Český svaz karate

Národní pohár ČSKe - 1. kolo (8.3.2014)
140308_np_mladez.pdf
555 startů, 421 závodníků, 44 klubů
Kata jednotlivci, Junioři
Petr MARSCHALLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ULVRKarate Vision PrahaFilip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMilan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Milan HÁJEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej SVITÁKTJ Karate České BudějoviceBlade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Lukáš VIKUSK Slavia LiberecDominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Matěj KOPECKÝKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Patricie KLAPALOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Markéta NOVÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Liliana KOPORCOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kay POLANOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Tereza HÁJKOVÁUSK Slavia Liberec
Kata jednotlivci, Dorostenci
Tomáš MAREKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch TONARSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr RICHTERKarate Vision PrahaKryštof ZLATOHLÁVEKKARATE SPORT RELAX z.s.Jiří SVOBODAKARATE SPORT RELAX z.s.Tadeáš HOKRKarate HoražďoviceDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch JEDLIČKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoVladimír MURESOSVČ DOMEČEK BrnoDominik BARTUŠKASKP karate PísekPřemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceMatěj ŘÍHAKESL RYU Shotokan z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Jonáš ČERNÝIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Eva RADOVÁKarate HoražďoviceKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaAlžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Adéla TĚHLOVÁSKP karate PísekNikola JANOUŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Květoslava POKORNÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Josef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.David STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Richard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceMiroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Libor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceMatěj PETROŠKarate SVČ Amos Český TěšínKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceJáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Oliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Milan MARŠOUNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadim NAVARRAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Hana ENDLEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZÁLABSKÁKarate HoražďoviceDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceKarolína PLACZKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEva ČMUCHAŘOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jan ROTTENBORNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub ZLATAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAntonín NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal BENEŠKarate Vision PrahaJakub SVOBODASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel ČERNOCHKarate Vision PrahaJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceJaroslav RADAKarate HoražďoviceVáclav MAIKarate HoražďoviceOndřej NOSEKFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Jáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDominik SMOLASKP karate PísekŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceJan ČMUCHAŘKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna ŠAFROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška KROBOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Hana REITZOVÁFight Club České BudějoviceBarbora BÁRCIOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínEliška NIEMCZYKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška DONÁTOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Antonín VIŠŇÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKimi ZITAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal POLÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej POMAHAČKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDenis MILKOKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch BÍZEKKarate Vision PrahaPetr MRÁZKarate Vision PrahaLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáZdeněk ŽÁKShotokan karate dó TJ SadskáAdam GLOSSKarate Vision PrahaPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANFilip MACHFight Club České BudějoviceTomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceJan ŠTĚRBÍKFight Club České BudějoviceJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla THÉROVÁFight Club České BudějoviceDominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Valerie-Anna KUNCOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška GUBÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichaela MARKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza MARKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJana MRHALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata tým, Juniorky
Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kata tým, Žáci
Tomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Martin PECHTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Vladimír MURESOSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK Brno [SVČ Domeček]Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Žáci A]Radek LEFANFight Club České Budějovice [Žáci A]Libor ŠIMŮNEKFight Club České Budějovice [Žáci A]Luděk MÁČKAFight Club České Budějovice [žáci B]Ondřej NOSEKFight Club České Budějovice [žáci B]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Žáci C]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Žáci C]Matyas FATKAFight Club České Budějovice [Žáci D]Filip MACHFight Club České Budějovice [Žáci D]Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [Žáci D]
Kata tým, Žákyně
Barbora BÁRCIOVÁKarate SVČ Amos Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Dominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Andrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český Těšín [Karate DDM Český Těšín]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Aneta MASAŘOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně A]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]Hana REITZOVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]Adéla THÉROVÁFight Club České Budějovice [Žákyně C]
