Český svaz karate

NP žactva 2017 - 1.kolo (3.6.2017)
170603_npz1.pdf
568 startů, 351 závodníků, 48 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Egor BIRIUCOV5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarek BOURA3.KYUGRYF z.s.Kyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBruno ČÁSLAVA2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKMatěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš HLOBIL5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.David KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matěj KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Luděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš OTTA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.René PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej PAZDERA5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Miroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip POHL2.KYUTARO KAN, z.s.Martin PRACNA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecFilip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaVáclav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceKryštof RUŽA4.KYUKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKA2.KYUFight Club České BudějoviceMaxim SIMON3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid VEDRAL2.KYUGRYF z.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Martin VIŠŇOVSKÝ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michael VLČEK3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ZÍDEK3.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaŠtěpán ZÝKA2.KYUFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Nikola BERKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceTereza BOUŠKOVÁ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola DOUŠOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUKarate Klub Klatovy, z.s.Diana FANTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára FRANCOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRozálie HORADOVÁ3.KYUKarate Vision PrahaViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceTereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceVeronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JENÍKOVÁ3.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaJulie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela MIGLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAmálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANEva OTRUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Elena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovAdéla POLANSKÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Natálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVeronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eva ŠVUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovAnita TŘÍSKOVÁ5.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaLucie VAVRUŠKOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Veronika VIŠŇOVSKÁ2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radka VLČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJana WINIARSKÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BLAŽEJ4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáPřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceJan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Daniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKMatěj ENDRYCH6.KYUSK Karate Shotokan LiberecJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecVitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Jakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceKristián FRANC7.KYUSK Karate Shotokan LiberecMoshe HARRIES5.KYUKarate Vision PrahaOndřej HNILIČKA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš HOUSKA3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLadislav HUSÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin JAVANSKÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tadeáš JIRSA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecTomáš KAČMAR4.KYUUSK Slavia LiberecMichal KASAL1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.David KASTL3.KYUChampions team z.s.Lukáš KASTL3.KYUChampions team z.s.Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan KRÁL6.KYUHAKUBA Karate OstravaJan KUTHAN5.KYUTJ Karate České BudějoviceMartin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovMatyáš MÍKA3.KYUTJ Karate České BudějoviceHynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceTobias NAGY6.KYUŠkola bojových umění NaramaAdam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam NOVÁK4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.František NOVOTNÝ2.KYUKarate Vision PrahaTomáš NOVOTNÝ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Roman PAVUK5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Josef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMichal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub PROUZA5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Daniel STRÁNSKÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michal STROFF2.KYUKarate Vision PrahaDavid SVOBODA6.KYUHAKUBA Karate OstravaZdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamMatyáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Vojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSamuel VÍTEK4.KYUFight Club České BudějoviceKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikolas ŽÁK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Lucie BARTONÍČKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Linda BÍLÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Barbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Eliška JAVANSKÁ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina JIRSOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika KINDLOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnička KOLAŘÍKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNatálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška KUDRNOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna LIŠKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecViktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie PATEROVÁ1.KYUKarate ČernošiceLucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaLaura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMarie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMarie PULDOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mia SIMONOVÁ5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ema TINAVSKÁ1.KYUFight Club České BudějoviceEva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.Valentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej BAREŠ6.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceMichal BOUŠEK7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sean-Edvin CLIFTON5.KYUKarate ČernošiceRichard DEVÁTÝ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin DVOŘÁK4.KYUFight Club České BudějoviceJakub FAJT4.KYUKarate ČernošiceDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDenis FÉR5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Benjamin HARRIES7.KYUKarate Vision PrahaŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš HEJMA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFrantišek HLAVÁČEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam HURDÁLEK4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Marek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid JANÍK5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJosef MACEK6.KYURed Dragon TeamDavid MACHO5.KYUTJ karate Nové HradyTomáš MACHOTA6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Miroslav MÜLLER6.KYURed Dragon TeamVadym MYKULIN5.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adam PANOCHA6.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Mikuláš PATER2.KYUKarate ČernošiceKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamJakub ŠUBA6.KYUFight Club České BudějoviceOndřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Sofie BAMBASOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAmálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna KAZDOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceLea KOŘÍNKOVÁ5.KYUKarate ČernošiceNela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna-Marie KYŠOVÁ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora LITEROVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Nela ŘEHOVÁ6.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kata tým, ml. žáci
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České Budějovice [Fight C]Martin DVOŘÁK4.KYUFight Club České Budějovice [Fight C]Samuel VÍTEK4.KYUFight Club České Budějovice [Fight C]Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Filip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Richard DEVÁTÝ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Devátý, Farský, Havránek)]Jaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Devátý, Farský, Havránek)]Filip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Devátý, Farský, Havránek)]Dominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec D (Mykulin, Nevrkla, Faltus)]Vadym MYKULIN5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec D (Mykulin, Nevrkla, Faltus)]Filip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec D (Mykulin, Nevrkla, Faltus)]Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Bednář]Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]David BERKA5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Jan KUTHAN5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, ml. žákyně
Markéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight ml. žákyně A]Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Lucie BARTONÍČKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Marie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Viktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE ml. žačky]Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Emma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Eliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]
Kata tým, st. žáci
Martin LÁCHA2.KYUFight Club České Budějovice [Fight st. žáci B]Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České Budějovice [Fight st. žíáci A]Jakub FLOREK2.KYUFight Club České Budějovice [Fight st. žíáci A]Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s. [GRYF]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [GRYF]David VEDRAL2.KYUGRYF z.s. [GRYF]Filip POHL2.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Tadeáš JIRSA4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jirsa)]Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jirsa)]Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jirsa)]David ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, st. žákyně
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight st.žákyně A]Michaela MIGLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate panthers]Eva ŠEBESTOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate panthers]Michaela ŠIDLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate panthers]Klára FRANCOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Lucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Demčáková, Jirsová, Vlčková)]Kateřina JIRSOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Demčáková, Jirsová, Vlčková)]Radka VLČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Demčáková, Jirsová, Vlčková)]Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPOR UNION Janů]Nikola DOUŠOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPOR UNION Janů]Veronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPOR UNION Janů]Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Gubíková]Eliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Gubíková]Julie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Gubíková]Eva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Viktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Egor BIRIUCOV5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichal CVOLIGA2.KYUKARATE HavířovOndřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMatyas FATKA3.KYUFight Club České BudějoviceMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Matouš HÁJEK5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan JIRAVA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj KUČERA4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Luděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin PRACNA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán ZÝKA2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratovicePavel HOFMEISTER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDaniel CHOD3.KYUKarate Klub ChodovJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Václav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceKryštof RUŽA4.KYUKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKA2.KYUFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceMarek TRNOVSKÝ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.David VEDRAL2.KYUGRYF z.s.Filip ZÍDEK3.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Milan BAŠAR5.KYUTJ Karate České BudějoviceKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKDaniel HANUŠ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.David KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradŠimon KUNVALSKÝ4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíFrantišek MAREK1.DANKARATE TEAM KCK LetohradJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Jakub MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLER2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej PAZDERA5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMichael VLČEK3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Matyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJáchym BOČEK5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMaxim SIMON3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid ŠTYKS4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel TRLIČÍK4.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Zdeněk BOUČEK5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin ELIÁŠ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryRadek LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceDaniel NOVÝ2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUKarate Klub Klatovy, z.s.Diana FANTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela MIGLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíEva ŠEBESTOVÁ5.