Český svaz karate

Mistrovství ČR 2017 (2.12.2017)
171202_mcr_cske.pdf
1064 startů, 725 závodníků, 84 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži U50
Antonín BROŽÍČEKSport Úvaly z.s.Radek FRÜHAUFKESL RYU Shotokan z.s.Ing. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyJUDr. Lubomír JANOUŠEKKESL RYU Shotokan z.s.Oldřich LŽIČAŘSport Club Flair o.s.Ing. Jan MORAVEC Ph.D.TJ KARATE PrahaPavel ROSÍNKESL RYU Shotokan z.s.Doc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D.SVČ DOMEČEK Brno
Kata jednotlivci, Masters ženy U45
Petra ANDRŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina KESLOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBožena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekIng. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemPeter FABIANNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Roman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMarcel REBRONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Dorota BALCIAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Marek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Jáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla MEHICKarate Vision PrahaKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Linda SPANILÁKarate Vision PrahaDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceViktor GALLŠSK karate KarvináLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Jakub KISSKarate Klub ChodovJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Martin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaElena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub HRADSKÝKobra KladnoAdam CHVOSTABUDO ŠKOLA KK PÍSEKJakub KLIMEŠSK JihlavaMatyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáTomáš NECHYBASKP karate PísekDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecRozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANEva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub Kyjov
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáPřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub FLOREKFight Club České BudějoviceFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecMartin JAVANSKÝSport Club Flair o.s.David KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub MACHÁČEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tobias NAGYŠkola bojových umění NaramaOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Viktor STEGERDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANJakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Aneta BIDRMANOVÁHAKUBA Karate OstravaAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna LIŠKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla MAREČKOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAnna NOSÁLKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANEliška POKORNÁChampions team z.s.Marie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Natálie SUCHÁSK JihlavaBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej BAREŠKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaFilip BARTŮŠEKSK JihlavaTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANVáclav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceBenjamin HARRIESKarate Vision PrahaŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecMarek JALŮVKAKARATE TYGR SHOTOKANJan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jan KŘESÁLEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Libor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaMikuláš PATERKESL RYU Shotokan z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamDominik TRUBIANSKÝShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatěj UHÝREKTJ Baník Příbram - Karate
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Hana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceEliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKarolína FRANCOVÁKarate-Do Shotokan-ryu SokolovSylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemValentýna HRAZDÍROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Markéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceLucie KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecSofia MAZURGRYF z.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMartina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Nela ŘEHOVÁHAKUBA Karate OstravaViktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata jednotlivci, Muži U21
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekTomáš BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David LESK karate Dragon DDM NeratoviceJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaLibor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU Academy
Kata jednotlivci, Ženy U21
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Sára JEŠETOVÁSHOBU AcademyNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Masters muži 50+
Karel KESLKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavPetr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJosef SOUKUPUSK Slavia Liberec
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Radomír DOMINTJ Karate České BudějoviceAleš HROMÁDKOTJ KARATE PrahaJiří KÁBRTSKMP PrahaMiloš KASALUSK Slavia LiberecJan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Ing. Jan MORAVEC Ph.D.TJ KARATE PrahaPetr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateMartin PŠENIČKASKMP PrahaJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Filip DITTRICHGRYF z.s.Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANPetr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJan ROLLERTJ KARATE PrahaRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináChristian MORCILLO-GALLARDOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Josef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
MUDr. Vítězslav FRONKSportovní klub Samuraj DomažliceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Nikolaj VELEŠKOTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Jakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryBc. Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJan KALAMENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Jan KOČÍTJ Karate České BudějoviceLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Radek MARCÍNTJ Karate České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jan PAULÍKSK Karate Shotokan LiberecTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Bc. Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJan KALAMENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České BudějovicePetr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Pavla MEZZEIOVÁChampions team z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Monika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemAnna PROTSENKOTJ Karate České BudějovicePetra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Edita HOLUBOVÁKarate HoražďoviceRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecMgr. Petra NOVÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceIng. Veronika ŘEŽÁBKOVÁSportovní klub Samuraj DomažliceKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecEdita HOLUBOVÁKarate HoražďoviceLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceErik ŠINDELÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip KOVAŘÍKRed Dragon TeamMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceJakub MATEJKAKarate Vision PrahaJán MATEJKAKarate Vision PrahaRadek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoAntonín NOVÁKChampions team z.s.Jan RACEKTJ Karate České BudějoviceJindřich STILLERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Martin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceMatěj ZUZÁNEKGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Vojtěch BOURAGRYF z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceMartin DOUBEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Petr MATOUŠŮDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodCyril POPEKKarate Vision PrahaMaroš TARANKarate Spartak VrchlabíAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceJáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Jan HYKŠKarate Vision PrahaDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tomáš LIPOWSKIŠSK karate KarvináDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Klára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceŠárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetra NAVRÁTILOVÁKarate Klub KyjovMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kristýna TESAŘOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Gabriela KRUŽÍKOVÁTJ karate TřebíčKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Barbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘErika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JAKUBŮChampions team z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eva RADOVÁKarate HoražďoviceAneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceMagdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíDaniel HNYKKarate Spartak VrchlabíDaniel CHODKarate Klub ChodovMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceJakub SCHÁNILECSKP karate PísekRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáDominik SMOLASKP karate PísekAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Max FIALASK Karate Shotokan LiberecMartin HANÁKTJ karate TřebíčLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Jan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáOndřej PELEŠKAKaratedo NěmčiceTomáš SOPČÁKKARATE TEAM KCK LetohradJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.Lukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Nikolas BADURAŠSK karate KarvináMartin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceViktor GALLŠSK karate KarvináOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíMarkos HERNANDEZKarate Klub Jeseník z.s.Gleb JEREMENKORed Dragon TeamJakub KISSKarate Klub ChodovDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateViktor MILLERKobra KladnoDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej SLAVÍKKarate HoražďoviceVáclav VITOŇSportovní klub Samuraj DomažliceMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryJaroslav RADAKarate HoražďoviceDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratovicePetr ŠKALDAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAnna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMichaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Hana KUČEROVÁTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Eliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceLucie HRDINOVÁKARATE TEAM KCK LetohradLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceAdela NOVÁKOVÁTJ karate TřebíčNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAlena ZDRÁHALOVÁKarate Klub ChodovAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Gabriela BERANOVÁOddíl karate HlinskoKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecLucie HRDLIČKOVÁRed Dragon TeamKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNikola CHYBÍKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana TEKELYChampions team z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Filip BÍLEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Matyas FATKAFight Club České BudějoviceDan-Michael GELLÉRKARATE TYGR SHOTOKANMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTomáš JANÁČEKOddíl karate HlinskoMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHa DO-VINHTJ karate TřebíčŠtěpán HIRSCHAUKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.David CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid JIROUŠKarate Spartak VrchlabíLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáTomáš NECHYBASKP karate PísekFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan LiberecNikolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíDavid ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Kryštof RUŽABUDO Plzeň z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecMichal VOLDŘICHBUDO ŠKOLA KK PÍSEKFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Marek BOURAGRYF z.s.Filip DOUBEKTJ Baník Příbram - KarateBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyáš HNYKSKP karate PísekRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid HRABALKODOKAI BRNO z.s.Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.František MAREKKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceJakub SVAČINAFight Club České BudějoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Samuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Matyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecMartin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíAlbert DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradJiří ENDRŠTChampions team z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecMichal KESNERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid KLEWARFight Club České BudějoviceJakub MIKULEGRYF z.s.Jan NEDĚLČEVKASR ŽAMBERKDavid ŠTYKSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Daniel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Jáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Jan HORÁKChampions team z.s.Daniel JÁCHYMKarate Spartak VrchlabíRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceLukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Bohumil SNOPEKFight Club České BudějoviceAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch VÁLEKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Anika DRAHEIMOVÁBUDO Plzeň z.s.Barbora HURDÁLKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Zdeňka POSLEDNÍŠkola bojových umění NaramaBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíNikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KERBELOVÁChampions team z.s.Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáValentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alžběta MRKVIČKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Eliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Adéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradPavla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradHana BĚLOVÁSKP karate PísekNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HEŘMANOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyAnna LEVOVÁŠkola bojových umění NaramaJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceAneta STINKOVÁSKP karate PísekMichaela ŠIDLOVÁFight Club České BudějovicePavlína ŠKALDOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Maxim BREZOVARSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam KŘESINABUDO ŠKOLA KK PÍSEKOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradJakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceMarián ZELENÝKarate klub LICHNICE, z.s.Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecTobias NAGYŠkola bojových umění NaramaAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Daniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Richard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMatěj KORYTARFight Club České BudějoviceMartin KUTLÁKFight Club České BudějoviceDamián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav LEHKÝKarate klub LICHNICE, z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav ŠEBESTAFight Club České BudějoviceJakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš VINNIČENKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Krisian YORDANOVKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceOndřej FILIPGRYF z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceJakub HASANShotokan karate dó TJ SadskáLukáš JELÍNEKFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍKFight Club České BudějovicePavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceVojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠULCKARATE TEAM KCK LetohradJiří VRBAChampions team z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Eliška POKORNÁChampions team z.s.Marie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceMiroslava VOKATÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -42 kg
