Český svaz karate

Národní pohár ČSKe - 1. kolo (8.3.2014)
140308_np_mladez.pdf
555 startů, 421 závodníků, 44 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Dominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANMilan HÁJEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matěj KOPECKÝKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr MARSCHALLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej SVITÁKTJ Karate České BudějoviceDavid ULVRKarate Vision PrahaLukáš VIKUSK Slavia LiberecFilip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Tereza HÁJKOVÁUSK Slavia LiberecPatricie KLAPALOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýLiliana KOPORCOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Markéta NOVÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kay POLANOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekPřemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceJonáš ČERNÝIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tadeáš HOKRKarate HoražďoviceVojtěch JEDLIČKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Tomáš MAREKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVladimír MURESOSVČ DOMEČEK BrnoBlade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaMatěj ŘÍHAKESL RYU Shotokan z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jiří SVOBODAKARATE SPORT RELAX z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Vojtěch TONARSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.Kryštof ZLATOHLÁVEKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavNikola JANOUŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Květoslava POKORNÁKarate Lions Pardubice o.s.Eva RADOVÁKarate HoražďoviceKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaAdéla TĚHLOVÁSKP karate PísekBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Miroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Matěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Oliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceMilan MARŠOUNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadim NAVARRAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJosef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatěj PETROŠKarate SVČ Amos Český TěšínRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceDavid STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Libor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch ZRNAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Eva ČMUCHAŘOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceHana ENDLEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína PLACZKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceAdéla ZÁLABSKÁKarate Horažďovice
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceMichal BENEŠKarate Vision PrahaDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceKarel ČERNOCHKarate Vision PrahaJan ČMUCHAŘKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceVáclav MAIKarate HoražďoviceDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Antonín NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej NOSEKFight Club České BudějoviceJaroslav RADAKarate HoražďoviceJan ROTTENBORNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceDominik SMOLASKP karate PísekVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jakub SVOBODASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub ZLATAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Barbora BÁRCIOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška DONÁTOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška KROBOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška NIEMCZYKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAnna ŠAFROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Vojtěch BÍZEKKarate Vision PrahaPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatyas FATKAFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceAdam GLOSSKarate Vision PrahaJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.David KLEWARFight Club České BudějoviceFilip MACHFight Club České BudějoviceLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáDenis MILKOKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr MRÁZKarate Vision PrahaTomáš NECHYBASKP karate PísekRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Michal POLÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej POMAHAČKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceJan ŠTĚRBÍKFight Club České BudějoviceAntonín VIŠŇÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZdeněk ŽÁKShotokan karate dó TJ Sadská
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceDominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceEliška GUBÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Valerie-Anna KUNCOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMichaela MARKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza MARKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jana MRHALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla THÉROVÁFight Club České Budějovice
Kata tým, Juniorky
Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kata tým, Žáci
Tomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Martin PECHTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Vladimír MURESOSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Žáci A]Radek LEFANFight Club České Budějovice [Žáci A]Libor ŠIMŮNEKFight Club České Budějovice [Žáci A]Luděk MÁČKAFight Club České Budějovice [žáci B]Ondřej NOSEKFight Club České Budějovice [žáci B]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Žáci C]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Žáci C]Matyas FATKAFight Club České Budějovice [Žáci D]Filip MACHFight Club České Budějovice [Žáci D]Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [Žáci D]
Kata tým, Žákyně
Barbora BÁRCIOVÁKarate SVČ Amos Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Dominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Andrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Aneta MASAŘOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]Hana REITZOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]Adéla THÉROVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Martin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Denis CMUNTTJ Karate České BudějoviceJakub FÜRBACHERShotokan karate dó TJ SadskáDominik KOUDELAKARATE SPORT RELAX z.s.Vojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceBlade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Jakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavŠtěpán STODOLASK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Jiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJan DOSTÁLKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal GALLAKarate Klub ChodovDavid HADAČSportovní klub Samuraj DomažliceTomáš HANEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJakub KOČÍUSK Slavia LiberecJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceTomáš LUKŠTJ Karate České BudějoviceJakub MUCHAKarate Lions Pardubice o.s.Jaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej SVITÁKTJ Karate České BudějoviceMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecFilip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMilan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Marek ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Tomáš BÉMTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJosef ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáRudolf HORÁKSKBU Trutnov, z. s.Patrik KOLÍNUSK Slavia LiberecJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJan KUŽELAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr MARSCHALLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan ZRNOVSKÝUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Hoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceŠtěpán KUBEČEKFight Club České BudějoviceLukáš KUBÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAntonín NGUYENSportovní klub Samuraj DomažliceJakub NOVOTNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Martin ŠILHAVÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLeona ONDROUCHOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKay POLANOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Anna DOLEŽALOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Jana KRÁLÍKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza PĚSTOVÁTJ Karate České BudějoviceAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Kristýna DRÁPALÍKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie JANOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLiliana KOPORCOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekPřemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOHÁČUSK Slavia LiberecVojtěch BOURAUSK Slavia LiberecDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr DUCHEČEKKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch JEDLIČKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJaroslav PRAISUSK Slavia LiberecDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceVojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš SUCHÝTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hung HOANG-NGOCKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTadeáš HOKRKarate HoražďoviceLukáš JÍLEKKarate Klub ChodovVojtěch TONARSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Janek-James HISLOPKarate Lions Pardubice o.s.Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceMatěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemXuan TAM-TRINHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVolodymyr VAYNAHIYUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Jonáš ČERNÝIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceTomáš MAREKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceBenedikt SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Dušan DURIŠKarate Klub ChodovJosef ERBENTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie HŮRKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka KLEČKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Aneta METLIČKOVÁFight Club České BudějoviceAnna ROTTEROVAKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Anna BARTOŠOVÁUSK Slavia LiberecViktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryHana LÜFTNEROVÁFight Club České BudějoviceEva RADOVÁKarate HoražďoviceAneta RŮŽIČKOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Michaela BUDAJOVÁChampions team - Horní SlavkovBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika JAKUBŮKarate Klub ChodovNikola JANOUŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla KELNEROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínKvětoslava POKORNÁKarate Lions Pardubice o.s.Zuzana ŠIMÁČKOVÁKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Adéla TĚHLOVÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Tomáš DITTRICHUSK Slavia LiberecMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceRadek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.Šimon PLETKATJ Karate České BudějoviceTomáš REZEKTJ Karate České BudějoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceOliver SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLibor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceMichal ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj ŠTĚPÁNUSK Slavia LiberecVojtěch ZRNAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
František CHUDOBAUSK Slavia LiberecTomáš JANEČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Oliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceMatyas MALEČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJosef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavJan RACEKTJ Karate České BudějoviceAdam SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr SÝKORAKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Tomáš TYLEFight Club České BudějoviceVáclav VITOŇSportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.David JUNGMANNL.F. CLUB KARATE, z.s.Radek KRUCKÝShotokan karate dó TJ SadskáJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceMichal LYSKOUSK Slavia LiberecMatěj MALČÍKKarate Klub Jeseník z.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Vincent ŠEMLJANSKIJSC karate Pardubice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáLukáš GRUBERFight Club České BudějoviceRadek LEFANFight Club České BudějoviceJan PEHKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceKateřina HAJLEKOVÁUSK Slavia LiberecTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDenisa ŘEHOŘOVÁTJ Karate České BudějoviceJaroslava ŠTĚPÁNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceJessica ZAYMLOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTereza KUDLÁČKOVÁTJ Karate České BudějoviceAmálie MALEČKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína PLACZKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Eva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceBao-N-Goc TRANKarate Klub Tygr Karlovy VaryMagdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Alice ANDERLOVÁTJ Karate České BudějoviceSimona EIBLOVÁFight Club České BudějoviceAnna LOJDOVÁKarate Klub ChodovKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ZÁLABSKÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Michael BARTOŠUSK Slavia LiberecMarek BOURAUSK Slavia LiberecMartin LUKEŠKarate Klub ChodovDavid ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceDaniel CHODKarate Klub ChodovDavid KLEWARFight Club České BudějoviceFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceOndřej NOSEKFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějovicePavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Václav CHUDOBAUSK Slavia LiberecDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAdam KOŠEKUSK Slavia LiberecPavel POLÁČEKSportovní klub Samuraj DomažliceJaroslav RADAKarate HoražďoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek SMOLAŘSC karate PardubiceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceLukáš VYČICHLOKarate Klub Chodov
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Lukáš CYPRIÁNUSK Slavia LiberecMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceVáclav MAIKarate HoražďoviceVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryJáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Barbora BÁRCIOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSabina JOSKOVÁSC karate PardubiceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška NIEMCZYKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Michaela BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceŽaneta DOGNEROVÁKarate Klub ChodovKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora RACKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Tomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatyas FATKAFight Club České BudějoviceFilip MACHFight Club České BudějoviceKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Matyáš BAZONIKarate Klub ChodovPatrik BAZONIKarate Klub ChodovJakub FLOREKFight Club České BudějoviceJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš NECHYBASKP karate PísekGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceJan ŠTĚRBÍKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceBohumil SNOPEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceDiana FANTOVÁUSK Slavia LiberecMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceValerie-Anna KUNCOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla THÉROVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Žaneta BĚLECKÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Trenér, registrační poplatek
PhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceMiroslav BOGUSKÝKarate Klub ChodovMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel BURDASK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceMgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michal GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANTim HAFight Club České BudějoviceMgr. Michal HEŘMANTJ Karate České BudějoviceFilip HLUŠTÍKFight Club České BudějoviceIvo HOFFMANTJ Karate České BudějoviceZdeněk HOKRKarate HoražďoviceLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Ludoslav HRONEKKarate Klub ChodovMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceIng. Jozef CHOCHOLÁČEKTARO KAN, z.s.Martin IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ing. Veronika IŠTVÁNKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Milan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáMiroslav JOSKASC karate PardubiceVladislav KISSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBc. Petr KOCMÁNEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Naděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceFrantišek KOPUNECIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Petr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr KOUBAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceRadka KREJČOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Zdeněk KUBALÍKSportovní klub Samuraj DomažliceIng. Zdeněk KUBOVECSportovní klub Samuraj DomažliceJiří KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr KUNDRÁTKarate Klub ChodovAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetra LEVÁ-STRNADOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Milan MACHOTJ karate Nové HradyLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceIng Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPetr MARSCHALLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza MATĚJKOVÁUSK Slavia LiberecJiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceJitka MĚKUTOVÁTJ Karate České BudějoviceLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáBc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANJan MILANTJ Karate České BudějoviceIng. Filip MILERSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří MOTEJLKarate Vision PrahaJaromír MUSILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ing. Ondřej MUSIL Ph.DTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucia NĚMEČKOVÁKarate Vision PrahaPetra NOVÁKarate Vision PrahaBoleslav NOVÁKKarate Klub ChodovIva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Karla PELDOVÁFight Club České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceBc. Jaroslava PŘIBYLOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Josef RENDLKarate HoražďoviceMartin RETHYUSK Slavia LiberecJan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryVladimír RYSKA DiSVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Zuzana ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratoviceJiří ŠVRČEKKarate SVČ Amos Český TěšínMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovicedoc., Ing. Michal VIK PhDUSK Slavia LiberecIng. Radovan VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoJindřich VOTRUBECChampions team - Horní SlavkovPetr VRBÍKSVČ DOMEČEK BrnoVladimír VYSKOČILTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBc. Hubert WITOSZKarate SVČ Amos Český TěšínJakub ZÁVESKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Pavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897