SKIF CZ

Mistrovství ČR SKIF 2019 (28.4.2019)
190428_mcr_skif.pdf
381 startů, 201 závodníků, 20 klubů
Kata, ml. žáci 7-9 (do 7.kyu)
Daniel BUIKarate ToJoMatěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Filip DUŠÁNEKShotokan karate-do Sokol SlanýRadim PUTAHPZ KarateAdam DOMKÁŘHPZ KarateAntonín KADLČÍKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dominik POPELKAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, ml. žákyně 7-9 (do 7.kyu)
Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Lucie JANČUŠKOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýLucie LATOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, ml. žáci 7-9 (od 6.kyu)
Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Štěpán GRAMBALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vojtěch GRAMBALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9 (od 6.kyu)
Elen HOJGROVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, ml. žáci 10-11 (do 6.kyu)
Matouš CHALUPASakura Karate-do Žatec z.s.Štěpán NĚMECUSK Slavia LiberecFilip LAJTKEPKarate ToJoZdeněk MAŠATAKarate ToJoOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Tadeáš LINHARTShotokan karate-do Sokol SlanýMartin HUBEŇÁKShotokan karate-do Sokol SlanýMatěj HRUBÝShotokan karate-do Sokol SlanýFilip VOJTĚCHHPZ KarateMichal ZOUBEKHPZ KaratePetr DÍTĚKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam KOZÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michal BŘUSKAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJan KALOUSShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, ml. žákyně 10-11 (do 6.kyu)
Martina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecEliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška GROSMANOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýAlisiia BORNOSUSHPZ KarateVeronika CERNETICOVÁHPZ Karate
Kata, ml. žáci 10-11 (od 5.kyu)
Adam HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDavid VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jan BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dominik TRUBIÁNSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAdam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11 (od 5.kyu)
Veronika RŮŽIČKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška HRNČIARIKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, st. žáci 12-13 (do 6.kyu)
Mustafa BUKFIFASKBU Trutnov, z. s.Vojtěch VRÁTNÝSKBU Trutnov, z. s.Jakub MIKULASakura Karate-do Žatec z.s.Jakub LAJTKEPKarate ToJoBenjamin VRÁNAKarate ToJoTomáš KLEČKASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNgoc-Son PHAM-CAOShotokan karate-do Sokol SlanýAdam ČAPČUCHKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vladimír NOVÝSakura Karate-do Žatec z.s.
Kata, st. žákyně 12-13 (do 6.kyu)
Michaela NAVRÁTILOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Eliška TRAKALOVÁUSK Slavia LiberecVeronika DOHNALOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vendula BŘUSKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAgáta JULINOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, st. žáci 12-13 (od 5.kyu)
Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovJakub BURIÁNKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matyáš NAJMANKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Tomáš KAČMARUSK Slavia LiberecŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Štěpán SABOHPZ KarateMarek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaRudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, st. žákyně 12-13 (od 5.kyu)
Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza SIROVÁHPZ KarateKlára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, dorostenci
Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel ŘEPÍKSakura Karate-do Žatec z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Daniel NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Vladimir VOROŽEJKINShotokan karate-do Sokol SlanýPatrik MAJCHRÁKHPZ KarateJaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Lukáš DOSTÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, dorostenky
Barbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Kateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ester CHOVANCOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Barbora PODHOROVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaBarbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, junioři
Patrik DANIELSokol karate TišnovMatyáš VOJTĚCHUSK Slavia LiberecDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoTobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Vladimír ŠTULÍKShotokan karate-do Sokol SlanýAdam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Bronislav KOTYZASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, juniorky
Tereza KRATOCHVÍLOVÁKarate ToJoMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži U20
Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ženy U20
Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, muži
Štěpán ŘEZNÍČEKSokol karate TišnovDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal FRANCSK Karate Olomouc z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ženy
Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Masters muži U50
Hynek PAŠTĚKASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš GROSMANShotokan karate-do Sokol SlanýVladimír HEROLDShotokan karate-do Sokol SlanýJaroslav HAMZAShotokan karate-do Sokol SlanýMichal STRNADSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kata, Masters ženy U50
Andrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Masters muži 50+
Mgr Petr JŮZASokol karate TišnovMgr. Jan JURÁSEKSK Shotokan Karate Frýdek - MístekJan GIBASSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid ŠTEKLSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBc Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMiroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
Kata tým, žáci 7-14
Dominik TRUBIÁNSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-A]Marek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-A]Michal BŘUSKAShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-A]Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-B]Jakub CHODOROVSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-B]Matěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-B]Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]David SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]Tomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]Štěpán NĚMECUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec chlapci]Benjamin VRÁNAKarate ToJo [Vrána]
Kata tým, žákyně 7-14
Veronika CERNETICOVÁHPZ Karate [Akio]Sofie KUBÍNOVÁHPZ Karate [Akio]Tereza SIROVÁHPZ Karate [Akio]Vendula BŘUSKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-C]Agáta JULINOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-C]Barbora PODHOROVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [Ostrava-C]Klára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Ester CHOVANCOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Eliška SKŘIVÁNKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Johana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Kristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Martina RAJNOCHOVÁUSK Slavia Liberec [USK Slavia Liberec dívky]