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Martin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Jakub FÜRBACHERShotokan karate dó TJ SadskáJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDominik KOUDELAKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Štěpán STODOLASK KAMIWAZA KARATE z.s.Denis CMUNTTJ Karate České BudějoviceVojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceBlade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Dominik SZALAYTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Tomáš LUKŠTJ Karate České BudějoviceMarek ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal GALLAKarate Klub ChodovFilip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMilan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KOUDELKAFight Club České BudějoviceMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDavid HADAČSportovní klub Samuraj DomažliceJaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej SVITÁKTJ Karate České BudějoviceJakub KOČÍUSK Slavia LiberecTomáš HANEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub MUCHAKarate Lions Pardubice o.s.Jan DOSTÁLKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Petr MARSCHALLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáJiří KRYCHFight Club České BudějoviceDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Rudolf HORÁKSKBU Trutnov, z. s.Patrik KOLÍNUSK Slavia LiberecJan ZRNOVSKÝUSK Slavia LiberecJan KUŽELAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš BÉMTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Martin ŠILHAVÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš KUBÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceJakub NOVOTNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Štěpán KUBEČEKFight Club České BudějoviceAntonín NGUYENSportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kay POLANOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLeona ONDROUCHOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Anna DOLEŽALOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana KRÁLÍKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza PĚSTOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Liliana KOPORCOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceAndrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Lucie JANOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna DRÁPALÍKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš SUCHÝTJ Karate České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch JEDLIČKASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePřemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOHÁČUSK Slavia LiberecVojtěch BOURAUSK Slavia LiberecTomáš GABRIELTJ Karate České BudějovicePetr DUCHEČEKKarate Lions Pardubice o.s.Jaroslav PRAISUSK Slavia LiberecVojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.David SCHACHERLTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Vojtěch TONARSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceLukáš JÍLEKKarate Klub ChodovTadeáš HOKRKarate HoražďoviceDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Hung HOANG-NGOCKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemXuan TAM-TRINHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceVolodymyr VAYNAHIYUSK Slavia LiberecBlade-Ahran PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.Janek-James HISLOPKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.Benedikt SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš MAREKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceJiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceJonáš ČERNÝIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dušan DURIŠKarate Klub ChodovTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Josef ERBENTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Anna ROTTEROVAKarate Klub Jeseník z.s.Šárka KLEČKOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie HŮRKOVÁFight Club České BudějoviceAneta METLIČKOVÁFight Club České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryHana LÜFTNEROVÁFight Club České BudějoviceEva RADOVÁKarate HoražďoviceKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaAneta RŮŽIČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anna BARTOŠOVÁUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Veronika JAKUBŮKarate Klub ChodovMichaela BUDAJOVÁChampions team - Horní SlavkovBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Adéla TĚHLOVÁSKP karate PísekNikola JANOUŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Adéla KELNEROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínZuzana ŠIMÁČKOVÁKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Květoslava POKORNÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Šimon PLETKATJ Karate České BudějoviceTomáš REZEKTJ Karate České BudějoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceOliver SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLibor ŠIMŮNEKFight Club České BudějoviceVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMichal ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš DITTRICHUSK Slavia LiberecJan HERTLKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNUSK Slavia LiberecRadek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Adam SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatyas MALEČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVáclav VITOŇSportovní klub Samuraj DomažliceTomáš TYLEFight Club České BudějoviceOliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceFrantišek CHUDOBAUSK Slavia LiberecTomáš JANEČEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr SÝKORAKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Josef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Matěj MALČÍKKarate Klub Jeseník z.s.Radek KRUCKÝShotokan karate dó TJ SadskáMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceVincent ŠEMLJANSKIJSC karate PardubiceTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMichal LYSKOUSK Slavia LiberecViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.David JUNGMANNL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Jan PEHKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáLukáš GRUBERFight Club České BudějoviceRadek LEFANFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJessica ZAYMLOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceJaroslava ŠTĚPÁNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceKateřina HAJLEKOVÁUSK Slavia LiberecDenisa ŘEHOŘOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Eva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza KUDLÁČKOVÁTJ Karate České BudějoviceBao-N-Goc TRANKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie MALEČKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKarolína PLACZKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna LOJDOVÁKarate Klub ChodovSimona EIBLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ZÁLABSKÁKarate HoražďoviceDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAlice ANDERLOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateDavid ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Martin LUKEŠKarate Klub ChodovDominik SMOLASKP karate PísekŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceMichael BARTOŠUSK Slavia LiberecMarek BOURAUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáDaniel CHODKarate Klub ChodovDavid KLEWARFight Club České BudějoviceLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceOndřej NOSEKFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMilan BAŠARTJ Karate České BudějovicePavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš VYČICHLOKarate Klub ChodovDominik KOČANDRLEFight Club České BudějovicePavel POLÁČEKSportovní klub Samuraj DomažliceJaroslav RADAKarate HoražďoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek SMOLAŘSC karate PardubiceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Václav CHUDOBAUSK Slavia LiberecAdam KOŠEKUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceVáclav MAIKarate HoražďoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceLukáš CYPRIÁNUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceSabina JOSKOVÁSC karate PardubiceBarbora BÁRCIOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínEliška NIEMCZYKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Žaneta DOGNEROVÁKarate Klub ChodovKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Barbora RACKOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela BURGEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Matyas FATKAFight Club České BudějoviceFilip MACHFight Club České BudějoviceTomáš ČERVINKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Jan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyáš BAZONIKarate Klub ChodovPatrik BAZONIKarate Klub ChodovJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceJan ŠTĚRBÍKFight Club České BudějoviceTomáš NECHYBASKP karate PísekGallen-Darren PATERSONKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceBohumil SNOPEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla THÉROVÁFight Club České BudějoviceValerie-Anna KUNCOVÁTJ Karate České BudějoviceDiana FANTOVÁUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyŽaneta BĚLECKÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Trenér, registrační poplatek
doc., Ing. Michal VIK PhDUSK Slavia LiberecDaniel BURDASK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Filip MILERSK KAMIWAZA KARATE z.s.Bc. Jaroslava PŘIBYLOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetra LEVÁ-STRNADOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Miroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceJiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceJitka MĚKUTOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceMgr. Michal HEŘMANTJ Karate České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceIvo HOFFMANTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJan MILANTJ Karate České BudějoviceJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceJiří KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceMgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVladislav KISSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMilan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáMilan MACHOTJ karate Nové HradyPetr MARSCHALLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav BOGUSKÝKarate Klub ChodovJan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryLudoslav HRONEKKarate Klub ChodovZuzana ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaPetr KUNDRÁTKarate Klub ChodovPetra NOVÁKarate Vision PrahaLucia NĚMEČKOVÁKarate Vision PrahaBoleslav NOVÁKKarate Klub ChodovJiří MOTEJLKarate Vision PrahaVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratoviceIng Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavVladimír VYSKOČILTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTim HAFight Club České BudějoviceFilip HLUŠTÍKFight Club České BudějovicePavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Naděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceVladimír RYSKA DiSVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Marek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBc. Hubert WITOSZKarate SVČ Amos Český TěšínJiří ŠVRČEKKarate SVČ Amos Český TěšínIng. Ondřej MUSIL Ph.DTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMichal GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANBc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANIng. Zdeněk KUBALÍKSportovní klub Samuraj DomažliceIng. Zdeněk KUBOVECSportovní klub Samuraj DomažliceZdeněk HOKRKarate HoražďoviceJindřich VOTRUBECChampions team - Horní SlavkovKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceJakub ZÁVESKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Radka KREJČOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Miroslav JOSKASC karate PardubiceIng. Jozef CHOCHOLÁČEKTARO KAN, z.s.Luboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Ing. Radovan VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoPetr VRBÍKSVČ DOMEČEK BrnoJosef RENDLKarate HoražďoviceMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceIng. Veronika IŠTVÁNKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Petr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Jaromír MUSILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.František KOPUNECIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Martin IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tereza MATĚJKOVÁUSK Slavia LiberecMartin RETHYUSK Slavia LiberecPetr KOUBAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla LEHEČKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBc. Petr KOCMÁNEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897