SKIF CZ

SKIF Open 2017 (29.10.2017)
171029_skif_open2017_propozice.pdf
127 startů, 59 závodníků, 5 klubů
Kata, ml. žáci 10-11, do 7.kyu
Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.
Kata, ml. žáci 10-11, od 6.kyu
Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel FINSTERLESK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11, do 7.kyu
Lucie KREJČÍŘOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína ZMEŠKALOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11, od 6.kyu
Karolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, st. žáci, od 6.kyu
Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Lukáš DOSTÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel GRACÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.
Kata, st. žákyně, do 7.kyu
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, st. žákyně, od 6.kyu
Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška KRATOCHVÍLOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Nicol HOMOLOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, dorostenci, od 6.kyu
Erik ZIKLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, dorostenky, do 7.kyu
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, dorostenky, od 6.kyu
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kata, junioři
Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, juniorky
Kateřina HLADÍKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži
Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ženy
Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´S
Kata, Masters muži
Miroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
Kata, ml. žáci 7-9, do 7.kyu
Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.
Kata, ml. žáci 7-9, od 6.kyu
Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9, do 7.kyu
Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9, od 6.kyu
Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, ml. žáci 10-11, BRH
Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Karolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, st. žáci, BRH
Daniel GRACÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, st. žákyně, BRH
Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška KRATOCHVÍLOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Nicol HOMOLOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, dorostenci, BRH
Erik ZIKLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, dorostenky, BRH
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, junioři, BRH
Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, juniorky, BRH
Kateřina HLADÍKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, muži, -75 kg
Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, muži, +75 kg
Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Ippon Han Shobu Kumite, ženy, +60 kg
Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žáci 7-9 (do 7.kyu)
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.
Gohon kumite, ml. žáci 10-11 (do 7.kyu)
Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.
Gohon kumite, ml. žákyně 10-11 (do 7.kyu)
Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína ZMEŠKALOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Gohon kumite, st. žákyně (do 7.kyu)
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Sanbon kumite, ml. žáci 7-9 (do 7.kyu)
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.
Sanbon kumite, ml. žáci 7-9 (od 6.kyu)
Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žákyně 7-9 (od 6.kyu)
Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel FINSTERLESK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ippon kumite, st. žáci (od 6.kyu)
Lukáš DOSTÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel GRACÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ippon kumite, st. žákyně (od 6.kyu)
Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Džiu ippon kumite, dorostenci (od 6.kyu)
Erik ZIKLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Džiu ippon kumite, dorostenky (od 6.kyu)
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Džiu ippon kumite, junioři
Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Džiu ippon kumite, juniorky
Kateřina HLADÍKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.