SKIF CZ

SKIF Open 2019 (20.10.2019)
SKIF_BRNO_Open_2019_propozice.pdf
373 startů, 123 závodníků, 15 klubů
Kata, ml. žáci 7-9, do 7.kyu
Adam DOMKÁŘ7.kyuHPZ KarateMatěj VACEK-VESELÝ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jakub VODÁČEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Antonín KADLČÍK7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dominik POPELKA8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, ml. žáci 7-9, od 6.kyu
Jonáš-Kašpar ROSA6.kyuSKBU Trutnov, z. s.Denis HANZLÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max MENČÍK6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Jakub CHODOROVSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, ml. žákyně 7-9, do 7.kyu
Lucie KELLEROVÁ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Lucie LATOVÁ7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, ml. žákyně 7-9, od 6.kyu
Hana SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GUZKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elen HOJGROVÁ5.kyuSK Karate Olomouc z.s.
Kata, st. žáci, do 6.kyu
Jan BABÁK5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Matouš CHALUPA6.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Vladimír NOVÝ5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Filip PARPEL8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Filip BERÁNEK6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matěj ROVENSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMichal BŘUSKA6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKryštof KANDALÍK8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, st. žáci, od 5.kyu
Jakub BURIÁN5.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matyáš NAJMAN5.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan BABÁK5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Vladimír NOVÝ5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Vojtěch VRÁTNÝ5.kyuSKBU Trutnov, z. s.Matěj DVOŘÁK5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ZALABÁK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVAL6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David JANÍK5.kyuKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarek ŠEDIVÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDominik TRUBIÁNSKÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, st. žákyně, do 6.kyu
Natálie KELLEROVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Veronika DOHNALOVÁ6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Vendula BŘUSKOVÁ7.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, st. žákyně, od 5.kyu
Tereza SIROVÁ4.kyuHPZ KarateMichaela NAVRÁTILOVÁ6.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Žaneta KONVALINOVÁ4.kyuSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁ4.kyuSokol karate TišnovNatálie ŠTENCLOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elen MENČÍKOVÁ5.kyuSK Karate Olomouc z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Barbora PODHOROVÁ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, dorostenci
Jakub BURIÁN5.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matyáš NAJMAN5.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan BABÁK5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Vladimír NOVÝ5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Vojtěch VRÁTNÝ5.kyuSKBU Trutnov, z. s.Matěj DVOŘÁK5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Adam GREGŮREK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Daniel NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ZALABÁK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bronislav KOTYZA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš DOSTÁL3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHA2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav BLAHUT3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUS2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jakub NOVÁK1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, dorostenky
Tereza SIROVÁ4.kyuHPZ KarateBarbora HURDÁLKOVÁ3.kyuSKBU Trutnov, z. s.Michaela NAVRÁTILOVÁ6.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie MUSILOVÁ4.kyuSokol karate TišnovBarbora BERÁNKOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla LEZNOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ester CHOVANCOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Natálie DOUBRAVOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Eliška SKŘIVÁNKOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Kateřina JANÍKOVÁ3.kyuKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVendula KLÍMOVÁ7.kyuKarate TJ Sokol Brno-HusoviceBarbora PODHOROVÁ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, junioři
Patrik DANIEL3.kyuSokol karate TišnovAdam GREGŮREK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Bronislav KOTYZA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHA2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tobiáš SUCHÁNEK2.kyuSK Karate Olomouc z.s.Michael HECHT1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kata, juniorky
Barbora BERÁNKOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Markéta SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁ3.kyuSK Karate Olomouc z.s.Kateřina JANÍKOVÁ3.kyuKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, muži U20
Patrik DANIEL3.kyuSokol karate TišnovFilip SOLAŘ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, ženy U20
Markéta SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kata, muži
Vladimír ŠVEHLA2.DANSakura Karate-do Žatec z.s.Daniel BENEŠ1.kyuSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal SLÁVIKSportovní klub Mates´SJiří HÁJEKKarate klub Odry, z.s.Stanislav HÁJEKKarate klub Odry, z.s.Štěpán ŘEZNÍČEK2.DANSokol karate TišnovDavid NOVÁK1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMAN1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal FRANC5.kyuSK Karate Olomouc z.s.
Kata, ženy
Andrea ŽÁKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Masters muži U50
Martin SUCHYŇA3.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Masters ženy U50
Iva NOVÁKOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata, Masters muži +50
Miroslav SOBEK1.DANSK Karate Olomouc z.s.
