Český svaz karate

Krajské mistrovství JMK ČSKe 2017 (26.11.2017)
mistrovstvi-jsk-cske-2017.pdf
336 startů, 130 závodníků, 14 klubů
Agility, Děti 4-6
Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michal LAZARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub CHRÁSCINAKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 7-8
Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Helena ŠVENDOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovMarie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Agility, Chlapci 7-8
Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčMartin KOSÍRKarate Klub KyjovJan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Jan KOUŘILTARO KAN, z.s.
Agility, Dívky 9-10
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Tereza HORÁKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniela KOPÁLOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMagdalena NOSKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIrena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceEliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucie KOSÍROVÁKarate Klub Kyjov
Agility, Chlapci 9-10
Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Vašek DOLEŽALKODOKAI BRNO z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovAntonín MICHALÍKKODOKAI BRNO z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 11-12
Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovEma MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Rachel HORILOVÁKarate Klub KyjovMonika ŠEVELOVÁKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Chlapci 11-12
Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Martin SÝSSokol karate TišnovDaniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčMartin SLADKÝKarate Klub KyjovPetr ŠKOULAKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Agility, Mládež
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJulie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kihon ido, Děti 5-6 (bez kyu)
Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Max FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub VENDOLSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Igor HURBANTJ karate Třebíč
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Tereza HORÁKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Daniela KOPÁLOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceProkop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena NOSKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Marek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ha DO-VINHTJ karate Třebíč
Kihon ido, Mládež (bez kyu)
Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAdela NOVÁKOVÁTJ karate Třebíč
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovMarie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceEliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovVeronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateRachel HORILOVÁKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
Martin SÝSSokol karate TišnovVojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon ido, Mládež (8 + 7.Kyu)
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ngoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Jáchym KARBULAOREL jednota Letonice - oddíl karateJulie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kata beginner, Dívky 7-8 (8.-7.kyu)
Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovAneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozárka ŠLAHŮNKOVÁKarate Klub KyjovMarie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata beginner, Chlapci 7-8 (8.-7.kyu)
Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.
Kata beginner, Dívky 9-10 (8.-7.kyu)
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceEliška VIDURKOVÁKarate Klub KyjovTereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata beginner, Chlapci 9-10 (8.-7.kyu)
Daniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKTARO KAN, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovRoman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata beginner, Dívky 11-12 (8.-7.kyu)
Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovBarbara HOLEMÁSokol karate TišnovVeronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateRachel HORILOVÁKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata beginner, Chlapci 11-12 (8.-7.kyu)
Martin SÝSSokol karate TišnovVojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateMatěj NEJEDLÝTARO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovJan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata beginner, Mládež (8.-7.kyu)
Eliška ŠMEDKOVÁTARO KAN, z.s.Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ngoc-Tonda PHAN-VAN-HONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Jáchym KARBULAOREL jednota Letonice - oddíl karateJulie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKristýna VIDURKOVÁKarate Klub KyjovKristýna PIPPINGEROVÁKarate Klub Kyjov
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.-7.kyu)
Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ANDRESTARO KAN, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateVojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateVáclav POTÁŠTARO KAN, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovVáclav SKALICKÝKarate Klub KyjovJakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.-7.kyu)
Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Uyen-Anička PHAN-GIA-PHUONGL.F. CLUB KARATE, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Muži (senioři)
Michal SÁBLÍKSokol karate TišnovFrantišek DOLEČEKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMgr. Karel IMRÍŠEKOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Ženy (seniorky)
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub KyjovSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´S
Kata, Junioři
Michal SÁBLÍKSokol karate TišnovVojtěch FLORIANKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kata, Juniorky
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kata, Dorostenci
Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik DANIELSokol karate TišnovMartin HAVLÁTSokol karate TišnovAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenky
Markéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Michaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela NOVÁKOVÁTJ karate Třebíč
Kata, Starší žáci
Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub KISELYKarate TJ Sokol Brno-HusoviceOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčŠtěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Starší žákyně
Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Ema MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovSamuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Kristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Lucie MUSILOVÁSokol karate TišnovNatálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Lukáš-Tran NGUYENVŮL.F. CLUB KARATE, z.s.Václav POTÁŠTARO KAN, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.David JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceIgor HURBANTJ karate TřebíčMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.
Kata, Mladší žákyně 7-9
Riana VESELÍKOVÁTARO KAN, z.s.Vanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aneta NEČASOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovMarie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Muži (senioři), BRH
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš GROSSTJ karate TřebíčFrantišek DOLEČEKKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, Junioři, BRH
Vojtěch FLORIANKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kumite, Juniorky, BRH
Petra NAVRÁTILOVÁKarate Klub Kyjov
Kumite, Dorostenci, BRH
Lukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Dorostenky, BRH
Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Adela NOVÁKOVÁTJ karate Třebíč
Kumite, Starší žáci, BRH
Jakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Adam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Dominik VÝLETKarate Klub KyjovOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ha DO-VINHTJ karate TřebíčŠtěpán MOKRÝKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Starší žákyně, BRH
Kateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, BRH
Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Filip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Mladší žáci 7-9, BRH
Lukáš-Tran NGUYENVŮL.F. CLUB KARATE, z.s.Igor HURBANTJ karate TřebíčMichal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kumite, Muži U21, BRH
Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Tomáš GROSSTJ karate Třebíč
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897