SKIF CZ

SKIF Open 2021 (26.9.2021)
SKIF_open_Brno_2021_propozice.pdfpotvrzeni_covid_1.docx210926_skif_open_harmonogram.pdf
391 startů, 118 závodníků, 16 klubů
kata, ml. žáci 7-9 do 7.kyu
Denis ARLETHShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaTomáš FICOShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMaxmilián KOČÍShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVojtěch KUCHYŇAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatyáš LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Filip VÍCHSKBU Trutnov, z. s.
kata, ml. žákyně 7-9 do 7.kyu
Nina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKarolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Amálie PALLOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaJulie PALLOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaZuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Nikola ZÁMORSKÁSK Karate Lipník n./B. z.s.
kata, ml. žáci 7-9 od 6.kyu
Pavel KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, ml. žáci 10-11 do 7.kyu
Tomáš FICOShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMaxmilián KOČÍShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVojtěch KUCHYŇAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatyáš LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Filip VÍCHSKBU Trutnov, z. s.
kata, ml. žákyně 10-11 do 7.kyu
Kateřina HOLUBCOVÁKarate Spartak VrchlabíNina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaLucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Julie PALLOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaZuzana TOMANOVÁKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíZuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.
kata, ml. žáci 10-11 od 6.kyu
Daniel BRIXISK Karate Olomouc z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Leonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Lukáš VOTÝPKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, ml. žákyně 10-11 od 6.kyu
Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s.Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMia PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
kata, st. žáci do 7.kyu
Tomáš HRADÍLEKSK Karate Lipník n./B. z.s.Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVojtěch LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.
kata, st. žákyně do 7.kyu
Kateřina HOLUBCOVÁKarate Spartak VrchlabíLucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Zuzana TOMANOVÁKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kata, st. žáci od 6.kyu
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Jakub BURIÁNKarate ToJoJakub DOČKALKarate team Bohunice z.s.Martin FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš KUCHAŘKarate team Bohunice z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovMax MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Leonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan PECENSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David POLETINSK Karate Lipník n./B. z.s.Marcelo-Alejandro PORTILLO-ABADSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Lukáš VOTÝPKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.
kata, st. žákyně od 6.kyu
Sylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíElen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s.Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Nicole KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Tram-Anh LÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mia PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Stella PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Barbora RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Tereza RUMÍŠKOVÁKarate team Bohunice z.s.Hana SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
kata, dorostenci
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Jakub BURIÁNKarate ToJoKundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s.Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s.Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KUCHAŘKarate team Bohunice z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Ondřej TICHÝKarate team Bohunice z.s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.The-Hung TRANSK Karate Lipník n./B. z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, dorostenky
Karin DOLEŽALOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíEliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s.Agáta JULINOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNatálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Nicole KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovDaniela KULHÁNKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Barbora MASAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Stella PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Barbora RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Tereza RUMÍŠKOVÁKarate team Bohunice z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.
kata, junioři
Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s.Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KOPECKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecTomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Ondřej TICHÝKarate team Bohunice z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, juniorky
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Emma FEJFUŠOVÁKarate team Bohunice z.s.Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Kristýna FILIPOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaBarbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Agáta JULINOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAnna KOLÁŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovDaniela KULHÁNKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora MASAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíLenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak VrchlabíEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoNatálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.
kata, muži U20
Lukáš RAJNOCHUSK Slavia Liberec
kata, ženy U20
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Emma FEJFUŠOVÁKarate team Bohunice z.s.Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Kristýna FILIPOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaBarbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kata, muži
Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBc. Petr KUPČÍKKarate team Bohunice z.s.Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan RAMEŠKarate-do Litomyšl, z.s.Štěpán ŘEZNÍČEKSokol karate TišnovFilip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, ženy
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁKarate team Bohunice z.s.Květa RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Miroslava SCHUBERTOVÁKarate team Bohunice z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kata, Masters muži U50
Vladimír ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan RAMEŠKarate-do Litomyšl, z.s.
