCTobiáš SUCHÁNEKKarate Club MABU-DO OLOMOUCOndřej MICHALČÍKKarate Club MABU-DO OLOMOUCMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněLukáš MERXBAUERKarate-P-Klub TáborMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDominik JAKLSport Úvaly z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Arnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Radek MURDOCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Markéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovMartina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCMarkéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Nela SUMERAUEROVÁKarate-P-Klub TáborŽaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub TáborHana LÍPOVÁKarate-P-Klub TáborNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnna HIRŠLOVÁSport Team Scorpions z.s.Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina PROCHÁZKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Marek CAMPRSKP Hvězda JirkovTadeáš HANKASKP Hvězda JirkovJakub KUBOŠKarate Club MABU-DO OLOMOUCTadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUCDominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Jan PEŠKAKaratedó Steklý, z.s.Filip DUCKÝShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s.Jan PŠEJASport Úvaly z.s.Tadeáš SIGMUNDSport Úvaly z.s.Filip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s.Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s.Štěpán NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jonáš RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David NOZARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Daniela BIELIKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAdriana PERTLÍČKOVÁShirokan DojoTereza HOKEŠOVÁSKP Hvězda JirkovKlára DOLEŽALOVÁKaratedó Steklý, z.s.Erika-Giulia LANEVESport Úvaly z.s.Adéla-Štěpána PROCHÁZKOVÁSport Úvaly z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Zuzana MAŠKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lada SKALSKÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Viktorie ČERMÁKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Filip TLAČILShirokan DojoEmil UJČEKSKP Hvězda JirkovSebastian GABRIELSK Shotokan Ryu karate RotavaJan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUCJan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Matěj HURDASport Úvaly z.s.Miroslav SVOBODASport Úvaly z.s.Jakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Viktor LINHARTSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš APPELTKaratedo klub TsunamiTobias SKALICKÝKaratedo klub TsunamiOndřej VŠIANSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek CHUDOBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRobin HAUBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub MILLEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘViet-Tiep NGUYENKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Tomáš BÁRTASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej GRMELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Barbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovLesana GABRIELOVÁSK Shotokan Ryu karate RotavaHana SVOZILOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCVeronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Žofie LACHMANOVÁSport Úvaly z.s.Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Anna COUFALÍKOVÁSport Úvaly z.s.Nela MRKVIČKOVÁSport Úvaly z.s.Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HAUBOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKlára SLÍPKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Filip POGORELSKIJShirokan DojoJakub NEJEDLÝShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoFrantišek MALÍKShirokan DojoMatěj ODEHNALSK Shotokan Ryu karate RotavaThe-Hung TRANSK Karate Lipník n./B. z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Filip FARKAShotokan Karate Klub BechyněTomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub TsunamiJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Alex SVOBODAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Kryštof PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Miroslav KUGLERSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David LARISCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla PACÍKOVÁSK Shotokan Ryu karate RotavaAnna BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCVeronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCNatálie KADLUBOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKarolína HYNAROVÁSport Team Scorpions z.s.Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Veronika SEGERTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nelli KOŘÍNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Michal KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCTobiáš SUCHÁNEKKarate Club MABU-DO OLOMOUCMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněLukáš MERXBAUERKarate-P-Klub TáborDominik JAKLSport Úvaly z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Radek MURDOCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky
Markéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovMartina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCMarkéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata tým, Mini žáci
Klára DOLEŽALOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan PEŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Filip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mini žákyně
Erika-Giulia LANEVESport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Adéla-Štěpána PROCHÁZKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Tadeáš SIGMUNDSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mladší žáci
Viet-Tiep NGUYENKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Tobias BERNASKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Tomáš PAJONKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Jakub PATERAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý A]Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Miroslav PSOTAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Samuel ŠEVČÍKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý B]Beata RIEGELOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý C]Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý C]Jan MARXKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý C]Matěj HURDASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Adam ZAPLETALSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mladší žákyně
Tereza DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Zuzana MAŠKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lada SKALSKÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Eliška HNILIČKOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Stela MIKULÁŠOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Aneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žáci
Michal MÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Alex SVOBODAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm A]Lucie PÝCHOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm A]Quoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [skm A]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Lukáš APPELTKaratedo klub Tsunami [Tsunami Prachatice]Miroslav HOVORKAKaratedo klub Tsunami [Tsunami Prachatice]Jan KUTHANKaratedo klub Tsunami [Tsunami Prachatice]
Kata tým, Starší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Kristýna SEKEROVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Anna BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Hana SVOZILOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc]Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Amálie STRMISKOVÁKarate Klub Kyjov [Kyjov 1]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Julie CSATLOSSport Team Scorpions z.s. [Sport Team Scorpions]Karolína HYNAROVÁSport Team Scorpions z.s. [Sport Team Scorpions]Helena PŘECHOVÁSport Team Scorpions z.s. [Sport Team Scorpions]
Kata tým, Junioři
Matěj KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matěj KOVÁŘÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Vladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]
Licence kauč, závod
Ing. Bc. Martin HANÁKSK Shotokan Ryu karate RotavaEva BUZKOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCIvan KUNERTKarate Club MABU-DO OLOMOUCJosef PĚKNICKarate-P-Klub Tábor
Licence kauč, sezóna 2019
Petr FIALAKarate Klub KyjovPavel PERTLÍČEKShirokan DojoIng. Kateřina FRYŠOVÁShotokan Karate Klub BechyněPetr CIBULKAShotokan Karate Klub BechyněPavel PECHANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej ČERMÁKSport Team Scorpions z.s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