Český svaz karate JKA

Mistrovství ČR JKA 2020 - žáků, juniorů (5.12.2020)
nominace_MCR_2020_1_kolo.pdfnominace_MCR_2020_2_kolo.pdfPokyny_do_2_kola_registrace.pdfPropozice_MCR_2020-12-05.pdf
274 startů, 160 závodníků, 17 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Jonáš RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David NOZARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marcel MALÝFight Club České BudějoviceTobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s.Petr ŽÁKSport Úvaly z.s.David STANKOVENSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠtěpán NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPavel ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Nicol MATUŠOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Klára DOLEŽALOVÁKaratedó Steklý, z.s.Marie HOUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Anna KUČEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Sebastian GABRIELSK Shotokan Ryu karate RotavaTomáš BÁRTASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUCMartin ENEVFight Club České BudějoviceOndřej LÁCHAFight Club České BudějoviceMatěj HURDASport Úvaly z.s.Filip KONIGSMARKSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRobin HAUBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek CHUDOBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘViktor TSAPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan-Viet-Bao NGUYENKaratedo klub TsunamiTobias SKALICKÝKaratedo klub Tsunami
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Viktorie ČERMÁKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceLenka KUNDRÁTOVÁFight Club České BudějoviceKarolína MLÁDKOVÁSport Úvaly z.s.Ema BĚLOHRADOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora LOUDOVÁKaratedo klub TsunamiBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda Jirkov
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Jan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUCTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceTomáš MARXShirokan DojoFilip TLAČILShirokan DojoAdam JANÍKSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Jakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Tomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiTony-Viet-Hung NGUYENKaratedo klub TsunamiMatyáš BROŽSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYViktor LINHARTSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKarolína HYNAROVÁSport Team Scorpions z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceDaniela MALÁFight Club České BudějoviceBarbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceFilip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Juniorky
Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlice ANDERLOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika KRUPIČKOVÁSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mini žáci
Jonáš RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David NOZARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marcel MALÝFight Club České BudějoviceTobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s.Petr ŽÁKSport Úvaly z.s.David STANKOVENSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTobiáš OBERTOLShotokan Karate Klub BechyněSamuel SPIŠÁKShotokan Karate Klub BechyněŠimon SMAŽÍKKaratedo klub TsunamiŠtěpán NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPavel ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Nicol MATUŠOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Klára DOLEŽALOVÁKaratedó Steklý, z.s.Marie HOUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Kristýna VAŇHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna KUČEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEmma KAVALCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Sebastian GABRIELSK Shotokan Ryu karate RotavaDavid MITSCHERLINGSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš BÁRTASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUCFilip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborTomáš KROUPAShirokan DojoDominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Matěj HURDASport Úvaly z.s.Tadeáš SIGMUNDSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRobin HAUBASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavel LUDVÍKShotokan Karate Klub BechyněJan-Viet-Bao NGUYENKaratedo klub TsunamiTobias SKALICKÝKaratedo klub TsunamiFilip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s.Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Iveta CHRASTINOVÁSportovní klub policie, TSUNAMI KARATEDOLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceLinda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Ema BĚLOHRADOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora LOUDOVÁKaratedo klub TsunamiLenka KUNDRÁTOVÁFight Club České BudějoviceBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda Jirkov
Kata jednotlivci, Starší žáci
Filip HAVELKarate-P-Klub TáborTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceTomáš MARXShirokan DojoFilip TLAČILShirokan DojoVáclav HETZERKaratedó Steklý, z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Tomáš KUČERASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš APPELTKaratedo klub TsunamiMiroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiTony-Viet-Hung NGUYENKaratedo klub TsunamiMatyáš BROŽSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lesana GABRIELOVÁSK Shotokan Ryu karate RotavaVeronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCŠarlota MACHAČOVÁSportovní klub policie, TSUNAMI KARATEDONela MILDOVÁSportovní klub policie, TSUNAMI KARATEDOKarolína HYNAROVÁSport Team Scorpions z.s.Helena PŘECHOVÁSport Team Scorpions z.s.Daniela MALÁFight Club České BudějoviceBarbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata jednotlivci, Junioři
Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin PŘECHSport Team Scorpions z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceFilip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Josef MACOUNSport Úvaly z.s.Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněVladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška HAVLOVÁKarate-P-Klub TáborMarkéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovSára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza MATĚJKOVÁShotokan Karate Klub BechyněKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata tým, Mini žáci
Jonáš RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE MINI ŽÁCI]Jan RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE MINI ŽÁCI]David NOZARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE MINI ŽÁCI]
Kata tým, Mini žákyně
Eliška DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]
Kata tým, Mladší žáci
Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan PEŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tobiáš OBERTOLShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Samuel SPIŠÁKShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Pavel LUDVÍKShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 1]Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 1]Tadeáš SIGMUNDSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 1]Petr ŽÁKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Viktor VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Jan PŠEJASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Ondřej HICZSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 3]Adam CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 3]Martin VYSUŠILSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 3]Matěj HURDASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 4]Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 4]Ema BĚLOHRADOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 4]
Kata tým, Mladší žákyně
Nicol MATUŠOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lada SKALSKÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Viktorie ČERMÁKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Filip KOLÁŘSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]
Kata tým, Starší žáci
Lukáš APPELTKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami Prachatice]Miroslav HOVORKAKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami Prachatice]Tobias SKALICKÝKaratedo klub Tsunami [Karatedo klub Tsunami Prachatice]Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Kryštof MALÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Samuel ŠEVČÍKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc2]Tadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc2]Jakub KUBOŠKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc2]Ondřej GRMELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Tomáš BÁRTASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]David MITSCHERLINGSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žákyně
Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Veronika HAMOUZOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc1]Anna BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc1]Hana SVOZILOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc1]Aneta RŮŽIČKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Aneta BARVOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE 2]Matěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE 2]David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE 2]Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE 3]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Adam PROKSCHShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Josef MACOUNSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Juniorky
Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Licence kauč, závod
Jana HAVLÁKOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCJaroslav PLHÁKKarate Club MABU-DO OLOMOUCJosef PĚKNICKarate-P-Klub TáborMgr. Marek ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBc. Mikuláš ZÁHORECSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY