Český svaz karate

1. kolo Poháru talentů a Krajského poháru v karate JSK ČSKe 2018 (13.1.2018)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2018.pdf
390 startů, 134 závodníků, 13 klubů
Agility, Děti 4-6
Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michael ENGELHARDTKODOKAI BRNO z.s.Jakub CHRÁSCINAKODOKAI BRNO z.s.Jakub KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín KUTÍNTARO KAN, z.s.Michal LAZARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam TRNKAKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 7-8
Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Tania ŠTEFLÍČKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceHelena ŠVENDOVÁKODOKAI BRNO z.s.Viktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karate
Agility, Chlapci 7-8
Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMax FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Filip HANUŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Albert KUTÍNTARO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZACHRDLAKODOKAI BRNO z.s.
Agility, Dívky 9-10
Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKarolína HLAVÁČOVÁSokol karate TišnovEma HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAnna JELEČKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoLiliana JUSTOVÁTARO KAN, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
Agility, Chlapci 9-10
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížVašek DOLEŽALKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš EKLSokol karate TišnovŠtěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateCyril JAKUBECSokol karate TišnovDaniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.David MAREKSokol karate TišnovTomáš MATULKASokol karate TišnovAntonín MICHALÍKKODOKAI BRNO z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.David PSZCZOLKASokol karate TišnovTomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovJáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Agility, Dívky 11-12
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateVeronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Barbara HOLEMÁSokol karate TišnovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Žaneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovKateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Agility, Chlapci 11-12
Jakub ADAMÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Milan MACHSokol karate TišnovMarek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovMartin SÝSSokol karate TišnovRobin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.Jaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Agility, Mládež
Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNikola MAZŮRKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceJulie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kihon ido, Děti 5-6 (bez kyu)
Zuzana LAZAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana PAZDEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Teodor SVOBODANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Děti 7-8 (bez kyu)
Marek KULHÁNEKKODOKAI BRNO z.s.Tania ŠTEFLÍČKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Žactvo 9-10 (bez kyu)
Lukáš ZEZULKAOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kihon ido, Žactvo 11-12 (bez kyu)
Jakub ADAMÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Mládež (bez kyu)
Vendula KLÍMOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNikola MAZŮRKOVÁKarate TJ Sokol Brno-Husovice
Kihon ido, Děti 5-6 (8 + 7.Kyu)
Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Dívky 7-8 (8 + 7.Kyu)
Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kihon ido, Chlapci 7-8 (8 + 7.Kyu)
Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMax FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Filip HANUŠKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kihon ido, Dívky 9-10 (8 + 7.Kyu)
Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateZuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Karolína HLAVÁČOVÁSokol karate TišnovEma HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Anna JELEČKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoMarie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kihon ido, Chlapci 9-10 (8 + 7.Kyu)
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš EKLSokol karate TišnovŠtěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateCyril JAKUBECSokol karate TišnovDaniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.David MAREKSokol karate TišnovProkop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.David PSZCZOLKASokol karate TišnovAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovJáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Dívky 11-12 (8 + 7.Kyu)
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Barbara HOLEMÁSokol karate TišnovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kihon ido, Chlapci 11-12 (8 + 7.Kyu)
Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Milan MACHSokol karate TišnovMarek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovMartin SÝSSokol karate TišnovJaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon ido, Mládež 13-15 (8 + 7.Kyu)
Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kata beginner, Děti 5-6 (8.-7.kyu)
Marek DUBŠÍKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata beginner, Dívky 7-8 (8.-7.kyu)
Kateřina DVOŘÁKOVÁSokol karate TišnovVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Anna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktorie TOUFAROVÁOREL jednota Letonice - oddíl karate
Kata beginner, Chlapci 7-8 (8.-7.kyu)
Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMax FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KOLÁŘKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata beginner, Dívky 9-10 (8.-7.kyu)
Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateZuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Karolína HLAVÁČOVÁSokol karate TišnovEma HORÁKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovValérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata beginner, Chlapci 9-10 (8.-7.kyu)
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Jan DOHNALOddíl karate TJ Slavia KroměřížTobiáš EKLSokol karate TišnovŠtěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateCyril JAKUBECSokol karate TišnovDaniel KNIERADLKODOKAI BRNO z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.David MAREKSokol karate TišnovProkop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.David PSZCZOLKASokol karate TišnovAdam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš STRAKAL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovJáchym ZDRÁHALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata beginner, Dívky 11-12 (8.-7.kyu)
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAneta BULÍČKOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateEliška HLAVOŇOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Barbara HOLEMÁSokol karate TišnovAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Kateřina KŘEHLÍKOVÁSokol karate TišnovEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kata beginner, Chlapci 11-12 (8.-7.kyu)
Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Milan MACHSokol karate TišnovMarek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovMartin SÝSSokol karate TišnovJaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata beginner, Mládež 13-15 (8.-7.kyu)
Julie PAVLOVCOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMarkéta SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.
