SKIF CZ

Mistrovství ČR SKIF 2022 (22.5.2022)
220522_mcr_skif_propozice.pdf
523 startů, 196 závodníků, 24 klubů
kata, ml. žáci 7-9 do 7.kyu
Denis ARLETHSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Melichar BICANHPZ KarateTomáš FICOSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Teodor HLAVÁČSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Jan JAKUBÍČEKShotokan Sport Centrum Česká LípaMaxmilián KOČÍSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Štěpán KOTALASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Harry PHAMShotokan karate-do Sokol SlanýTuan-Kiet PHAM-NGOCShotokan karate-do Sokol Slaný
kata, ml. žákyně 7-9 do 7.kyu
Maya BOUŠKAShotokan karate-do Sokol SlanýKarolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Markéta MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Amálie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Sofie POSPÍŠILOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Daniela-Elena RUSSOShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, ml. žáci 7-9 od 6.kyu
Pavel KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Renat TOKARIEVTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
kata, ml. žákyně 7-9 od 6.kyu
Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kata, ml. žáci 10-11 do 7.kyu
Jakub EXNERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaromír KOŠŤÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Štěpán KOTALASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ivan PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká LípaCristiano-Alessandro RUSSOShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip VÍCHSKBU Trutnov, z. s.
kata, ml. žákyně 10-11 do 7.kyu
Adina DOLEJŠKOVÁHPZ KarateJohana FOLTOVÁKarate Spartak VrchlabíKarolína CHRAPKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Julie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Barbora PAVLÍKOVÁKarate Spartak VrchlabíBarbora SCHERTLEROVÁHPZ KarateNela SKOŘEPOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, ml. žáci 10-11 od 6.kyu
Daniel BUIKarate ToJoŠtěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Munkh-Uchral KHERLENBAATARShotokan Sport Centrum Česká LípaDavid KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Tobiáš OBERTOLHANAKAI z.s.Viktor POLOKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Radim PUTAHPZ KarateJonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Ondřej ŠUHAJSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Tobiáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, ml. žákyně 10-11 od 6.kyu
Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s.Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kata, st. žáci do 7.kyu
Tobiáš HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Zdeněk ROMPORTLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, st. žákyně do 7.kyu
Ela ABRAHAMOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Johana FOLTOVÁKarate Spartak VrchlabíKlára HAVLASOVÁKarate Spartak VrchlabíMichaela KOSOVÁKarate team Bohunice z.s.Tereza KOTALOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ema LAPČÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kata, st. žáci od 6.kyu
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Dominik BOUDANagai-Michi o.s.Daniel BRIXISK Karate Olomouc z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HOLMANKarate ToJoJan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kryštof KANDALÍKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip LAJTKEPKarate ToJoTadeáš LINHARTShotokan karate-do Sokol SlanýLeonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marcelo-Alejandro PORTILLO-ABADSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.
kata, st. žákyně od 6.kyu
Natálie HORÁKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Izabela PLACEKarate Spartak VrchlabíMia PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Stella PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Zuzana TOMANOVÁKarate Spartak VrchlabíVeronika TOMÍČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kata, dorostenci
Ondra BANG-PHAMKarate team Bohunice z.s.Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Dominik BOUDANagai-Michi o.s.Jakub BURIÁNKarate ToJoKundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s.Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s.Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max HERIANNagai-Michi o.s.Adam HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Vladimír NOVÝSakura Karate-do Žatec z.s.Kryštof PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ngoc-Son PHAM-CAOShotokan karate-do Sokol SlanýTomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Alexandr ŠIMÁKKarate-do Litomyšl, z.s.Ondřej TICHÝKarate team Bohunice z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, dorostenky
Veronika DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Karin DOLEŽALOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s.Agáta JULINOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Nicole KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovBarbora KUXOVÁKODOKAI BRNO z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Barbora MASAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Stella PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Tereza RUMÍŠKOVÁKarate team Bohunice z.s.Tereza SIROVÁHPZ KarateKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Linh-Khánh TRANSKBU Trutnov, z. s.Ester UBERALLOVÁSK Karate Olomouc z.s.Viktorie VÁŇOVÁSKBU Trutnov, z. s.
kata, junioři
Ondra BANG-PHAMKarate team Bohunice z.s.Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s.Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš JINDRAHANAKAI z.s.Tomáš KUŽELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš MAREŠSK Karate Olomouc z.s.Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam PROKSCHHANAKAI z.s.Lukáš RAJNOCHGRYF z.s.Vojtěch RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej TICHÝKarate team Bohunice z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, juniorky
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Vanessa BRANDOVÁSKBU Trutnov, z. s.Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Agáta JULINOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Anna KOLÁŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovAntonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíTereza SIROVÁHPZ KarateAnetta SVÁNOVSKÁKODOKAI BRNO z.s.Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kata, muži U20
Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David HERIANNagai-Michi o.s.Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej MICHALČÍKSK Karate Olomouc z.s.Martin PŘECHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lukáš RAJNOCHGRYF z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kata, ženy U20
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora JEŽKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna KOLÁŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kata, muži
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří HÁJEKKarate klub Odry, z.s.Tomáš HÁNAHANAKAI z.s.Bc. Petr KUPČÍKKarate team Bohunice z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, ženy
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁKarate team Bohunice z.s.Miroslava SCHUBERTOVÁKarate team Bohunice z.s.Kristína TESAŘOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kata, Masters muži U50
Vladimír HEROLDShotokan karate-do Sokol SlanýJiří JEŽEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan RAMEŠKarate-do Litomyšl, z.s.Martin SUCHYŇAKODOKAI BRNO z.s.Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.
kata, Masters ženy U50
Bohumíra DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Jitka KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Dana KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Martina LUŽNÁKODOKAI BRNO z.s.Květa RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
kata, Masters muži U60
Ing. Jiří BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.MUDr. Tomáš GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Dušan LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPetr MRÁČEKShotokan karate-do Sokol SlanýMartin SUCHYŇAKODOKAI BRNO z.s.
kata, Masters ženy U60
Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, Masters muži 60+
Mgr. Jan JURÁSEKHei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó OstravaMiroslav SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Milan WAISRHei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava
kata tým, žáci 7-13
Tomáš FICOSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [E1, TEAMATTFIS]Kryštof KANDALÍKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [E1, TEAMATTFIS]Maxmilián KOČÍSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [E1, TEAMATTFIS]Denis ARLETHSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [E2, TEAMATTFIS]Teodor HLAVÁČSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [E2, TEAMATTFIS]Viktor POLOKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [E2, TEAMATTFIS]Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]
kata tým, žákyně 7-13
Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [F1, TEAMATTFIS]Lucie OLEJNÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [F1, TEAMATTFIS]Julie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [F1, TEAMATTFIS]Karolína CHRAPKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [F2, TEAMATTFIS]Ema LAPČÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [F2, TEAMATTFIS]Amálie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [F2, TEAMATTFIS]Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Princess]Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s. [Princess]Mia PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Princess]
kata tým, žáci + žákyně 7-13
Kryštof KANDALÍKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF1, TEAMATTFIS]Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF1, TEAMATTFIS]Lucie OLEJNÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF1, TEAMATTFIS]Karolína CHRAPKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF2, TEAMATTFIS]Julie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF2, TEAMATTFIS]Viktor POLOKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF2, TEAMATTFIS]Denis ARLETHSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF3, TEAMATTFIS]Teodor HLAVÁČSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF3, TEAMATTFIS]Amálie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF3, TEAMATTFIS]Tomáš FICOSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF4, TEAMATTFIS]Maxmilián KOČÍSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF4, TEAMATTFIS]Ema LAPČÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [EF4, TEAMATTFIS]Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s. [KODO Kids]Matyáš LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s. [KODO Kids]Vojtěch LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s. [KODO Kids]Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s. [skk olomouc A]
kata tým, junioři
Matěj ROVENSKÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [C1, TEAMATTFIS]Marek ŠEDIVÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [C1, TEAMATTFIS]Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s. [Gaťata Team]Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s. [Gaťata Team]Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš KUŽELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Tomáš NOVOTNÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
kata tým, juniorky
Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s. [+++]Nicole KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s. [+++]Agáta JULINOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [D1, TEAMATTFIS]Ema LAPČÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [D1, TEAMATTFIS]Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Stella PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Tereza RUMÍŠKOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s. [Top Secret]Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s. [Top Secret]Anetta SVÁNOVSKÁKODOKAI BRNO z.s. [Top Secret]Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s. [Tři Grácie]Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s. [Tři Grácie]Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s. [Tři Grácie]
kata tým, junioři + juniorky
Agáta JULINOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [CD1, TEAMATTFIS]Marek ŠEDIVÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [CD1, TEAMATTFIS]Ema LAPČÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [CD2, TEAMATTFIS]Matěj ROVENSKÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [CD2, TEAMATTFIS]Jan STOLÁRSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [CD2, TEAMATTFIS]Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s. [skk olomouc B]
kata tým, muži
Pavel PŘIBYLSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [A1, TEAMATTFIS]Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
kata tým, ženy
Victoria WACHOWSKASHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [B1, TEAMATTFIS]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Kristína TESAŘOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
kata tým, muži + ženy
Pavel PŘIBYLSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [AB1, TEAMATTFIS]
kata tým, Masters
Jitka KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s. [KODO Ladies]Dana KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s. [KODO Ladies]Martina LUŽNÁKODOKAI BRNO z.s. [KODO Ladies]Ing. Jiří BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s. [KODO Masters A]Dušan LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s. [KODO Masters A]Martin SUCHYŇAKODOKAI BRNO z.s. [KODO Masters A]MUDr. Tomáš GABRIELKODOKAI BRNO z.s. [KODO Masters B]Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s. [KODO Masters B]Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Výběr SKIF Čechy, Morava a Slezsko]
gohon kumite, žactvo 7-9 let do 7.kyu
Denis ARLETHSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Maya BOUŠKAShotokan karate-do Sokol SlanýTomáš FICOSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Teodor HLAVÁČSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Jan JAKUBÍČEKShotokan Sport Centrum Česká LípaMaxmilián KOČÍSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Štěpán KOTALASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Markéta MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Amálie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Harry PHAMShotokan karate-do Sokol SlanýTuan-Kiet PHAM-NGOCShotokan karate-do Sokol SlanýSofie POSPÍŠILOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
gohon kumite, žactvo 10-11 let do 7.kyu
Jakub EXNERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karolína CHRAPKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Jaromír KOŠŤÁLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Štěpán KOTALASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Julie PALLOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Ivan PRIVRATSKIYShotokan Sport Centrum Česká LípaNela SKOŘEPOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip VÍCHSKBU Trutnov, z. s.
sanbon kumite, ml. žáci 7-9 od 6.kyu
Pavel KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
sanbon kumite, ml. žákyně 7-9 od 6.kyu
Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
sanbon kumite, st. žactvo do 7.kyu
Ela ABRAHAMOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza KOTALOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ema LAPČÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Vojtěch LUŽNÝKODOKAI BRNO z.s.Zdeněk ROMPORTLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
sanbon kumite, ml. žáci 10-11 od 6.kyu
Munkh-Uchral KHERLENBAATARShotokan Sport Centrum Česká LípaDavid KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Viktor POLOKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Ondřej ŠUHAJSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Tobiáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
sanbon kumite, ml. žákyně 10-11 od 6.kyu
Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kihon ippon kumite, st. žáci od 6.kyu
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Dominik BOUDANagai-Michi o.s.Daniel BUIKarate ToJoDenis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub HOLMANKarate ToJoJan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan KAHLSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kryštof KANDALÍKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.David KRÁMSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip LAJTKEPKarate ToJoTadeáš LINHARTShotokan karate-do Sokol SlanýLeonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marcelo-Alejandro PORTILLO-ABADSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kihon ippon kumite, st. žákyně od 6.kyu
Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kihon ippon kumite, dorostenci
Filip BERÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Dominik BOUDANagai-Michi o.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Max HERIANNagai-Michi o.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Vladimír NOVÝSakura Karate-do Žatec z.s.Ngoc-Son PHAM-CAOShotokan karate-do Sokol SlanýTomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kihon ippon kumite, dorostenky
Karin DOLEŽALOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Barbora KUXOVÁKODOKAI BRNO z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Linh-Khánh TRANSKBU Trutnov, z. s.Viktorie VÁŇOVÁSKBU Trutnov, z. s.
džiu ippon kumite, junioři
Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš RAJNOCHGRYF z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
džiu ippon kumite, juniorky
Anna KOLÁŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anetta SVÁNOVSKÁKODOKAI BRNO z.s.
džiu ippon kumite, muži U20
David HERIANNagai-Michi o.s.Lukáš RAJNOCHGRYF z.s.
džiu ippon kumite, ženy U20
Anna KOLÁŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, ml. žáci 7-9, -30kg
Renat TOKARIEVTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
kumite, ml. žákyně 7-9, -30kg
Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kumite, ml. žáci 10-11, -35kg
Munkh-Uchral KHERLENBAATARShotokan Sport Centrum Česká LípaJonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.Rostislav SRBEKHPZ KarateOndřej ŠUHAJSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Tobiáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, ml. žáci 10-11, +35kg
Max MENČÍKSK Karate Olomouc z.s.Jaroslav OLEJNÍKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Viktor POLOKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kumite, ml. žákyně 10-11, -35kg
Elen HOJGROVÁSK Karate Olomouc z.s.Nina KANDALÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Kristýna KEPRTOVÁKarate team Bohunice z.s.
