Český svaz karate

NP žactva 2017 - 2.kolo (7.10.2017)
171007_npz2.pdf
568 startů, 361 závodníků, 51 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEgor BIRIUCOV5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarek BOURA3.KYUGRYF z.s.Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBruno ČÁSLAVA2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMatyáš HNYK4.KYUSKP karate PísekDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.František KARVAI2.KYUKarate Vision PrahaMichal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceMatyáš KLOUBEK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.František LACHOUT4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Luděk MELICH1.KYUShotokan karate dó TJ SadskáŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš MILLER5.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekVít NĚMEC3.KYUKarate Vision PrahaFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecRené PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Matěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip POHL2.KYUTARO KAN, z.s.Martin PRACNA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Lukáš RŮŽIČKA2.KYUFight Club České BudějoviceJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekMaxim SIMON3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš SMUTNÝ4.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin STUDNIČKA6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan THOMA5.KYUGRYF z.s.Tomáš TROJAN6.KYUKobra KladnoTomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecOldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David VEDRAL2.KYUGRYF z.s.Michael VLČEK3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ZÍDEK3.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaŠtěpán ZÝKA2.KYUFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikola DOUŠOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Diana FANTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára FRANCOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAndrea GRABOVSKÁ3.KYUKarate klub Spektra PrahaEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRozálie HORADOVÁ3.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVeronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaJulie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla MATOUŠKOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceNicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAmálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANEva OTRUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Elena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovAdéla POLANSKÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVeronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Radka VLČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJana WINIARSKÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BLAŽEJ4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMaxim BREZOVAR5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceJan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Daniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecOndřej FILIP3.KYUGRYF z.s.Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s.Jakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceDavid FORIŠ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam GRABOVSKI3.KYUKarate klub Spektra PrahaLukáš HEJMA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYSamuel HOFFMAN4.KYUKarate klub Spektra PrahaMartin HORŇÁČEK5.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš HORŇÁČEK6.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Matyáš HOUSKA3.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLadislav HUSÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš JANSA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin JAVANSKÝ1.KYUSport Club Flair o.s.Jáchym JETEL1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceMatyáš MÍKA3.KYUTJ Karate České BudějoviceTobias NAGY6.KYUŠkola bojových umění NaramaJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceTimmy NGUYEN-THAISON5.KYUKobra KladnoŠtěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Adam NOVÁK4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.František NOVOTNÝ2.KYUKarate Vision PrahaTomáš NOVOTNÝ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Josef POLÁK4.KYUShotokan Sport Centrum Česká LípaMichal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamDavid ŠVÁCHA6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jakub THOMA5.KYUGRYF z.s.Daniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSamuel VÍTEK4.KYUFight Club České BudějovicePřemysl VONDRÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin ZEMAN6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Lucie BARTONÍČKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Linda BÍLÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Magdaléna FIŠAROVÁ5.KYUKobra KladnoAmálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryEliška JAVANSKÁ1.KYUSport Club Flair o.s.Anička KOLAŘÍKOVÁ5.KYUSportovní klub Keiko-ryu ShotokanElen KOZLOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekEliška KUDRNOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla MARKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceLucie PATEROVÁ1.KYUKarate ČernošiceLucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKateřina POLÁKOVÁ6.KYURed Dragon TeamMarie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceNikola RADOSTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Nela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMia SIMONOVÁ5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Eva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora TYPLTOVÁ3.KYUKarate klub Spektra PrahaBarbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.Valentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMiroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej BAREŠ6.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceSean-Edvin CLIFTON5.KYUKarate ČernošiceRichard DEVÁTÝ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANMartin DVOŘÁK4.KYUFight Club České BudějoviceDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán FIEDLER6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecVít HAVELEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceFilip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan LiberecFrantišek HLAVÁČEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecMarek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid JANÍK5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceFrantišek KONRÁD6.KYUGRYF z.s.Libor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceMichal MELICH5.KYUShotokan karate dó TJ SadskáMilan MIŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceVadym MYKULIN5.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecŠimon ODLAS6.KYUKobra KladnoNikolas OLŽBUT6.KYUTJ Karate České BudějoviceLeonard ONDOVČÁK6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Mikuláš PATER2.KYUKarate ČernošiceAntonín PEČENKA6.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichal POLÁK4.KYUKarate Vision PrahaOldřich PULEC6.KYUKobra KladnoMarek SUCHÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamJakub ŠUBA6.KYUFight Club České BudějoviceOndřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jaroslav VOKATÝ6.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceBeáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKristýna ČERMÁKOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Karolína FRANCOVÁ6.KYUKarate-Do Shotokan-ryu SokolovMilena GREGORCOVÁ6.KYURed Dragon TeamAnna HAVELCOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Markéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceLea KOŘÍNKOVÁ5.KYUKarate ČernošiceNela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAneta KUBEŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lucie KVĚTOŇOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna-Marie KYŠOVÁ7.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Eliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceSofia MAZUR3.KYUGRYF z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekRozálie PACNEROVÁ5.KYUSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANAnna POLÁKOVÁ6.KYURed Dragon TeamMartina RAJNOCHOVÁ6.KYUUSK Slavia LiberecNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Tereza SIBŘINOVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Dominika SUCHÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceSilvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAndrea ZACHOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice
Kata tým, St. žáci
Vladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matyáš MILLER5.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 M]Martin LÁCHA2.KYUFight Club České Budějovice [Fight B 11-13 M]Filip FLAJŠINGER4.KYUGRYF z.s. [GRYF A]Marek FRINTA2.KYUGRYF z.s. [GRYF A]David VEDRAL2.KYUGRYF z.s. [GRYF A]Vojtěch SŮKAL1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Matěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice st. žáci]Jiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice st. žáci]František LACHOUT4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [Shotokan Neratovice st. žáci]Kyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Kimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon Team [Středočeský kraj]Adam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]
Kata tým, St. žákyně
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Eliška FIDLEROVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Eliška MIHALČATINOVÁ4.KYUSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 F]Eliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight B 11-13 F]Adéla POLANSKÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Lucie BARTONÍČKOVÁ5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Viktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Klára FRANCOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Anna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Klára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Eva TUŠOVÁ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Vanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, Ml. žáci
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České Budějovice [Fight A 7-10 M]Jakub ŠUBA6.KYUFight Club České Budějovice [Fight B 7-10 M]Daniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]David KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Lukáš KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Filip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Richard DEVÁTÝ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Devátý, Farský, Havránek)]Jaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Devátý, Farský, Havránek)]Filip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Devátý, Farský, Havránek)]David HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek A]Tomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek A]Jakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek A]Adam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Ondřej TOŠOVSKÝ6.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]David BERKA5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Nikolas OLŽBUT6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, Ml. žákyně
Lucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight A 7-10 F]Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Marie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Emma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Eliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Eliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek B]Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek B]Miroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek [SKP karate Písek B]Beáta BEEROVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMatyas FATKA3.KYUFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEK5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDan HAVLÍČEK3.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYŠtěpán MIČKA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal MICHÁLEK2.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Tomáš NECHYBA2.KYUSKP karate PísekMatěj PAVEL1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.David SMRČEK4.KYUSportovní klub Karate MostJakub ŠPATNÝ2.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Štěpán ZÝKA2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVladimír FAFEK4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLER4.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek FRINTA2.KYUGRYF z.s.Pavel HOFMEISTER4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDavid CHAČATRJAN3.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan JIRAVA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid JIROUŠ4.KYUKarate Spartak VrchlabíJiří KREJCAR4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František LACHOUT4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMartin PRACNA4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Lukáš RŮŽIČKA2.KYUFight Club České BudějoviceJakub SCHÁNILEC1.DANSKP karate PísekOldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David VEDRAL2.KYUGRYF z.s.Filip ZÍDEK3.KYUKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Marek BOURA3.KYUGRYF z.s.Daniel BREJCHA1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKMatyáš HNYK4.KYUSKP karate PísekDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniel CHOD3.KYUKarate Klub ChodovLukáš KADLEC3.KYUShotokan karate dó TJ SadskáDaniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMarek NOVÁK2.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Gallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš RAJNOCH3.KYUUSK Slavia LiberecVáclav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceDan SYROVÝ1.KYUKarate Vision PrahaVojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSamuel TROJAN5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš VACEK2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichael VLČEK3.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Matyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMatěj FABIÁN3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Alex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Michal KESNER5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid KLEWAR2.KYUFight Club České BudějoviceJakub MIKULE6.KYUGRYF z.s.Maxim SIMON3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš SIROTEK5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Leoš VEDRAL5.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym BOČEK5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek LÁCHA1.KYUFight Club České BudějoviceAntonín ŠTAINBRUCH6.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Denisa BREJCHOVÁ1.KYUSK karate Dragon DDM NeratoviceGabriela DĚREŠOVÁ3.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Diana FANTOVÁ5.KYUGRYF z.s.Klára FRANCOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKateřina HÁKOVÁ3.KYUUSK Slavia LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecSoňa HROCHOVÁ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceVeronika JANŮ4.