Kumite beginner, Chlapci 7-12 (8.-7.kyu)
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Samuel BAARNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adam BATYSTANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateMax FOJTNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán GABRIELKODOKAI BRNO z.s.Antonín HÝSEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Daniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Jakub KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj KOUNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Lukáš KŘÍŽNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vít KUČERAL.F. CLUB KARATE, z.s.Milan MACHSokol karate TišnovJakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.David MAREKSokol karate TišnovMarek MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Prokop MOJŽÍŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Josef MRÁZEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr RYŠÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Matyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Václav SKALICKÝKarate Klub KyjovRoman SUCHÁNEKL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin SÝSSokol karate TišnovJaroslav ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub Kyjov
Kumite beginner, Dívky 7-12 (8.-7.kyu)
Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana HALMOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Jana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza NOSKOVÁKarate Klub KyjovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAnna ROMANOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Valérie ŘAČÁKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovKristýna SUCHYŇOVÁKODOKAI BRNO z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata, Junioři
Daniel PAVLÍKTARO KAN, z.s.
Kata, Juniorky
Kateřina VALENTOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kata, Dorostenci
Martin HAVLÁTSokol karate TišnovAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Dorostenky
Michaela POTÁŠOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata, Starší žáci
Ondřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížRadek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch KUNCOREL jednota Letonice - oddíl karateIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížArmando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Starší žákyně
Barbora BERÁNKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Veronika DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateKateřina GREGŮRKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Kateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Ema MICHALÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Pavlína RÁČKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Eliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK BrnoJana WINIARSKÁKarate Klub Jeseník z.s.
Kata, Mladší žáci 10-11
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Matěj DVOŘÁKKODOKAI BRNO z.s.Jan HÁJEKKarate Club Dragons Rosice z.s.Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník z.s.Igor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížDavid MANHALTERBUDO KAN, z.s.Tomáš MATULKASokol karate TišnovŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata, Mladší žákyně 10-11
Hana BŘEZOVJÁKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia Kroměř힎aneta KONVALINOVÁSokol karate TišnovLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovKateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
Kata, Mladší žáci 7-9
Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek BUDÍNKarate TJ Sokol Brno-HusoviceŠtěpán FICOREL jednota Letonice - oddíl karateDavid JANÍKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMatyáš KONOPČÍKKODOKAI BRNO z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kata, Mladší žákyně 7-9
Irena BRÁZDILOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceNela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Eliška DOSTÁLOVÁOREL jednota Letonice - oddíl karateVanda HVĚZDOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Marie KRAHULOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovBára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite, Junioři, BRH
Ivan GEISLEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Dorostenci, BRH
Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoLukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Dorostenky, BRH
Sabina MEDUNOVÁSokol karate TišnovMichaela POTÁŠOVÁBUDO KAN, z.s.
Kumite, Starší žáci, BRH
Radek HOREHLEĎOddíl karate TJ Slavia KroměřížDaniel JÖRKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Armando MORALESOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Michal VANĚKOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Mladší žáci 10-11, BRH
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.David BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Alex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník z.s.David MANHALTERBUDO KAN, z.s.Jakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.Tomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Robin ŠKRANCKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite, Mladší žákyně 10-11, BRH
Adéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucie MUSILOVÁSokol karate Tišnov
Kumite, Mladší žáci 7-9, BRH
Michal BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán KRÁLÍKBUDO KAN, z.s.Jakub MALIŠKANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Václav POTÁŠBUDO KAN, z.s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite, Mladší žákyně 7-9, BRH
Nela DEGŤAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Viktorie SEKANINOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Bára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897