Kata, ml. žáci 10-11, do 6.kyu
Matouš CHALUPA6.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Filip PARPEL8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Jonáš-Kašpar ROSA6.kyuSKBU Trutnov, z. s.Adam DOMKÁŘ7.kyuHPZ KarateFilip BERÁNEK6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matěj VACEK-VESELÝ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Adam ČAPČUCH8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Matěj ROVENSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMichal BŘUSKA6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKryštof KANDALÍK8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, ml. žáci 10-11, od 5.kyu
Adam HURDÁLEK3.kyuSKBU Trutnov, z. s.Matyáš KONOPČÍK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David VYROUBAL5.kyuSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODA6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Ondřej SOBEK6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Filip MATOUŠ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUT5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David JANÍK5.kyuKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDominik TRUBIÁNSKÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kata, ml. žákyně 10-11, do 6.kyu
Veronika CERNETICOVÁ6.kyuHPZ KarateLucie KELLEROVÁ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Natálie KELLEROVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kata, ml. žákyně 10-11, od 5.kyu
Hana SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GUZKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika RŮŽIČKOVÁ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, ml. žáci 7-9, -30 kg
Jonáš-Kašpar ROSA6.kyuSKBU Trutnov, z. s.Max MENČÍK6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Antonín KADLČÍK7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jaroslav OLEJNÍK6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDominik POPELKA8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatěj VACEK-VESELÝ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jakub VODÁČEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, ml. žáci 7-9, +30 kg
Jakub CHODOROVSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite, ml. žákyně 7-9, -30 kg
Kateřina GUZKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elen HOJGROVÁ5.kyuSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, ml. žákyně 7-9, +30 kg
Lucie LATOVÁ7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, st. žáci, -50 kg
Anh-Tomáš VU-DUC6.kyuHPZ KarateMarek KULHÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ZALABÁK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Viktor ŠKAŘUPA1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Tomáš RŮŽIČKA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Martin ZACHOVAL6.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Marek ŠEDIVÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite, st. žáci, +50 kg
Tomáš SLABÝ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, st. žákyně, -45 kg
Natálie KELLEROVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elen MENČÍKOVÁ5.kyuSK Karate Olomouc z.s.Veronika DOHNALOVÁ6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Klára ŠKAŘUPOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, st. žákyně, +45 kg
Karolína MARKOVÁ4.kyuHPZ KarateMichaela NAVRÁTILOVÁ6.kyuKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lucie MUSILOVÁ4.kyuSokol karate Tišnov
Kumite, dorostenci, -60 kg
Patrik MAJCHRÁK5.kyuHPZ KarateJakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bronislav KOTYZA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav BLAHUT3.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ondřej HANUS2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jakub NOVÁK1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Marek ŠEDIVÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite, dorostenci, +60 kg
Adam GREGŮREK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, dorostenky, -55 kg
Karolína MARKOVÁ4.kyuHPZ KarateBarbora HURDÁLKOVÁ3.kyuSKBU Trutnov, z. s.Lucie MUSILOVÁ4.kyuSokol karate TišnovLenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla LEZNOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Ester CHOVANCOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Adriana OCVIRKOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, dorostenky, +55 kg
Natálie DOUBRAVOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Vendula KLÍMOVÁ7.kyuKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, junioři, -65 kg
Patrik MAJCHRÁK5.kyuHPZ Karate
Kumite, junioři, +65 kg
Adam GREGŮREK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš SUCHÁNEK2.kyuSK Karate Olomouc z.s.Michael HECHT1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.
Kumite, juniorky, -55 kg
Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁ3.kyuSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, juniorky, +55 kg
Sabina MEDUNOVÁ4.kyuSokol karate TišnovVendula KLÍMOVÁ7.kyuKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, muži U20, -70 kg
Filip SOLAŘ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ženy U20, -60 kg
Sabina MEDUNOVÁ4.kyuSokol karate Tišnov
Kumite, muži, -75 kg
Petr PAULUS5.kyuTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid NOVÁK1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMAN1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan ROHLENA2.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, muži, +75 kg
František DOLEČEK2.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJiří HÁJEKKarate klub Odry, z.s.Stanislav HÁJEKKarate klub Odry, z.s.PhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D. SK Karate Olomouc z.s.Michal FRANC5.kyuSK Karate Olomouc z.s.
Kumite, ženy, +60 kg
Andrea ŽÁKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁ1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, Masters muži U50, BRH
František DOLEČEK2.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMartin SUCHYŇA3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Ing. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s.Jiří SVOBODASK Karate Olomouc z.s.
Kumite, Masters ženy U50, BRH
Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis. 1.DANSKBU Trutnov, z. s.
