Český svaz karate JKA

1. kolo NP JKA žáků a juniorů (18.3.2017)
Propozice_-_1__kolo_NP_zaku_a_junioru_1__kolo_ligy_dorostu_a_senioru.pdf
439 startů, 213 závodníků, 17 klubů
Kumite jednotlivci, Mini žáci
Jiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Michal DUCHÁČSport Úvaly z.s.Miroslav-Tobias RICHTERSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub KNOTTESK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Emil UJČEKSKP Hvězda JirkovMatěj PROŠKASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Mikuláš ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan VOKATÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš VARHANÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Mini žákyně
Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovJohanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci
Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMark SEEMANNSK Karate Lipník n./B. z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Ondřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Adam BEYERSport Úvaly z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Jakub NEJEDLÝShirokan DojoRichard VAŠEKSport Úvaly z.s.František MALÍKShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoFilip POGORELSKIJShirokan DojoMilan CHUDIVANISport Úvaly z.s.Filip FARKAShotokan Karate Klub BechyněAdam JANÍKSport Úvaly z.s.Tomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněTomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin JAVANSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Štěpán KAŠPARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Sebastian KRATOCHVÍLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonín MEIXNERSKP Hvězda JirkovNicolas PAULSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTuan-Anh-Tomáš NGUYEN-LESKP Hvězda JirkovŠtěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid LARISCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub PÁNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Cyril ŠTEFEČEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIvan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PŘIBYLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Quoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s.Filip KŘÍŽKarate-P-Klub TáborJakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s.Filip HAVELKarate-P-Klub TáborJan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.David VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Daniel VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Vojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborNicolas BĚLOHOUBEKKarate-P-Klub TáborLukáš HRDLIČKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adrian TAUTENHAHNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Miroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub Tsunami
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně
Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYHelena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovJulie CSATLOSSport Úvaly z.s.Lucie BARTONÍČKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška JAVANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Natálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovAntonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŘÍKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborŠárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Anna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci
Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Ondřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Martin OKTÁBECSport Úvaly z.s.Pavel BECHAKarate klub BrnoVojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Pavel POSPÍŠILKarate klub BrnoAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej HODĚJOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František LACHOUTSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin UJČEKSKP Hvězda JirkovOndřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František ŠONKAKarate-P-Klub TáborJaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborOndřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Jan REINISCHKarate-P-Klub TáborAleš ECLERKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Michael ZEMANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr ZUBECSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matyáš HÖRBEKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Martin PRCHALKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Zdeněk VEJTASAKaratedo klub TsunamiDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub ZÁLOHASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Starší žákyně
Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Adéla DRÁPALÍKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLeontina JOSEFOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina KAŠPAROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Andrea VOVČIČKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Emma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kumite jednotlivci, Junioři
Daniel KRESLINShirokan DojoMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněLukáš PEVNÝSHOBU AcademyJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří HERMANKarate Club MABU-DO OLOMOUCMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Jakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKlára KOVÁŘOVÁSport Úvaly z.s.Anežka DOLANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alexandra GOTTFRIEDOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCMichaela STRNADOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAlice ANDERLOVÁKaratedo klub Tsunami
Kata jednotlivci, Mini žáci
Jiří-Matěj ŠKOCHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub BRÁZDASport Úvaly z.s.Michal DUCHÁČSport Úvaly z.s.Miroslav-Tobias RICHTERSport Úvaly z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub KNOTTESK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Emil UJČEKSKP Hvězda JirkovMatěj PROŠKASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Mikuláš ŠIMONSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan VOKATÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš VARHANÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata jednotlivci, Mini žákyně