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceEliška JAVANSKÁSport Club Flair o.s.Amélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateEliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekEliška KUDRNOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Michaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNela MRÁZOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ŠANTROCHOVÁKarate Spartak VrchlabíMichaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +42 kg
Vanesa DANDOVÁTJ Karate České BudějoviceKarina DENČYLJAKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceNela HALTMAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceSára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK LetohradBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina ŠTECOVÁChampions team z.s.Ema TINAVSKÁFight Club České BudějoviceKristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Marek BERÁNEKFight Club České BudějoviceMatyáš BROŽKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin ENEVFight Club České BudějoviceŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecIgor HURBANTJ karate TřebíčJosef MACEKRed Dragon TeamFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecLukáš SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid ŠIMOTAFight Club České BudějoviceDavid ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamJakub ŠUBAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceSean-Edvin CLIFTONKarate ČernošiceLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANViktor EMANUELRed Dragon TeamFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecPetr KIPRÝFight Club České BudějoviceMatěj KLÍMAKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid MACHOTJ karate Nové HradyLibor MATOUŠEKTJ Karate České BudějoviceMarek SUCHÝTJ Karate České BudějoviceTomáš VONDRÁŠEKSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jan BĚLESKP karate PísekRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecVáclav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekJosef KOLAŘÍKSKP karate PísekDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceMartin PALANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Daniel PRAŽÁKTJ Karate České BudějoviceKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatěj UHÝREKTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie BUKOVSKÁFight Club České BudějoviceNela JEŘÁBKOVÁTJ Karate České BudějoviceSára KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceŠtěpánka KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Emma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekLinda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klaudie PEXOVÁFight Club České BudějoviceViktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Silvie TROBLOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Hana BATYSTOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceMilena GREGORCOVÁRed Dragon TeamSylva HAVLÍČKOVÁKarate Spartak VrchlabíNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecSimona LAVIČKOVÁFight Club České BudějoviceLucie MALENOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna POLÁKOVÁRed Dragon TeamNela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecVěra VACHTOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Štěpán CHVÁTALBUDO ŠKOLA KK PÍSEKDavid LESK karate Dragon DDM NeratoviceJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateVojtěch BOHÁČGRYF z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceTomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Tomáš BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš GROSSTJ karate TřebíčOndřej HNATFight Club České BudějoviceOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Miloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
Hoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.David ULVRKarate Vision PrahaPetr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VarySabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Anna PROTSENKOTJ Karate České BudějoviceKarolína STILLEROVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petra VÁVROVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoLenka ROUDNICKÁFight Club České Budějovice
Kata tým, Muži (senioři)
Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Ctibor JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Petr PLAČEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Ing. Jan MORAVEC Ph.D.TJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Jan ROLLERTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Michal ŠOLCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Michaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Sabina FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kata tým, Junioři
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight club junioři kata]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Fight club junioři kata]Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE junioři]Jakub DRÁPALÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE junioři]Adam KŘÍŽSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE junioři]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]
Kata tým, Juniorky
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club juniorky]Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club juniorky]Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha [Karate Vision]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [Kata tým šin-mu Hodonín juniorky]Michaela KALINOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Veronika MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE juniorky]Nikola BERKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, ml. žáci
Marek CHURAVÝSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žáci]Samuel VÍTEKFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žáci]Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]David KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Lukáš KASTLKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Harvilko, Horňák, Jízdný)]Damián MOKRÁČEKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Dominik STRÁNSKÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]David BERKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - D]Libor MATOUŠEKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - E]
Kata tým, ml. žákyně
Lucie BUKOVSKÁFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žákyně]Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žákyně]Marie PRIGLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club Ml.žákyně]Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A (Biriucová, Rajtrová, Majbová)]Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Emma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Eliška MALÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Krajčovičová, Kubečková, Malá)]Beáta BEEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Hana BATYSTOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, st. žáci
Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci A]Jakub FLOREKFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci A]David KLEWARFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci A]Martin DUCHOŇFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci B]Matyas FATKAFight Club České Budějovice [Fight club St.žáci B]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF Liberec]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF Liberec]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF Liberec]Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Filip POHLNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Jiří KREJCARSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žáci]Lukáš SIROTEKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žáci]Leoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žáci]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jansa)]Vít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jansa)]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B (Kolář, Kittner, Jansa)]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ÚSTÍ ZITA]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ÚSTÍ ZITA]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION ÚSTÍ ZITA]Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon Team [Středočeský kraj]Adam NEJEDLÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, st. žákyně
Eliška POKORNÁChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s. [Champions team]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně A]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně A]Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně B]Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně B]Eliška VÁCLAVÍKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně B]Karolína MARTÍNKOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně C]Michaela MIGLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně C]Michaela ŠIDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight club St.žákyně C]Adéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Lucie BARTONÍČKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Kateřina KONTROVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Viktorka MAŠKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. [SK SHOTOKAN NERATOVICE st. žákyně]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec (Francová, Harciníková, Muzikářová)]Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX]
Kumite tým, Muži (senioři)
Jan KOUDELKAFight Club České Budějovice [Fight senioři]Jiří KRYCHFight Club České Budějovice [Fight senioři]Jan-Dominik KUBEŠFight Club České Budějovice [Fight senioři]Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan KOČÍTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Jan ROLLERTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Michal ŠOLCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Petr ŠVARCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Sabina FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Mgr. Simona FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Nela PELÁNKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Drábek]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Ján MATEJKAKarate Vision Praha [Výběr hvězd]
Kumite tým, Juniorky
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight juniorky kumite]Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí Konášová]Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí Konášová]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Martin BEDNÁŘFight Club České Budějovice [Fight dorostenci kumite]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Fight dorostenci kumite]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Fight dorostenci kumite]Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura Ústí n.L.]Nikolas BADURAŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Martin FEIFIČŠSK karate Karviná [ŠSK karate Karviná]Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky kumite]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight dorostenky kumite]Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [KK Tygr Karlovy Vary]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Chobotová]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Licence kouč, turnaj
Jindřich ARDOLFTJ Karate České BudějoviceJan BĚLESKP karate PísekPhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceJiří BOUBLÍKShotokan karate club LounyLenka BOUROVÁGRYF z.s.Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína ČARKOVÁFight Club České BudějoviceIng. Ondřej ČECHKobra KladnoLukáš EXLERKASR ŽAMBERKJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMgr Martin GALLŠSK karate KarvináDušan GÜTTNERKarate klub Slovan Ústí nad LabemKamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyBc. Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceMatyáš HNYKSKP karate PísekZdeněk HOKRKarate HoražďoviceDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekPavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika JAKUBŮChampions team z.s.Milan JIROUŠKarate Spartak VrchlabíIlian KIROVSportovní klub Karate MostIng. Jiří KISSKarate Klub ChodovNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJiří KOHÁKKaratedo NěmčiceKarel KOLERUSBUDO ŠKOLA KK PÍSEKIng Bohumil KOLOCUSK Slavia LiberecOndřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceLadislav KOVÁŘSKMP PrahaEliška KRÁLÍKOVÁSKP karate PísekBc. David KREJČASKP karate PísekStanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří KRYCHFight Club České BudějoviceSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateIng. Zdeněk KUBALÍKSportovní klub Samuraj DomažlicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceKarolína LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějoviceJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceMilan MACHOTJ karate Nové HradyMiroslav MATĚJČEKKarate HoražďoviceLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ing. Jan MORAVEC Ph.D.TJ KARATE PrahaEva MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaMgr Milan MRÁZKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš NECHYBASKP karate PísekJiří NOSÁLChampions team z.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekFiras OUKDESHOBU AcademyJana PEJČOCHOVÁShotokan karate dó TJ SadskáRadek PEŠANKarate Klub ChodovAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceDušan POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANBlanka PYTLÍKOVÁBUDO Plzeň z.s.Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan ROHLENASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekRichard SCHMIDChampions team z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekAneta STINKOVÁSKP karate PísekMgr. Bohuslav ŠÁLASportovní klub Samuraj DomažliceRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryJakub ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMiloš ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaPavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekTomáš VALENAKarate-Do Shotokan-ryu SokolovIng. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceMiroslava VOKATÁSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekPetr ZÁZVORKADojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodKarel ZDEŠEKKarate klub Slovan Ústí nad LabemJakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897