Český svaz karate JKA

Mistrovství ČR JKA 2020 - dorostenců, seniorů a masters (6.12.2020)
nominace_MCR_2020_1_kolo_1.pdfnominace_MCR_2020_2_kolo_1.pdfPokyny_do_2_kola_registrace_1.pdfPropozice_MCR_2020-12-05_1.pdf
179 startů, 108 závodníků, 19 klubů
Kumite jednotlivci, Mladší dorostenci
David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub NEJEDLÝShirokan DojoFilip POGORELSKIJShirokan DojoTomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam HÁCHASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin LÁCHAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší dorostenky
Zuzana SOKOLOVÁSport Team Scorpions z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela HOVORKOVÁKaratedo klub TsunamiEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEliška RŮŽIČKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Starší dorostenci
Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceFilip KONEČNÝSport Úvaly z.s.David SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam PROKSCHShotokan Karate Klub BechyněOndřej VŠELKOSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Starší dorostenky
Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla BÍLÁShirokan DojoTereza NEJEDLÁShirokan DojoKateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMonika KRUPIČKOVÁSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Muži
Josef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceLukáš ADAMSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněJiří HRDLIČKAKaratedo klub Tsunami
Kumite jednotlivci, Ženy
Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Markéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlice ANDERLOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Masters muži
Jiří KÁBRTSKMP PrahaIng Elemír KUBÍNISKMP PrahaMartin PŠENIČKASKMP Praha
Kata jednotlivci, Mladší dorostenci
David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub NEJEDLÝShirokan DojoTomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid VEDRALGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Mladší dorostenky
Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Sofie MACHAČOVÁSportovní klub policie, TSUNAMI KARATEDOZuzana SOKOLOVÁSport Team Scorpions z.s.Julie CSATLOSSport Team Scorpions z.s.Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovBarbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovKarolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela HOVORKOVÁKaratedo klub TsunamiEla VANČUROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYEliška RŮŽIČKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Starší dorostenci
David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin PŘECHSport Team Scorpions z.s.Jan PALOUČEKShotokan karate klub Český KrumlovJosef MACOUNSport Úvaly z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Jan REINISCHKarate-P-Klub TáborAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam PROKSCHShotokan Karate Klub BechyněDominik MILOŠShotokan Karate Klub BechyněOndřej VŠELKOSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata jednotlivci, Starší dorostenky
Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla BÍLÁShirokan DojoTereza NEJEDLÁShirokan DojoKateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Žaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub TáborSára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Muži
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceMgr. Adam ZDOBINSKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan STEKLÝKaratedó Steklý, z.s.Ing. Jan DROBEČEKSHOBU AcademyDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš ADAMSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněJiří HRDLIČKAKaratedo klub Tsunami
Kata jednotlivci, Ženy
Kristýna TESAŘOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Markéta-Radka KUBALOVÁShotokan karate klub Český KrumlovNela SUMERAUEROVÁKarate-P-Klub TáborKateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarie PRAJZLEROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata jednotlivci, Masters muži
Ladislav DOLEŽALKaratedó Steklý, z.s.Jan STEKLÝKaratedó Steklý, z.s.Jan GIBASSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata tým, Mladší dorostenci
Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bilina]Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bilina]Quoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bilina]
Kata tým, Mladší dorostenky
Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Julie CSATLOSSport Team Scorpions z.s. [Team Scorpions]Karolína HYNAROVÁSport Team Scorpions z.s. [Team Scorpions]Helena PŘECHOVÁSport Team Scorpions z.s. [Team Scorpions]
Kata tým, Starší dorostenci
Matěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Josef MACOUNSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší dorostenky
Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla KNOPOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Anežka LACIKOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Marie ČADOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Muži
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Lukáš ADAMSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAR]Tomáš HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]Martin HÁNAShotokan Karate Klub Bechyně [SKK Bechyně]
Licence kauč, závod
Ladislav KOVÁŘSKMP PrahaJosef PĚKNICKarate-P-Klub Tábor