Veronika KOVAŘÍKOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Barbora BRÝDLOVÁSport Úvaly z.s.Magdaléna HAVLÍKOVÁSport Úvaly z.s.Julie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŘEHÁČKOVÁSKP Hvězda JirkovJohanka VYKYSALÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci
Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMark SEEMANNSK Karate Lipník n./B. z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Ondřej SOUKUPSport Úvaly z.s.Adam BEYERSport Úvaly z.s.Vojtěch ČADILSport Úvaly z.s.Daniel KYSELASport Úvaly z.s.Daniel ŠVAŇASport Úvaly z.s.Jakub NEJEDLÝShirokan DojoRichard VAŠEKSport Úvaly z.s.František MALÍKShirokan DojoTomáš MARXShirokan DojoFilip POGORELSKIJShirokan DojoMilan CHUDIVANISport Úvaly z.s.Filip FARKAShotokan Karate Klub BechyněAdam JANÍKSport Úvaly z.s.Tomáš JINDRAShotokan Karate Klub BechyněTomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s.Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin JAVANSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Štěpán KAŠPARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Richard KOŘÍNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Sebastian KRATOCHVÍLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Antonín MEIXNERSKP Hvězda JirkovTuan-Anh-Tomáš NGUYEN-LESKP Hvězda JirkovŠtěpán SABOSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid LARISCHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub PÁNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Cyril ŠTEFEČEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIvan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s.Tomáš PŘIBYLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vojta RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Quoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s.Jakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s.Filip KŘÍŽKarate-P-Klub TáborJan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s.Filip HAVELKarate-P-Klub TáborDavid VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Daniel VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Vojta ŠONKAKarate-P-Klub TáborNicolas BĚLOHOUBEKKarate-P-Klub TáborLukáš HRDLIČKAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Adrian TAUTENHAHNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.David VYHNÁLEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Miroslav HOVORKAKaratedo klub TsunamiJan KUTHANKaratedo klub Tsunami
Kata jednotlivci, Mladší žákyně
Tereza MIKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJulie CSATLOSSport Úvaly z.s.Helena PŘECHOVÁSport Úvaly z.s.Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s.Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český KrumlovGabriela MASTNÁSport Úvaly z.s.Nela KORDÍKOVÁShotokan karate klub Český KrumlovLucie BARTONÍČKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Eliška JAVANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNatálie KESNEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie POKORNÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla HOLOUBKOVÁSKP Hvězda JirkovAntonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Viktorka MAŘÍKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Mia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s.Anna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Michaela SEKERKOVASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s.Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub TáborŠárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Anna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Daniel ŠKOLOUDÍKSK Karate Lipník n./B. z.s.Štěpán KOTEKSport Úvaly z.s.Jakub KYSELASport Úvaly z.s.Ondřej CHARVÁTSport Úvaly z.s.Dominik MILOŠShotokan Karate Klub BechyněOndřej KOŽUSKÝSport Úvaly z.s.Josef MACOUNSport Úvaly z.s.Martin OKTÁBECSport Úvaly z.s.Pavel BECHAKarate klub BrnoVojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s.Pavel POSPÍŠILKarate klub BrnoAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj FABIÁNSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Luka BORSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOndřej HODĚJOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MAŘÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František LACHOUTSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartin UJČEKSKP Hvězda JirkovOndřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří DOUDAKaratedó Steklý, z.s.David SMOLÁKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František ŠONKAKarate-P-Klub TáborOndřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s.Jaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub TáborJan REINISCHKarate-P-Klub TáborAleš ECLERKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Michael ZEMANSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr ZUBECSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matyáš HÖRBEKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Martin PRCHALKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Zdeněk VEJTASAKaratedo klub TsunamiDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub ZÁLOHASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s.Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s.Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s.Eliška HOSTÁKOVÁSport Úvaly z.s.Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český KrumlovKlára WILSONShotokan karate klub Český KrumlovZuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s.Veronika URBANOVÁSport Úvaly z.s.Anežka VRBENSKÁSport Úvaly z.s.Adéla DRÁPALÍKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLinda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLeontina JOSEFOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Evelína LACHOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCKateřina KAŠPAROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s.Andrea VOVČIČKOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s.Karolína DOBROVSKÁKarate-P-Klub TáborEmma BERANOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Monika HUMLOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Junioři