kata, Masters ženy U50
Květa RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
kata, Masters muži 50+
MUDr. Tomáš GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMiroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
kata, Masters ženy 50+
Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata tým, žáci 7-13
Martin FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s. [B-Team]Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Tomáš FICOShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMTTFIS - ROVENSKÝ, KANDALÍK, FICO]Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMTTFIS - ROVENSKÝ, KANDALÍK, FICO]Matěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMTTFIS - ROVENSKÝ, KANDALÍK, FICO]
kata tým, žákyně 7-13
Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Princess]Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s. [Princess]Mia PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Princess]Nicole KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Stella PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Nina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - OLEJNÍKOVÁ, KANDALÍKOVÁ, PALLOVÁ J.]Lucie OLEJNÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - OLEJNÍKOVÁ, KANDALÍKOVÁ, PALLOVÁ J.]
kata tým, žáci + žákyně 7-13
Martin FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s. [B-Team]Tram-Anh LÝSK Karate Lipník n./B. z.s. [B-Team]Jan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s. [B-Team]Tomáš FICOShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FICO, KUCHYŇA, OLEJNÍKOVÁ]Vojtěch KUCHYŇAShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FICO, KUCHYŇA, OLEJNÍKOVÁ]Lucie OLEJNÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FICO, KUCHYŇA, OLEJNÍKOVÁ]Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ROVENSKÝ, KANDALÍK, KANDALÍKOVÁ]Nina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ROVENSKÝ, KANDALÍK, KANDALÍKOVÁ]Matěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ROVENSKÝ, KANDALÍK, KANDALÍKOVÁ]
kata tým, junioři
Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ŠEDIVÝ, ROVENSKÝ, KANDALÍK]Matěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ŠEDIVÝ, ROVENSKÝ, KANDALÍK]Marek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ŠEDIVÝ, ROVENSKÝ, KANDALÍK]
kata tým, juniorky
Nicole KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Stella PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Emma FEJFUŠOVÁKarate team Bohunice z.s. [Ratatata]Barbora MASAŘOVÁKarate team Bohunice z.s. [Ratatata]Tereza RUMÍŠKOVÁKarate team Bohunice z.s. [Ratatata]Karin DOLEŽALOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Anna KOLÁŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Daniela KULHÁNKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Kristýna FILIPOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, PODHOROVÁ, JULINOVÁ]Agáta JULINOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, PODHOROVÁ, JULINOVÁ]Barbora PODHOROVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, PODHOROVÁ, JULINOVÁ]
kata tým, junioři + juniorky
Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s. [A-Team]Adam NOVOTNÝSK Karate Lipník n./B. z.s. [A-Team]The-Hung TRANSK Karate Lipník n./B. z.s. [A-Team]Kristýna FILIPOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, ŠEDIVÝ, PODHOROVÁ]Barbora PODHOROVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, ŠEDIVÝ, PODHOROVÁ]Marek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, ŠEDIVÝ, PODHOROVÁ]Agáta JULINOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - JULINOVÁ, KANDALÍK, ROVENSKÝ]Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - JULINOVÁ, KANDALÍK, ROVENSKÝ]Matěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - JULINOVÁ, KANDALÍK, ROVENSKÝ]
kata tým, ženy
Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Vendula BROŽOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, BROŽOVÁ, PODHOROVÁ]Kristýna FILIPOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - FILIPOVÁ, BROŽOVÁ, PODHOROVÁ]
kata tým, muži + ženy
Vendula BROŽOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ŠEDIVÝ, FILIPOVÁ, BROŽOVÁ]Kristýna FILIPOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS - ŠEDIVÝ, FILIPOVÁ, BROŽOVÁ]
kumite, ml. žáci 10-11, -35kg
Jaroslav OLEJNÍKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
kumite, ml. žáci 10-11, +35kg
Daniel BRIXISK Karate Olomouc z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.
kumite, ml. žákyně 10-11, -35kg
Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s.Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
kumite, ml. žákyně 10-11, +35kg
Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Mia PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.
kumite, st. žáci, -50kg
Martin FERENCSK Karate Lipník n./B. z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav OLEJNÍKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDavid POLETINSK Karate Lipník n./B. z.s.Matěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaAndrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.Matěj VACEK-VESELÝKODOKAI BRNO z.s.Jan ZÁMORSKÝSK Karate Lipník n./B. z.s.
kumite, st. žáci, +50kg
Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s.Tomáš KUCHAŘKarate team Bohunice z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovOndřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.