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak VrchlabíŠtěpánka VÁVROVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradLucie VAVRUŠKOVÁ3.KYUKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Ivanna ANIKEEVA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateNikola BERKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecGabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Aljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceVeronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Natálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁ5.KYUKARATE HavířovKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Veronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNela CELAROVÁ1.DANKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Anna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaJulie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyElena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRadka VLČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Vojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKFilip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTL3.KYUChampions team z.s.Ondřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamSamuel VÍTEK4.KYUFight Club České BudějoviceKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceFilip BUBENÍK5.KYUKarate Klub ChodovJan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej HNILIČKA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin JAVANSKÝ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tadeáš JIRSA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUChampions team z.s.Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatěj KORYTAR4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMatyáš MÍKA3.KYUTJ Karate České BudějoviceTobias NAGY6.KYUŠkola bojových umění NaramaAdam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš NOVOTNÝ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tadeáš ORSÁG4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Michal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel STRÁNSKÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceZdeněk ŠIMON1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANNikolas ŽÁK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Daniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecVitaliy FEDKO5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Matyáš FUKA5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRichard HAVELKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ladislav HUSÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj KORYTAR4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin KUTLÁK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Hynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceJan NOVOTNÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRoman PAVUK5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Petr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jaroslav ŠEBESTA3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAdam UHÝREK3.KYUTJ Baník Příbram - KarateTomáš VINNIČENKO6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceDaniel DOČKÁLEK4.KYUHAKUBA Karate OstravaJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEK3.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMatyáš JURÍK4.KYUKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichal KASAL1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Jan KRÁL6.KYUHAKUBA Karate OstravaVojtěch KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovVojta RENDL6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna ČERKLOVÁ6.KYUFight Club České BudějoviceEliška JAVANSKÁ1.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika KINDLOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla MARKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceLucie PATEROVÁ1.KYUKarate ČernošiceMarie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Lucie BARTONÍČKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKateřina JIRSOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecNatálie KROUPOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceEliška KUDRNOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘViktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaMarie PULDOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMia SIMONOVÁ5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Michaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.Valentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Linda BÍLÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecVanesa DANDOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKarina DENČYLJA4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAmálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceBarbora HURDÁLKOVÁ4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Anna LIŠKOVÁ5.KYUSKBU Trutnov, z. s.Laura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea ŠIMONOVÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ema TINAVSKÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Sean-Edvin CLIFTON5.KYUKarate ČernošiceJakub FAJT4.KYUKarate ČernošiceŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecJosef MACEK6.KYURed Dragon TeamSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaNikolas STAMBOLIDIS6.KYUKARATE HavířovDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamJakub ŠUBA6.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceRichard DEVÁTÝ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANLukáš HEJMA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid MACHO5.KYUTJ karate Nové HradyLibor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarián ZELENÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Martin DVOŘÁK4.KYUFight Club České BudějoviceVadym MYKULIN5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ Sadská
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Sofie BAMBASOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceAnna KAZDOVÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceLea KOŘÍNKOVÁ5.KYUKarate ČernošiceŠtěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLinda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Licence kouč, turnaj
PhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceJiří BOUŠEK4.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lukáš EXLER1.KYUKASR ŽAMBERKKlára FICHNOVÁ2.KYUTJ Baník Příbram - KarateNaděžda KOČANDRLOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceIng. Petra KUBEŠOVÁ DiS.2.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ing. Miroslav LÁCHA5.KYUFight Club České BudějoviceAnna MARKOVÁ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradKateřina MOTLOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaPavla NOVÁ5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradRadek PEŠAN1.KYUKarate Klub Chodov
Licence kouč, sezóna
Daniel BURDA1.DANRed Dragon TeamBruno ČÁSLAVA2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bc. Jakub DEBRECENYI2.DANHAKUBA Karate OstravaPetr FIALA2.DANKarate Klub KyjovMarek HULLMAN2.DANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAndrea JANÍKOVÁ1.DANKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIng. Jan KASTL3.KYUChampions team z.s.Jan KOUDELKA1.DANFight Club České BudějovicePetr LUŽA4.KYUKarate Klub KyjovMilan MACHO2.KYUTJ karate Nové HradyNicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bc. Lukáš MIKLO4.DANKARATE TYGR SHOTOKANKateřina MIKLOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANIng. Filip MILER1.DANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr Petra PECEKOVÁ1.DANRed Dragon TeamAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaŽaneta RUČKOVÁ5.KYUHAKUBA Karate OstravaFilip SAIDL3.DANKARATE TYGR SHOTOKANJosef SOUKUP1.DANUSK Slavia LiberecIng. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.DANRed Dragon TeamRoman TRTÍKKarate Klub Kyjov
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897