Miloš ULRICHSport Úvaly z.s.Daniel KRESLINShirokan DojoTomáš HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMartin HÁNAShotokan Karate Klub BechyněMilan ZÍTKOSHOBU AcademyJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří HERMANKarate Club MABU-DO OLOMOUCŠtěpán LANGKarate Club MABU-DO OLOMOUCMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal WALDERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s.Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s.Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal VĚRNOCHKaratedó Steklý, z.s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Tomáš FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.Ondřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip ŠIMÁNAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnna HIRŠLOVÁSport Úvaly z.s.Tereza HÁJKOVÁSHOBU AcademySára JEŠETOVÁSHOBU AcademyAnežka DOLANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie HYBŠOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martina DOBRÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCLucie DOSTÁLOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUCMichaela STRNADOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAndrea HIKLOVÁKaratedo klub Tsunami
Kata tým, Mini žáci
Jan-Matěj POSPÍŠILKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Dominik VITÁSEKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Lukáš VARHANÍKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]
Kata tým, Mladší žáci
Filip KŘÍŽKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub A]Filip HAVELKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub A]Lucie ŠVEJDOVÁKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub A]Milan KLOUBKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jakub PAVLÍČEKKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jan ŠNELERKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Martin JAVANSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žáci]Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žáci]Jakub PÁNEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žáci]Anna ŠVARCOVÁShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Jakub ŠAFFEKShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Quoc MINH-TRANShotokan Karate - Do Masopust Bílina, z.s. [SKM Bílina]Karolína KYTKOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Tomáš TŘÍSKASport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Adam JANÍKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Mladší žákyně
Šárka KORITINOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Laura ONDREJKOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Anna DOLEŽALOVÁKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Barbora LÁNSKÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Ivan BROVDIJKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Adéla STEKLÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Lucie BARTONÍČKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Marie DOBSOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Eliška JAVANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]
Kata tým, Starší žáci
Aleš ECLERKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Matyáš HÖRBEKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Martin PRCHALKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]František ŠONKAKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub B]Jaroslav ŠVEJDAKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub B]Jan REINISCHKarate-P-Klub Tábor [Karate-P-Klub B]Kateřina BRUCKNEROVÁKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jiří DOUDAKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Ondřej VÍTÁMVÁSKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Josef MACOUNSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Martin OKTÁBECSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Vojtěch ZVONÍČEKSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]
Kata tým, Starší žákyně
Barbora KNEIFLOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov 1]Klára WILSONShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov 1]Iva JANDOVÁShotokan karate klub Český Krumlov [Český Krumlov 1]Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s. [KC MABUDO]Mark SEEMANNSK Karate Lipník n./B. z.s. [KC MABUDO]Evelína LACHOVÁKarate Club MABU-DO OLOMOUC [Olomoucký svaz karate]Linda HŮLKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Sára KONEČNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Zuzana SOKOLOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Marie ČADOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly]Gabriela MASTNÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Julie CSATLOSSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]Barbora BRÁZDOVÁSport Úvaly z.s. [Sport Úvaly 2]
Kata tým, Junioři
Jakub FOLTÝNKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Tomáš FRONĚKKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Filip ŠIMÁNAKarate klub Kadaň a Klášterec, z. s. [Karate klub Kadaň a Klášterec]Ricardo LEON-MARTINEZKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Lukáš JAVANSKÝKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jakub ULBRICHKaratedó Steklý, z.s. [Karatedó Steklý]Jiří HERMANKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO]Štěpán LANGKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO]Aleš POSPÍŠILKarate Club MABU-DO OLOMOUC [KC MABU-DO]Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]Michal WALDERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU Hostivař]
Kata tým, Juniorky
Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Michaela STRNADOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU A]
Licence kauč, závod
Jiří HAVELKarate-P-Klub TáborVladimír SAMECKarate-P-Klub TáborJiří HRDLIČKAKaratedo klub Tsunami
Licence kauč, sezóna 2017
Mgr. Milan FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s.Ing. Tomáš KOVALOVSKÝShirokan DojoPetr CIBULKAShotokan Karate Klub BechyněJán MIKULAShotokan Karate Klub BechyněJakub DOLEŽALKarate klub BrnoMgr. Jana KONEČNÁSport Úvaly z.s.Zbyšek PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Český svaz karate JKA, z.s., IČO: 63837277