Český svaz karate

NP žactva 2017 - 3.kolo (21.10.2017)
171021_npz3.pdf
356 startů, 242 závodníků, 33 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDan BĚLOHOUBEK5.KYUKarate Klub KyjovEgor BIRIUCOV5.KYUSK Karate Shotokan LiberecKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBruno ČÁSLAVA2.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Lukáš HLOBIL5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Radek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš JARKA5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovArmando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel NEVRKLA1.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecRené PASKER1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Filip POHL2.KYUTARO KAN, z.s.Filip RUČKA3.KYUHAKUBA Karate OstravaKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Václav SKALICKÝ6.KYUKarate Klub KyjovVojtěch SŮKAL1.KYUL.F. CLUB KARATE, z.s.Marian ŠTANGL5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Štěpán ZÝKA2.KYUFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceLucie DEMČÁKOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Klára FRANCOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecKateřina GREGŮRKOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Zuzana HÁJKOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecViktorie HOŠKOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina JANÍKOVÁ3.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyNicole MICHALICOVÁ1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁ1.DANKARATE TYGR SHOTOKANEva OTRUBOVÁ3.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Adéla POLANSKÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Natálie STRNADOVÁ3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANVeronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovAnna VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Lukáš BĚLOCH6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPřemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceJan DOHNAL5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Moshe HARRIES5.KYUKarate Vision PrahaOndřej HAŠA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížFrantišek HLAVÁČEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš JANSA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecOndřej KASARDA7.KYUKarate Klub KyjovDavid KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBAL1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANJan KRÁL6.KYUHAKUBA Karate OstravaMartin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceIgor LAŠTŮVKA2.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovMatyáš MÍKA3.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějoviceŠtěpán NILAŠ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub RŮŽIČKA6.KYUKarate Klub KyjovJan STRÁNSKÝ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamFrantišek TRUBELÍK5.KYUKarate Klub KyjovDaniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSamuel VÍTEK4.KYUFight Club České BudějoviceMichal WOLF6.KYUKarate Klub KyjovJakub ŽLÁBEK3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Aneta BIDRMANOVÁ6.KYUHAKUBA Karate OstravaLinda BÍLÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecHana BŘEZOVJÁKOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížJolana ČÁSLAVOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Magdaléna FUKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAmálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAdéla HRAJNOHOVÁ5.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza HUDEČKOVÁ6.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla MAREČKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceTereza NOSKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁ4.KYUKarate Klub KyjovLucie PETRUŠKOVÁ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaMarie PULDOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Natálie ŠTENCLOVÁ3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekMichaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate OstravaMiroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceSean-Edvin CLIFTON5.KYUKarate ČernošiceLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdrian GRELLA6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBenjamin HARRIES7.KYUKarate Vision PrahaŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate PísekFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam ILČÍK4.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Marek JALŮVKA3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANDavid JANÍK5.KYUKarate TJ Sokol Brno-HusoviceDavid MANHALTER7.KYUTARO KAN, z.s.Libor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České BudějoviceFilip NEVRKLA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecSebastian NOŠTINSKÝ3.KYUHAKUBA Karate OstravaAdam RAUŠER3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš SOUKUP6.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.David ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon TeamLukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceGita ČÁSLAVOVÁ8.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Isabella GRELLA7.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁ4.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Markéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceNela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecBarbora LITEROVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan LiberecEster NOVÁKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Amálie STRMISKOVÁ5.KYUKarate Klub KyjovLinda ŠUMOVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSilvie TROBLOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceRiana VESELÍKOVÁ6.KYUTARO KAN, z.s.
