Český svaz karate JKA

Mistrovství ČR JKA 2020 - žáků, juniorů (5.12.2020)
nominace_MCR_2020_1_kolo.pdfnominace_MCR_2020_2_kolo.pdfPokyny_do_2_kola_registrace.pdfPropozice_MCR_2020-12-05.pdf
123 startů, 73 závodníků, 8 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s.Petr ŽÁKSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Nicol MATUŠOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Klára DOLEŽALOVÁKaratedó Steklý, z.s.Marie HOUŠKOVÁSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Tadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUCMatěj HURDASport Úvaly z.s.Filip KONIGSMARKSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Karolína MLÁDKOVÁSport Úvaly z.s.Ema BĚLOHRADOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Jan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUCTomáš MARXShirokan DojoFilip TLAČILShirokan DojoAdam JANÍKSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Jakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCBarbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Anna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Martin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněVladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Juniorky
Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Monika KRUPIČKOVÁSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mini žáci
Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s.Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s.Petr ŽÁKSport Úvaly z.s.Tobiáš OBERTOLShotokan Karate Klub BechyněSamuel SPIŠÁKShotokan Karate Klub Bechyně
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Nicol MATUŠOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Klára DOLEŽALOVÁKaratedó Steklý, z.s.Marie HOUŠKOVÁSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Tadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUCFilip VOTRUBAKarate-P-Klub TáborTomáš KROUPAShirokan DojoDominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s.Matěj HURDASport Úvaly z.s.Tadeáš SIGMUNDSport Úvaly z.s.Pavel LUDVÍKShotokan Karate Klub BechyněFilip KADEŘÁBEKSport Úvaly z.s.Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Linda HETZEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Ema BĚLOHRADOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Filip HAVELKarate-P-Klub TáborTomáš MARXShirokan DojoFilip TLAČILShirokan DojoVáclav HETZERKaratedó Steklý, z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCBarbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s.Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Josef MACOUNSport Úvaly z.s.Martin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněVladislav KROUTILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Eliška HAVLOVÁKarate-P-Klub TáborMarkéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovSára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Tereza MATĚJKOVÁShotokan Karate Klub Bechyně
Kata tým, Mladší žáci
Dominik KRKOŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan PEŠKAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Štěpán CABADAJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Tobiáš OBERTOLShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Samuel SPIŠÁKShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Pavel LUDVÍKShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Tobiáš MARTINOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 1]Vojtěch ŠEBELASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 1]Tadeáš SIGMUNDSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 1]Petr ŽÁKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Viktor VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Jan PŠEJASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Ondřej HICZSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 3]Adam CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 3]Martin VYSUŠILSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 3]Matěj HURDASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 4]Marek SUKALOVSKÝSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 4]Ema BĚLOHRADOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 4]
Kata tým, Mladší žákyně
Nicol MATUŠOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Barbora KŘÍŽOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lada SKALSKÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]
Kata tým, Starší žáci
Václav HETZERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Kryštof MALÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Samuel ŠEVČÍKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan SVOZILKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc2]Tadeáš KROVKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc2]Jakub KUBOŠKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc2]Richard VAŠEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žákyně
Barbora POSTLOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Veronika HAMOUZOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Veronika BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc1]Anna BENEŠOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc1]Hana SVOZILOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc1]Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Nela MARTINOVSKÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Adam PROKSCHShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Josef MACOUNSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Juniorky
Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Licence kauč, závod
Jana HAVLÁKOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCJaroslav PLHÁKKarate Club MABU-DO OLOMOUCJosef PĚKNICKarate-P-Klub Tábor