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina KONTROVÁ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie KRÁTKÁ2.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceKlára MUZIKÁŘOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla POLANSKÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Hana BĚLOVÁ3.KYUSKP karate PísekMira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAljona DRAHANOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HEŘMANOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna LEVOVÁ5.KYUŠkola bojových umění NaramaJulie LINDNEROVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla MATOUŠKOVÁ3.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘElena PEŠANOVÁ4.KYUKarate Klub ChodovAneta STINKOVÁ3.KYUSKP karate PísekVeronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Radka VLČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Maxim BREZOVAR5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKSamuel HOFFMAN4.KYUKarate klub Spektra PrahaJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej NÁHLÍK2.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSamuel VÍTEK4.KYUFight Club České BudějoviceMarián ZELENÝ5.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan BEDNÁŘ2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceDavid BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej ČERMÁK3.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Adam GRABOVSKI3.KYUKarate klub Spektra PrahaLukáš HEJMA6.KYUSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMatyáš JANSA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecJenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš MÍKA3.KYUTJ Karate České BudějoviceTobias NAGY6.KYUŠkola bojových umění NaramaAdam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceTomáš NOVOTNÝ3.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš PIRKL6.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíMichal POLÁK2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ŘEZANKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam ŠMEJKAL2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamMatyáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKimi ZITA2.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Karel BLAŽEJ4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ČÁSTKA5.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel DUB3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecOndřej FILIP3.KYUGRYF z.s.Adam FRINTA4.KYUSKP karate PísekRichard HAVELKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ladislav HUSÁK5.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Oldřich KOMÁREK2.KYUCobra Ryu Strakonice z.s.Matěj KORYTAR4.KYUFight Club České BudějoviceMartin KUTLÁK3.KYUFight Club České BudějoviceDamián KYUS5.KYUTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav LEHKÝ4.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Hynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějovicePetr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jaroslav ŠEBESTA3.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceJakub HLACH6.KYUTJ Karate České BudějoviceLukáš JELÍNEK3.KYUFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍK4.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceVojta RENDL6.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jan ŠMÍD2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradJan TOMÁNEK4.KYUShotokan karate dó TJ SadskáAdam UHÝREK3.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Adéla ČEPIČKOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarie DOBSOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryEliška JAVANSKÁ1.KYUSport Club Flair o.s.Eliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekAdéla MARKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceViktorka MAŠKOVÁ4.KYUSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie PATEROVÁ1.KYUKarate ČernošiceMarie PRIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíBarbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekValentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMiroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Linda BÍLÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMagdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAmélie KOUTECKÁ5.KYUTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEliška KUDRNOVÁ4.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecMichaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceNela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceMia SIMONOVÁ5.KYUSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichaela VAŠKOVSKÁ3.KYUGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Vanesa DANDOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAmálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLaura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ema TINAVSKÁ1.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Marek BERÁNEK6.KYUFight Club České BudějoviceMartin ENEV4.KYUFight Club České BudějoviceŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid ŠIMOTA3.KYUFight Club České BudějoviceJakub ŠUBA6.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceRichard DEVÁTÝ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLibor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝ6.KYUTJ Karate České BudějoviceKristián SYSEL4.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš VONDRÁŠEK3.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jan BĚLE3.KYUSKP karate PísekMartin DVOŘÁK4.KYUFight Club České BudějoviceVít HAVELEC6.KYUTJ Karate České BudějoviceFrantišek HLAVÁČEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekMilan MIŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceVadym MYKULIN5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikolas OLŽBUT6.KYUTJ Karate České BudějoviceMatěj UHÝREK6.KYUTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekLinda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Věra VACHTOVÁ5.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna FRANKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSimona LAVIČKOVÁ4.KYUFight Club České BudějoviceKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Licence kouč, turnaj
Jindřich ARDOLF2.DANTJ Karate České BudějovicePhDr. Petr BENÍŠEK4.DANFight Club České BudějoviceIng. Miroslav BUDÍN1.DANKarate klub Spektra PrahaKarolína ČARKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceFilip HLUŠTÍK1.KYUFight Club České BudějoviceDominika HÝSKOVÁ3.DANTJ Karate České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁ1.DANFight Club České BudějoviceJan KOUDELKA1.DANFight Club České BudějoviceJiří KRYCH1.DANFight Club České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceJiří NOVOTNÝ2.KYUKASR ŽAMBERKVladimír ONDOVČÁK5.KYUTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radek PEŠAN1.KYUKarate Klub Chodov
Licence kouč, sezóna
Jan BĚLE3.KYUSKP karate PísekAleš GREGŮREK1.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ing. Jan KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří PEČENKA8.KYUTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDušan POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANAlena POLÁKOVÁ1.DANShotokan Sport Centrum Česká LípaSvatopluk SEKANINA6.DANKarate Klub Jeseník z.s.Karel SOUHRADAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJosef SOUKUP1.DANUSK Slavia LiberecKarel STRNAD6.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMichal STRNAD3.DANSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘIng. Vít ŠTENCEL4.DANKODOKAI BRNO z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897