Český svaz karate JKA

2. kolo NP JKA žáků a juniorů (15.10.2016)
II__NP_zaku_a_junioru_a_CNL_senior_dorost_2016.pdf
457 startů, 213 závodníků, 17 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Michal DUCHÁČSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Daniel VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Miroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Mikuláš ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborFilip KŘÍŽKarate-P-Klub TáborFilip HAVELKarate-P-Klub TáborPetr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘCyril ŠTEFEČEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMilan KŮTAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Ivan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovMichaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborKlaudie ŠRANKOTOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSabina KORFEROVÁShotokan ryu karate klub KrasliceVeronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Adam BEYERSport Úvaly z.s.Štěpán KOTEKSport Úvaly z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Ondřej HODĚJOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Martin JAVANSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Sebastian KRATOCHVÍLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František LACHOUTSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub PÁNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub TOMÁŠKarate klub BrnoTomáš TOMÁŠKarate klub BrnoPavel BECHAKarate klub BrnoDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek ŠONKAKarate-P-Klub TáborJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš JAVŮREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠtěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin UJČEKSKP Hvězda JirkovMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Mark SEEMANNSK Karate Lipník n./B. z.s.Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Vít JOHANOVSKÝKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adrian TAUTENHAHNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Martin BENEŠKaratedo klub TsunamiTomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Julie CSATLOSSport Úvaly z.s.Lucie BARTONÍČKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška JAVANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŘÍKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška KUDRNOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovMonika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Petra KOVÁŘIKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Eliška HOSTÁKOVÁSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Adriana BENEŠOVÁKaratedo klub TsunamiZuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Ondřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Adam BARTONÍČEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej MICHALČÍKKarate Club MABU-DO OLOMOUCTobiáš SUCHÁNEKKarate Club MABU-DO OLOMOUCDan KUDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam PROKSCHShotokan Karate Klub BechyněLukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vilém KOPULETÝKarate klub BrnoJanek ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel POSPÍŠILKarate klub BrnoMichael ZEMANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr ZUBECSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan REINISCHKarate-P-Klub TáborVitaliy TSAPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin SLÁDEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAleš ECLERKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ladislav FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan JOHANOVSKÝKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adam KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Marek MÄNZELKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik JAKLSport Úvaly z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Ondřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Martin OKTÁBECSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Monika KRUPIČKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Markéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna PÁNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Hana LÍPOVÁKarate-P-Klub TáborAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ladislav ŠVEHLAKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Jiří HERMANKarate Club MABU-DO OLOMOUCPřemysl PLHÁKKarate Club MABU-DO OLOMOUCMartin KODADShotokan Karate Klub BechyněPavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Denis DANĚKSportovní klub policie, TSUNAMI KARATEDOLadislav TUŠLSportovní klub policie, TSUNAMI KARATEDO
Kumite jednotlivci, Juniorky
Lucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna ROKOSOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata jednotlivci, Mini žáci
Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Michal DUCHÁČSport Úvaly z.s.Šimon CHARVÁTSport Úvaly z.s.Daniel VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Richard VAŠEKSport Úvaly z.s.Miroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiQuoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Mikuláš ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan POLÁKKarate klub BrnoVojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborFilip KŘÍŽKarate-P-Klub TáborFilip HAVELKarate-P-Klub TáborPetr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘCyril ŠTEFEČEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš MARXShirokan DojoMilan KŮTAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adam JANÍKSport Úvaly z.s.Emil UJČEKSKP Hvězda JirkovPavel HOUDEKSKP Hvězda JirkovIvan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovMarie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborKlaudie ŠRANKOTOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSabina KORFEROVÁShotokan ryu karate klub KrasliceVeronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Julie SRBECKÁSKP Hvězda Jirkov
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Matyáš JUSKUVKaratedó Steklý, z.s.Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Adam BEYERSport Úvaly z.s.David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.Štěpán KOTEKSport Úvaly z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Amir BOUALLAGUISK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam PĚCHShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Ondřej HODĚJOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Martin JAVANSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Sebastian KRATOCHVÍLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František LACHOUTSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub PÁNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub TOMÁŠKarate klub BrnoTomáš TOMÁŠKarate klub BrnoPavel BECHAKarate klub BrnoDavid BARVASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek ŠONKAKarate-P-Klub TáborJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš JAVŮREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠtěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFrantišek MALÍKShirokan DojoJakub NEJEDLÝShirokan DojoMartin UJČEKSKP Hvězda JirkovFilip POGORELSKIJShirokan DojoMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Mark SEEMANNSK Karate Lipník n./B. z.s.Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Vít JOHANOVSKÝKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Adrian TAUTENHAHNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Martin BENEŠKaratedo klub TsunamiRichard BÍLEKSKP Hvězda JirkovFilip PANTŮČEKSport Úvaly z.s.Martin JURECSKP Hvězda JirkovTomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Julie CSATLOSSport Úvaly z.s.Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovLucie BARTONÍČKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovEliška JAVANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŘÍKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška KUDRNOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavlína CHALUPOVÁShirokan DojoKateřina ŠMÍDOVÁSKP Hvězda JirkovMonika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Petra KOVÁŘIKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Eliška HOSTÁKOVÁSport Úvaly z.s.Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s.Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Adriana BENEŠOVÁKaratedo klub TsunamiGabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Jiří DOUDAKaratedó Steklý, z.s.Tomáš WENIGRSport Úvaly z.s.Ondřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Adam BARTONÍČEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej MICHALČÍKKarate Club MABU-DO OLOMOUCTobiáš SUCHÁNEKKarate Club MABU-DO OLOMOUCAdam PROKSCHShotokan Karate Klub BechyněDan KUDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vilém KOPULETÝKarate klub BrnoLukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Janek ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel POSPÍŠILKarate klub BrnoMichael ZEMANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr ZUBECSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan REINISCHKarate-P-Klub TáborVitaliy TSAPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin SLÁDEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAleš ECLERKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ladislav FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Jan JOHANOVSKÝKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adam KALKUŠKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Marek MÄNZELKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik JAKLSport Úvaly z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.Ondřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Filip MACEKSport Úvaly z.s.Martin OKTÁBECSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Monika KRUPIČKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Markéta KAČÍRKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Evelína LACHOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCTereza HNILICOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCAnna PÁNKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karolína DOBROVSKÁKarate-P-Klub TáborAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Žaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub TáborHana LÍPOVÁKarate-P-Klub TáborAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAneta DĚDIČOVÁShirokan DojoAneta BRCHLOVÁShirokan DojoMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Veronika URBANOVÁSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ladislav ŠVEHLAKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Jiří HERMANKarate Club MABU-DO OLOMOUCPřemysl PLHÁKKarate Club MABU-DO OLOMOUCŠtěpán LANGKarate Club MABU-DO OLOMOUCTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMilan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel KRESLINShirokan DojoLukáš ADAMSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Tomáš FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Filip ŠIMÁNAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Miloš ULRICHSport Úvaly z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Gabriela JANÍČKOVÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela STRNADOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna ROKOSOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna HIRŠLOVÁSport Úvaly z.s.
Kata tým, Mini žáci
Vojta ŠONKAKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor]Filip KŘÍŽKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor]Filip HAVELKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor]
Kata tým, Mini žákyně
Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Ivan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE MINI ŽĚ]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE MINI ŽĚ]Johanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE MINI ŽĚ]Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Klaudie ŠRANKOTOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Lenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]
Kata tým, Mladší žáci
Jakub TOMÁŠKarate klub Brno [Karate klub Brno]Tomáš TOMÁŠKarate klub Brno [Karate klub Brno]Pavel BECHAKarate klub Brno [Karate klub Brno]Vít JOHANOVSKÝKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Adrian TAUTENHAHNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Matyáš JUSKUVKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Filip POGORELSKIJShirokan Dojo [Shirokan]Jakub NEJEDLÝShirokan Dojo [Shirokan]František MALÍKShirokan Dojo [Shirokan]Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s. [SK Karate Lipník nad Bečvou]Mark SEEMANNSK Karate Lipník n./B. z.s. [SK Karate Lipník nad Bečvou]Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s. [SK Karate Lipník nad Bečvou]Martin JAVANSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žáci]František LACHOUTSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žáci]Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žáci]Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Michal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Jiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bilina]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bilina]Anna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bilina]Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mladší žákyně
Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Petra KOVÁŘIKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Eliška JAVANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Eliška KUDRNOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Julie CSATLOSSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Darja HRUŠKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žáci
Aleš ECLERKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Jan JOHANOVSKÝKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Marek MÄNZELKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK Shotokan Neratovice st. žáci]Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK Shotokan Neratovice st. žáci]Janek ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK Shotokan Neratovice st. žáci]Adam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Daniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Martin SLÁDEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Michal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU C]Maxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU C]David SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU C]
Kata tým, Starší žákyně
Karolína DOBROVSKÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor]Žaneta KVÁČOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor]Hana LÍPOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub Tábor]Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Monika KRUPIČKOVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Ondřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Evelína LACHOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc starší žáci]Tereza HNILICOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc starší žáci]Ondřej MICHALČÍKKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO Olomouc starší žáci]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žačky]Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žačky]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žačky]Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Adéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU B]Veronika URBANOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Junioři
Jakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Tomáš FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Filip ŠIMÁNAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Ladislav ŠVEHLAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jiří HERMANKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO junioři]Přemysl PLHÁKKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO junioři]Štěpán LANGKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO junioři]
Kata tým, Juniorky
Michaela STRNADOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Anna ROKOSOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]
Licence kauč, závod
Jiří JANDAShotokan karate klub Český KrumlovMgr Jiří LAJNERShotokan karate klub Český KrumlovJiří HAVELKarate-P-Klub TáborVáclav ŠILHAVÝKarate-P-Klub TáborKateřina HERČÍKOVÁShotokan ryu karate klub KrasliceBc. Antonín ZAJÍCSportovní klub policie, TSUNAMI KARATEDO
Licence kauč, sezóna 2016
Mgr. Jana KONEČNÁSport Úvaly z.s.Tomáš PLACHÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Zbyšek PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef VORÁČEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Český svaz karate JKA, z.s., IČO: 63837277