Kata tým, ml. žáci
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České Budějovice [Fight A 7-9 M]Lukáš VESELÝ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [šin-mu - kata tým]Karel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Šimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Filip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Dominik FALTUS4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Faltus, Farský, Havránek)]Jaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Faltus, Farský, Havránek)]Filip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Faltus, Farský, Havránek)]Damián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žákyně
Jana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L. "A"]Barbora LITEROVÁ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L."B"]Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela KRAJČOVIČOVÁ5.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Emma KUBEČKOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Eliška MALÁ6.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C (Malá, Krajčovičová, Kubečková)]Ester NOVÁKOVÁ5.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, st. žáci
Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 M]Filip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [Kata tým šin-mu st.žáci]Vojtěch SŮKAL1.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Kyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Matyáš JANSA4.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Jansa)]Vít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Jansa)]Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Kolář, Kittner, Jansa)]Adam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, st. žákyně
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight A 11-13 F]Magdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České Budějovice [Fight B 11-13 F]Michaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice [Fight Panthers 11-13 F]Nikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Vojta ANDRŠ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.Filip BÍLEK5.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej DOLEČEK4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDan-Michael GELLÉR3.KYUKARATE TYGR SHOTOKANŠtěpán ZÝKA2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Marek BÁZLER1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKyštof BUREŠ6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip NOVOTNÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecNikolas OLŠAVSKÝ5.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíDavid ROTTER5.KYUKarate Klub Jeseník z.s.Václav RŮZHA6.KYUTJ Karate České BudějoviceKryštof RUŽA4.KYUBUDO Plzeň z.s.Oldřich VAŠÍČEK1.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Bohuslav DUŠEK1.DANKASR ŽAMBERKRadek HOREHLEĎ4.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABAL3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Daniel KRÁTKÝ3.KYUKARATE TEAM KCK LetohradPetr LUŽA3.KYUKarate Klub KyjovArmando MORALES1.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížGallen-Darren PATERSON1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Ondřej RYCHLÝ2.KYUFight Club České BudějoviceJáchym ŠANDA4.KYUSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradSamuel TROJAN5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Matyáš BAKRLÍK5.KYUSK Karate Shotokan LiberecMartin BRYŠKA4.KYUSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert DŘÍMAL5.KYUKARATE TEAM KCK LetohradAlex FIALA5.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWAR2.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym BOČEK5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šimon CÍCHA3.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam GREGŮREK3.KYUKODOKAI BRNO z.s.Vojtěch VÁLEK2.KYUShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDominik VÝLET1.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁ4.KYUBUDO Plzeň z.s.Aneta KADLECOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceBeata REGULIOVÁ1.KYUKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁ5.KYUKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Mira BUČKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKlára FRANCOVÁ3.KYUSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁ4.KYUTJ Karate České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁ1.KYUSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla MARCÍNOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceAdéla POLANSKÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemEliška RYCHLÁ2.KYUFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁ1.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Magdaléna TRTÍKOVÁ2.KYUKarate Klub KyjovEliška VÁCLAVÍKOVÁ3.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Hana BĚLOVÁ3.KYUSKP karate PísekBarbora KRATOCHVÍLOVÁ1.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandra KŘÍBALOVÁ5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KUSEBAUCHOVA5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁ3.KYUTJ karate Nové HradyBarbora SOUKUPOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAneta STINKOVÁ3.KYUSKP karate PísekMichaela ŠIDLOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceVeronika ŠŤASTNÁ2.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jakub JÍZDNÝ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VarySamuel VÍTEK4.KYUFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
