Český svaz karate

Vánoční pohár talentů 2017 (17.12.2017)
171217_vpt.pdf
136 startů, 136 závodníků, 4 kluby
Obratnostní dovednosti, Děti 4 roky
Samuel DOLEŽALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik ŠERCSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin ŠERÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej VOJTÍŠEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna VOLENÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína DRAGOUNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní dovednosti, Děti 5 let
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVlad DODONSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HOCEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMikuláš MIKOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PAŤCHASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš BLÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora CÍLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch ŽIŽKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIryna DIDYKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemThanh-Dat DUONG-MINHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSebastian ĎURČOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína HLADOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MEDONOSSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHa NGUYEN-HUYSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdrian PRACHAŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Obratnostní dovednosti, Děti 6 let
Kristián BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTadeáš MAŇASSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel NESVARBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel PLOSKINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea BUCHLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HAJŠLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HODULÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kihon, Dívky do 7 let (bez STV)
Vanesa LŽIČAŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška PILECKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína SCHEINEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLinda BARÁNKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina RADOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kihon, Chlapci do 7 let (bez STV)
Viktor ČERNÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik JACKELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel JINDRASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek JÍLEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KARABASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid KASIMOURSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán KUDASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MIKULICASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam MÜLLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadim ŠEBELASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek DLUGOŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří HEŘMANSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan JOACHIMSTAHLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDanny JOŠTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOliver SLÁVIKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVítek UDATNÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav DĚDEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPatrik RYDVANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠÁLEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr HLAVÁČSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kihon, Dívky 8-11 let (bez STV)
Anetta ČÁLKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSára SVĚTÍNSKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna NOLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kihon, Chlapci 8-11 let (bez STV)
Lukáš KOUBÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš ANDĚLSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš DRYJESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLuboš CHLUPSASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán JÍLEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDanie-Vuong QUYEN-THESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej VYŠÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSebastien BÍLEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel CZUJKOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HRUBÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel JANICHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof ROUDNÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kihon, Chlapci 12-13 let (bez STV)
Matěj BARTOŠKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kihon, Chlapci 14-15 let (bez STV)
Patrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, dívky do 9 let (8.kyu)
Klára ČMEJLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIveta VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZuzana VONDRÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniela SOCHOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Natálie LUKÁČOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 9 let (8.kyu)
Ondřej HLADSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HOSTAŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MANSFELDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SEVERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ŠORALTARGET SPORT MILOVICE z.s.Bedřich FIEDLERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Andrej MIKUŠTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, dívky 10-12 let (8.kyu)
Viola VEITOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartina BOUŠOVÁTJ Teplice Letná z.s.
Kata, chlapci 10-12 let (8.kyu)
Domink FRONĚKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HRSTKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel KLEANDRTJ Auto Škoda Mladá BoleslavVít ZAHAJSKÝTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJaroslav GARAYTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, dívky 13-15 let (8.kyu)
Martina PAČESOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška BERANOVÁTJ Teplice Letná z.s.
Kata, chlapci 13-15 let (8.kyu)
Petr POČTARSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, dívky do 10 let (7.kyu)
Aneta KUBEŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci do 10 let (7.kyu)
Šimon HOMOLASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDuc PHAN-ANHSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel POLÍVKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIvan RYBJANSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAntonín PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatěj BÖHMESPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLeonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michal BOUŠEKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan ČERMÁKTJ Teplice Letná z.s.
Kata, dívky 11-12 let (7.kyu)
Anna NOSÁLKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLeona PECHOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavEva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tereza BOUŠKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 11-12 let (7.kyu)
Josef KOSKUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemXuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata, chlapci 13-15 let (7.kyu)
Matěj MACHATASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip MARIÁŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRostislav TÓTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch BOUŠATJ Teplice Letná z.s.
Kata, chlapci do 10 let (6.kyu)
Filip ŠIMONÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav VOKATÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej LINCTJ Teplice Letná z.s.
Kata, dívky 11-12 let (6.kyu)
Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata, chlapci 11-12 let (6.kyu)
Martin STUDNIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem