Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2017 - 3.kolo (11.11.2017)
171111_npdjs3.pdf
438 startů, 256 závodníků, 52 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Ing. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemJáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Jakub JIRSASHINDÓKAN Jindřichův HradecTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMilan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoMgr. Karel IMRÍŠEKOddíl karate TJ Slavia KroměřížIng. Roman JIRÁK Ph.D.SHINDÓKAN Jindřichův HradecPeter FABIANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sára JEŠETOVÁSHOBU AcademyTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoTereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SIng. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ing. Andrea PASTORKOVÁSHINDÓKAN Jindřichův HradecDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel MIKEŠFight Club České BudějoviceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK Brno
Kata jednotlivci, Juniorky
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVeronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaLinda SPANILÁKarate Vision PrahaKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLinda SKALOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Viktor MILLERKobra KladnoLukáš PILÁTKobra KladnoJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Václav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Richard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice
Kata jednotlivci, Dorostenky
Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradElena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Pavla BORŮVKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAnita TŘÍSKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Muži U21
Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Dominik BARTUŠKASKP karate PísekMilan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecDavid LESK karate Dragon DDM NeratoviceDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Sára JEŠETOVÁSHOBU AcademyTereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SZuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata tým, Ženy (seniorky)
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Filip JANDASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Viktor GALLŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]David PLAČEKŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha [Karate Vision]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda K.Vary]Pavla BORŮVKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Petr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceOndřej HNATFight Club České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJan ROLLERTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Silvestr MATOCHAŠSK karate KarvináDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jan FAITTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Jan KALAMENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jan KOČÍTJ Karate České BudějoviceBc. Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJan PAULÍKSK Karate Shotokan LiberecMichal ŠOLCTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Jan FAITTJ KARATE PrahaMichal ŠOLCTJ KARATE PrahaSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináJan KALAMENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jan KOČÍTJ Karate České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceBc. Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Monika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Lenka JŮZOVÁKaratedo NěmčicePetra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna PROTSENKOTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Lenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceLucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemErik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.David SCHACHERLTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceFilip KOVAŘÍKRed Dragon TeamMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad Orlicí
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Matěj ZUZÁNEKGRYF z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel BEDNARZŠSK karate KarvináJaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePřemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceJan RACEKTJ Karate České BudějoviceMartin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceJakub MATEJKAKarate Vision PrahaJán MATEJKAKarate Vision PrahaAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUBALATJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Maroš TARANKarate Spartak VrchlabíVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Vojtěch BOURAGRYF z.s.Petr SLAVÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradCyril POPEKKarate Vision PrahaFilip JANDASK karate Dragon DDM NeratoviceDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan HYKŠKarate Vision PrahaTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Kristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Michaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka KLEČKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYGabriela KRUŽÍKOVÁTJ karate TřebíčKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Zuzana RANDÁKOVÁCobra Ryu Strakonice z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceIva HOLOMKOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Aneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna BARTÁKOVÁRed Dragon TeamLinda SKALOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Lukáš PILÁTKobra KladnoFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíDaniel HNYKKarate Spartak VrchlabíDaniel CHODKarate Klub ChodovJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Adam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceMax FIALASK Karate Shotokan LiberecJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin HANÁKTJ karate TřebíčMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.David SKŘIVÁNEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘNikolas BADURAŠSK karate KarvináViktor GALLŠSK karate KarvináMartin FEIFIČŠSK karate KarvináDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Vojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekLukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Viktor MILLERKobra KladnoOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíFilip JÁCHYMKarate Spartak VrchlabíDavid PLAČEKŠSK karate KarvináMarkos HERNANDEZKarate Klub Jeseník z.s.Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceGleb JEREMENKORed Dragon TeamDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Daniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradTomáš LIPOWSKIŠSK karate KarvináDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Martin BEDNÁRKARATE HavířovVojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Eliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMichaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Hana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAnna ŘEHÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAndrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Adéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovElena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceAdela NOVÁKOVÁTJ karate TřebíčNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaDavid LESK karate Dragon DDM Neratovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceOndřej HNATFight Club České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceMarek ANDRAŠITJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš GROSSTJ karate TřebíčDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Jiří KRYCHFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
Daniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.David ULVRKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Monika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíMonika BÜRGEROVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Petra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna PROTSENKOTJ Karate České BudějoviceAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite tým, Muži (senioři)
Jiří KRYCHFight Club České Budějovice [Fight muži]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]David NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tomáš GABRIELTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Jan FAITTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Jan ROLLERTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Michal ŠOLCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Ján MATEJKAKarate Vision Praha [Výběr hvězd]
Kumite tým, Juniorky
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Martin BEDNÁŘFight Club České Budějovice [Fight Dorostenci]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Viktor GALLŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Tomáš LIPOWSKIŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [kumite a]Andrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [měcholupy]Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kouč, licence turnaj
Radek PEŠANKarate Klub ChodovStanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SPhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České Budějovice
Kouč, licence sezóna
Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897