Kata tým, junioři
Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Novák, Hanus]Jakub NOVÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Novák, Hanus]
Kata tým, juniorky
Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Ocvirková, Doubravová, Chovancová]Natálie DOUBRAVOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Ocvirková, Doubravová, Chovancová]Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Adéla FRANKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Kata tým, muži
Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]
Kata tým, ženy
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
Kumite, ml. žáci 10-11, BRH
Adam HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch HLAVÁČKarate klub LICHNICE, z.s.Petr DOPITASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.David VYROUBALSK Karate Olomouc z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Filip VOJTĚCHHPZ KarateAnh-Tomáš VU-DUCHPZ KarateJan BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Filip MATOUŠKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adam KOZÁKKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dominik TRUBIÁNSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAdam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, BRH
Zuzana MINAŘÍKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška VILÍMKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKristýna VOJTĚCHOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJohana WEBEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSofie KUBÍNOVÁHPZ Karate
Kumite, st. žáci, BRH
Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Václav LEHKÝKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš KLEČKASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SVOBODAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Viktor ŠKAŘUPAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVALKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovTomáš RŮŽIČKAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Marek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaRudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, st. žákyně, BRH
Lucie MUSILOVÁSokol karate TišnovMichaela NAVRÁTILOVÁKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLenka HURNÍKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJulie BALCÁRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMia SIMONOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘElen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Karolína MARKOVÁHPZ KarateKlára ŠKAŘUPOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenci, BRH
Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.Nikolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíAdam BALCÁREKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal HURNÍKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel SADKESPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Jaroslav BLAHUTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUSKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenky, BRH
Barbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla MATOUŠKOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEster CHOVANCOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, junioři, BRH
David SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaxim SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTobiáš SUCHÁNEKSK Karate Olomouc z.s.Vadim TOVTKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Adam DOUBRAVAKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Michael HECHTKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, juniorky, BRH
Sabina MEDUNOVÁSokol karate TišnovTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži U20, BRH
Pavel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy U20, BRH
Kateřina WALDEROVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, -75 kg
Petr PAULUSTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
Michal FRANCSK Karate Olomouc z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy, -60 kg
Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite, ženy, +60 kg
Ludmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Masters muži U50, BRH
Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Roman HÁKUSK Slavia LiberecVladimír HEROLDShotokan karate-do Sokol SlanýJaroslav HAMZAShotokan karate-do Sokol Slaný
Kumite, Masters ženy U50, BRH
Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis. SKBU Trutnov, z. s.
Kumite, ml. žáci 7-9, -30 kg
Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, Masters muži 50+, BRH
Miloš KASALUSK Slavia LiberecJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecMilan WAISRSK Shotokan Karate Frýdek - MístekMgr. Jan JURÁSEKSK Shotokan Karate Frýdek - Místek
Gohon kumite, ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
Daniel BUIKarate ToJoMatěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Filip DUŠÁNEKShotokan karate-do Sokol SlanýLucie JANČUŠKOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýDominik POPELKAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Sanbon kumite, ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Sanbon kumite, ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
Matouš CHALUPASakura Karate-do Žatec z.s.Filip LAJTKEPKarate ToJoZdeněk MAŠATAKarate ToJoEliška GROSMANOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýTadeáš LINHARTShotokan karate-do Sokol SlanýMartin HUBEŇÁKShotokan karate-do Sokol SlanýMatěj HRUBÝShotokan karate-do Sokol SlanýVojtěch HLAVÁČKarate klub LICHNICE, z.s.Zuzana MINAŘÍKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Sanbon kumite, st. žactvo 12-13 (do 6.kyu)
Vojtěch VRÁTNÝSKBU Trutnov, z. s.Jakub MIKULASakura Karate-do Žatec z.s.Jakub LAJTKEPKarate ToJoBenjamin VRÁNAKarate ToJoMustafa BUKFIFASKBU Trutnov, z. s.Ngoc-Son PHAM-CAOShotokan karate-do Sokol SlanýAdéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Vladimír NOVÝSakura Karate-do Žatec z.s.
Kihon ippon kumite, ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Adam PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška HRNČIARIKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, st. žactvo 12-13 (od 5.kyu)
Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, dorost
Daniel ŘEPÍKSakura Karate-do Žatec z.s.Daniel NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš DOSTÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Jiyu ippon kumite, junioři
Bronislav KOTYZASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Jiyu ippon kumite, juniorky
Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Jiyu ippon kumite, muži U20
Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Jiyu ippon kumite, ženy U20
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Jiyu ippon kumite, muži
David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erik ROUBÍNEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Jiyu ippon kumite, ženy
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite tým, dorostenci
Daniel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s. [karate klub Lichnice]