David BERKA5.KYUTJ Karate České BudějoviceVojtěch DUŠEK3.KYUKASR ŽAMBERKFrantišek HLAVÁČEK6.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš JANSA4.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTL3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryVít KITTNER2.KYUSK Karate Shotokan LiberecJenda KRÁTKÝ4.KYUKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš MÍKA3.KYUTJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝ3.KYUTJ Karate České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝ1.KYURed Dragon TeamMatyáš ŠUPKA6.KYUTJ Karate České BudějoviceDaniel VAŠEK1.KYUKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Ondřej BEDNÁŘ3.KYUTJ Karate České BudějoviceKarel BUREŠ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaromír FARSKÝ5.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdam FRINTA4.KYUSKP karate PísekFilip HANÁČEK3.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Richard HAVELKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub KLEMÁK3.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KOLÁŘ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMatěj KORYTAR4.KYUFight Club České BudějoviceMartin KUTLÁK3.KYUFight Club České BudějoviceHynek MRÁZ4.KYUTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMEC5.KYUTJ Karate České BudějovicePetr SVOBODA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jaroslav ŠEBESTA3.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch VAŠÁK2.KYUKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKA5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Nikita BOČKOV5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl ČAREK2.KYUFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇ2.KYUFight Club České BudějoviceJakub FLOREK2.KYUFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEK3.KYUFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍK4.KYUFight Club České BudějoviceVojtěch KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin KUTLÁK3.KYUFight Club České BudějoviceMartin LÁCHA2.KYUFight Club České BudějoviceMartin LUŽA1.KYUKarate Klub KyjovJan ŠULC4.KYUKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Lucy HRDLIČKOVÁ3.KYUKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie KOLANKIEWICZOVÁ3.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora VACHOUTOVÁ2.KYUSKP karate PísekValentina VÍTŮ5.KYUTJ Karate České BudějoviceMiroslava VOKATÁ3.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Linda BÍLÁ2.KYUSK Karate Shotokan LiberecMagdalena FRYDRYCHOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceEliška KRÁLÍKOVÁ4.KYUSKP karate PísekVanesa MAJBOVÁ4.KYUSK Karate Shotokan LiberecAdéla MARKOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceMichaela MEDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceMarie PULDOVÁ5.KYUKarate Lions Pardubice o.s.Nela ROSVALDOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceAdéla ŠANTROCHOVÁ6.KYUKarate Spartak VrchlabíMichaela VÁLKOVÁ3.KYUHAKUBA Karate Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Vanesa DANDOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAmálie HAKOVÁ2.KYUFight Club České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceKlára PIJÁKOVÁ4.KYUHAKUBA Karate OstravaLaura POHANKOVÁ5.KYUTJ Karate České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁ1.KYUKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Marek BERÁNEK6.KYUFight Club České BudějoviceMartin ENEV4.KYUFight Club České BudějoviceŠimon HARVILKO2.KYUSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEK6.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid ŠŤÁHLAVSKÝ4.KYURed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Tadeáš BÍNA2.KYUFight Club České BudějoviceSean-Edvin CLIFTON5.KYUKarate ČernošiceLukáš DOBROZEMSKÝ2.KYUKARATE TYGR SHOTOKANFilip HORŇÁK1.KYUSK Karate Shotokan LiberecDavid MACHO5.KYUTJ karate Nové HradyLibor MATOUŠEK6.KYUTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEK5.KYUTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jan BĚLE3.KYUSKP karate PísekDavid HOLOŠEVIČ3.KYUSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Taisia BIRIUCOVÁ1.KYUSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁ3.KYUFight Club České BudějoviceSára KADLECOVÁ5.KYUFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceŠtěpánka KREJČÍ5.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina NOVÁKOVÁ3.KYUSKP karate PísekLinda PAVLASOVÁ4.KYUSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie SEKANINOVÁ4.KYUKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Hana BATYSTOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceAnna FRANKOVÁ3.KYUFight Club České BudějoviceJana HLOUŠKOVÁ2.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKarolína MARCÍNOVÁ6.KYUTJ Karate České BudějoviceNela RAJTROVÁ3.KYUSK Karate Shotokan Liberec
Licence kouč, turnaj
Jiří FAKTOR6.DANTJ Karate České BudějoviceLadislav HAVEL3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížMiroslav HÝSEK3.DANTJ Karate České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁ1.DANFight Club České BudějovicePetr KUBIČKA1.DANFight Club České BudějoviceIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ3.DANOddíl karate TJ Slavia KroměřížZuzana LINHARTOVÁ3.DANTJ Karate České BudějoviceJosef LUDAČKA1.KYUTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULA2.DANTJ Karate České BudějoviceKarla PELDOVÁ1.KYUFight Club České BudějoviceMgr. Jaroslav PEŘINA2.DANKASR ŽAMBERKMiloš ŠKODA2.DANShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Licence kouč, sezóna
Vojtěch DAVID5.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora KORABEČNÁ1.KYUKARATE TYGR SHOTOKANSára KOVAŘÍKOVÁ4.KYUKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemIng. Petr KRÁTKÝ4.DANKARATE TEAM KCK LetohradMilan MACHO2.KYUTJ karate Nové HradyJan PYTLÍK6.DANBUDO Plzeň z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897