Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2017 - 2.kolo (28.5.2017)
170528_nps2.pdf
414 startů, 255 závodníků, 51 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekOndřej BLÍNGRYF z.s.Ing. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemPeter FABIANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Lukáš JANDASport Club Flair o.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFiras OUKDESHOBU AcademyDaniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Adam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Filip VÍTSHOBU AcademyJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecPavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU AcademyOndřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Dorota BALCIAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyAlžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoSára JEŠETOVÁSHOBU AcademyNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMgr. Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoMichal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDaniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnežka DOLANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MEHICKarate Vision PrahaKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie PECKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Linda SPANILÁKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Dorostenci
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceViktor MILLERKobra KladnoDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceLukáš PILÁTKobra KladnoMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJan RACEKTJ Karate České BudějoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILECSKP karate PísekFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Dorostenky
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAdriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Muži U21
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLibor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Filip VÍTSHOBU AcademyJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecPavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU AcademyOndřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyAlžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Sára JEŠETOVÁSHOBU AcademyNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]
Kata tým, Juniorky
Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha [Karate Vision]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Jan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceMarek ŘEŘICHATJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceLukáš PEVNÝSHOBU AcademyMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jan PAULÍKSK Karate Shotokan LiberecTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Lucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMonika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceMgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Lucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MIKOVCOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Jana BĚLOHLAVOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Michal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip KOVAŘÍKRed Dragon TeamMichal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíPavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Felix ALTENBURGKobra KladnoFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Jakub MATEJKAKarate Vision PrahaJán MATEJKAKarate Vision PrahaPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJan RACEKTJ Karate České BudějoviceTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Martin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceMatěj ZUZÁNEKGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOURAGRYF z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan HYKŠKarate Vision PrahaDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarek ŠÍPEKSKBU Trutnov, z. s.Maroš TARANKarate Spartak VrchlabíAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceHubert KURZSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Nela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Anna BARTÁKOVÁRed Dragon TeamKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnežka DOLANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Klára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Barbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Natálie PECKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym DIMOVKobra KladnoTomáš DITTRICHGRYF z.s.Tomáš DOSTÁLKarate-do Litomyšl, z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HNYKKarate Spartak VrchlabíMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceLukáš PILÁTKobra KladnoJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceJan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub SCHÁNILECSKP karate PísekAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Max FIALASK Karate Shotokan LiberecMartin HANÁKTJ karate TřebíčLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Ondra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecGleb JEREMENKORed Dragon TeamDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecVáclav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceMartin DRDELSKP karate PísekOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Viktor MILLERKobra KladnoDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Martin BEDNÁRKARATE HavířovOndřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Martin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAndrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Hana KUČEROVÁTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYPavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Petr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRoman ŠANTROCHKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Ondřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceMarek ŘEŘICHATJ Karate České BudějovicePavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Miloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš PEVNÝSHOBU AcademyMarek ŠÍPEKSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
Daniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.David ULVRKarate Vision PrahaPetr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Monika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMonika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite tým, Muži (senioři)
Petr KUBIČKAFight Club České Budějovice [Fight Sen]Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]
Kumite tým, Junioři
Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s. [Lions]Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Tomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE JUNIOŘI]Michal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Filip KOVAŘÍKRed Dragon Team [Výběr hvězd]
Kumite tým, Juniorky
Šárka KLEČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight Jy]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight Di]Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]Tomáš DITTRICHGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]František CHUDOBAGRYF z.s. [GRYF LIBEREC]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight Dy]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Pavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [TJ Horní Měcholupy]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kouč, licence sezóna
Karel BOURAGRYF z.s.Martin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceFilip DITTRICHGRYF z.s.Ing František DITTRICHGRYF z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Lukáš HONZÍKGRYF z.s.Pavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecJosef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaMgr. Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Robert MUSILTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecVojtěch ŠPETLÁKSK karate Dragon DDM NeratoviceMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan Liberec
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897