kumite, st. žákyně, -45kg
Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
kumite, st. žákyně, +45kg
Sylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíEliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Valerie KUCHAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Tram-Anh LÝSK Karate Lipník n./B. z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Tereza RUMÍŠKOVÁKarate team Bohunice z.s.
kumite, dorostenci, -60kg
Matěj ROVENSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMarek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaThe-Hung TRANSK Karate Lipník n./B. z.s.
kumite, dorostenci, +60kg
Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s.Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s.Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Ondřej TICHÝKarate team Bohunice z.s.The-Hung TRANSK Karate Lipník n./B. z.s.
kumite, dorostenky, -55kg
Sylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíNatálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Valerie KUCHAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Lucie MUSILOVÁSokol karate Tišnov
kumite, dorostenky, +55kg
Barbora MASAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.
kumite, junioři, -65kg
Marek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
kumite, junioři, +65kg
Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.
kumite, juniorky, -55kg
Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, juniorky, +55kg
Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK Brno
kumite, muži U20, -70kg
Ondřej MICHALČÍKSK Karate Olomouc z.s.
kumite, muži U20, +70kg
Jakub KOŠTĚLShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
kumite, ženy U20, -60kg
Sára FERENCOVÁSK Karate Lipník n./B. z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁKarate Spartak VrchlabíTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, muži, -65kg
Jan RAMEŠKarate-do Litomyšl, z.s.
kumite, muži, -75kg
Jakub KOŠTĚLShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaOndřej MICHALČÍKSK Karate Olomouc z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, muži, +75kg
Bc. Petr KUPČÍKKarate team Bohunice z.s.
kumite, ženy, -60kg
Vendula BROŽOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ženy, +60kg
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Miroslava SCHUBERTOVÁKarate team Bohunice z.s.
kumite, Masters ženy U50, BRH
Květa RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
kumite, Masters ženy 50+, BRH
Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite tým, ženy
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]
kumite tým, dorostenci
Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Marek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS]
kumite tým, dorostenky
Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s. [Dr. Dolls]Nicole KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Dr. Dolls]Valerie KUCHAŘOVÁKarate team Bohunice z.s. [Dr. Dolls]Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s. [Tři Houbičky]Barbora MASAŘOVÁKarate team Bohunice z.s. [Tři Houbičky]Tereza RUMÍŠKOVÁKarate team Bohunice z.s. [Tři Houbičky]
kumite tým, junioři
Marek ŠEDIVÝShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava [TEAMATTFIS]
gohon kumite, žactvo 7-9 let do 7.kyu
Tomáš FICOShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKarolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch KUCHYŇAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatyáš LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Julie PALLOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaZuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Filip VÍCHSKBU Trutnov, z. s.Nikola ZÁMORSKÁSK Karate Lipník n./B. z.s.
gohon kumite, žactvo 10-11 let do 7.kyu
Tomáš FICOShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNina KANDALÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaLucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch KUCHYŇAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatyáš LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Julie PALLOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaZuzana VACKOVÁ-VESELÁKODOKAI BRNO z.s.Filip VÍCHSKBU Trutnov, z. s.
sanbon kumite, ml. žáci 7-9 od 6.kyu
Pavel KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
sanbon kumite, st. žactvo do 7.kyu
Tomáš HRADÍLEKSK Karate Lipník n./B. z.s.Kryštof KANDALÍKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
sanbon kumite, ml. žáci 10-11 od 6.kyu
Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Leonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Lukáš VOTÝPKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
sanbon kumite, ml. žákyně 10-11 od 6.kyu
Lucie OLEJNÍKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
kihon ippon kumite, ml. žáci 10-11 od 6.kyu
Leonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.
kihon ippon kumite, st. žáci od 6.kyu
Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan PECENSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marcelo-Alejandro PORTILLO-ABADSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lukáš VOTÝPKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kihon ippon kumite, st. žákyně od 6.kyu
Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
kihon ippon kumite, dorostenci
Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kihon ippon kumite, dorostenky
Karin DOLEŽALOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Daniela KULHÁNKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
džiu ippon kumite, junioři
Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KOPECKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecMatyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
džiu ippon kumite, juniorky
Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna KOLÁŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
džiu ippon kumite, muži U20
Lukáš RAJNOCHUSK Slavia Liberec
džiu ippon kumite, ženy U20
Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Shotokan Karate-Do International Federation Czech Republic, z.s., IČO: 27056007