SKIF CZ

Mistrovství ČR SKIF 2018 (17.6.2018)
180617_mcr_skif.pdf
222 startů, 107 závodníků, 8 klubů
Kata, ml. žáci 7-9 do 7.kyu
Daniel BUIKarate ToJoZdeněk MAŠATAKarate ToJoJonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANNSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ludvík PÚDELKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj PÚDELKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej HANUŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9 do 7.kyu
Danica VÁGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, st. žáci do 6.kyu
Ondřej ZACHOVALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Alexandr KOSSKBU Trutnov, z. s.
Kata, st. žákyně do 6.kyu
Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Lucie MUSILOVÁSokol karate TišnovBarbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Barbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.
Kata, dorostenci
Tobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Vítek ŽÁROSKÝSK Karate Olomouc z.s.Martin HAVLÁTSokol karate TišnovMichael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Daniel NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Daniel ČIČOVSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš SZANYISK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, dorostenky
Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Tereza KRATOCHVÍLOVÁKarate ToJoAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, junioři
Patrik DANIELSokol karate TišnovMichal SÁBLÍKSokol karate TišnovJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, juniorky
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina HLADÍKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži U20
Michal FRANCSK Karate Olomouc z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ženy U20
Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´S
Kata, muži
Štěpán ŘEZNÍČEKSokol karate TišnovDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Masters muži +50
Miroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Mgr Petr JŮZASokol karate Tišnov
Kata, Masters ženy +50
Mgr. Štěpánka MIKEŠOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kata, ml. žáci 7-9 od 6.kyu
Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Alessandro DIANAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Federico DIANAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš BEDANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9 od 6.kyu
Elen HOJGROVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Veronika RŮŽIČKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška HRNČIARIKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11 do 6.kyu
Tomáš MATULKASokol karate TišnovBenjamin VRÁNAKarate ToJoDavid SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Mustafa BUKFIFASKBU Trutnov, z. s.Jakub PROUZASKBU Trutnov, z. s.Ondřej SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš HAMPLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11 do 6.kyu
Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Nella FELCMANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11 od 5.kyu
Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel FINSTERLESK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11 od 5.kyu
Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Karolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, st. žáci od 5.kyu
Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jáchym NOVOTNÝKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš TOŠENOVSKÝKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Vitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.Roman PAVUKSKBU Trutnov, z. s.Matěj KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš DOSTÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš MICHALČÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, st. žákyně od 5.kyu
Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Monika ROUŠOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata tým, žáci
Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hanus, Blahut, Tošenovský]Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hanus, Blahut, Tošenovský]Tomáš TOŠENOVSKÝKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hanus, Blahut, Tošenovský]Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Matouš, A. Diana, F. Diana]Alessandro DIANAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Matouš, A. Diana, F. Diana]Federico DIANAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Matouš, A. Diana, F. Diana]David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Svoboda, Růžička]Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Svoboda, Růžička]Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Svoboda, Růžička]Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]
Kata tým, žákyně
Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Ocvirková, Roušová, Doubravová]Monika ROUŠOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Ocvirková, Roušová, Doubravová]Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Ocvirková, Roušová, Doubravová]Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Skřivánková, Leznová]Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Skřivánková, Leznová]Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Skřivánková, Leznová]
Kata tým, dorostenci + junioři
Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Doubrava, Novák]Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Doubrava, Novák]Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Doubrava, Novák]
Kumite, ml. žáci 7-9, -30 kg
Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žáci 7-9, +30 kg
Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, ml. žákyně 7-9, -30 kg
Veronika RŮŽIČKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, st. žáci, -50 kg
Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jáchym NOVOTNÝKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.
Kumite, st. žáci, +50 kg
Tomáš TOŠENOVSKÝKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, st. žákyně, -45 kg
Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adéla LEZNOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Barbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, st. žákyně, +45 kg
Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Lucie MUSILOVÁSokol karate TišnovAdriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Monika ROUŠOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenci, -60 kg
Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenci, +60 kg
Tobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, dorostenky, -55 kg
Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Sabina MEDUNOVÁSokol karate TišnovAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, dorostenky, +55 kg
Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, junioři, -65 kg
Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, juniorky, +55 kg
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina HLADÍKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži U20, +70 kg
Michal FRANCSK Karate Olomouc z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy, +60 kg
Dana KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -35 kg
David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žáci 10-11, +35 kg
Martin ZACHOVALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, -35 kg
Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, +35 kg
Karolína JELÉNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Gohon kumite, ml. žáci 7-9 do 7.kyu
Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Josef GRUNDMANNSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal HRNČIARIKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ludvík PÚDELKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matěj PÚDELKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch OMASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej HANUŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Gohon kumite, ml. žákyně 7-9 do 7.kyu
Danica VÁGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žáci 7-9 od 6.kyu
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš BEDANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip KERTÉSZSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žákyně 7-9 od 6.kyu
Eliška HRNČIARIKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žáci 10-11 do 6.kyu
Ondřej SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš HAMPLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žákyně 10-11 do 6.kyu
Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Nella FELCMANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, st. žákyně do 6.kyu
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ippon kumite, ml. žáci 10-11 od 5.kyu
Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samuel FINSTERLESK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, st. žáci od 5.kyu
David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Matěj KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš DOSTÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš MICHALČÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, st. žákyně od 5.kyu
Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, dorostenci
Daniel NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Daniel ČIČOVSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš SZANYISK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, dorostenky
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Džiu ippon kumite, junioři
Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Džiu ippon kumite, juniorky
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina HLADÍKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Džiu ippon kumite, muži U20
Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Džiu ippon kumite, muži
David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite tým, muži
David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]