kumite, ml. žákyně 10-11, +35kg
Lucie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Sára VRZALOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, st. žáci, -50kg
Daniel BRIXISK Karate Olomouc z.s.Denis HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav OLEJNÍKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kumite, st. žáci, +50kg
Kryštof KANDALÍKSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Marcelo-Alejandro PORTILLO-ABADSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Andrej SVOBODASK Karate Olomouc z.s.
kumite, st. žákyně, -45kg
Natálie HORÁKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Vendula KLIMEŠOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Daniela LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Lucie OLEJNÍKOVÁSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Zuzana TOMANOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, st. žákyně, +45kg
Vanesa BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Sofie KUBÍNOVÁHPZ KarateValerie KUCHAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mia PRÁTOVÁKarate team Bohunice z.s.Veronika TOMÍČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, dorostenci, -60kg
Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kryštof PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj ROVENSKÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Vincent VAN-DER-LINDENTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, dorostenci, +60kg
Ondra BANG-PHAMKarate team Bohunice z.s.Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s.Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s.Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovTomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Ondřej SOBEKSK Karate Olomouc z.s.Ondřej TICHÝKarate team Bohunice z.s.
kumite, dorostenky, -55kg
Veronika DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Valerie KUCHAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Barbora MASAŘOVÁKarate team Bohunice z.s.Elen MENČÍKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, dorostenky, +55kg
Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ester UBERALLOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, junioři, -65kg
Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš JINDRAHANAKAI z.s.Tomáš KUŽELASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marek ŠEDIVÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, junioři, +65kg
Ondra BANG-PHAMKarate team Bohunice z.s.Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s.Jakub HANZLÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš MAREŠSK Karate Olomouc z.s.Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Adam PROKSCHHANAKAI z.s.Vojtěch RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan STOLÁRSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, juniorky, -55kg
Lucie MUSILOVÁSVČ DOMEČEK BrnoNikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, juniorky, +55kg
Antonie LACHOUTOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Karolína MARKOVÁHPZ KarateMichaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíAnetta SVÁNOVSKÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK Brno
kumite, muži U20, -70kg
Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, muži U20, +70kg
Ondřej MICHALČÍKSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ženy U20, -60kg
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak VrchlabíAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, ženy U20, +60kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, muži, -75kg
Michal DVOŘÁKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin HÁNAHANAKAI z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip SOLAŘSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, muži, +75kg
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jiří HÁJEKKarate klub Odry, z.s.Václav CHALOUPKAKarate-do Litomyšl, z.s.Bc. Petr KUPČÍKKarate team Bohunice z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, ženy, -60kg
Nikola KŘIŠŤANOVÁSakura Karate-do Žatec z.s.Kristína TESAŘOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, ženy, +60kg
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikola KŘIŠŤANOVÁSakura Karate-do Žatec z.s.Ludmila NENTWICHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMiroslava SCHUBERTOVÁKarate team Bohunice z.s.Victoria WACHOWSKASHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.
kumite, Masters muži U50, BRH
Vladimír HEROLDShotokan karate-do Sokol SlanýZdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Ing. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.
kumite, Masters ženy U50, BRH
Bohumíra DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Květa RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
kumite, Masters muži U60, BRH
MUDr. Tomáš GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Mgr. Jan JURÁSEKHei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó OstravaPetr MRÁČEKShotokan karate-do Sokol Slaný
kumite, Masters ženy U60, BRH
Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, Masters muži 60+, BRH
Mgr. Jan JURÁSEKHei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó OstravaMilan WAISRHei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava
kumite tým, muži
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s. [kklichnice]Jiří HÁJEKKarate klub Odry, z.s. [qwertzuiopasdfghjklyxcvbnm]Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
kumite tým, ženy
Victoria WACHOWSKASHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [B2, TEAMATTFIS]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Kristína TESAŘOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
kumite tým, dorostenci
Matěj ROVENSKÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [C2, TEAMATTFIS]Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Jakub DOČKALKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Petr BARTOŇSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Kryštof PETRŽÍLEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
kumite tým, dorostenky
Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Kordillery]Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Kordillery]Eliška CHALOUPKOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Valerie KUCHAŘOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]Valérie LONDÝNOVÁKarate team Bohunice z.s. [Queens]
kumite tým, junioři
Jan STOLÁRSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [C3, TEAMATTFIS]Marek ŠEDIVÝSHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. [C3, TEAMATTFIS]Kundrát DAVIDKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Josef DOČKALKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Ondřej TICHÝKarate team Bohunice z.s. [Quattro Formaggi]Ondřej PAZDERASK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Vojtěch RENDLSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice]
kumite tým, juniorky
Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Kordillery]Anetta SVÁNOVSKÁKODOKAI BRNO z.s. [KODOKAI Kordillery]
Shotokan Karate-Do International Federation Czech Republic, z.s., IČO: 27056007