Kumite, ml. žáci 10-11, -35 kg
Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David VYROUBAL5.kyuSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODA6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Filip MATOUŠ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jan BLAHUT5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Jaroslav OLEJNÍK6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMichal BŘUSKA6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite, ml. žáci 10-11, +35 kg
Anh-Tomáš VU-DUC6.kyuHPZ KarateMarek KULHÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Ondřej SOBEK6.kyuSK Karate Olomouc z.s.Adam ČAPČUCH8.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.David SVOBODA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Petr DÍTĚ7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s.Dominik TRUBIÁNSKÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatěj ROVENSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJakub CHODOROVSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKryštof KANDALÍK8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite, ml. žákyně 10-11, -35 kg
Kateřina GUZKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite, ml. žákyně 10-11, +35 kg
Natálie KELLEROVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata tým, Masters muži
Ing. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Masters]Martin SUCHYŇA3.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Masters]Ing. Jiří BERÁNEK6.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Masters]
Kata tým, žáci
Marek ŠEDIVÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [ATTFIS A]Dominik TRUBIÁNSKÝ3.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [ATTFIS A]Matěj ROVENSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [ATTFIS A]Jan BLAHUT5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Blahut, Matouš, Dítě]Filip MATOUŠ5.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Blahut, Matouš, Dítě]Petr DÍTĚ7.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Blahut, Matouš, Dítě]Max MENČÍK6.kyuSK Karate Olomouc z.s. [olomouc b]Ondřej SOBEK6.kyuSK Karate Olomouc z.s. [olomouc b]Andrej SVOBODA6.kyuSK Karate Olomouc z.s. [olomouc b]Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Viktor ŠKAŘUPA1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]Tomáš RŮŽIČKA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]David SVOBODA4.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupa, Růžička, Svoboda]
Kata tým, žákyně
Vendula BŘUSKOVÁ7.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [ATTFIS B]Barbora PODHOROVÁ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [ATTFIS B]Kristýna SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI A]Natálie KELLEROVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI A]Elen MENČÍKOVÁ5.kyuSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc a]Elen HOJGROVÁ5.kyuSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc a]Veronika DOHNALOVÁ6.kyuSK Karate Olomouc z.s. [sk olomouc a]
Kata tým, dorostenci + junioři
Ondřej HANUS2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Novák, Hanus]Michael HECHT1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Novák, Hanus]Jakub NOVÁK1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Hecht, Novák, Hanus]
Kata tým, dorostenky + juniorky
Natálie ŠTENCLOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI A]Tereza ŠTENCLOVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Dorost]Markéta SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Dorost]Kateřina GREGŮRKOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Dorost]Barbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Klára ŠKAŘUPOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Ester CHOVANCOVÁ1.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]Eliška SKŘIVÁNKOVÁ2.kyuKlub tradičního karate Olomouc, z.s. [Škařupová, Chovancová, Skřivánková]
Kumite tým, muži
Petr FELCMAN1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]David NOVÁK1.DANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Filip SOLAŘ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
Kumite tým, Masters muži
František DOLEČEK2.DANKarate TJ Sokol Brno-Husovice [KODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Masters]]Martin SUCHYŇA3.kyuKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Masters]Ing. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Masters]
Kumite tým, juniorky
Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Barbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
Gohon kumite, ml. žactvo 7-9 do 7.kyu
Matěj VACEK-VESELÝ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Jakub VODÁČEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Dominik POPELKA8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNina KANDALÍKOVÁ8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Sanbon kumite, ml. žactvo 7-9 od 6.kyu
Jonáš-Kašpar ROSA6.kyuSKBU Trutnov, z. s.Hana SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GUZKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis HANZLÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub CHODOROVSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Sanbon kumite, ml. žactvo 10-11 do 6.kyu
Matouš CHALUPA6.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Filip PARPEL8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Filip BERÁNEK6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Natálie KELLEROVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matěj ROVENSKÝ6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMichal BŘUSKA6.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKryštof KANDALÍK8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Sanbon kumite, st. žactvo do 6.kyu
Matouš CHALUPA6.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Filip PARPEL8.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Filip BERÁNEK6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Natálie KELLEROVÁ6.kyuKODOKAI BRNO z.s.Marek KULHÁNEK7.kyuKODOKAI BRNO z.s.Vendula BŘUSKOVÁ7.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKryštof KANDALÍK8.kyuShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kihon ippon kumite, ml. žactvo 10-11 od 5.kyu
Adam HURDÁLEK3.kyuSKBU Trutnov, z. s.Matyáš KONOPČÍK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Hana SUCHYŇOVÁ5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GUZKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Denis HANZLÍK4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, st. žactvo od 5.kyu
Jan BABÁK5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Vladimír NOVÝ5.kyuSakura Karate-do Žatec z.s.Vojtěch VRÁTNÝ5.kyuSKBU Trutnov, z. s.Matěj DVOŘÁK5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍK3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Adina MATOULKOVÁ4.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš ZALABÁK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGER3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam PEJCHA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kihon ippon kumite, dorost
Vojtěch VRÁTNÝ5.kyuSKBU Trutnov, z. s.Barbora BERÁNKOVÁ4.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matěj DVOŘÁK5.kyuKODOKAI BRNO z.s.Kateřina GREGŮRKOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ZALABÁK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HANZLÍK3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bronislav KOTYZA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš DOSTÁL3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHA2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel NILAŠ3.kyuKODOKAI BRNO z.s.
Jiyu ippon kumite, junioři
Bronislav KOTYZA3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aleš PEJCHA2.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Jiyu ippon kumite, juniorky
Lenka RYBÍNOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁ3.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁ1.kyuSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.